Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ping 300-400, to se vůbec nedá hrát. Taky jsem míval problémy s odezvou, ale jakmile to šlo nad 200, tak se dá jezdit jedině s TD , ty mají většinou čas a klid na zaměření nepřítele. Ping 400 je nehratelný ani pro TD.

 

U mne jinak za víkend docela pohoda.... 23 vítězství 13 porážek ... konečně se po dlouhé době dařilo a bylo i několik vyloženě napínavých bitev.

 

Vědět to dopředu, tak se do bitev s takovým pingem nepouštím. Co se týká hratelnosti tak je to dost špatné, ale aspoň člověk vidí co se ve hře děje a nechá se když už nic jiného aspoň nějak jezdit. Takovej ping 1700 a víc je úplně jiná sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo sa týka WoT, tak stále hrávam málo, tak 2-3 bitky denne a väčšinou idem na istotu s pzIV. Občas ma síce chytí chuť poriadne si zahrať ale to ma obyčajne po tých pár bitkách rýchlo prejde.

Na pzIV som sa zase dotiahol na 70% win rate a velmi pomaly mi stúpa aj celkový WR. Aktuálne na 54,08%, keď sa podarí, tak hádam raz padne aj tá 55-ka.

 

No a začínam mať nebetyčnú úctu k ľudom s 10k+ bitkami, resp. k ich stabilnej nervovej sústave. Ja som síce kludas, ale to, čo sa deje na publicu, je na mna príliš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak jsem už rezignoval....bo co se posledních pár týdnů ve WoT děje nemá obdoby.Za co mě kdo trestá,že permanentně fasuju týmy censored.V první minutě chcípnou 4 tanky.....nějaký vocas klikne na nebezpečí ve čtverečku xx a všechna jelita jedou tam bez ohledu na to že jedna strana je úplně out a je mi k h**nu že jí ve dvou dokážeme udržet,když se stejně nechají vymlátit.....pane bože za co!....to není jedna bitva z 5 ale 5 a více v sérii za sebou.Tohle už pro mě není zábava a lepší je se na to vykašlat,fakt že jo............

 

Hvězdičky nebrání pochopení, vulgarity.

Nyní bez bodu, pouze upozornění.

LoktarCze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska odjel parádní trojnásobek s Chrchlem GC, celejch 800 expů! :-D nikam jsem nedojel a bylo po bitvě. asi expení těch jejich TDček nechám hned teď.. některý ty jejich další dobře pancéřovaný TD určitě svojí efektivitu mít budou, ale není to pro mě. to už radši rozjedu ty medium Číňany, přestože k tomu jejich stromu mám odpor co je přidali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska odjel parádní trojnásobek s Chrchlem GC, celejch 800 expů! :-D nikam jsem nedojel a bylo po bitvě. asi expení těch jejich TDček nechám hned teď.. některý ty jejich další dobře pancéřovaný TD určitě svojí efektivitu mít budou, ale není to pro mě. to už radši rozjedu ty medium Číňany, přestože k tomu jejich stromu mám odpor co je přidali

jak ses k nemu dostal mi rekni :) ja nejsem schopnej odjezdit ani doubly s chcrchlem tier V ... boha to je takovej srot ze to neni ani mozny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal pár her po obědě...a koukám mám BAn na chat...už třetí :Smile_teethhappy: . To víte, nedělní hráni no...to si člověk nebere servítky. 13.3 mi končí a zas budu moci spoluhráče chválit.

Hned dva losty s T18..si říkám, bože zase...druhá neděle? Ne...vzal jse mou OP hračku a užíval si....dvě hry sice proti sedmičkám, ale i tak pohoda. V obou hrát jsem byl první...páč PzIV nezná bratra :Smile_teethhappy: . Rozsekal jsem i Black Prince...2200dmg...Super 7 her, které zakončila tato, kdy jsem si dal 9ks....s 34hp.. :Smile-tongue::Smile-hiding:

Vítězství!

Bitva: Erlenberg 11. března 2013 13:27:33

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 2 290

Získáno kreditů: 50 367

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova meda

 

Kdepa k M4 a PzIV jsou jediné stroje ....né blbu vzdorné....ale WGvzdorné! :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska odjel parádní trojnásobek s Chrchlem GC, celejch 800 expů! :-D nikam jsem nedojel a bylo po bitvě. asi expení těch jejich TDček nechám hned teď.. některý ty jejich další dobře pancéřovaný TD určitě svojí efektivitu mít budou, ale není to pro mě. to už radši rozjedu ty medium Číňany, přestože k tomu jejich stromu mám odpor co je přidali

 

To mi povídej, o víkendu jsem rozjel britskou řadu TD. Za volný expy rovnou dal AT-2 do maxu a pokoušel se to expit. Vzhledem k tomu, že expy jsou za damage, které ale s tím směšným dělem dám minimální , nebo za spot , který vhledem k tempu splašeného slimáka nepřipadá v úvahu, tak sice Win na něm držím na 70% ,ale ty expy jsou úděsný- cca okolo za 200-300 za průměrnou bitvu bez PU. Bude to dlouhá cesta, u které si nejsem jistý, že mě bude nějak moc bavit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu jak to s těma "banama" děláte, já ne a ne žádnej dostat. A to prosím nešetřím ani samotné WG.... :Smile_teethhappy:

 

mno já chodím jako provazochodec..čekám kdy ho dostanu, každej den....mi něco ulítne, i když pozoruju jisté smíření, zas nějaký " dement " mi to pokazí a já nadávám :-( momentálně mě vytáčí hráči co mají premiáky 8 tieru a 300 bitev....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dojmy z pár her za nedělní odpoledne - PzIV 4x zásah goldem do IS za 0 (dingy, zmizelá střela, průstřel za 0). Poláci jsou čím dál retardovanější - blbeček v T95 nám prohrál svým kempením u vlajky bitvu. Hlavně že měl na boku Destroyer. Měli by mít vlastní server, aspoň by se pročistil public.

 

Server - kapitola sama pro sebe, naprosto nestíhá, nejsou výjimkou fronty přes 2000 hráčů a stejně čekáte minutu na nalosování. Ping ve hře bezdůvodně kolísá mezi 70 a 350.

 

Nejlepší trojnásobek - Black prince. Než jsem dojel do města, měli naši hotovo. Měl sem chuť sejmout našeho na capu, abychom lostli - 600 expů, ani damage. V další bitvě mě T34 v pohodě penetrovala do čelního armoru, úhlování a manévrování je díky nepohyblivosti téměř nemožný. Uvidíme co s tím udělá lepší motor. Zatím stejná sra*ka jako ty dva střepy před ním, nebýt tam Conqueror, tak na to kašlu. Britské TD jsem rozjel, zatím trpím s dvojkou tierem. Asi se na ně vyprdnu, sice je desítka zabiják, ale než se k němu dostanu, budu v Bohnicích - znova jet Churchilly je za trest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hrát Pz 4 nebo shermana a ládovat do nich goldy na houfnici, to je prasárna. nic ve zlym, ale tobě to stejně asi nevadí, když tu sám píšeš že hraješ op tanky

 

Jestli nebude spíše chyba ve WG než ve švejkovi... WG tuhle prasárnu snad nemělo připustit ne ? A když už to udělalo tak mělo spoustu času to napravit. Nedělají nic.. švej by udělal chybu jenom tím, že by tohoto nevyužíval...

Jinak už asi 14 dnů nehraju a vůbec mi to nechybí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnem za dnem je ten public větší a větší žumpa. Chybí mi 50k expů na 268 a koupil jsem T-34-2 a zjištuju, že kromě toho objekta už se na nějaký expení vyseru.

 

Ani v četě to kolikrát nejde, ale já mám dost času na hraní i přes den na mobilním netu a ten mi TS neutáhne, takže jedině public, kterej mě vytáčí do ruda.

Skoro v každý bitvě dmg přes 2500 s průměrným medkem a i tak mám často nastříleno víc než 5 i více dementů co si po pár bitvách koupili VIII tank.

 

A to se ještě nějací jantaři ptali WG jestli nebudou prémiový X!!!! Už takhle je ta hra kolem VIII úrovně dodrbaná volností při koupi VIII prémiáku a ono jim to nestačí.

 

Dneska asi 20bitev a tak 8 výher....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnem za dnem je ten public větší a větší žumpa. Chybí mi 50k expů na 268 a koupil jsem T-34-2 a zjištuju, že kromě toho objekta už se na nějaký expení vyseru.

 

Ani v četě to kolikrát nejde, ale já mám dost času na hraní i přes den na mobilním netu a ten mi TS neutáhne, takže jedině public, kterej mě vytáčí do ruda.

Skoro v každý bitvě dmg přes 2500 s průměrným medkem a i tak mám často nastříleno víc než 5 i více dementů co si po pár bitvách koupili VIII tank.

 

A to se ještě nějací jantaři ptali WG jestli nebudou prémiový X!!!! Už takhle je ta hra kolem VIII úrovně dodrbaná volností při koupi VIII prémiáku a ono jim to nestačí.

 

Dneska asi 20bitev a tak 8 výher....

 

Chytrej a prachatej noob si převede expy ze svého současného prémiáku a "koupí si" britské TD desátého tieru. WG na tom vydělá 3x tolik a nám ostatním z toho brzo rupne žilka... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnem za dnem je ten public větší a větší žumpa.

Přesně tak....solo hraní na publiku momentálně nemá se zábavou vůbec nic společnýho.

Za 3 dny jsem odehrál jen 10 bitev.....hra jako taková mě moc baví, rád bych hrál pořád, ale ty prohry mě dováděj k zoufalství...to se prostě nedá...

Bohužel budu muset s touhle super hrou skončit....jen kvůli dementům :Smile_sad: :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím Hellcata, nepotřebuju goldy, WR 2:1 průměr sólo na publiku, jinak četa klidně 10:2, 10:1...teď jsem koupil T29, to je sice o něco horší, jezdím jen sólo, semtam goldík, zábava díky věži. Přes násobky expím T-43, ale nejvíc teď jezdím roty, na sólo už není čas. A roty taky dopadají dobře a nestíhám se tam nudit.

 

Pak jsem dnes hostoval rotě, zajímavý být pod cizím velením... pro dnešek 7:0.

 

PS: Vzdal jsem expení strojů, pokud se expí, plně s vámi o publiku souhlasím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hrát Pz 4 nebo shermana a ládovat do nich goldy na houfnici, to je prasárna. nic ve zlym, ale tobě to stejně asi nevadí, když tu sám píšeš že hraješ op tanky

Ale no tak. Každý ví, že hraju mimo 10tří všechno. A goldy používám jen u PzIV a na Háčku na kónickém dělu. A k tomu OP, já to beru s humorem, ale zas tak uber OP není. Stačí udělat sebemenší chybu a PzIV končí. Člověk to sním musí umět. Já jsem si na něj zvyknul, dá se sním hrát ku podivu univerzálně. Navíc ty úspěchy nejsou zadarmo, lítám pří hře jak papírový čert.

Ale, že hra s "gold medkama" je prasárna? Ano, já to tu psal už dávno....dávno. než jsem si jej koupil. Ale proč jsem si ho koupil? Protože můj super fun Stug šel párkrát na 400m od M4 ránu....tak jsem se naštval. Proč by mají využívat chyby WG ostatní a já ne?

Dva a půl roku jsem jezdil hlavně s TDčkama, poctivě.....pak mi díky změně v nakupování WG zkur...Ferdu, kterýmu je pancíř aktuálně k ničemu, Můj miláček T1 heavy s který taky rád hraju.....si proti medku s goldem taky nechytá....

Tak jsem se naštva a koupil si to taky....a jsem rád. Mám stroj, který je schopen, při dobrém zacházení zvrátit hru i se šaptným losem.A to je v době, kdy hraje WOT 70% ultra hovad zázrak.

To, že to je dobrý hráč schopen udělat jen s OP tankem, je smutný...ale to je vizitka WG a né hráče, který ten tank používá jako tisíce dalších.

Dám příklad:

První rok WOTu se dala prohra či výhra odhadnou dle výzbroje strojů....ano tak byli hráči vyrovnaní. Stačilo ,aby měl enemák dva Ferdíky se 128mm, my jen se 105mm a většinou to byl lost. Teď? Sám víš, že stačí chytit dvě třetiny týmu dementů a je jedno v čem jedou......

Proto je aktuálně normální, že i s 5 třídou mám víc expů než všechny naše sedmičky.....a to nejen s PzIV...

Mimochodem jsem dneska sundal četu PzIV s houfnicema....všechyn tři :Smile_teethhappy: . Ono to není jen o tanku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn, je fakt že WG v týhle hře dělá nehorázný změny v balancu, pak si člověk řekne proč toho nevyužít. ale stejně, je určitá hranice, za kterou bych nešel. sice si kupuju prémko a prémium tanky, ale když vidím jakej Pz IV udělá na mapě randál, tak mi to příjde příliš. to je pak na člověku, jestli bude mít radost z toho drtit nováčky se zlatou 105kou. navíc je tu spousta jinejch strojů který OP nejsou a dá se s nima mít slušný výsledky, stačí když člověku sednou hratelnostně

 

ale nechci tu moralizovat :D klidně si to hrajte, WG si to tak nastavilo tak to má mít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že pokud proti sobě stojí dva stroje, které se čelně prostřelí jen do weakpointů, tak vyhraje ne ten lepší, ale ten, kdo tam naláduje goldovou munici. A proti tomu se opět nejde bránit jinak, než tu goldovou munici vozit a když je potřeba, tak ji tam naládovat. Když jsem kdysi hrál Pershinga, hrozně jsem nadával, že zepředu nic neprostřelím. Ale co, tak jsem prostě jen případně změnil pozici a pokusil se nepříteli dostat do boků, nebo střílet na weakpointy. Dneska prostě každý přebije na goldy a jede se dál. Pokud to neuděláš ty, poškozuješ sám sebe, bohužel. Gold ammo over skill.

 

EDIT: To je k tématu gold ammo všeobecně. PzIV považuju taky za prasárnu. Bohužel má člověk jen tři možnosti - spokojit se s tím, že bude v některých bitvách kolem tieru V pouze lovnou zvěří pro sranda hráče s houfnicí s goldy, koupit si PzIV s goldy nebo se tieru V vyhýbat. Všechny tři řešení mi přijdou úplně stejně na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denní win nad 50% a tedy dobrý den. Střelba divná. 3x zasáhnout arty bez poškození je slušná smůla. Začal jsem expit nové TD a musím říci, že ty losy kolem 2-3 třídy to je bída. MM to tedy moc nejde. Po delší době jsem vyzkoušel taky T1E6 prémiák 2 třídy. Ze tří bitev dvě ve třetí třídě, což téměř znamená slepý a bezbranný cíl. Tým to většinou naštěstí uhrál. Za mě takový obyčejný lepší den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, zkusil jsem si jinou rotu, velet jsem nechal kámoše, složení z lidí co se najdou běžně na publiku. Nakonec 4:2, neočekávaný...

Pak jsme jeli četu T29 a IS...ač jsem dával přes 3k dmg, 2x jsme projeli. To je neskutečný. I když jsme se plazili na dně tabulky, i bez goldů jsme byli v top dmg. Prostě fraška. Skóre 3:2...

 

Na ty nový monstra (British TD) jsem na dálku začal používat goldy. Nevím, prostě je nesnáším. Na blízko jdu po weakspotech, ale na dálku nemám náladu je nechat vystřílet celej můj tým, co neví kam střílet. Pak mě naštvala jedna AT-8. Zabírali nám základnu a my v četě 2x Hellcat. Proti 8 bráníme základnu, zbývají 3, zabírání 91. Vjedu do boku AT-8, zamířím, vystřelím a ono to cinklo. Prohra na cap.

Dneska jsem celkově šíleně cinkal, nevěřil jsem vlastním očím...

 

No a ještě jeden BIA-3ák měl spoustu keců, když jsme zabírali (ta mapa kde je most přes velkou železnici, patří mezi novější) bázi a ze tří směrů šli tři enemáci. Vyjel jsem z kapu a proti mě plná AT-8...do weakspotů a jeden dorážecí goldík. Nakonec jsme zabrali. Prej jsem byl děsná lama, blbec a kdo ví co ještě, nestíhal jsem číst. Chudák nevěděl, že s tím ATčkem jsem se mlátil s poškozenou municí a ve výsledku mé dmg bylo 3000, 4x vyšší jak jeho. 0 killů, tak jsem byl lama. Zvláštní, k čemu se češi dokáží ponížit, když ví, že mu dotyčný bude rozumět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...