Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem již propadal malomyslnosti, když mi klesl Win na 43% a to i v četě, ale po odehrání 3-4 her s T18, tedy tzv. vraždění lam a kečupování rajčat, se to otočilo. Nebo šel Serb chrápat, prostě losy začaly vypadat jak z jiného soudku. Večerní rota to pak završila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 9. září do včerejška (24 dnů) jsem nahrál pouhé 3 hry a to ještě s T18, když jsem po patchi zkoušel módy. Včera jsem k tomu nějak zasednul a že si zase zkusim zahrát. Měl jsem obavy, že jsem to za tu dobu zapomněl, ale v koutku duše jsem skrytě doufal, že mi po takový pauze vyjde WG, MM, RNG a celá hra vstříc. :Smile_teethhappy:

Jel jsem jen T18 (a znovu testoval mody a stabilitu) + T40 a Hellcata. Docela to šlo. :Smile_popcorn1: Takže si asi dám zase pauzu. :Smile_trollface-3:

aolc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je vidět, jak funguje WG systém na zvýhodnění slabších hráčů. Nepřátelský tým byl pouze ze žlutých a červených. Dva tam byli lepší. U nás jenom zelená a vyšší barva. Šance byla 75% !!! Každý z mého týmu měl 2/3 střel nepenetrujících ale enemáci měli střely většinou penetrující uplně všechny. Prohra naprosto katastrofální.

 

http://2i.cz/afc594be6d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes tak absurdni bitva, ze jsem to hnedle vypnul.

 

Prochorovka - jedem ze spodni baze 3 kusy (tier7 bitva) za trat. Ostatnich 12(!) hracu zalezlo do kouta na J1, J2. Marne vsechny snahy ty lidi tam rozhejbat! Nepohli se ani o ctverec a vsichni hrdine vychcipali (skoro se ani do niceho netrefili!), zatimco my 3 jsme zustali nazivu - teda nez nas sejmuli taky, jako posledni.

 

Toto bylo takove male varovani pred vikendem asi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je vidět, jak funguje WG systém na zvýhodnění slabších hráčů. Nepřátelský tým byl pouze ze žlutých a červených. Dva tam byli lepší. U nás jenom zelená a vyšší barva. Šance byla 75% !!! Každý z mého týmu měl 2/3 střel nepenetrujících ale enemáci měli střely většinou penetrující uplně všechny. Prohra naprosto katastrofální.

 

http://2i.cz/afc594be6d

Včera náš tým (XVM šance na výhru 38%) udělil skóre 15:0.

Kanáre, vím že si WG na tebe zasedl a dává ti špatný MM a neprůstřely, asi na to mají vyškoleného kaziče.

A tak prosím tě nešiř tu nemoc mezi nás, je to pouze tvůj problém. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera stihnul, jen pár bitev, ale klasickej den blbec od WG, s Hellcatem s Top dělem jsem na 200 m neprostřelil M3 přímo kolmo do boku, Tigrovi 2 lítaly střely po celým zaměřovači a když už jsem trefil tak prošla každá 5.. Den jsem trochu zachránil válečníkem s SU-85. W/L na konci dne 37%, prostě bájo. Je vidět i na statistikách že s W/L mě hra prostě výše nepustí. Všechny hodnoty mi jdou už nekolik týdnů nahoru, jen W/L se houpe mezi 50-51%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera náš tým (XVM šance na výhru 38%) udělil skóre 15:0.

Kanáre, vím že si WG na tebe zasedl a dává ti špatný MM a neprůstřely, asi na to mají vyškoleného kaziče.

A tak prosím tě nešiř tu nemoc mezi nás, je to pouze tvůj problém. Díky.

Asi to blbě chápeš ale to co popisuješ je přesně to samé o čem píšu já ale z opačné strany. Navíc, já nikde nepíšu o tom, že si na mě někdo zasedl ale píšu o tom, že se zvýhodňují lamky a to se potvrzuje jak tím mým postem, tak i tím tvým. Nebo ti přijde jako uplně normální a v pořádku, že při šanci 38% tvůj tým vyhraje takovým rozdílem?! Vždyť to tam muselo být rudo jak na náměstí v Moskvě!!! A podíval jsi se na statistiku střelby po té bitvě? Hádám, že ne. Kdybys to udělal, tak bys věděl, že z toho lepšího týmu nikdo nic nedal ale ti rudoši, kteří jen točí dělem dávali každou ranou maximální damage.  Možná jeden a nebo dva hráči z těch týmů byli v normálu ale počítám, že 80% jich na tom bylo tak, jak to popisuju. Myslíš, že je to normální náhoda? Je jasné, že vůbec nechápeš o co tady jde a už vůbec ne, o co jde mě. Rozhodně nepíšu nic o nějakém WG zasednutí na mou osobu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

snad jsi nepřišel na forum prudit ?

 

tady najdeš mnoho informací, které ti mohou zlepšit Tvé statistiky ( návody, videa, rady, názory dobrých hráčů )....., tam bych zaměřil svou pozornost a ne dráždit lidi, kteří denně vidí hráče co se nemaj žádnou snahu učit a jen to ostatním kazí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ty Foxrexxxi vůbec neznáš principy toho, jak někdo získá vysoké hodnocení.

 

1. Nejde to získat tím, že do hry vrazíš každý měsíc 2000,-Kč

2. Nejde to získat tím, že u toho sedíš celé dny a máš nahráno 40 000 bitev

3. Nejde to získat tím, že máš 80% výher

 

Asi ti ušlo, že vyhrávat můžeš klidně neustále a stejně budeš rajčátko protože W/L se do toho vůbec nepočítá..... :biggrin: . Výhra totiž vůbec nemusí být tvojí zásluhou a proto se při výpočtu efektivity hráče na toto nehledí ale počíají se jiné parametry, jako například udělená damage, spoting, capování, bránění báze atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dnešek jsem se moc těšil, velitelka má dámskou jízdu a tak jsem si říkal pojezdím s tankama, ale tolik BZUKů a takových jelit už jsem neviděl dlouho, takže mohu jen citovat slova klasika :Smile_trollface-3:

 

Teda tolik retardů jako dneska, jsem snad ještě nezažil......ani četa neměla šanci cokoliv zvrátit. Hlavně, že se tihle kreténi s*rou na devítky a desítky :facepalmic: :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem si srandu z manipulace  hry ze strany WoT (MM 90% her šance na výhru má muj tým 23- 38%post-12405-0-89753600-1380996891_thumb.jpg ) ale už jsem o tom přesvědčen a nikdo mi nevyvrátí...nehraji čety ani roty tak se snažím zlepšovat v normálních hrách ale co se poslední tři dny děje (pozoruji ti už dva měsíce)  neni snad ani statisticky možné. 

 

Přibližně takto vypadají mé tři dny (po frustraci to vypínám) :  :down:

 

Dnešek

post-12405-0-62613300-1380992933_thumb.jpg

 

A to jsou prohry 0-14 a podobné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrac, ktery hraje na desatym tieru je novacek? To je mi teda novinka a nebo ty hrajes jenom na prvnich tierech, ze mas prehled o tom jak WG nadrzuje novackum? A jak poznas, jestli je to novacek nebo nekdo, kdo expi novou lajnu?

co treba pocet bitev,kery se daj zjistit okamzite po hre...

nadrzuje to novackum a ne ze ne.abych se stugem gold munici-protoze normalni dosla- 3x dingl o T40,o ktere sem zjistil po hre ze ma 500 bitev sakumpikum je fakt dost divny.

a neni to jedinej pripad.kolecko na artyne stajly na minimum a prask,preleti o tank o 20 metru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrac, ktery hraje na desatym tieru je novacek? To je mi teda novinka a nebo ty hrajes jenom na prvnich tierech, ze mas prehled o tom jak WG nadrzuje novackum? A jak poznas, jestli je to novacek nebo nekdo, kdo expi novou lajnu?

Nováček je špatný výraz. Správně má být lama!!! Kdo má EFR kolem 500, ten je skoro nezranitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...