Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jsem poněkud zklamán z top děla na T29. Dokud jsem tam měl tu 90, v poho. Teď je to samej odraz nebo zásah za nula. Nechápu.

 

to je podle mne jen "dočasný bulhar" ...vydrž. :-) Mnohdy neprostřelím se Stugem ani SU26 z boku a někdy dávám přes celou mapu KV1-S zepředu do věže... :-)

Takže jen počkej až ti WG nastaví příznivější konstelaci. :-)

 

Já naopak měl dobrej den.... teda spíše noc.... 21 výher 7 proher. A to jsem například s E50 zalamil jak totální trotl a zdechnul 2x hned na začátku a stejně tým vyhrál ač jsem byl druhý top tank. Je to fakt především o tom losu a nalosovaném bulharovi... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to poslední dny řeším používáním výhradně IV tieru. Losy jsou sice nevyzpytatelné a statistické prognózy úplně k ničemu, ale své si uhraji a často ovlivním výsledek bitvy (v obou směrech). Adrenalinu si užiji dostatek, bitvy mají spád a celkově mám mnohem více výher než proher, takže i ty proklaté statistiky jdou malinko nahoru. Mám sice několik strojů na vyšších tierech, které jsou v základu a čekají na expení, ale doba není tomu příznivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem nejprve vzal mého oblíbeného Helcata, nicméně WG za mě rozhodlo, že to s ním nepůjde. Když jsem 3x za sebou netrefil na cca 300m stojící IS z boku (viděl jsem, jak střela dopadla vždy obloukem před tank), tak jsem se musel 2x podívat, jestli není náhodou mrtvý střelec- no, nebyl. Takže Helcata jsem vzdal a zkusil poexpit AT-2. S tím jsem objevil dosud nepoznané "kouzlo" hráčů na publiku. Už neřeším lemming, nevracení se na obranu základny, arty jako scouty atd. Ale to, že vezmu pomalou, neobratnou šunku s mizerným dělem, která má výhodu jedině v čelním pancíři a trotlové se ve 4 z pěti případů zastaví a čelně se na blízko se mnou začnou přestřelovat, tak to mi hlava už vážně nebere :facepalmic: . Díky takovýmhle "hráčům" si na tomhle křápu, ačkoliv hraju solo, držím po 50 bitvách Win 72%. Absolutně nechápu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, včera nic moc den win 51% a krom tieru 6 a 7 jsem nedokázal ani na 5 pokus vyhrát takže jsem jel bud Tiger P či Vk3601H a bylo fajn :-). 2 bitvy s Hummel první porážka základní dělo 2365 dmg, druhá to lepší dělo 2168 dmg zase porážka, když mám nejvíc dmg ze všech našich tanků tak již nevím co mám dělat no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Helcata jsem vzdal a zkusil poexpit AT-2. S tím jsem objevil dosud nepoznané "kouzlo" hráčů na publiku. Už neřeším lemming, nevracení se na obranu základny, arty jako scouty atd. Ale to, že vezmu pomalou, neobratnou šunku s mizerným dělem, která má výhodu jedině v čelním pancíři a trotlové se ve 4 z pěti případů zastaví a čelně se na blízko se mnou začnou přestřelovat, tak to mi hlava už vážně nebere :facepalmic: . Díky takovýmhle "hráčům" si na tomhle křápu, ačkoliv hraju solo, držím po 50 bitvách Win 72%. Absolutně nechápu....

Právě proto, že dneska se i ten nejblbější nejmenší scout snaží čelně penetrovat těžkej tank o 4 tiery výš a v klidu stojí a na férovku se s ním přestřeluje, používám na tyhle monstra goldy a zcela bez servítek, či výčitek svědomí, ač je používám málo a nerad. Nechat ho žít je problém, protože sámsi takhle enemák vystřílí půlku mého stáda ovcí. Kvalita na publiku je zabitá, páč se všichni přestřelují a je jim úplně jedno, v čem to sedí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto, že dneska se i ten nejblbější nejmenší scout snaží čelně penetrovat těžkej tank o 4 tiery výš a v klidu stojí a na férovku se s ním přestřeluje, používám na tyhle monstra goldy a zcela bez servítek, či výčitek svědomí, ač je používám málo a nerad. Nechat ho žít je problém, protože sámsi takhle enemák vystřílí půlku mého stáda ovcí. Kvalita na publiku je zabitá, páč se všichni přestřelují a je jim úplně jedno, v čem to sedí...

 

Poslední dobou také zásadně medka (nejlépe s dobrým hulldownem a nulovým pancířem) jezdí zásadně do města se přestřelovat na nejbližší roh a heavyny kamkoli, kde je kopec, na který se můžou prvních pět minut škrábat. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou také zásadně medka (nejlépe s dobrým hulldownem a nulovým pancířem) jezdí zásadně do města se přestřelovat na nejbližší roh a heavyny kamkoli, kde je kopec, na který se můžou prvních pět minut škrábat. :facepalmic:

jn, já bych ty střeva v medkách vždycky střílel. nepamatuju si bitku ve který by většina hráčů medek hrála jako hráči medek. vždyť oni vůbec neví co maj za tank, nebo k čemu je dobrej :D tj fail jak prase. u Německejch medek, nebo u Britskejch, bych to pochopil, ale když někdo hraje se sovětským medkem jako s heavy, nejradši bych ho propleskal. ale občas se povede wolfpack, ale to už musí bejt nějaká zvláštní konstalace hvězd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes naprostá katastrofa 14 hier 4 výhry 98% som expil T25/2 dve tri hry som zalamil ale inak stále na vrchu nastrielaných dmg s kamaratom v čate. Prečo ja musím by stále v tom týme dementov...??? Ale inak čo sa týka MM...tak niekedy nepochopitelné...dopredu som vedel že to bude prehra.... :facepalmic: idem radšej pozriet ten Arsenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli jsem slepej nebo jestli WG dělali zase nějakou nezveřejněnou změnu, ale čím dál tím víc střel mi lítá do země. Včera u SU-100 to byla snad každá druhá, dneska zase u ARL V39, teď v poslední bitvě i Löwe a u toho nejsem zvyklej mít přesnost trapnejch 50%...

Jinak to dneska stojí i jinak za prd, ale tohle mě teda štve dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ještě horší jak včera. Pravidelně 33% win, proti nám čety v těch britských TD nebo jen prostě zelený čety, u nás v týmu samej komunista... sice 62% win, jenže to zachraňovala až večerní rota 2x Hellcat nebo dokonce JgPanther+Panther či T29+Panther. Opravdu, her, kdy jsme měli jen o něco silnější tým moc nebylo...a opět jsem si dneska 1x zahrál s T29 na hrdinu :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se týká winu...vlastně nic moc, ale jinak pěkné hry. Jeli jsme čety, takže losy a hlavně MM byl často až úsměvný.

Na druhou stranu, jsem si mohl dát krásnou hru, která s trochou štěstí mohla být suveréně má nějlepší co hraju WOT.Bohužel naše sedmičky hrály totální tužku a byl lost, završený absolutní nechopností artyn.

Dal jsem si 4x sedmičky s PzIV, vždy skoro plné a při větším štěstí jsem mohl dát 6! Ale 60hp AT25 mi z boku dingla a vyžral mi ho i s jedním ISkem kolega. A v případě hodně velkého štěstí, jsem mohl reálně sejmout 8 sedmiček.....bylo to možné, ale chybělo takové to štěstíčko.

Ale jinak skvělá bitva ve městě...padlo IS, SU152,T29 a AMX45 :Smile_teethhappy: a další poškozené....

Porážka

Bitva: Přístav 13. března 2013 22:11:51

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 1 623

Získáno kreditů: 52 495

Úspěchy v bitvě: Nicolsova medaile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau,

nevím jestli mám nějaký trest či co, ale za dnešní den je moje bilance otřesná asi 50x prohra a 4x vítěztví. A takový stav se semnou táhne už tak 14 dní. Šance na výhru podle XVM od 5 do 48% výjimečně 52-55%, ale to jsou stejně prohry. Najíždím 3 medka tř 8 a většinou jedu proti aspon 4 desítkám. snažím se něco nasvítit, když nic neprostřelím, ale celkem pravidelně stihnu vystřelit 2 až 3 rány, protože se na mě vrhnou 3-4 těžáci a naši zakempenci zpovzdálí sledují, jak dostávám naprdel. **** na nějaký scouting a dále budu hrát jen na sebe, teda jestli to má cenu hrát, protože už jsem z té hry tak znechucen, že se to snad ani nedá slušně popsat. Hra má být pro pobavení a ne o nervování se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se mě dnes stalo to jsem za cca 14k bitev neviděl....já Typíka a plná T95 držela most a za ním řeka a asi 5 tanků mělo pěkně nahnáno a schovávalo se......počkal jsem až vypálí a že zepředu najedu na bok a zatopím jí a ona začala couvat a vystřelila tak jsem taky couvl a narazil zepředu a talčil jí do vody a představte si že jsem jí tam dotlačil a ten šikula se utopil (byl už dost na kraji) - ještě jednou vypálil dingl mě a chcípl a pak už jsem si jen užíval pochval od týmu...... :Smile_smile::Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hummlik je ve fullu. no žádná sláva, ale lepší než štok. až mu koupim nabiják a zaměřovák, tak to pude určitě líp. jen mě štve počet měst. snad půlka her města. to pak **** na artynování a jedu td mode. někdy to vyjde. ale chcce to čas. věřim že až bude posádka na 100% (teď průměr 80%) a hodim tam náký skilly, tak to pude líp. snad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neodolal jsem a včera odpoledne jsem ještě tanky pustil. Pak budu mít pauzu. Bohužel, špatné, všechno. Dnes už opravdu nestačí ani 7 killů k vítězství. Včera s M36 na Dálnici. Tým blbců.

T29 ...... nechápu nic. Samej odraz. :Smile_confused: Stojí to za +1 žlutý puntík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera se vcelku dařilo, děkuji Zvedákovi a stikovi96 za četu, jediné co mi kalí radost je T25/2 kde jsem vyhrál od jeho nedávného znovu pořízení 1 bitvu z 10,velmi nachylnej stroj na tým a když s ním mám Válečníka a přesto nevyhraju, nevím nevím jak to k T28 Prot vydržím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu se přesunuju z kolonky "lepší průměr" do kolonky "Lama". Včera to nešlo, akorát sem byl nakrklej a kazil to četě. Bohužel zjištuju, že sem totálně vyhořelej a pár dní pauza nestačí. S PzIV dokážu zalamit nehorázně, osmičky radši nebudu zmiňovat, T18 jak na houpačce - v jedný bitvě super výsledek, ve druhý kill spojence, bulhar jak prase a rychlá smrt. Nebýt Švejka, tak sme lostli :(

 

Nutně potřebuju změnu, nainstaloval sem Crysis a budu léčit nerva, ale potřebuju asi léto a zase místo hraní jezdit na mašině - jinak mi rupne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu se přesunuju z kolonky "lepší průměr" do kolonky "Lama". Včera to nešlo, akorát sem byl nakrklej a kazil to četě. Bohužel zjištuju, že sem totálně vyhořelej a pár dní pauza nestačí. S PzIV dokážu zalamit nehorázně, osmičky radši nebudu zmiňovat, T18 jak na houpačce - v jedný bitvě super výsledek, ve druhý kill spojence, bulhar jak prase a rychlá smrt. Nebýt Švejka, tak sme lostli :(

 

Nutně potřebuju změnu, nainstaloval sem Crysis a budu léčit nerva, ale potřebuju asi léto a zase místo hraní jezdit na mašině - jinak mi rupne...

 

Podle mne máš správnej přístup.... taky mi už z toho hrabalo a následně, ani hraní moc nešlo... protože hrát vynervovanej a předem vytočenej nejde... člověk pak dělá zbytečné chyby a sám si často za ty prohry může.... je to jako řídit auto... pokud je člověk vytočenej a není v klidu a pohodě, je daleko větší pravděpodobnost nehody.

 

Snažím se teď věnovat čerstvé rodině, chodím opět pravidelně plavat a případně dělám jiné koníčky které nesouvisí se sezením u PC.... (dřív sem seděl 10-11h v práci a pak 4h u WOT doma - to už bylo na diagnózu) ... takže teď si WOTko dávám většinou tak 1h večer (výjimka byl víkend kdy sem to mastil asi 4h :-) ) a kupodivu se začíná opět dařit i na vyšších tier.

 

A ta mašina - jakmile se udělá hezky - je prima nápad. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...