Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pátek + sobota děs & běs, blblo mi připojení, chvílemi fps až 2, 20 už byl svátek, bohužel ne pravidelně, místy se to chovalo v pohodě. Takže jsem se snažil hrát, místo toho abych to vypnul, pořád jsem doufal ve zlepšení, či co, pitomec. V sobotu jsem měl za cca 20 her WN7 600, pak jsem to fakt zabalil.

 

Včera pohodička, doexpil jsem T28 Prot. pár pěkných her v četě a klukama z klanu a opičáky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to docela šlo,,,, win/lost asi 55%.  Jenže pak mi u jedné hry začal Lag...ale děsivej.... zmáčknu jízdu kupředu... čekám 3s a tank se pohnul.... chci zastavit... tank jede dopředu hezky mezi enemáky a zastaví se až mezi nima. :-) Koukám ping ok... okolo 60-ti ... lagy svítily zeleně...fps okolo 90-ti....  

Tak jsem se přepojil na server EU1 a to samé. Pak jsem zkusil hru vypnout a zapnout to samé.....  

 

Následně pomohl až restart pc...   netušíte čím tohle může být? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to docela šlo,,,, win/lost asi 55%.  Jenže pak mi u jedné hry začal Lag...ale děsivej.... zmáčknu jízdu kupředu... čekám 3s a tank se pohnul.... chci zastavit... tank jede dopředu hezky mezi enemáky a zastaví se až mezi nima. :-) Koukám ping ok... okolo 60-ti ... lagy svítily zeleně...fps okolo 90-ti....  

Tak jsem se přepojil na server EU1 a to samé. Pak jsem zkusil hru vypnout a zapnout to samé.....  

 

Následně pomohl až restart pc...   netušíte čím tohle může být? 

Mně to dělalo taky, hra je potom nehratelná. Chvílemi lítal ping od 50  do 500. Musel sem to vypnout.

Bavil sem se o tom z opicema z klanu a dělalo jim to taky, prý nějaký problémy s připojením na cestě k serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to docela šlo,,,, win/lost asi 55%.  Jenže pak mi u jedné hry začal Lag...ale děsivej.... zmáčknu jízdu kupředu... čekám 3s a tank se pohnul.... chci zastavit... tank jede dopředu hezky mezi enemáky a zastaví se až mezi nima. :-) Koukám ping ok... okolo 60-ti ... lagy svítily zeleně...fps okolo 90-ti....  

Tak jsem se přepojil na server EU1 a to samé. Pak jsem zkusil hru vypnout a zapnout to samé.....  

 

Následně pomohl až restart pc...   netušíte čím tohle může být? 

Měl jsem to úplně stejně. Zpoždění cca 3s. Mě ovšem lag světélko problikávalo, ale ping byl kolem 30 ms. Taky nevím, čím to bylo. Já to nervově nevydržel a raději šel spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci z klanu včera pingali na WG server a někde na drátě visělo něco co každej druhej packet zahazovalo. Kupodivu to ani neškubalo, dali sme osmovou rotu, nebyly sice výhry ale zato pěkný bitvy - což mi v poslední době přijde jako lepší než winy za tři minuty stylem 15:2.

 

Instaluju WarThunder a uvidíme, sem zvědavej na jejich tančíky (a dost mě mrzí že nemaj sniper mod - snad jen zatím).

 

Mechwarrior oproti tomu šel docela dobře, lamil sem s Cikádou a Centurionem, ale muj Catapulťáckej Marauder docela válel :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dobrého hráče obklíčí několik nepřátel a dávají mu pokouřit, tak jenom totální idiot může na jeho adresu něco vypisovat!!! Celý tým hrál tužku a ten chudák dělal co mohl. Jakékoliv řeči krom pochvalných jsou naprosto nevhodné a svědčí pouze o dětinském uvažovaní toho chudáčka, který píše oblíbené "dont cry" a nebo podobné silácké a dementní hlášky !!! Nesnáším to a každému a vždy za toto velmi sprostě vynadám. Obzvláště mě vytáčí, když takto machruje nějaký červený hadr, který za celou bitvu nemá ani 1/4 damage co by měl podle tieru mít. Nikdy jsem sám nic podobného neudělal a je mi z takového chování na blití. Dokonce se ani nezůčastňuju honu na posledního chudáka když vidím, že hrál dobře. Nezaslouží si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto s tebou Kanáre na 100% souhlasím (tedy se Švejkem samosebou taky).
Jen nemám XVM, takže já se s radostí toho honu na posledního chudáka účastním, neb netuším, kdo jak hrál či jak je dobrej. 

A že jsem extra noob na to jsem si tak nějak už zvykl....  to mne už nerozčílí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co když neměli barvičky Kanáre??? Jak poznají, že je to dobrý hráč?? 

Ty nevidíš, jak kdo hraje? Kde stojí, jak se pohybuje, z jakého je klanu (pochybuju, že například u Pirátů mají nějakou červenou lamku) a kolik má killů ? Nicméně právě pro tyto a další věci je dobré mít XVM. A když si nejsi jistý, tak to dělej jako já. Nehoním se ani za posledním zakempeným červenáčkem pokud ho nemám někde blízko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samueli nevíš kdy už nám vrátí ty mínuska? :sad:

když zareaguju tak mi to smáznou a mínuska nejsou.. a bonzáci a flameři tu budou zasí..t topicy dál a dál

 

No dle současného statutu ankety pro dnešek ( proto info i v dnešním hlášení ) je stav ankety založené uživateli pro názor uživatelů takovýto :

 

1.     Úprava po odebrání negativního hodnocení mi vyhovuje 6,54%

2.     Jsem pro kompletní zrušení hodnocení v negativním i pozitivním duchu 9,35%

3.     Jsem pro obnovení negativního hodnocení ale pouze anonymně 7,48%

4.     Jsem pro obnovení původního stavu 76,64%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsal jsem to vůbec o tom,že jste retardi nebo tak něco a ani nikam jsem tím nemířil ale poukazoval jsem na to,že dotyčný hodil vlastně do jednoho pytle všechny hráče SV_G (tak jsem to pochopil já) a proto jsem napsal,že jsem nepsal nic o vašem klanu, i když ten člověk je.

 

Dovolím si citovat a moc to nedělám. Reagoval jsem na toto : jelikož je tohle forum a choděj jsem i ostatní hráči, pro vás ty retardi atd., kteří chtějí se něco dozvědět.Ať to vědí,jakej máte na ně pohled.

 

Pokud toto bylo myšleno jinak, je chyba na mé straně ve formě nepochopení. Potom se omlouvám. Pokud jsem to pochopil správně, zareagoval jsem na to.

 

Nicméně právě proto, aby jsme se nedostali do sledu toho, že se tu budou dva klany hodnotit dle jedinců. jsem psal aby se z další debaty vypustila klanová příslušnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrdina na T-54 (za podpory Lipferta) a... to stačí ne?  :biggrin:

 

Počátek sólo katastrofa - 30% win, potom už lepší v četách a rotách, výsledný by měl být celkem cajk. KT je opravdu zvláštní stroj... umí zahrát, ale umí i pěkně vyhořet...a potřebuje podporu, na sólo ježdění to není. Ta věž čelně, už vím jak střílet a jak to všichni mysleli, že jde lehce projet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T30 ...téé šikula. Nový tank člověk vychválí..když se daří. Ale já měl dneska naprosto horor večer. I tak jsem se nad T30 rozplíval..ani jsem tolik nenadával na lemplíky..a že jich bylo. Tank se pozná nejvíc v průser hrách...a T30 je fantastický stroj. Ještě nahodím top motor, vyexpím posádku, naučím se pořádně jeho dělo a půjde to jako po másle.

A to jsem vůůůůl zapoměl zaškrtnout automatické doplnění doplňků, takže jsem asi 3x neměl opravu pásu...taky jsem tak dopadnul.Vždy jsem si říkal....teď to zaškrtnu a dokoupím...a šup dal jsem další hru...komu není radno tomu není pomoci. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera opět hraní s M6.. musel jsem nakonec přeházet perky u posádky, aby byly opravy u všech na 100%, posádka byla zčásti převedena z T40 a proto byla zaměřená spíš na maskování a dohled. Pak jsem pořídil velkou sadu oprav a taky velkou lékárnu kvůli stále mrtvé posádce. Ještě zvažuju výměnu bina za velkou protistřepinovku.. Trochu se to zlepšilo a hlavně detracky už nebyly tak častý.. Myslím že jsem ten výcvik posádky dost podcenil.

Získána "1" za 2300 dmg (4 killy) a 1200 nasvíceno.. to jsem zvědavej kolik bude muset nastřílet na "M" ;-)

Stále dost často odcházím do garáže s 200 až 400 dmg páč po spotnutí jsem po chvilce jak řešeto, ale já to nevzdám :-P po 101 bitvách má w/l jen lehce přes 50%, ale ono to ještě popoleze, zvlášť pokud ubyde her s rudýma osmičkama na topu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek bych nazval dnem BLBEC. W/L docela solidní, to né že né. Ale ten zbytek byl jaksi mimo. Se třemi tanky jsem musel jet minimálně 5x, abych udělal trojnásobek. Tolik tupounů co jsem potkal, to jsem ještě neviděl. A je jedno jestli byli na mé straně nebo u nepřátel. Prostě se to střídalo a mlátilo hlava nehlava. Nějaké uvažování, jako kdyby nebylo. Byl jsem nazván kreténem, protože jsem chtěl pomocí tří AMX50 120 něčeho dosáhnout. Ale jelikož dvě z nich byly v jiné četě a jeden se hnal příliš dopředu a já ani jeho kolega jsme nestačili dojet tam, kam chtěl on, tak já byl kretén, který to neumí hrát a jeho kolega machr  :biggrin:. Měl jsem nastříleno víc než oba, ale to je nepodstatné. Vzal sjem si dvoječku, protože na ní chci odjet M, a čekám minutu na bitvu. Bitva naskočí a já koukám jako blázen. Jsem jediná dvojka ve hře. A tohle má znamenat co?? Borec s Dicker maxem si s sebou veme do čety dvojkového kolegu. Co k tomu dodat, že jo. Za jízdy mě trefí do vrchního plátu mé T25/2 stíhač Su122-4 nebo jak se to jmenuje :ermm:. samozřejmě se trefí tak hezky, že jsem v garáži. A takto mohu pokračovat. Rudoši prudí tým kecy o noobech. Mirindy radí celému týmu co a jak dělat, když už jsou mrtví. Hořčice zjistili, že kempit někde blízko báze je vlastně nejlepší taktika, jak co nejdéle vydržet v bitvě. Z těch více jak 50ti bitev jsem zažil 10x lemming na jednu stranu.

Abych to utnul, asi za to mohou ty Erekce na slunci nebo nevím, ale doufám, že takový den již nezažiji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...