Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Kempení, kempení, kempení....

Už aby za to byl nějaký postih.

Tobě asi hrabe ne?! Co bude asi tak dělat T95 ?! A co bude dělat jakékoliv TDéčko a nebo artyna?! To je stejně blbý nápad, jako byl anticamping mód v COD. Kdo měl snajperku, tak ji mohl zahodit a mód najdi a znič se nedal hrát protože když máš hlídat, tak nemůžeš lítat po mapě jak blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba máte pravdu.Není kempení jako kempení.Toto slovo by se mělo chápat jako nesmyslné stání na netaktickém místě strojem,který má jinou úlohu v týmu.

Spíše by se mělo říkat,že hráči nechápou úlohu svého stroje v bitvě.Ale to je denní chleba každého hráče,co má něco naježděno a hru vnímá jnak než začátečník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám říct na tyhle bitvy? A ten spoting, který je na capu pěkně přeboostrovaný, to je opravdu k n a s rání !!!  Kdyby tam nebyl enemák zvýhodněný, tak bych ho dávno musel vidět!!! Mám Maskovačku, mám maskovací perk na posádce ale ten šašek červený na artyně nemá ani prd ale rozsvítí mě a ještě s tou artynou i stihne zaměřit a já ho nevidím dokud nevystřelí. Je to WG hnůůůůs!!! A právě pro tyhle věci bude každá hra s tanky, který nebude toto umožňovat lepší, než tato loterie a lamkonadržovna !!! 10 killů a velké PRD!!! Jen kvůli tak podělanému spotingu!!!

 

http://wotreplays.com/site/357427#widepark-kanar-hetzer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani hrát čety už nedává smysl protože i když si vezmete tier 2 a dobrou četu, tak to nedáte ani na 55% !!! Ty losy jsou jak podle kopíráku. 70% bitev hrajete proti tieru 3 a na topu máte totální telátka. Nepřítel tam má dva skillery a je to vymalováno. WG vynakládá děsnou snahu, jak čety dobrých hráčů dávat dolů a není to konspiračka ale fakt. Poslední dobou mám lepší W/L při sólo hraní, než v četě a jejedno o jak vysoký tier jde. Ta hra je zábavná čím dál tím méně protože ji jedinec už nedokáže ovlivnit natolik aby vyhrával a WG to poladili tak, že už ani silná četa toho není zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani hrát čety už nedává smysl protože i když si vezmete tier 2 a dobrou četu, tak to nedáte ani na 55% !!!

 

Tak si poskladej cetu 3x 10 tier a uvidis jak ti stoupne W/L  :-) , kazdopadne kanare nejak ti nerozumim, neni to dlouho co jsi tady do diskuze psal, jak kvalitni hrac dokaze ovlivnit vysledky btev na low tierech a ted to nedokazete ani ve 3 skilerech ? Zacinas si nejak protirecit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HeavyBobJoe tak proto nesmis hrat za smesne tanciky co davaji dmg za cca +-350 a sviti hned po startu bitvy, ale musis si vyexpit neviditelneho Focha, nebo vypinace s HyperUltraMaxiMegadmg neboli fekalni vuz - FV215 (183) a pak uz te ani Foch nerozhodi  :-)

 

 

 

Jinak vcerejsek byl ve znameni megalagu a to jiz na obou servrech ping nesel pod 100 zacina to byt vazne hnus velebnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HeavyBobJoe tak proto nesmis hrat za smesne tanciky co davaji dmg za cca +-350 a sviti hned po startu bitvy, ale musis si vyexpit neviditelneho Focha, nebo vypinace s HyperUltraMaxiMegadmg neboli fekalni vuz - FV215 (183) a pak uz te ani Foch nerozhodi  :-)

 

 

Jj a všichni budeme mít tyhle hnusy a budeme kempit každý na opačné straně mapy a čekat a čekat a čekat a čekat.....

To bude krásná hra.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, teď jsem v šoku, doslova. A to spíš z této diskuze, než jen z citovaného příspěvku. To už nikdo neumí hrát?

 

Pokud vím, že tank neprobiju, tak vymyslím něco, jak udělám, abych ho probil. Dostat se blíž a trefit weakspoty, objet, detrack, nechat ho vystřelit a během toho ho objet? ...

T-54 hraju bez goldů s druhým dělem (200 pene) a dá se hrát dobře. Jinou T-54 čelně neprocpu...tak co? detrack a on se krásně natočí bokem... E-100? Je sám? Nechat ho vystřelit a objet ho.

50 100...a co pak Lorraine se stejným dělem o tier výš? To dělo je parádní...na devítky čelně stačí, na desítky už tolik ne, ale stále je výborný. Goldy rozhodně nejsou třeba.

 

Goldy použiju, jen když se fakt nedaří nic z toho, co jsem psal, nebo je to nutný, nemám kam utéct, tak ještě pozlobím, nebo když potřebuju jistě probít, abych zvrátil bitvu...

 

Vážně, všichni potřebují každou ranou probít... sakra, tohle mi nedělá dobře... 

 

Své staty mám vyhnaný bez goldů. Goldy jsou cca 0,5% vystřelený munice když započítávám CW. JDE TO! Koukněte, co vše jsem jel a jedu, stačí trošku myslet. Bez goldů je ta hra MNOHEM zajímavější, říkám, COD si můžu jít zahrát jinam. Fakt to jde...i ta blbá T69 pokud není mezi desítkama jde uhrát bez goldů. Hold ne všechny stroje jsou určený k rozdávání, proto si vybírám stroje, který jsou zábavný a rozdají i bez goldů. Zkuste si zahrát T40, T49,Hellcata,T29, AMX 50 100, JP II, SU-76 a další...jde to a je to zábava. Stačí se naučit, jak a kam střílet KV-1 a další monstra. Sám jsem s T40 zastavil četu 3x KV-1, nakonec zůstal sám proti 8 a dal remízu...jde to.

 

Takže předně weakspoty znám dobře u 99% tanků. Z toho co jsi vyjmenoval by mě tedy zajímala jedna věc. Proč 99% hráčů s T54 používá goldy? Já ji zatím nevlastním, ale co potkám 54ku, tak střílí goldama. Vlastním 50 100. Pokud mám proti sobě osmy a devítky, tak goldy taky nepoužiji. Ale na desítky už ano. 

lehce se řekne objeď tank, dej mu detrack apod. Hůř se to učiní. Ale techniku hry ovládám, takže se mi to již daří všeobecně dobře. Bohužel včerejšek byl typickým příkladem, kdy bych si bez goldu ani neškrtl. M103 s devítkovým dělem na Ruinbergu. Těsně za mostem se zakempily MAUS a E100. Všechny naše desítky se zakempily na kopečku. Borec s MAUSEM ještě psal, že teď si dá kafe a bude se dívat na film. Tak jsme mu názorně ukázal, že i takový ňouma jako jsem já mu veme 2000HP a nakonec ho dodělá artyna. Ano, použil jsem goldy abych ho mohl prorvat do boku hlavy, když mi ji tak krásně ukazoval. Po první tisícovce se začal hýbat a to už bylo lepší, bylo se kam trefovat. Bohužel hráč měl více ega, než herních zkušeností, takže se více zabýval psaním, než hraním a tudíž mě trefil jen jednou. Nakonec se divil, kde M103 vzala takovou pene  :tongue:. Jsem mu slušně odpověděl, že jsem Gold noob. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže předně weakspoty znám dobře u 99% tanků. Z toho co jsi vyjmenoval by mě tedy zajímala jedna věc. Proč 99% hráčů s T54 používá goldy? Já ji zatím nevlastním, ale co potkám 54ku, tak střílí goldama. Vlastním 50 100. Pokud mám proti sobě osmy a devítky, tak goldy taky nepoužiji. Ale na desítky už ano. 

lehce se řekne objeď tank, dej mu detrack apod. Hůř se to učiní. Ale techniku hry ovládám, takže se mi to již daří všeobecně dobře. Bohužel včerejšek byl typickým příkladem, kdy bych si bez goldu ani neškrtl. M103 s devítkovým dělem na Ruinbergu. Těsně za mostem se zakempily MAUS a E100. Všechny naše desítky se zakempily na kopečku. Borec s MAUSEM ještě psal, že teď si dá kafe a bude se dívat na film. Tak jsme mu názorně ukázal, že i takový ňouma jako jsem já mu veme 2000HP a nakonec ho dodělá artyna. Ano, použil jsem goldy abych ho mohl prorvat do boku hlavy, když mi ji tak krásně ukazoval. Po první tisícovce se začal hýbat a to už bylo lepší, bylo se kam trefovat. Bohužel hráč měl více ega, než herních zkušeností, takže se více zabýval psaním, než hraním a tudíž mě trefil jen jednou. Nakonec se divil, kde M103 vzala takovou pene  :tongue:. Jsem mu slušně odpověděl, že jsem Gold noob. 

Máš plus za odvahu a dvě další za likvidaci blba ve hře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druha vec pak je, ze jsou tanky, ktere potrebuji upravu jak prase drbani, takova E-75 si o nerf koleduje uz skoro tretim rokem - navic kazda uprava normalizace je jen ve prospech tohodle tanku. Bum, mame nevybalancovany tank (ten armor je na tierX tak akorat, na tier IX je to vysmech vsemu balancu).

 

 

Promiň, ale nerf nedává smysl. Nabíjí 13 sec, má slabší penetraci než ostatní devítky(pokud si to dobře pamatuji) a sklopení děla je taky dost naprd. Pokud tomu snížíš armor, tak se z něj stane druhej KT a ten snad OP opravdu není.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnus, hnus hnus. Vyjedu si s IS-4, vlastně to ještě pořádně nezačalo a bác, bác, bác, odnikud vyletěly tři atomovky a bylo po mě. Ten krypl se rozsvítil až po té třetí ráně. Tak tohle se ti líbí Kanáre? To ti přijde normální.

 

P.S. Ten homoděj s Fochem byl červenej až za ušima, kdyby měl někdo nějaké kecy o tom jak ten stroj není OP a nezkušený hráč s ním nic nedokáže. Ještě se vysmíval do chatu, imbecil. Doufám, že to UFO nerfnou pořádně a ne jen kosmeticky.

 

shot038tst.jpg

Najedeš do špatné pozice, páč nesklopíš dobře dělo, tím pádem krásně ukážeš nejznámější "hitzonu" a pak to ještě dáš sem? Neděláš dobře..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo T-54 střílí jen goldy. Protože vlastníci psychicky nevydrží, že nepenetrují každou ranou. Medko je sakra medko a je to výborný medko, takže se někomu dostat do boku není zas takovej problém. A i bez goldu se dá s něčím čelně přestřelovat, jen to prostě není co rána to dmg. Bez goldů hold není každou bitvu v top dmg, protože to hraní je podstatně těžší.

 

Člověk co rve jen goldy (skoro mě rozplakalo, když 2x E4 proti čtyřem osmičkám stejnak střílely goldy) je lama, co neumí hrát s tím, co má... je to prostě můj názor a nikdo mi ho neveme, nebudeme to rozebírat. Ta fobie z toho, že se cinkne je hnus.

Nerozebírat prosím, je to můj názor a netřeba ho řešit. Vadí mi to a nic s tím neudělám, nic víc, nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s názorem o hráčích s T54 a i se zbytkem. Kdyby WG udělalo rozumný MM max +-1 tier, goldy by nebylo potřeba skoro vůbec. Snad jen mnou zmíněný případ M103 vs MAUS. Včera jsem si pořídil IS7. Druhou hru jsem s ní jsem si užil. E100 byl chudák, který byl ze mě nešťastný. Stál jsem čelem proti němu a vrťel jsem se jak tanečnice v hula hop. Nedal mi ani jednu ránu a to ani goldem. Ustřílel jsem ho a nakonec to ještě ocenil "Good job IS7". Já jsem gold nepoužil. Nebylo třeba. 

Ale někdy třeba je. Nicméně všeho s mírou. Když bude vyvážený MM a vyvážené tanky, bude to hnedle lepší a goldovou munic můžou zrušit. Jenže to by jim nikdo nekupoval prémiové tanky ty T34 nebo Löwe aby si na tu goldovku vydělal. Já si koupil ve slevě Pz.IV Sch. Tančík je to kvalitní, ale bohužel má upravený MM. 75% her proti 7+. Takže na vydělávání to není. Ale aspoň je sranda  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo T-54 střílí jen goldy. Protože vlastníci psychicky nevydrží, že nepenetrují každou ranou. Medko je sakra medko a je to výborný medko, takže se někomu dostat do boku není zas takovej problém. A i bez goldu se dá s něčím čelně přestřelovat, jen to prostě není co rána to dmg. Bez goldů hold není každou bitvu v top dmg, protože to hraní je podstatně těžší.

 

Člověk co rve jen goldy (skoro mě rozplakalo, když 2x E4 proti čtyřem osmičkám stejnak střílely goldy) je lama, co neumí hrát s tím, co má... je to prostě můj názor a nikdo mi ho neveme, nebudeme to rozebírat. Ta fobie z toho, že se cinkne je hnus.

Nerozebírat prosím, je to můj názor a netřeba ho řešit. Vadí mi to a nic s tím neudělám, nic víc, nic míň.

na vlastní názor máš jistě právo.. Akorát mi není úplně jasný proč to sem teda postuješ když o tom pak nemíníš diskutovat.. No nic, vrátím se k tématu tohoto topicu což je Denní hlášení..

 

Po minulém hraní kdy jsem měl s VK3601 po 22 bitvách w/l 32% (šílený losy pořád 3-4 odspodu) jsem si chtěl spravit náladu a tak jsem vytáhl OP Hetzera, noobtank KV1, Hellcata a pak i to prokletý VK a ejhle ono to šlo ;-) i když Hetzerovi zřejmě skončila ochranná lhůta a začal do losu dostávat 6.tier tak s ostatníma strojema se hrálo velmi dobře. Spojenci spolupracovali enemáci se jenom bezcílně poflakovali po mapě a vyhrávalo se jedna radost.. Dle XVM se vyhrávaly i bitvy s předpovědí 30-40% for win..Jen víc takových dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s názorem o hráčích s T54 a i se zbytkem. Kdyby WG udělalo rozumný MM max +-1 tier, goldy by nebylo potřeba skoro vůbec.

Ty jsi ještě asi nehrál když nebyla úprava +- 2tiery viď ? ;-) a tam se goldy používaly taky jen velmi zřídka.. Ale je nová doba a musíme se přizpůsobit ;-) Když ty do mě goldem tak ti to vrátím! Žádný nastavování druhý tváře! :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dvou večerech, kdy jsem seděl u tanků mi to hlava nebere.

Asi mám špatnou karmu nebo už nevím :-)

70% her byla porážka, když vám XVM prorokuje pořád šanci 33-45% tak se to pak i projeví.

Zkusil jsem střídat EU1 a EU2, ale moc se to nezměnilo, když už to prorokovalo 51%, tak jsem jásal.

K čemu mi je, že dám 2-4 killy, v tabulce jsem do třetího místa, když to jsou všechno porážky.

Jak se dostat do druhého týmu s šancí 60-70%?

Nejsem z těch, kteří to při tomto složení týmu,kdy jsou 2 zelení, 3 žlutí a 10 červených vzdá, ale je do demoralizující, když to máte v řadě 10 bitev, ať vezmete jiný tier, nebo změníte tank za TD či SPG.

Máte někdo v posledních dnech podobnou zkušenost, že vás WG dalo do klatby a hází Vás to do týmu dementů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dvou večerech, kdy jsem seděl u tanků mi to hlava nebere.

Asi mám špatnou karmu nebo už nevím :-)

70% her byla porážka, když vám XVM prorokuje pořád šanci 33-45% tak se to pak i projeví.

Zkusil jsem střídat EU1 a EU2, ale moc se to nezměnilo, když už to prorokovalo 51%, tak jsem jásal.

K čemu mi je, že dám 2-4 killy, v tabulce jsem do třetího místa, když to jsou všechno porážky.

Jak se dostat do druhého týmu s šancí 60-70%?

Nejsem z těch, kteří to při tomto složení týmu,kdy jsou 2 zelení, 3 žlutí a 10 červených vzdá, ale je do demoralizující, když to máte v řadě 10 bitev, ať vezmete jiný tier, nebo změníte tank za TD či SPG.

Máte někdo v posledních dnech podobnou zkušenost, že vás WG dalo do klatby a hází Vás to do týmu dementů?

jj mam ted taky ultra peska na tymy potazmo lidi... snad se to brzo zase otoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...