Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Přesně tak....solo hraní na publiku momentálně nemá se zábavou vůbec nic společnýho.

Za 3 dny jsem odehrál jen 10 bitev.....hra jako taková mě moc baví, rád bych hrál pořád, ale ty prohry mě dováděj k zoufalství...to se prostě nedá...

Bohužel budu muset s touhle super hrou skončit....jen kvůli dementům :Smile_sad: :Smile_sad:

Zaverecna veta je mimo - spravne je KVULI WG. (predstav si rozdelit hrace dle vykonu, hned by se hralo lip)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska večer neuvěřitelný .... týmy absolutních ****** .... 9 proher 3 vydřené výhry..... když to vypadá, že se už docela hra daří.....tak má enemy tým četu tří censored v PzIV s houfnicema ... co mam censored proti nim se Stugem asi dělat.... ? 2 jsem sejmul a třetí mne dal na ránu.... uf .... proč já censored to hraju ... :-(

 

Kdyby byly víceméně vyrovnané bitvy tak beru třeba 20 proher .... ale to že je to stále 5:15 mne už opravdu točí....

 

edit: už jsem se uklidnil a vytáhl e50 ...kupodivu v IX tier je to dnes hezky vyrovnané..

 

Hvězdičky nebrání pochopení, vulgarity, +1 bod varování.

LoktarCze

 

Edit: příště takovýto příspěvek směřuj sem: http://www.worldofwars.cz/index.php?/topic/2719-ulevte-sivstup-na-vlastni-nebezpeci/page__st__700&do=findComment&comment=166182 a bude to OK :)

Upraveno uživatelem LoktarCze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sa tiež pridám k vám lebo dnes čistá katastrofa...jedna hra za druhou prehra ....a to expím tú UK TD lajnu som na tom VI AT8 a dost silno som z toho frustrovaný. Tak zoberiem T54 tri hry po sebe som totalne ****** také zlate rachy som dostal až som mal goldy pred očami a ked mi konečne vyjde hra a ja mám 5 killov tak ma vlastný šlahne lebo sa mu nepáčilo že toho posledneho som ja dorazil. Ten pako mal 3500 hier a E75. Tak to pre dnes balím ....lebo je to všetko na velkú čiernu a kučeravú ....! A demencia nam stúpa zo dňa na deň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i s večerem 17:5..pohoda :-)

A zdaleke né všechno s PzIV...ikdyž ho použiju vždy, když chci zlomit smůlu. Před hodinkou jsem dal Kv1 za 300...dojedu k ní na 50m a že ukončím trápení....narval jsem jí do břicha 4x a vše sežrala za nula....ještě, že to byla ultra lama a stačilo sebou jen vrtět, on mě netrefil. Dorazila ho artyna. Tady je jen vidět, jak se hra snaží ovlivňovat výsledek.....kdyby to nebyl ultra blb, tak jsem díky WG umřel a nemohl bych vlítnout enemákům na base a vyrubat artyn...a lostli by jsme.

Proto volím PzIV čím dál častěji....kdyby člověk bojoval jen proti enemákům, ale on bojuje i se systémem "by WG" a často z vlastním týmem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto volím PzIV čím dál častěji....kdyby člověk bojoval jen proti enemákům, ale on bojuje i se systémem "by WG" a často z vlastním týmem.

jj, pak se ale nediv že na tebe lidi přestanou dívat jako na skillera. třeba já tě do teď tak bral, jako týpka co ví jak hrát. ne že bych tě od teď začal brát jako lamu, to ne, ale když teď vím že si k těm astronomickejm číslům pomáháš těmahle způsobama.. víš co. to je něco podobnýho jako proudový stíhače ve WT, když jsem je potkával se Spitem. to samý jako když s tou krabicí od bot Churchillem vyjedu přes roh a za pět sekund je po mě protože mě dvakrát střelil Pz IV. v tu chvíli mi bude jedno jakej systém WG udělalo, ale naštve mě ten cápek v Pz 105, protože je to nefér souboj. k mý smůle si chtěl "jenom" za jakoukoliv cenu pomoct k výhře a já Pz 105 zrovna neměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední 3 hry s Hellcatem, 3 výhry. Ale sakra! Takhle poctivě jsem je nevyhrál už dlouho. A obtížnost se stupňovala. Ale poslední bitva to bylo HC, napínavý do poslední minuty a odměněno soubojem 1 vs 1 (fr prém arty 4. tier). Miluju ten čas, kdy je vhodný napsat nějakou "hustou" hlášku :Smile_teethhappy: A tím totálně psychicky odrovnat nepřátele.

]kajxT.th.jpg

 

Jinak já Svejka uznávám už od dob, co jsem sem vlezl a poslední dobou už chápu, proč nedokážu dosáhnout jeho čísel. Prostě proto, že vystřelený goldy tvoří 5% vystřelený munice. A o to víc jsem na sebe hrdý :Smile_teethhappy: Tý jo, já musím zkusit jednu bitvu s Hellcatem a pouze zlatou municí, to bude fičák :Smile-hiding: Hold nemám prémiák, tak si ten luxus nemůžu dovolit.

 

Dnešek 90% Hellcat, tudíž luxus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na T29 nasadil top dělo a ...... první dvě bitvy Win, první bitva hromada stříbrných, expů a nastřílené damage. Pak ještě jedna, už slabší, nicméně pak WG švihlo proutkem. Tolik Bulharů, zásahů za nula a odrazů, jsem ještě neviděl. MM s Top dělem? Výsměch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva týdny zpět jsem se příliv demence na publicu snažil vyřešit vypnutím módů her a jezdil pouze standartní bitvy.Jelikož pravidelně byl problém dát dobití báze především na campinovce a já na to už neměl nervy.Pár dní to fungovalo,nebo spíš jsem měl asi jen ten pocit protože je to v podstatě censored.

Střídal jsem tiery ,ale bez výrazného zlepšení.V desítkách pravidelně 3-5 censored artyn co vás jebnou na ránu ,nebo 2 splasche v mém tuze oblíbeném kabriu 263 na kterém mi win 54% při 100 bitvách padlo na 48% při 180 za 14 dní především díky demenci hráčů VIII-X tieru.Světlým okamžikem je zprvu bezvýchodná situace kdy zůstanete na začátku hry sami na obranu průsmyku Opatství se zkušeným hráčem ( 36k bitev) v T57Heavy.Spolupracujete,vystřílíte průsmyk a ve finále 1/2 enemy teamu s minimálním vlastním poškozením.Jenže to se stane jednou za uherák.

Momentálně se dokážu relativně udržet s SU-100M1 a Jagdpantherem II,který zatím dokáže zvládat už tak rychlou hru s ultimátním dělem a dobrou nástavbou.Pak už mě nad vodou drží jen prémiáky především Typ59....Lowe už není co bývalo,KV-5 nemlich a v přívalu hord T34 a SP se jim výkonově nemůžou rovnat což mě řádně censored.Přesto když už nic alespoň vydělám za prohranou bitvu nějakou kačku.Dnes se chystám zahrát,ale děsím se co mě zase čeká.......

Přirovnání publicu k žumpě je aktuálně více než výstižné!

 

Vytečkované vulgarity i anglické vulgarity jsou stále vulgarity. +1 bod varování

LoktarCze

Upraveno uživatelem LoktarCze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera četa s klanem, epický faily jeden za druhym. Bohužel na některejch sem měl i svojí zásluhu. KV-1S mi zachránila den, tak krásnou hru už sem dlouho neměl. Další bitva - epic fail, kdy mě rozstrílel enemáckej Cromwell a dorazilo mě zezadu naše Su-100.

 

S PzIV mi to aktuálně uplně přestalo jít, strašně rychle umírám, naopak KV-1 je zabiják se skvělým dělem (používám 85mm, ne houfnici). T-18 ztratila s nástupem ultrarychlých němců hodně ze své síly, obě hry lost, v jedné jsem ale dvěma ránami dal z boku dvě BT-7, tak aspoň něco. Super bitvy jsme měli na pouštní řece, jedno byl klasický mód a druhá encounter. Oboje sme slušně zabojovali a vyhráli.

 

Nová britská TD jsou uberstroje, prohranou bitvu nám zachránilo AT-15, které na Arctice udrželo enemáckej útok a postupně rostřílelo 6 tanků - včetně Ferdinanda. Jak ta věc rychle nabíjí a přitom co rána, to 200 DMG. Tohle a pár her, kdy jedno z nich jel kámoš, mi dodalo nové síly přeexpit se přes Brena.

 

Mám rozpačité dojmy z Tigra II - v jedné hře neudělám nic a v další neuvěřitelně drží. Bohužel jeho průměrný DMG je k smíchu, 200+ HP na ránu je pro osmičku málo (navíc střílím 105mm a obdobné dělo na E-50 dává přes 300), tím spíš když KV-1S dává stabilně 350. Ran s DMG kolem 300 je žalostně málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si taky trochu zabrečím na Zdi Nářků........ včera jsem k tomu neměl vůbec sedat z 33bitev 10 win .... to se snad někdy stane,ale abych z těch 33 bitev byl vždy o 2 tier niž 28 (protože 5bitev X)a tím pádem úplně na chvostu,co s takovou bitvou. A prohry o 7 a více killů to opravdu byl opruz. Zkusil jsem to v četě kolem 18h (Musaci-i na něho to bylo moc).Prostě den blbec.Oba dva jsme se na to....no šli jsme si odpočinout.... já jsem se k tomu vrátil (kolem 22h) a 5bitev hned super (X), tak jsem si řekl,kurňa tak to ještě zítra zkusím....takže dnes se pokusím WG porazit a když to neklapne,tak asi odpočinek na delší dobu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamená, že jsem stále Lama, ale už ne alespoň červená.

 

Odpověď mi toho moc neobjasnila. Stále nevím k čemu se ta červená vztahuje. Win, EFR staré, EFR nové, nebo nějaké z těch nových hodnocení. Vzhledem ke slovu Lama to nebude míst asi vztah k počtu bitev. Jen jsem chtěl vědět co někomu udělá radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď mi toho moc neobjasnila. Stále nevím k čemu se ta červená vztahuje. Win, EFR staré, EFR nové, nebo nějaké z těch nových hodnocení. Vzhledem ke slovu Lama to nebude míst asi vztah k počtu bitev. Jen jsem chtěl vědět co někomu udělá radost.

 

Po všech posledních úpravách mi položka OVERALL spadla do červené barvy. Tak jsem se jí konečně zbavil. Hraju jen na publicu, v klanu nejsem, čety nejezdím, prémko nemám, prostě to jde pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po všech posledních úpravách mi položka OVERALL spadla do červené barvy. Tak jsem se jí konečně zbavil. Hraju jen na publicu, v klanu nejsem, čety nejezdím, prémko nemám, prostě to jde pomalu.

a od kdy má vliv na funkci?

na publicu hraje asi každej,jinak by tu nebylo hojně psáno,to je hnus velebnosti ten public,klan ti EFF nepřidá a roty ti přidaj exp nebo stříbro a možná win když vyhrává team,ale EFF to by jsi asi čučel,jak je dost malej,protože zrovna jedeš tam kam tě pošle velitel a buď tam nic není že nenastřílíš a nebo jsi první mrtvej.... a už vůbec jsem nevěděl,že prémko na to má vliv... jestli si pamatuji,tak někde byl vzorec a tam žádný exp nebyly započítány....tak já nevím, co je pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak tak sleduju ty čísla v podpisech, tak většina lidí tu má ty 60-day čísla lepší než ty overall, takže se zlepšujou. u mě to je naopak :D co jsem rozjel ty tanky jako Churchill a podobně tak se cejtím v týmech jak pátý kolo u vozu. asi se vrátím zpátky k mediákům a scoutům

signature.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak tak sleduju ty čísla v podpisech, tak většina lidí tu má ty 60-day čísla lepší než ty overall, takže se zlepšujou. u mě to je naopak :D co jsem rozjel ty tanky jako Churchill a podobně tak se cejtím v týmech jak pátý kolo u vozu. asi se vrátím zpátky k mediákům a scoutům

signature.png

sem na tom stejne... expim nopvy plechovky, zaucuju kamose na 3-5 tieru.. serepes na cisilka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...