Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

B0B_CZ Chaffee je v podstatě 6 tier. když se podíváš tak válcuje i M7 na 5 americkým tieru. WG říkal že ho maj na šestej tier přesunout v blízký době. a jak píše Zvedák, je to scout, takže má i jinej matchmaking než T49. ale jinak jo, podle mě je to o dost zábavnější tank, i když teda T49 mám docela rád taky, tak Chaffee beru jako jednu z nejzábavnějších věcí ve hře. skvělá pohyblivost, dohled, použitelný dělo, jeden z tanků se co artynám hodně blbě trefuje na blízko, kdežto chaffee nemá problém trefit je, protože má malej rozptyl za pohybu. díky tomu je i dobrej do dog fightů proti ostatním scoutům, atd. matchmaking proti vysokejm tierům neberu jako špatnej, naopak, tyhle bitvy se s ním často rozhodujou, když se člověk nenechá nějak blbě trefit. často stačí dojet jen na nějakej dobrej spot a koukat jak druhej tým pomalu vychcípává :Smile_trollface-3: nejlepší je asi Malinovka a Prochorovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, zaměnil jsem rotu za četu. Ale hlavně, že si rozumíme. Jinak jsem dal četu na konec dne a to tier 8, 9, něco málo 10 a nakonec jednu sestavu tier 3,4 a 5.

 

Vítězství/Bitev:    11-1 (15)        (73.33%)
XP:    868        (13 022)
XP (x1):    868        (13 022)
Volné XP:    61        (633)
Kredity:    355 414        (355414/0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dřív než já jemu? ale prosimtebe :)

Pz IV schmalturm DPM:  1956

KV-1 top dělo (to co měl) DPM: 1920

když k tomu připočteš že Pz IV S. má víc HP tak by mě vážně dřív neustřílel. prostě jsem mu dával kritičáky za nula, jeden po druhým, v tom je celej fór. což je samozřejmě bullshit, protože KV-1 nikdy nemělo nějakej přednastavenej armor kterej by tyhle střely polykal. to byla šmucka ze začátku války. nesrovnávám tuhle hru s realitou, ale je tady vidět, že WG boostuje tanky na základě ničeho. jak už jsem psal, kdyby to bylo do pásů, z nějakýho divnýho úhlu, tak to beru, protože na to už si v týhle hře zvykl snad každej, ale dávat KV-1 zepředu do vany kritičáky za nula je blbost made in WG. zajímavý že německý nebo americký tanky tohle neumí :-o jakto

Prosit nemusíš. Jen jsi nyní vedl jiný dělo než já. To je pak jiná.

Nyní jeden seriozní dotaz. Jak poznáš na 300 m, že má nepřítel top dělo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predevcirem.ja objekt 268.strilim na T 50-2.na cca 80 metru na motor.trefuju,hlaska -neprošla.no komment

Nesmíš totiž střílet na odjíždějící tank, pak ho asi ta střela nemůže dohnat nebo když ho dožene, tak nemá dostatečnou energii aby prošla a jenom mu přistane na kapotě. S KV 4 top jsem takhle párkrát trefil AMX placku a to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Odježděný násobky. Denní win dost pod 50% :(. MM a kvalita hráčů v mém týmu asi můžou podat ruce. Nevím co bylo ve výsledku horší. V poslední zatím dnešní bitvě jsem už prováděl tak zoufalý akce, abych zvýšil šanci na win, že jsem skončil naprostým fiaskem. Tým to vyhrál a já jako top bitvy sedmé třídy nastřílel žalostných 152 DMG. Hodina a půl pachtění na 3 výhry mi stačila k tomu, aby mě přešla chuť hrát. Dnes bonus kód určitě nepoužiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosit nemusíš. Jen jsi nyní vedl jiný dělo než já. To je pak jiná.

Nyní jeden seriozní dotaz. Jak poznáš na 300 m, že má nepřítel top dělo?

když tě někdo killne tak kamera pak na pár sekund zabere jeho tank. přes zoom to dělo vypadá jak lešenářská trubka. já bych do toho fightu šel i kdyby měl jakýkoliv dělo, rusáci jich maj hrozně moc a nevyznám se v nich, ale vím že KV-1 nemá žádnej troll gun jako třeba KV-2. vidím že to chceš hodně řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera naprostá tragédie...

Především s T71 a Tigrem. S T71 jsem měl dvakrát nad 3k dmg, pouze jednou pod 1000, násobek napošestý. 850 expů za prohru...

S tigerem mě zabil vlastní, pak tým pomřel stylem 2<15 za 5 minut, atd pořád dokolečka.

2i90z86.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, vy dobytku!!!! :Smile_trollface-3:  Já koupil právě PzIV a to je proti Hetzerovi superultraOP záležitost!!!! Čekám pozvánku do čety a budeme dělat neskutečný bordel!! Hele, první bitva:

 

 Vítězství
Murovanka 8. května 2013 12:42:30
 Pz.Kpfw. IV
Získáno zkušeností:  1 886   (x2 za první vítěznou bitvu dne)  Získáno kreditů  26 751  
 Úspěchy v bitvě Vzorný tankista: II. třídy
 
Celkem:     26 751     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, vy dobytku!!!! :Smile_trollface-3:  Já koupil právě PzIV a to je proti Hetzerovi superultraOP záležitost!!!! Čekám pozvánku do čety a budeme dělat neskutečný bordel!! Hele, první bitva:

 

 Vítězství

Murovanka 8. května 2013 12:42:30

 Pz.Kpfw. IV

Získáno zkušeností:  1 886   (x2 za první vítěznou bitvu dne)  Získáno kreditů  26 751  

 Úspěchy v bitvě Vzorný tankista: II. třídy

 

Celkem:     26 751     

 

Já ji koupil a hned první bitva hrdina....pak se člověk podívá a zjistí že s prémkem by to snad nešlo nikdy ani do mínusu :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy: věřím že M4 bude na tom stejně :Smile_great:

 

Edit:čety maj blbý MM,sám člověk nadělá paseky až až...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu si taky zajezdit Pz.Kpfw. IV. S IS-8 jsem si dal za úkol zlepšit winrate a rychle jí prodat, dopadlo tak, že jsem s ní opět dalších 20 bitev v mínusu. Každá bitva začíná tím, že v prvních dvou minutách prohráváme o 5 tanků. Přitom se všemi ostatními výhry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem preco hned ta oronia ty satanista. Ja co som videl tak vela hracov ma tu dlhu 7.5.

Nevím proč sranda musí být hned  tá...oná "irónia" ? :Smile_blinky:  A jinak beru cokoliv, co mi pomůže vyhrávat i když mám v týmu samý kečup. Kromě artyn pochopitelně protože ty střílí a nic neriskují. Navíc s artynou se vyhrávat nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...