Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si udělal zase víkendové hodnocení. A docela mě potěšilo :

 

WIN : 67,01 %

Bitev : 77

EFR2 : 1378,77

WN6 : 1675,127

TIER : 7,17

EXP : 66163 / 870 per battle

CAP : 133 / 1,55 per battle

DEF : 70 / 0,75 per battle

DMG : 111473 / 1459,33 per battle

Kill : 97 / 1,27 per battle

Spot : 69 / 1,22 per battle

 

Mě osobně se víkend vydařil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim, ze vcera mi muj, v te dobe pochcipanej tym, docela nadaval, a psal, ze mam hru odistalovat. Na to nejsem zvykly :Smile_confused:

Jel jsem sam s e50m kolem me krouzilo amx nejakeho nizzsiho tieru a pak neco jako 2801, v pozadi 4 enemy arty tieru vysokych. Za nas uz hraly pouze asi 3 arty a z druhe strany se k nasim arty blizili z vesnice asi 2 heavy tanky a td dost mrtvolne, ale na scout dobre. Tak a ted babo rad... rekl jsem ze to musim rushnout jinak je konec.

 

Nakonec jsem sundal tu 2801, amx ocividne neridil blb, takze to se mi vyhybalo, ale porad me nasvecovalo no a pak jsem jeste stacil sundat jednu arcku, amx mi sundalo 1-2x pasy, celkem miril dobre, ja ho netrefil ani jednou :facepalmic: ... no a...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a od kdy má vliv na funkci?

na publicu hraje asi každej,jinak by tu nebylo hojně psáno,to je hnus velebnosti ten public,klan ti EFF nepřidá a roty ti přidaj exp nebo stříbro a možná win když vyhrává team,ale EFF to by jsi asi čučel,jak je dost malej,protože zrovna jedeš tam kam tě pošle velitel a buď tam nic není že nenastřílíš a nebo jsi první mrtvej.... a už vůbec jsem nevěděl,že prémko na to má vliv... jestli si pamatuji,tak někde byl vzorec a tam žádný exp nebyly započítány....tak já nevím, co je pravda...

 

Prémko má vliv na rychlost expení strojů, v četě nebo klanu máš možnost se něčemu rychleji naučit. Třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím potvrdit, že na publiku obecně přibývá arogance a stupidita. Aktuální zážitek: mapa El Halluf, 5 minut do konce, já s Matildou + 3 spoluhráči T-28, Hetzer, PzIII. Právě jsme odrazili masivní útok na naši základnu a u enemy zůstal jen jeden PzIII s minimálním hp. Během obrany jsem sjel do údolí, takže mě čekalo šplhání do kopce na nepřátelskou základnu. Bylo mi jasné, že se šnekem Matildou to nemohu v termínu sám capovat. Žádal jsem lehké tanky ať jedou se mnou, ale bez odezvy. Tedy někdo mě napsal, ať si pohnu. Na to jsem odvětil "move your ass". Najednou to na mě začalo zezadu lítat. Chvíli mě to zdrželo, než jsem zjistil, že to není nepřítel, ale že ti mí troubové to zřejmě pochopili tak, že mě mají kopanci do zadku potlačit. Na základnu jsem dorazil deset vteřin před ukončením bitvy a bylo jisté, že remíza mě nemine. A hle, zpoza baráku vykoukl ten enemy PzIII a jedna rána snad v poslední vteřině rozhodla o naší výhře. Ani jsem neměl zvlášť radost z takového vítězství. Ti campéři si jej nezasloužili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak....solo hraní na publiku momentálně nemá se zábavou vůbec nic společnýho.

Za 3 dny jsem odehrál jen 10 bitev.....hra jako taková mě moc baví, rád bych hrál pořád, ale ty prohry mě dováděj k zoufalství...to se prostě nedá...

Bohužel budu muset s touhle super hrou skončit....jen kvůli dementům :Smile_sad: :Smile_sad:

Tak je tu obrat :Smile_teethhappy:

Našel jsem si schopnýho parťáka do čety a hned se mi hraje o 100% líp, najednou se hrou náramně bavím- viz pdpis :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prémko má vliv na rychlost expení strojů, v četě nebo klanu máš možnost se něčemu rychleji naučit. Třeba.

 

ale tohle ti neberu,ale ty jsi psal,že už nejsi červenej a to že hraješ jenom.....a to stím nemá nic společného....a věř mi,že na vyšších tierech to není nic lehkého se dostat do modrejch čísel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to zatím moc nejde. 50% prohraných bitev při odpočtu a tak několik proher 1-2:15 není překvapením. Jelikož expím a nemám na žádném z těch strojů posádku 600+ tak je střelba strašná. Netrefím ani po doměření a enemák doměřovat nemusí. Také mám další team kill. Prostě jsem netrefil krásně postavený zadek tanku a zasáhlo to spojence co stál u boku terče. Prostě smůla. Napsal jsem sorry a pokračoval v palbě. Taky testuju Black Prince. Prostřelí ho i 6 třída a on má problém penetrovat z boku i Cromwell. Nutno podotknout, že nemám ještě top dělo. Nejčastější dnešní počet zásahů co Pric neustál bylo 5-6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek? Extrémní hardcore. Začalo to do rot, kdy mi dali k dispozici...ale bylo víc výher (nesnáším arktidu, ta strana s vyvýšeninou je děsně OP, kolikrát jsme tam dva Hellcati vystříleli půlku enemy týmu bez spotu). Pak čety. T29+IS nebo Panther. Nedávno jsem psal o situacích a hustých hláškách. Dneska takový bitvy byly 3. 2x s T29 a to skoro hned po sobě. Zase jsem zůstal sám proti třetině nepřátel a vyhrával bitvy. Tohle byly snad y nejepičtější (hlavně ta první) bitvy co jsem jel. T29 má excelentní věž a já ji prostě miluju.

ff231ac5dd7007002f3f2cf968d3b7b3.png6c10c195fa512443b1fa9a15e073058d.png

Potom ještě jedna s Hellcatem, kde jsem s kámošem držel jednu stranu proti asi 6 tankům, nakonec 7 killů... dnešek byl náročnej, kdybych s T29 nevyhrál ty bitvy, měl bych s nimi skóre 2:3. Takhle 4:1. Ten publik je humus. Dneska pravidelně proti výrazně lepším týmům, nejlíp v četách. Test nervů. 23 bitev, 2 hoďky hraní, EFR o 4 body výš (300 dekap bodů)...

 

A asi si tu z fóra najdu nějaký lidi, když nebude nikdo do čety, zkusím jim napsat, doufám, že až se někomu z vás ozvu, nenecháte mě jet samotnýho. V týhle žumpě je třeba někoho na pokrytí zad...

 

PS: Miluju T29! Už jen to hraní s nepřáteli, když nesklopím dělo, jen tak vykukuju, zajíždím, cinkám, strhávám na sebe palbu, cinkám, krásnej pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes opět houpačka nahoru a dolů.... hráno převážně s e50 .... hry 6:15 kdy jsem ale měl radost že sem byl vždy mezi prvníma dvěma.... (někdy i mezi prvníma dvěma mrtvejma) :Smile_blinky:

. a taky hry kdy jsme enemáky rozsekali jako nic .... upřímně ani jedna varianta mne moc nebaví... :Smile_sad: nemá to napětí a tzv. koule.

 

dále konečně vyexpen motor 1200k na e50 a tak mám tento tančík už v plné tlačence.... doufám, že to s ním půjde lépe....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem komu neodpovídám na pozdravy či otázky ve hře a v chatu se omlouvám, ale mám ještě stále BAN na chat. Viz Vasilij....který se ptal na to, jestli v posledné době jezdím sedmičky...

Jinak dneska dobrý, ale ty losy, když jede četa...

 

http://www.uloz.to/x...fh/shot-028-jpg

 

Pak hned další

 

http://www.uloz.to/x...ib/shot-029-jpg

 

A pak, že si pojedu sám a pěkný losy...

 

http://www.uloz.to/x...au/shot-030-jpg

 

 

A takhle to dopadlo...win a 3155dmg...co to je dneska za materiál

 

http://www.uloz.to/x...HK/shot-031-jpg

 

Dneska jsem měl krásné hry i s T1Heavy, ale win žádný....není tak lamu vzdorný jako PzIV....

 

Jsem zapomněl, kam jsem ty screeny před časem ukládal....Uložto stojí za ho....obrázek se neukáže hned...čéék musí zadávat kód.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děs běs hrůza. prohra, výhra, prohra, výhra... nakonec lehce nad 50%. Ale ty prohry... 8 killů s valentine AT a stejně prohra, 3 dementi koukaj jak 3 nepřátelé zabíraj a nejsou schopný zresetovat a to stáli těsně u kruhu. S KV1S si vesele bojuju, mám 4 killy a najednou koukam, že to je 4<10.

Nejvíc mě štve, že jsem ani jednu hru nijak nezalamil, ale ti spoluhráči...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil sem hummla, a za chvíli šecko full, kromě děla....

no nic moc, ale to druhý jě lepší. aspoŇ podle šísel. ale i tak dám občas šupu (750dmg do rejže při max 680. artyna no). ale tanky řady KV my dělaj problémy.

takže dnešek nic moc, škotový děla nesnášim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je tu obrat :Smile_teethhappy:

Našel jsem si schopnýho parťáka do čety a hned se mi hraje o 100% líp, najednou se hrou náramně bavím- viz pdpis :Smile_Default:

 

Přesně tak, já už bez čety na public radši ani nelezu, včera jsem to zkusil, první tři bitvy, tři porážky, tak jsem to vypl a šel hrát BFko :D

Naopak když jsme jezdili v četě, tak jsem po 30 bitvách měl úspěšnost skoro 80% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem se naštval jak už dlouho ne! Konečně se mi podařilo nasyslit volné expy, takže celej natěšenej jsem zakoupil dříve vyexpeného Conquerora, dal ho až na motor do topu a pustil se do hry. Bohužel, to se prostě nedalo hrát. Z tuším šesti her jsem dostal 4x střetnutí na mapě STEP s arty v počtu 4-5, což bych ještě zkousl, ale co nezkousnu je to, že ve všech případech byla hra prohraná už před odpočtem. Ve všech případech byl náš tým plnej těžítek a enemáci plní top medek jako Batchat, E50M, T71 a podobně. Do 2 minut byl tým bez artyn, páč to se prostě na takovéto mapě ubránit nedá a za dalších pět minut to bylo 3:15. Ne,ne, pokud se brzo WG nechytí za nos, tak to nedopadne dobře. U hry mne už drží pouze to, že jsem do toho zatáhl šváru a teď mu nechci říct, že na to kašlu. Ovšem mám pocit, že ještě pár takovejch večerů a tanky jdou k ledu.

Takže pokud je tady nějaký "agent" z WG, po osmi měsících si poprvé nekupuji prémium účet a jestli mě takhle budete štvát dál, tak si najdu jinou hru! Třeba takovej Path of Exile nevypadá vůbec špatně......

Domluvil jsem :-P

 

LoktarCze: rozumím, omlouvám se! ;-)

 

Mírně upraveno, tady nejsme v Hyde parku :Smile-hiding:

LoktarCze

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...