Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dneska je to moc fajn, ještě jsem ani nevystřelil a už....

 

shot129wiw.jpg

 

...jsem s tím nenadělal nic.

 

 

pokud dobře vidím tak už uběhlo 3min 37s dole pod tebou jsou tanky a ty stojíš schovanej za šutrem bez výstřelu.. těžko takhle vyhraješ.. co se třeba přesunout, když se bojíš s TOP tankem vystrčit lauf?

 

Edit: já osobně nadávám takovejm topkám co si na to místo stoupnou hned na začátku bitvy (navíc s kanonem bez deprese) do blbejch camperů.. ale neber to osobně.. nebyl jsem tam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud dobře vidím tak už uběhlo 3min 37s dole pod tebou jsou tanky a ty stojíš schovanej za šutrem bez výstřelu.. těžko takhle vyhraješ.. co se třeba přesunout, když se bojíš s TOP tankem vystrčit lauf?

 

Nebojím, jsem tam sám a když ho vystrčím, tak je ve vteřině po mě. Ono to ISko nesklopí lauf, takže bych musel vyjet celej a naproti stály TDčka. Neudělal bych nic, jen bych chcípnul.

 

P.S. Já tam taky původně nejel, já jel na kopec, jenomže tam nebyl vůbec nikdo, tak jsem to otočil aby tudy enemy neprojeli. Já normálně nekempím vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojím, jsem tam sám a když ho vystrčím, tak je ve vteřině po mě. Ono to ISko nesklopí lauf, takže bych musel vyjet celej a naproti stály TDčka. Neudělal bych nic, jen bych chcípnul.

 

P.S. Já tam taky původně nejel, já jel na kopec, jenomže tam nebyl vůbec nikdo, tak jsem to otočil aby tudy enemy neprojeli. Já normálně nekempím vůbec.

pokud nevyjedeš, jako bys tam nebyl... vždycky se dá vyjet na střed a pak se vrátit..

 

já vim po bitvě je každej generál :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dzxj.png

Dopoledne a kolem oběda jsem to zkoušel zapnout a 14 bitev, bída..jezdil jsem jen T29, Hellcata, IS. Moje oblíbence + IS expení. neskutečně mě dostalo, když jsem s Hellcatem 4 bitvy v řadě byl mezi VIII. a 1. ve výsledcích. To už mi fakt hlava nebere. Výpis pecek: T26E4 s 224 dmg, IS-3 124 dmg, Löwe 580 dmg, IS-3 402 dmg, T32 0 dmg, Indien 639 dmg, T34 0 dmg...no kde to jsme? Já v těch bitvách dmg 2423, 3123, 1415, 1716, 1870 dmg.. WN7 jsem měl tušim lehce pod 1700.
Pak jsem to radši vypnul.

 

Zapnul jsem to zase odpol/navečer a po tom dopoledni jsem si řek, že nic horšího už mě čekat nemůže a tak jsem se po 2 měsících odhodlal, že konečně přeexpim nejhorší tank ve hře B1! Čekal jsem neskutečný utrpení. ALE! S naládovanýma goldama a limitem max. V. tier je to super stroj! Když je MM max. IV., jste králem bojiště a oddingáte neskutečný množství střel a pálíte jak kulomet (jen bacha na TD). V jedný bitvě jsem s ním dokonce dal Hrdinu (viz. chlubárna) a 1143 exp (bez prémka). Nakonec se těch 8k expů vyexpilo opravdu rychle a za volný jsem hodil Beďara rovnou do full a dal si první bitvu dvojnásobek.

 

Jel jsem dneska 31 bitev a z toho 15 s B1 a WN se mi po dopoledni zvedlo z těch 1700 na 2038. Takže B1 mi ještě o dost zlepšila staty! Nemyslitelné! :Smile_trollface-3: Čekal jsem přesnej opak. A Beďar taky vypadá na velmi slušnej tank.

Takže s dneškem nakonec spokojenost. :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se vyprd na vysoke tiery, krom par bitev, a jezdil hlavne s Pz.III/IV abych vyexpil posadku. Vydelal jsem cca 250.000crd a uzival jsem si to...povedlo se mi s nim i zachranit vyhru na Opatst i, zbyli jsme ja se 14% a enemy DW2, tak jsem si na kopci pockal az zacne capovat, jednu chytil, ja uhnul jeho strele a pak ho dorazil....takova vec potesi....zacina me ten tancik docela bavit...

Taky jsem zjistil, ze mne WG proste nenecha vyhrat s KT, navic mi prijde, ze ho nejak postelovali smerem dolu, ale mozna je to jen pocit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zlomil hůl nad tiery 9 a 10. Vrchol je, když vytáhnu E-75 a první co potkám jsou dvě americká UFA se zásobníky jeden 9 a druhý 10 tier. Nestihl jsem ani vystřelit natož zacouvat. Jeden se rozsvítil až když bylo po mě. Opravdu se moje staré babičky už do tierů 9 a 10 nehodí. Přeci nebudu s tankem jako je E-75 někde zalezlej za šutrem abych nepotkal nějaký tank nebo TD co mi naloží během pár vteřin 2k hp dmg. Zůstanu na nižších tierech, tam je to ještě jakž takž v pořádku.

 

shot001ttt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S trojkou v krvi jsme k tomusedl,chte dodelat zbytek do 50 000 dmg..nuz predposeldni bitvu sem mel u enemaku kolegu z klanu..na 200 m jsem jej s batem 4x netrefil a popate hit bez pene nacez me smazla artyna..kdyz hodil vtipnou historku na clanchat radsi sem to vypnul a du spat nestalo to za to:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodloužený víkend byl celkem slabota, moc mi to nešlo a týmům zrovna tak. Vrcholem byl nějakej hlupák v E50, který během odpočtu neustále nadával na naše slabší hráče s artyna a následně je celou hru blokoval a narážel do nich. Být na místě WG, za XVM bych dával natvrdo ban! Páč se najdou hlupáci, kteří to mají jako "modlu" a úplně jim to zaslepilo mozek.
A když už si tedy dnes jen stěžuji :biggrin: , tak by mě zajímalo, co dnes ve hře svedou osmičková medka? Jezdím momentálně Panthera II, ale ty losy jsou opravdu brutální. Vůbec nevím co si počít? Mám pocit, že tam jsem pouze jako "nosič" HP, potažmo kreditů .... :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tanky ted hraju okrajově protože jsem se zamiloval. 

Takže ted budu hrát jen velmi sporadicky :-)

 

 

To přejde, protože v každé ženě je kousek tchýně :tongue:

 

...tak by mě zajímalo, co dnes ve hře svedou osmičková medka? Jezdím momentálně Panthera II, ale ty losy jsou opravdu brutální. Vůbec nevím co si počít? Mám pocit, že tam jsem pouze jako "nosič" HP, potažmo kreditů .... :down:

 

 

Správnej pocit, teda hlavně pokud jde o Panthera - je to takový horší TD a né medko, navíc stodoloidní. A s devítkama... no sem rád že sem ho přeexpil ještě v dobách kdy nebyly zásobníkový formule a nejhorší co šlo potkat byla četa Typů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Včera dopoledne zlo, KT z 11 bitev 2x top, 6x desítky. Ale brzy mu bude konec!

 

Nakonec v podvečer četa T-54 a T54E1. No, enemáci nestíhali zírat, jak rychle umírali. Bývali jsme celkem dost často top, takže řezničina 6/7 výhry. Později T29. 8/8 výhry, 6x top. Další řezničina. Večer roty. No...šlo to. Pak druhý roty a tam jsme už nakopávali zadky jak je zvykem. Nebýt dopoledne a chvíli odpoledne tak paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A? Ty jsi po 55 bitvách věděl, jak hra funguje, znal její základy a principy a vládnul na bojišti? Já na to přišel až po 2,4k bitev.

To já bych na to na druhým účtu přišel hned.

 

Abych nebyl OT, dnes si hraju s včera pořízeným obj 261  :Smile-playing:

 

Wins / Battles: 100.0% (5 / 5)
Exp (avg): 6351 (1270.2)
FreeXp: 458
Credits: 200927
Gold: 0
DmgDlt (avg): 18150 (3630.0)
DmgRcv: 929
Frags (avg): 13 (2.6)
Hits: (31 / 50)  (62.0%)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...