Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ono hlavně to má oproti Kanárově verzi dvě výhody.

 

1) Ne všude je voda a ne všude se v ní dá utopit

2) neplatí se opravy, nic.

Tak to my teda vysvětli prosím. Přece když vypneš WoT, tak po znovu zapnutí ti to ukazuje tvůj zničený tank a platíš opravy, ne? Jak se chceš odpojit abys nebyl ve hře a aby do tebe nestříleli a neměli z tebe body? I když vypnu internet, tak ten můj tank tam prostě stojí, je AFK ale je tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem mel kliku a vsechno vyhral, az na jednu hru kdy se moje IS-3 zalekla UPLNE pitomych hracu (v mem tymu) a shorela jak papir pri osamele obrane jedne strany mapy. Jo vlastne jeste prvni hra s Tigrem, tu jsme prohrali 14:1, opravdu epicka rez! Ale jinak jsem se dnes moc nevztekal a nestrilel ani do vlastniho AFK borce s 42 proc win, takze pohoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsme s obtížemi získal těch 250 k za ty winy, ale je to makačka na vyšších teirech.Je to doma a to se počítá :-D

 

Jen mě bolí ruce, klávesnice je vymlácená a myš pomalu dosluhuje.....,a mě přibylo pár nových tváří v prasečáku / ignore list / zvláště náborář klanu PRATO se vyznamenal a zaujímá čelní místo :-) Bude mu mezi prasatama dobře......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ono je to celkem standardní jev. Enemy tlačí, má hafo dmg, je už skoro u nás - naši retardi nemají dmg, ale na haluz se jim to podaří capnout (to je jediná věc, kterou rajčata umí spolehlivě).

To jo, to jistě ano ale málokdy se jim podaří tímto způsobem vyhrát. Teda aspoň mě se to moc nestává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už by si měl někdo ve War.g.a.y.Mingu uvědomit, že je potřeba hru vybalancovat co do hratelnosti a upravit mm tak aby bitvy končící 0-5:15 a obráceně byly spíše vyjímkou a ne jako teď devět z deseti. Nebaví mě ani tímhle způsobem prohrávat ani vyhrávat. Celé je to zničené špatným mm. Kecy o tom, že je to o hráčích jsou nesmysl když XVM vyhodí, že šance na výhru podle vozidel je 44%, tak to není o hráčích ale o mm.

 

P.S.  Prosím všechnovíma JK aby nereagoval. Děkuji.

 

shot104tdt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove na ty vase problemy s rajcatovym tymem, existuje jeden lek, jmenuje se vypnout XVM nesmysl a bude se vam hrat daleko lepe, ja to tak praktikuji jiz dlouho a opravdu to pomaha. A navic i kdyz prohaji s rajcaty, tak svou kuzi jim nedam lacino a snazim se enemakum nastrilet co to jde, takze zadne utopeni a jine zversta, ala Kanar nedelam.

Reeki máš pravdu, včera jsme měli třebas hru kde jsme měli 30 procent na výhru. Byly jsme s Lipfertem na spodku tabulky s VI tier a hráli se převážně osmičky :) a nakonec jsme to taky dali :) prostě při té hře stačí když se přemýšlí a je člověk v klidu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reeki máš pravdu, včera jsme měli třebas hru kde jsme měli 30 procent na výhru. Byly jsme s Lipfertem na spodku tabulky s VI tier a hráli se převážně osmičky :) a nakonec jsme to taky dali :) prostě při té hře stačí když se přemýšlí a je člověk v klidu :)

Nebo je naopak ve stresu z jiného důvodu a 30% šance na výhru ve WoT mu pak připadá jak relaxační jízda na poníkovi, jen to méně drncá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reeki máš pravdu, včera jsme měli třebas hru kde jsme měli 30 procent na výhru. Byly jsme s Lipfertem na spodku tabulky s VI tier a hráli se převážně osmičky :) a nakonec jsme to taky dali :) prostě při té hře stačí když se přemýšlí a je člověk v klidu :)

To je asi tak stejný nesmysl, jako strčit hlavu do písku abych neviděl bubáky..... :biggrin: . Nehledě na to, že vyhrát s 30% šancí je pouhá náhoda a štěstí, které se opakuje asi v takovém intervalu, jako Vánoce,,,, :biggrin:  Už se mi podařilo vyhrát bitvu, kde jsme měli pouze 8% šanci. Ale ty statistiky po bitvě bych nepřál nikomu vidět! Enemáci, i když to byl pouze zelený a modrofialový tým nenastříleli téměř nic! 10 střel a z toho 2 prošly, přičemž jenom jedna udělala poškození. Tak a podobně vypadaly jejich výsledky. Kdežto rajčata měla co rána, to zásah a když zásah, tak za plný + hoření, jako bonus. Když už si někdo myslí, že XVM ho znervózňuje, tak by se měl alespoň koukat na ty staty po bitvě a pak se podívat, kdo z nepřátel má nejlepší celkové statistiky a porovnat, jaký výsledek má v této bitvě. Budete se asi divit! A hlavně, kdo nemá XVM, tak ví prdlajs s jakou sestavou tu bitvu právě vyhrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Když už si někdo myslí, že XVM ho znervózňuje, tak by se měl alespoň koukat na ty staty po bitvě a pak se podívat, kdo z nepřátel má nejlepší celkové statistiky a porovnat, jaký výsledek má v této bitvě. Budete se asi divit!

2) A hlavně, kdo nemá XVM, tak ví prdlajs s jakou sestavou tu bitvu právě vyhrál.

1) to dělám a divím se málokdy

2)mě je jedno s kým jsem vyhrál ale hlavně že to je výhra a pokud jsem k ní přispěl dobrým výkonem tak tim líp.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Budete se asi divit! A hlavně, kdo nemá XVM, tak ví prdlajs s jakou sestavou tu bitvu právě vyhrál.

 

Aha takze proto, kdyz se kouknes na XVM, kde je sance na vyhru nizsi 40%, tak okamzite strcis hlavu do pisku a bitvu vzdavas (jdes se utopit atd) a zacnes vsem okolo nadavat, tak jak jsi to udelal posledne ? Takze jinak napsano ty jsi defakto stejny, jako ty rajcata, ktera v bitve jen prekazeji a nevi co maji delat, misto toho abys jakozto zkuseny hrac zabral a pomohl jak to jen jde? Kanare ty by s mel byt opravdu ten posledni, ktery na rajcata nadava.

 

Dle meho nazoru XVM je mod, ktery u zkusenych hracu odpoutava pozornost a soustredeni od samotne bitvy a ty jsi toho nazornym prikladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takze proto, kdyz se kouknes na XVM, kde je sance na vyhru nizsi 40%, tak okamzite strcis hlavu do pisku a bitvu vzdavas (jdes se utopit atd) a zacnes vsem okolo nadavat, tak jak jsi to udelal posledne ? Takze jinak napsano ty jsi defakto stejny, jako ty rajcata, ktera v bitve jen prekazeji a nevi co maji delat, misto toho abys jakozto zkuseny hrac zabral a pomohl jak to jen jde? Kanare ty by s mel byt opravdu ten posledni, ktery na rajcata nadava.

 

Dle meho nazoru XVM je mod, ktery u zkusenych hracu odpoutava pozornost a soustredeni od samotne bitvy a ty jsi toho nazornym prikladem.

 Hraju to už tak dlouho, že prostě nehodlám ztrácet čas v nějaké bitvě jen proto, že "možná" vyhraju. Je to stejné, jako když budeš šejk a budeš mít 100 ženských v harému. Také se nebudeš zaobírat každou, kterou na ulici potkáš ale budeš si vybírat. Sice se může stát, že vynecháním některé "tuctové" se připravíš o zajímavé zážitky ale prostě v tom množství to není důležité a nekouká se na to. A znovu opakuju, že kdybych každou bitvu vzdával, jak ty a jiní tvrdíte, tak asi nebudu mít ty výsledky, nemyslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Hraju to už tak dlouho, že prostě nehodlám ztrácet čas v nějaké bitvě jen proto, že "možná" vyhraju. Je to stejné, jako když budeš šejk a budeš mít 100 ženských v harému. Také se nebudeš zaobírat každou, kterou na ulici potkáš ale budeš si vybírat. Sice se může stát, že vynecháním některé "tuctové" se připravíš o zajímavé zážitky ale prostě v tom množství to není důležité a nekouká se na to. A znovu opakuju, že kdybych každou bitvu vzdával, jak ty a jiní tvrdíte, tak asi nebudu mít ty výsledky, nemyslíš?

 

 

koukám na tvůj podpis a máš tam avg tier za poslední den 2.8, co tam chceš vzdávat a topit se...., to se pak dělá wr, vidím 75 % :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...