Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jen doplním, nejsem žádný zkušený hráč, Jsem serverově eventuelně dobrý ( a taky jsem Lama Profesionál ). A tiery 1 a 2 nehraju. :Smile_blinky:

 

A jak psal Švejk, tvé přání se ti asi nesplní, protože Švejk desítky prodal a i když je to milionář, nepodařilo se nás ho donutit si nějaký koupit zpátky :D

Mám Object 268, ale chudák jen trpí.....je mi ho až líto. TDčko se super potenciálem a má přitom staty jako retarda....ale co dělat v třídách kde není skoro hry bez 4 artyn....uvažoval jsem o znovu koupení E100, s goldy to je zabiják....ale pak jsem si představil hru na mapě bez města a bez "schovek"....a čekat až mě nějaký rychlík spotne..pak přiletí tři atomovky a je konec.....na to nemám nervy.

Na ostatních třídách skoro artýny není vidět a sakra si ty hry bez těch mrch užívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi jí dáš s E100 za 800, v pořádku...ale já desítky nehraju, páč mi dam dá artyna za 1500...a to jsem rád, že přežiju..... Kéž bych na 10 potkával jen tanky a TDčka...

 

No jo, ten počet artyn je zhouba. To je jen zbožné přání, dřív bych chytl já za 1000 hp, od tvého objecta 268.... :-P;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Object 268, ale chudák jen trpí.....je mi ho až líto. TDčko se super potenciálem a má přitom staty jako retarda....ale co dělat v třídách kde není skoro hry bez 4 artyn....uvažoval jsem o znovu koupení E100, s goldy to je zabiják....ale pak jsem si představil hru na mapě bez města a bez "schovek"....a čekat až mě nějaký rychlík spotne..pak přiletí tři atomovky a je konec.....na to nemám nervy.

Na ostatních třídách skoro artýny není vidět a sakra si ty hry bez těch mrch užívám.

 

Poslední dobou potkám s E100 klidně jen 1-2 artyny, takže za mne se situace dost zlepšila. Horší je, že když to nehraješ v četě, tak ti nepomůže ani svěcená. Hrávám se švárou a jeho klukem, takže když se takhle komplet sejdeme, jsou i ty desítky super zábava. Opravdová arty party je tak každá pátá hra a to se dá přežít. Jinak hrajeme každej den 7-10 tier a i přesto, že jsme fakt průměrní hráči, tak máme 60-70% procent, což je dle mého super. Já matěj pak vždycky neodolám a vytáhnu sólo E100 a Objecta 268, což je ale průšvih, páč tam klidně prohraju 5x po sobě a nenadělám prostě nic. Tam je ta loterie zcela jasně patrná, sám neovlivníš vůbec nic.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ačkoliv bylo víkendové hraní, docela se dařilo. Nicméně jsem vyhlásil nulovou toleranci demenci- střelíš mě bezdůvodně do motoru- jdeš do garáže. Blokuješ mi úmyslně možnost vrátit se po výstřelu do krytu- jedno varování, když nepomůže, jdeš do garáže. Považuješ za vtipné úmyslně do mě narážet a rozhazovat zamíření, co trvá 2,3s - 1 varování a jdeš do garáže. Je mi jasné, že to je boj s větrnými mlýny, ale té demence mám fakt už dost....Co mě mírně překvapilo v téhle souvislosti je, že WG si cení více méně, vyjádřeno v kreditech, smrt jednoho poslaného do garáže stejně jako 6 následných killů :Smile_smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Object 268, ale chudák jen trpí.....je mi ho až líto. TDčko se super potenciálem a má přitom staty jako retarda....ale co dělat v třídách kde není skoro hry bez 4 artyn....uvažoval jsem o znovu koupení E100, s goldy to je zabiják....ale pak jsem si představil hru na mapě bez města a bez "schovek"....a čekat až mě nějaký rychlík spotne..pak přiletí tři atomovky a je konec.....na to nemám nervy.

Na ostatních třídách skoro artýny není vidět a sakra si ty hry bez těch mrch užívám.

 

Nevim jak to delas svejku, ale me to s Objectem 268 bavi a artyny me nejak moc netrapi. Po 112 bitvach mam na nem solidnich 64% win.

Stejne tak tebou proklinane TD Amx 50 Foch me prijde vyborne. 62% win a efr cca 2200.

Asi moc kempis.... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 10% win. Prohry 90% a 70% podíl MM.

Dnes definitivně rozhodnuto. Žádné finanční investice pro potřeby WoT (ušetřeno cca 4 000 Kč).

Už třetí den hledám jednu hru s tanky a jelikož si nemapatuju název ani vydavatele, tak zatím smůla. Byla podstatně jednodušší, ale nebylo před bojem rozhodnuto o výsledku jak to dělá MM ve WOT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak to delas svejku, ale me to s Objectem 268 bavi a artyny me nejak moc netrapi. Po 112 bitvach mam na nem solidnich 64% win.

Stejne tak tebou proklinane TD Amx 50 Foch me prijde vyborne. 62% win a efr cca 2200.

Asi moc kempis.... :Smile_teethhappy:

Já měl problém, že jsem ho vyexpil v ještě před tím než vůbec vyšel....takže jsem sním jezdil ihned jak ho WG nasadil. A to byl takový očistec, že už sním nehraju....5,6...8 artyn na každé straně? žádný problém...taky jsme měl po 60 hrách 68% win....a kolik má teď? Sotva 53%. Na každé straně bylo často 10 desítek...lidi byli nadržený na desítkové TDčka....zbytek byly artyny. Za blbý měsíc jsem si hru s 10 tak brutálně znehchutil, že už je nikdy hrát nebudu...tedy dlouhodobě. Artyny tam jsou pořád a dementi taky...tak proč se nasírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska garáž v poho projetá...17 winů a jen dva losty....nic méně jedním z lostů bych vymáchal WG držku...a to doslova. Poprvé jsem zauvažoval, že prodám miláška Ferdu...

Díky dostupné gold munici je Ferda stejný papír jako ISU....asi rok už dává daleko méně dmg..."pecka" za 360hp není vyjímka...

Ale dneska jsem dal 11 penetrujících ran..jen tři byly do pásů....a celkový dmg na konci hry? 1799........!!!!!!!!!!!!!!!!

To má moje SU100Y...která má průměrný dmg poloviční...S tím dopisem WG to myslím vážně....až se uklidní ten pracovní blázinec, tak vytvořím slohovku, kterou si WG za klobouk nedá....

Materiálu mám dost...jen jsem zvědv co mi(jestli vůbec) odpoví. Amatéři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak pondělí zajímavý - jen 15 her ale 13 výher, Tier 5 a 6, jedna s Panterem, všechno medka.

Dobrá haluz, v jedný hře s Matildou BP jsem dostal 1 ránu od KV-1 za 511 HP, přitom mi zničil jen rádio, ale zabil 3 členy posádky. Potom už ten želvoid nejel vůbec, tak jsem zakempil ve křopí a jen ostřeloval, naštěstí nebyli spoluhráči marní a vyhráli jsme, já ustřílel alespoň dva killy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky hudebním balíčkům jsem dal včera jen 3 bitvy které stály za starou belu. Jedna byla se Šmajchturmem. A můžu říct, že ta hromada střel, co enemáky odingala jak zvonkohra, mě tak nasejřila, že jsem šel spát. Ale suprově jsem se vyspal a stihl dva hudební balíčky do wotka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera slabota, švára je na horách, takže musím týden jezdit sám. Nějak jsem si zvykl jezdit v četě a samotného mě to snad skoro ani nebaví... :Smile_sad: Jinak už delší dobu silně uvažuji o prodeji ISU, už na to prostě nemám nervy! Abych ze tří střel, na stojící tank ve vzdálenosti 400 m, netrefil ani jednou, když je ten tank celej v zaměřovači, tak to už přestávají aji hovna smrdět. Je to opakovaně, stejně jako to, že prostě nepenetruju nebo střela někam zmizí. Nakonec z toho vyleze, že mám 8 výstřelů z toho 4 zásahy a 2x udělená dmg. Pak si následně přečtu jakej su noob, ale mě to štve víc, jak toho dotyčného. Jsem z toho tak otráven, že dnes tanky nezapnu určitě, raději půjdu sportovat. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě že po hokeji jsem spal v klidu. Za každý vstřelený gól Pardubkami jednoho panáka a jedno pivo na třetinu :D

 

A pak jsem byl ještě schopen udělat dva hudební balíčky co fungují :D

 

Jo tak pak jo, tahle varianta je také možná. V tom případě věřím, že dají dnes Kladnu minimálně pětku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 10% win. Prohry 90% a 70% podíl MM.

Dnes definitivně rozhodnuto. Žádné finanční investice pro potřeby WoT (ušetřeno cca 4 000 Kč).

Už třetí den hledám jednu hru s tanky a jelikož si nemapatuju název ani vydavatele, tak zatím smůla. Byla podstatně jednodušší, ale nebylo před bojem rozhodnuto o výsledku jak to dělá MM ve WOT.

 

já s tanky znám jen hru Panzer Elite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...