Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

General Panzer? Panzer 1 a 2? ale tam je i pěchota..

 

Pokud má jít o Panzer General, tak ten to taky není. Jako tahovku jsem se ho nahrál dost a mám na něj dobré vzpomínky.

 

Hru co hledám byla 3D a hráč řídil jeden z týmových tanků (nic jiného tam nebylo). Přesné početní složení týmů si nepamatuju. 1x HT (vzhled jako Abrams) asi 2x MT (vzhled už nevím) a asi 2xLT(vzhled jako M7 ve WoT). Nebyl tam snajper mod jen arkáda. Bitva byla max 4 týmy a tedy 4 základny. Spawn měl každý tým kousek od základy, ale nebylo z něj možné ihned bránit základu díky terénu. Pokud tým nevlastnil žádnou základnu, tak neměl ani žádný spawn. Poloha všech tanků byla známá. Grafika byla hodně jednoduchá a zásah prostě podle typu tanku sebral určitý počet HP bez nějakého modelu poškození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek kraloval Bulhar. Opravdu, těch několik bitev jsem s Hellcatem měl problémy z 10 ran trefit na 400m Churchilla. A když už, tak za 0. Ale to bylo vše, věže, tanky. Pak mi zmizela jedna krásná střela, tank pár metrů, jedu k němu, celej bok v zaměřovači a ... nic. Nikde nic. Hry dobrý, W/L taky, ale ty střely dneska byly bída.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnesek byl ve znameni pingu litajiciho mezi 25 az 800,litajich FPS mezi 5 az 80,pomale vyprazdnujici se lahve jamesona,pac za střizliva bych mel ban tak do roku 2028.ale par her se povedlo,napr CW na himlu a pak ceticka.jinak nic moc.

ale wot se meni.jedu s objektem 268 skautit,pac nase t21 se na 300 metru hrdine prestreluje s mausem a nema na takovou potrebnoiu cinnost cas.co kdyby se ta 38 strela ujmula a prosla skrz za 80 dmg.,hevyny kempi na bazi,co kdyby jim nekdo odrel lak nebo jsou afk.artyny jezdi do bitev s 5 granaty.top tank desateho tieru si jako partaka veme do cety loltraktor a samy usmevny veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted sem s t-50 zažil 5x za sebou totální skaut party. děsná *****. třeba sem asi 15x vystrelil do SP, a pak si mě všim, a skoro sem mu neubral (byl sem přímo za nim a sipal mu to do zadku). ale jednu bitku my zkazila na portu naše su14. sem chtěl zatočil, a to tlustý prase mi zatarasilo cestu......letěl sem asi 20m do vody.....

no každopádně mnohem lepší než hi tiery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par piv a celkem dost her v závodní arkádě s výsledky kolem průměru tedy nic moc,ale povzbudilo to. Zkusil jsem zas proti přesvědčení WoT s tankem co má nejlepší MM. Smůla. Leopard nafasoval v bitvách 40% lost při odpočtu. 3x jsem se raději utopil a 2x hrál na přežití, protože nebylo kde. Zajímavé bylo, že to přežití stálo dost námahy, ale výsledek byl skoro stejný jako s utopením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo na ,,renaulta,,. Mimo dvou her, jedna s KV-1, šance na WIN 32%, mapa s jezerem, s druhým TOP tankem, chrchlalem, jsme udrželi sami tu stranu s kopečkem. Nakonec výhra, 4 killy.

Horský průsmyk, šance na WIN 22%. KV-1S, nejprve obrana ledové cesty, potom přesun přes základnu na druhou stranu. 2x enemy prováděl cap, 2x jsem ho zrušil. Stav byl už 6-11, přesto nakonec výhra, 6 killů.

 

Jinak, bulhaři, odrazy, zásahy za nulu. Hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, co zábavu poslední dobou u této hry zcela deklasuje, jsou statistiky. Od té doby, co jsou statistiky využívány pro indikaci kvality hráče, se všichni nejvíce bojí případného poklesu bodových hodnot. Nebýt toho, tak se nad neschopností spoluhráčů pouze pousmějeme, stejně tak nad vlastním neúspěchem, špatným losem nebo bugem ve hře. Určitě by ubylo také vzájemné agresivity. Je to hra a prioritně by mělo jít o zábavu a ne o povinnost udržování nějakých průměrných hodnot poškození, vítězství a jiných capin. Určitě by pomohlo, kdyby WG většinu statistických položek zrušilo. Stejně jako v reálném světě by úplně stačilo evidovat pouze počet bitev a medaile. Sorry za OT, ale reaguji na předchozí nářky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líp to snad už říct nejde AMEN.

 

 

Mě se taky hrálo fajn cca 5000 bitev, než jsem objevil statistiky a to jen proto, že jsem byl trouba zvědavej a chtěl jsem vědět, kolik a jakých tanků jsem zničil. Kdybych po tom nepátral, nenarazil bych na forum a neznal bych tych tychle pochybný statistiky založený na losu hry. Moje blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si opět po delší době zajel Lamí četu ve třech lidech.

Nejdřive jsme zkoušeli medka VI tieru v různých kombinacích VK, Jumbo na jednu bitvu i KV-2.

Byla to nádhera, vždy jsme byli všichni tři na konci rosteru ať jsme dělali co jsme dělali.

Prostě na VI tieru nás skvělý MM zaklel a hodil vždy na poslední tři pozice naproti nám vyšší tier, nebo heavy. Téměř vše lost a my v roli scoutů bez užitku pro tým.

Nejlepší byla bitva kdy v rosteru proti nám stály tři medka o tier výše :Smile_trollface-3:

Pak jsme si řekli, že už s náma WG vyjebává až moc a změnili jsme na V tier, M4 a PzIV samozřejmě s houfnicema a gold amo :Smile-playing:

A teď jsme s WG a ostatními spoluhráči vyjebali my.

Vše win a soupeř si většinou ani neprdnul.

Navíc se jako zázrakem změnil MM a nikdy jsme nebyli na konci rosteru, ale vždy uprostřed, nebo nahoře.

Protihráče upřímně lituju nemohli nic dělat :Smile_blinky:

 

Sry za použité slovo "vyjebat", ale tahle hra je tak zprzněná, že už mi slušná slova došla.

Dalo by se říct, že i zadarmo je drahá :Smile_Default: :Smile_Default: :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, co zábavu poslední dobou u této hry zcela deklasuje, jsou statistiky.

...........

 

Tak to určite nie!. Hru deklasuje samotná hra. Štatistika Ti len dáva odpovede, napr. na otázky:

- prečo sa súboje končia za pár minút s výsledkom 0:15

- prečo kvalitní hráči opúštajú publik s 10 tierom

- aký má vplyv 8tierovych premiakov na úroveň hry (postrádanie taktiky, nevyváženosť posádok atď)

atď.

 

Áno aj hráči majú svoj podiel na úrovni hry, ale len v hraniciach, ktoré pripúšťa samotná hra. Zmenia sa hranice .. musia sa prispôsobiť aj hráči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem měl taky smolný den

cca 50% win (nejhorší bylo že jsem točil T-43 a 10 her a vše prohra, i když byla šance na výhru třeba 65% tak stejně jsme ruply)

zapích jsem to po dvou šílených bitvách v půl dvanáctý

- jedna v PzIV na Malinovce kde všichni ostatní stáli v základně a ani se nepohnuli, jen já blbec jsem jel bránit kopec, kde jsem skoro ihned umřel (mrtvých nepřátel nakonec bylo pět, z toho 2,5 bylo moje)

- druhá v KV-1s na Antarktidě, kde všichni blbci jeli k rokli dolů a tam postupně umřeli, jen já a jeden hráč ve Stugg jsme jeli bránit druhou stranu

Bojím se co bude dneska, díku posledním dvou dnům mi klesl Win rate o 0,2% (vytáhnout to nahoru mi trvalo skoro 2 týdny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro: J.Blackmen

 

Přeju hodně štěstí se zvedáním win. Před časem jsem využil slevy a akce na jeden stroj, že si u něj zvednu win na 50%. Stačilo uhrát 2x po sobě 2 výhry. Po 8 dnech se podařilo. Bylo potřeba uhrát 63 bitev. Za 2 ze 3 proher mohlo MM a zbytek tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, co zábavu poslední dobou u této hry zcela deklasuje, jsou statistiky. Od té doby, co jsou statistiky využívány pro indikaci kvality hráče, se všichni nejvíce bojí případného poklesu bodových hodnot. Nebýt toho, tak se nad neschopností spoluhráčů pouze pousmějeme, stejně tak nad vlastním neúspěchem, špatným losem nebo bugem ve hře. Určitě by ubylo také vzájemné agresivity. Je to hra a prioritně by mělo jít o zábavu a ne o povinnost udržování nějakých průměrných hodnot poškození, vítězství a jiných capin. Určitě by pomohlo, kdyby WG většinu statistických položek zrušilo. Stejně jako v reálném světě by úplně stačilo evidovat pouze počet bitev a medaile. Sorry za OT, ale reaguji na předchozí nářky.

 

Já těch statistik vidím minimum. Můj problém nebo jeho zamaskování by řešilo to co je v CW pokud se nepletu. CW nehraju. Tým neví složení nepřátelského týmu pokud nejsou stroje spotnuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, co zábavu poslední dobou u této hry zcela deklasuje, jsou statistiky. Od té doby, co jsou statistiky využívány pro indikaci kvality hráče, se všichni nejvíce bojí případného poklesu bodových hodnot. Nebýt toho, tak se nad neschopností spoluhráčů pouze pousmějeme, stejně tak nad vlastním neúspěchem, špatným losem nebo bugem ve hře. Určitě by ubylo také vzájemné agresivity. Je to hra a prioritně by mělo jít o zábavu a ne o povinnost udržování nějakých průměrných hodnot poškození, vítězství a jiných capin. Určitě by pomohlo, kdyby WG většinu statistických položek zrušilo. Stejně jako v reálném světě by úplně stačilo evidovat pouze počet bitev a medaile. Sorry za OT, ale reaguji na předchozí nářky.

 

Takže, když budu pořád prohrávat, ale neuvidím to ve stistikách budu jako pořád hapy.

Kecy, prdy beďary :Smile-tongue: - 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V neděli to byla velká bída, ale včera to byla pohodička.. Násobky u většiny strojů odjetý napoprvý, slušná DMG i expy, jen u dvou strojů až na druhej pokus.. pak jsem oprášil KV1 že si trochu zvednu K/D ratio, ale to už se tak nezdařilo páč 80% bitev bylo proti 6T.. hlavně KV1S mi dávaly zabrat, ale i tak to byly pěkný bitvy.. a už nebudu točit jeden tank pořád dokola s nadějí že se něco změní.. když to ten den s určitým strojem nejde, tak to nepůjde ani kdybych skákal po hlavě a odpichoval se ušima.. (tím narážím na moje utrpení s Typ58 při nedělní akci..) takže ještě jednou.. včera pohoda a relax :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nemusím strachovat o znehodnocení statistických údajů, tak mě neustálé prohry nijak zvlášť netrápí a dokonce se i nad záhadným mizením celých tankových uskupení ve Bermudském trojúhelníku často zasměji. Žádný zkušený z nebe nespadl, takže bitvy s lama týmy jsou nevyhnutelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S určitou nechutí jsem to dnes zapnul. Rozhodl jsem se projet (vyexpit) ty nové stroje v low třídě. Kupodivu se s trochou štěstí podařilo u hrát win ve všech bitvách, které neovlivnilo MM, což bylo hodně potěšující. Denní win skončil na 33%. Když MM nalosuje, tak se s tím nedá nic moc dělat. Moje úspěšnost v odhadu výsledku bitvy je dnes tedy 67%. Je to hezké vysoké číslo a to je na tom to jediné pozitivní. :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska to nejde vyhrávat. vemu arty, tým blbů a k tomu spousta skautů co si pro mě dojede. vemu t-50, 80% her skaut wars, samozřejmě žádný arty. potkávám s tim míŇ arty, než s jakymkoli teir4. (a vzhledek k jeho mm by jich mělo bejt víc, nebo aspoŇ silnější).

jenom v četě se mi dařilo. (já SP, kámoš typan). zejtra příde na NA 8.4. to zas bude bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...