Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Víš, ty jsi tu poměrně nový a tak nemůžeš vědět, že jsem hrál skoro dva roky tzv. expícím stylem. Vezmeš tank, vyrazíš do bitvy, nezadaří se, tak bereš jiný a tak stále dokola. Žádná snaha o nějaké výsledky ale pouze o co nejrychlejší získání tierů 10. A těch mám docela dost. Už můj průměrný tier něco o tom vypovídá a to už minimálně půl roku ty desítky hraju jen okrajově. Takže za ty skoro 2 roky jsem měl asi 27 000 bitev a W/L 49% a EFR ani ne 1200, tuším, že to bylo asi 1100, už nevím jistě. No, a teď mám 30 000 bitev, tak si zkus spočítat, jaký jsem musel dávat W/L abych to dal na 53% a jaké jsem musel dávat výkony abych měl EFR 1479. Jednoduchá matematika, co? :biggrin: . Roty se u nás hrají docela málo a čety, to už vůbec ne. Proč bych jinak hrával četu s Medařem a Kocourem100? Navíc mě do roty a ani do CW jeden z našich velitelů zásadně nebere protože jsem mu vyčítal, že mě s AMX50 100 považuje za rovno s IS-3 a posílá do čelních soubojů. A jak už tu řekl kdosi zkušenější, tak pokud chceš nějakého hráče posuzovat, tak koukej na jeho staty za posledních 60 dní. Tak se koukni na můj avatar, to jsem si ho nedělal ve Photoshopu, to se generuje samo.... :biggrin:

 

 

Ale na staty prdím, ty lezou nahoru samy ale ten W/L, ten mě pěkně štve a to nikoliv pro jeho hodnoty ale protože prostě nechci 1/2 bitev prohrát i když udělám pro výhru kolikrát 3 x víc, než kdokoliv jiný.

 

 

Vraždění funguje ale W/L nefunguje.... :biggrin: . A ten mě bohužel nefunguje nikde už.

 

 

59% W/L a 1880W/7 za posledních 60 dní, to je průměrný hráč?! A to prosím tam bylo i nad 2000W7 a nad 60% W/L. Ty asi máš nějaké divné představy o průměru, že? :biggrin:

 

tak jsi chtěl to dokázat,že tu nemluvíš pravdu.....tady to máš, že při 27000 bitvách máš úplně jiné staty než tu píšeš.....1400 wn7 a win 52%

http://www.noobmeter.com/player/eu/kanar/500220541/

vše jde doložit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsi chtěl to dokázat,že tu nemluvíš pravdu.....tady to máš, že při 27000 bitvách máš úplně jiné staty než tu píšeš.....1400 wn7 a win 52%

http://www.noobmeter.com/player/eu/kanar/500220541/

vše jde doložit.....

A co jako? Já to jen odhadoval. Nic to na věci nemění. Najdi si, kdy to bylo 1200, když ti o to tak jde. Já myslím, že je to uplně jedno. Prostě jsem za pár tisíc bitev poskočil docela dost a jestli tobě to připadne málo, tak je mi to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

série takovýchto dní mně začíná pěkně sr...t  post-12405-0-24203300-1382045690_thumb.jpg a neříkejte že celej tým stojí na jednom hráči (to kdyby chtěl někdo komentovat mou hru)

 

Ani takovéto hry nepomáhaj: post-12405-0-42455400-1382045873_thumb.jpgpost-12405-0-33204100-1382045886_thumb.jpg

 

Proste WoT se rozhodne že tento den nebudeš vyhrávat a hotovo...takové výsledky nejsou ani statisticky možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se kolečko pootočilo a vylosovalo mě samé prohry.Člověk by řekl,že děti a jedinci slabšího rozumu budou v 23 hod.spát,ale chyba lávky.Když je člověk s osmičkou první od konce v bitvě desítek a nastřílí nejvíc v týmu aniž by nějak campoval,tak již přestává i lejno smrdět.Je srandovní,když člověk v rozhodujících momentech 2x dingne stug do boku Helcatem nebo střílí pánubohu do oken s JPII a posádkou na 400%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jako? Já to jen odhadoval. Nic to na věci nemění. Najdi si, kdy to bylo 1200, když ti o to tak jde. Já myslím, že je to uplně jedno. Prostě jsem za pár tisíc bitev poskočil docela dost a jestli tobě to připadne málo, tak je mi to jedno.

víš,kdyby jsi jsi nad tím zamyslel,nenapsal by jsi takovou kokotinu,házíš nesmyslná čísla a stále jsi ,,neomylný,, a když tě někdo ukáže,že to tak není,hned na to já se domníval,já si myslel,odhadoval... z něčeho musíš vycházet,z nějakého základu....jestli takhle vše odhaduješ,tak to je super...

napsal jsem ti,že to není pravda,ty hned dokaž to a ještě velkým písmem a když to dokážu,tak hned ,že bla bla bla....

proč bych to měl hledat,i při 21000 nejsi tam co jsi tu psal....prostě jsi tu chtěl chytračit a věšet bulíky na nos, nejdřív si to vše ověř a ,,nevař z vody,,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem nehrál, pracovních i jiných povinností bylo příliš, přišel jsem  o něco ? :-)

 

 

 

Jiste ze prisel waltere o kupu skvelych a jedinecnych zazitku ve hre a radosti hrani se svymi spolubojovniky na publiku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš,kdyby jsi jsi nad tím zamyslel,nenapsal by jsi takovou kokotinu,házíš nesmyslná čísla a stále jsi ,,neomylný,, a když tě někdo ukáže,že to tak není,hned na to já se domníval,já si myslel,odhadoval... z něčeho musíš vycházet,z nějakého základu....jestli takhle vše odhaduješ,tak to je super...

napsal jsem ti,že to není pravda,ty hned dokaž to a ještě velkým písmem a když to dokážu,tak hned ,že bla bla bla....

proč bych to měl hledat,i při 21000 nejsi tam co jsi tu psal....prostě jsi tu chtěl chytračit a věšet bulíky na nos, nejdřív si to vše ověř a ,,nevař z vody,,.

neřeš to to je prostě Kanár :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem nehrál, pracovních i jiných povinností bylo příliš, přišel jsem  o něco ? :-)

 

ja som včera po týždni hral ... a hral horšie ako v časoch založenia účtu a čo viac .. nebavilo ma to, hlavne keď som dostal od arty a este nejakého tanku zásah bez toho aby mi zasvietila lampa (ja na stugu s posadkou 100% + lampa + ostatní kamufláž stál som v kríku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek nevím, jak si mám vysvětlit. Hry se vyvíjely podle zvláštního vzorce nebo bůh ví čeho. Ve W/L jsem byl úspěšný a skončil na pohodových 54%. Co se týče ostatního, tak jsem byl občas velice rozladěn. Nechápu ty losy na desítkových bitvách. Někde jsem tu četl, že HT jsou díky TD na desítkách zbytečné, a mohu to jen potvrdit (teda aspoň já si to myslím). Chudák má IS7. Já neprostřelím skoro nic, a mě prostřelí kde co. Je mi z toho smutno, a to jsem se tak těšil V tuto chvíli začíná být můj favorit M103. Konečně jsem doexpil dělo, a oproti IS7 mi to střílí parádně. Jinak jsem odehrál většinu včerejších bitev v četě. Jak jsem psal na začátku, nevím čím si mám vysvětlit některé bitvy. Hra 3x T43 v četě. Šance na výhru 70%. Jinak to byla hra kde byla většina HT (tuším že 11 na každé straně). Pustili jsme se všichni společně, že snad něco svedeme. Na mapě Dálnice to i docela jde. Výsledek byl teda bídný. Já dostal Ammorack od kečupové IS. Nikdy v životě se mi to s tímto tankem nestalo. Kolega dostal za 450 od KV1S a ještě mu poškodil věž. Takže smůla. Opravy už neměl, takže ho rozstříleli jak nic. O třetím se bavit nebudu. ten vystřelil jednou a šel stejně jako já do garáže, po celou dobu jsme viděli jeden tank a naráz se pod ním objeví další tři. Prohra při šanci 70% byla 5:15. A takhle to bylo pořád dokola. Hry kdy byla šance na výhru víc jak 55%, tak jsme to projeli jak největší noobové. Když to bylo 40-50%, tak jsme bez problémů vyhrávali. Nějak tomu přestávám rozumět. 

 

Nakonec pár perliček. Artynkou jsem poslal do garáže Modráka z EXNOMU. Byl konec, já zůstal sám, a jelikož měl nejméně HP, a byl kousek, tak jsem to do něj napral. Reakce byla rychlá: **** you. Tak jsem mu odepsal You too. A jeho odpověď: Learn to play. Nějak tomu nerozumím. To jako mám zabít někoho jiného a né modrého hráče? To je jako zákaz? Nebo co si o sobě tito lidé myslí? Jsem z toho fakt v pasti. 

Druhá perlička mapa Fjordy. Vyhrávali jsme, na straně enemy zůstal někde TigerII a artynka. Na naší straně T54, Centurion a kolega s artynou, který měl 6HP. Tiger s úspěchem zabil naše dvě medka, protože byli na ránu a on byl zakempený na poloostrově, kde bývají většinou arty nebo TD. Do konce hry zbývali tři minuty. Uvažovali jsme co asi udělá. Kolega s arty se postavil do nejlepší přístupové cesty aby si ještě zatřílel. A stále čeká. Do konce hry zbývá 1:10 a ozve zvuk obsazování základny. Kolega to chtěl jít recapnout, ale to jsem mu honem rychle rozmluvil. Říkám mu, že lepší remíza, než prohra. A taky to tak skončilo. Hráč s TigeremII byl total idiot, a prohrál svým kolegům hru. Nakonec jsme jukli na jeho staty. 9000 bitev a 740 osobní hodnocení. Docela štěstí, že jsme takového měli jako protivníka než jako spoluhráče  :turned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Nakonec jsme jukli na jeho staty. 9000 bitev a 740 osobní hodnocení. Docela štěstí, že jsme takového měli jako protivníka než jako spoluhráče  :turned:

No ty jsi měl štěstí,já to mám obráceně... takovej hráč,vždy nastřílí nejvíc, má kills v celé bitvě nejvíc a hraje proti, když se na něho kouknu,tak průměrnej dmg má vlastně 1ránu s tím daným tankem a zabitích na bitvu cca 0,3 a nejvíc zabitých je zrovna ta bitva co skončila.....proč zrovna se mu povedla když jsem já protihráč a ne spoluhráč???Mám to vždy cca1 bitvu za den (cca 20-30bitev/den)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

série takovýchto dní mně začíná pěkně sr...t  attachicon.gifshot_027.jpg a neříkejte že celej tým stojí na jednom hráči (to kdyby chtěl někdo komentovat mou hru)

 

Ani takovéto hry nepomáhaj: attachicon.gifshot_025.jpgattachicon.gifshot_026.jpg

 

Proste WoT se rozhodne že tento den nebudeš vyhrávat a hotovo...takové výsledky nejsou ani statisticky možné.

Stojej na jednom hráči. Nejvíc to je vidět s T40/T49/SU-76 atp... když nedáš 8 kousků, nevyhraješ. S Type T-34 mám win 47%, proč? Protože s tím flusátkem se nedá nic upižlat a zbytek týmu je rád za dvě penetrace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera me zas pobavily hlasky posadky.. s T-62A prvni rana do E-100 a voni zahlasej jeste jednu a mame je  :facepalm_wowp:  

 

Jj, to je vážně pobavení... já tuhle hlášku slyšel, když jsem si víceméně ze srandy střelil do (tuším) plné E-75 s mojím AufklärungspanzerPantherem... samozřejmě jsem neprobil, nicméně chvilku jsem měl pocit velkého parciálního vítězství :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď už si srandu nedělám, vážně nemám pocit, že by byly čety skillerů nějak diskriminovány.

 

A jak maj asi diskriminovat četu v desítkovejch tancích, dát jí proti dvanáctkám? Zamysli se občas než sem něco pošleš...

 

Já si dal včera volno a koupil si klasiku nejklasičtější - LCT-1V Locust. Sice to není ta hezká unseen, ale je si HODNĚ podobná :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera nakonec "úspěšný" večer, Win po 20 bitvách nějakých 64%. Bohužel musím přiznat, že nejspíš ne moc mojí zásluhou, páč MM těžce nepřál- v 80% bitev vždy na špici 4-5 tierů o 2 tiery výše, než já. A to  jsem střídal různou techniku, různé tiery a pořád stejné. Nakonec jsem zkončil u T49 a T29, s těma dá alespoň obstojně zahrát i proti "velikánům" :smile: .

A zjistil jsem, že tydýti mají novou taktiku- když spotoju někde z křoví, přihrne se ke mě tydýt , co byl do té doby zalezlej někde u baze , postaví se těsně ke mě a začne zběsile pálit. Jako magnet na ně v tomhle směru působí Malinovka. Jak to pak asi může dopadnout..... Takže teď když vidím, jak se někdo nabuzeně žene přes 1/2 mapy ke mě, nekompromisně utíkám pryč, ať si to nasvítí sám :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...