Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

poslední dobou se mičasto stává, že mám nabito zmáčknu tlačítko a nevystřelím a než znovu kliknu jsem mrtvej. Je zajímavý, že se to nestává vždycky (vadný tlačítko) ale jen ve vypjatých situacích kdy na té desetině sekundy závisí bytí a nebytí :-(

 

Tohle se mi stávalo u mé bývalé myšky, (Roccat) a hlavně mi to dělalo třeba u CoD, ale jen vždy když sem potřeboval někoho zabít, do zdi sem mohl střílet jak dlouho chtěl a nic, pak sem na někoho naskočil a najednou nic. :Smile_trollface-3: Pak to začalo i v tankách tak šla pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera se mi dost dařilo, až na jeden z momentu kdy jsem myslel že po někom sáhnu

bitva Letiště, já v KV-1s capuju base se mnou tam je ještě JagdPz IV a u naší základny Grille a Su-26

Proti nám stojí IS (ten zas capuje nám základnu) a KVs ten jede zpátky

Zabíráme 70% a v tom se na mě řítí KVčko (JagdPz IV ho nemůže v žádném případě vidět, protože mezi nimi je barák a já na KV koukám z poza baráku)

První rána KV jde vedle, já doměřuju a najdou rána a je po mě, koukám vyjeveně na monitor a za chvilku mi dojde co se stalo. Ten JagdPz IV do do mě normálně nasolil.

Píšu mu co se děje....nic

tak koukám co bude dít....samo že to KV ten JagdPz IV vyndal a IS zas zabil arty

fakt nechápu co to hraje za trotli (kdyby to šlo, tak bych do toho monitoru šáhnul a tomu hráči bych dal pár facek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou se mičasto stává, že mám nabito zmáčknu tlačítko a nevystřelím a než znovu kliknu jsem mrtvej. Je zajímavý, že se to nestává vždycky (vadný tlačítko) ale jen ve vypjatých situacích kdy na té desetině sekundy závisí bytí a nebytí :-(

 

Toto se mi také poslední dobou děje. Přikládal jsem to taměřovači, páč to bylo jen někdy.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera se mi dost dařilo, až na jeden z momentu kdy jsem myslel že po někom sáhnu

bitva Letiště, já v KV-1s capuju base se mnou tam je ještě JagdPz IV a u naší základny Grille a Su-26

Proti nám stojí IS (ten zas capuje nám základnu) a KVs ten jede zpátky

Zabíráme 70% a v tom se na mě řítí KVčko (JagdPz IV ho nemůže v žádném případě vidět, protože mezi nimi je barák a já na KV koukám z poza baráku)

První rána KV jde vedle, já doměřuju a najdou rána a je po mě, koukám vyjeveně na monitor a za chvilku mi dojde co se stalo. Ten JagdPz IV do do mě normálně nasolil.

Píšu mu co se děje....nic

tak koukám co bude dít....samo že to KV ten JagdPz IV vyndal a IS zas zabil arty

fakt nechápu co to hraje za trotli (kdyby to šlo, tak bych do toho monitoru šáhnul a tomu hráči bych dal pár facek)

hle taky bych rád někdy fackoval,ale někteří hráči by od počítače pak odcházeli uplně modří :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera se mi dost dařilo, až na jeden z momentu kdy jsem myslel že po někom sáhnu

bitva Letiště, já v KV-1s capuju base se mnou tam je ještě JagdPz IV a u naší základny Grille a Su-26

Proti nám stojí IS (ten zas capuje nám základnu) a KVs ten jede zpátky

Zabíráme 70% a v tom se na mě řítí KVčko (JagdPz IV ho nemůže v žádném případě vidět, protože mezi nimi je barák a já na KV koukám z poza baráku)

První rána KV jde vedle, já doměřuju a najdou rána a je po mě, koukám vyjeveně na monitor a za chvilku mi dojde co se stalo. Ten JagdPz IV do do mě normálně nasolil.

Píšu mu co se děje....nic

tak koukám co bude dít....samo že to KV ten JagdPz IV vyndal a IS zas zabil arty

fakt nechápu co to hraje za trotli (kdyby to šlo, tak bych do toho monitoru šáhnul a tomu hráči bych dal pár facek)

 

Nóóóó, na Letišti jsem s KV jednoho JagdPz u enemy základny dostal, ale jestli je to výše popsaná situace tvrdit nemůžu. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to po cca 14 dnech znova zapnul, nevim jestli je to změnou efr, dobou hraní nebo čím, ale naprostá většina hráču se hýbe v červeno oranžovém poli.. to že ty nejrudější mám v týmu ani nezminuji.. posledních 7 her prohry ve stylu 1-5:15.. hry se lišili pouze v tom, kolik jsem dokázal dát killu a podle toho dopadlo celkové skore... bral jsem to napříč tierama (4-9) a všude je to uplně stejné... holt tomu dám zase další tejden... aspon že mám ty letadýlka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak sem po 14-dnech pokoušení War Thunder si udělal názor. Zjistil sem že oproti wotku mi tam chybí jedna zásadní věc a to adrenalin potažmo emoce.. Je to hezčí, má to více modů, přístup placení a počtu strojů v hangáru.. ale je mi relativně fuk když me zabijou, nebo když prohrajem, chybi mi tam ta radost když sem konečně v topu atp..WT mi prostě přijde takový nijaký..

tzn po delší pauze zase zpátky u Wotka - teda prokládám to Borderlands 2 :) což je masakr úplně největší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak přesně na tom samém místě se mi stalo to samé s e50... :-) blbě jsem najel na okraj a už sem byl ve vodě... :Smile_confused:

No já tam najel schválně jelikož stav byl že asi zbejvalo 7 našich proti 1 nepříteli tak jsem si řekl že mu takové nečestnosti prostě neprojdou :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak sem po 14-dnech pokoušení War Thunder si udělal názor. Zjistil sem že oproti wotku mi tam chybí jedna zásadní věc a to adrenalin potažmo emoce.. Je to hezčí, má to více modů, přístup placení a počtu strojů v hangáru.. ale je mi relativně fuk když me zabijou, nebo když prohrajem, chybi mi tam ta radost když sem konečně v topu atp..WT mi prostě přijde takový nijaký..

tzn po delší pauze zase zpátky u Wotka - teda prokládám to Borderlands 2 :) což je masakr úplně největší

 

zkoušel jsi Historickou bitvu?? Tam sice v topu nebudeš, ale rozhodně ti nebude jedno když tě sestřelí :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm..druhým dnem s Hellcatem převážně mezi osmičkama, semtam mezi sedmičkama a slavím, když jsem top... jdu hledat na chvilku jinou hru, chci se bavit. Je k pláči, že i mezi osmičkami jsem často top co se dmg týče...bez goldů.

Popravdě mi začíná býti smutno po BF2.....možná si ho znovu nainstaluju a zapařím. Kdyby tam nebylo tolik cheaterů, tak bych neváhal ani minutu. Jedno mi tu ve WOTU z BF2 strašně chybí.....tam byla jediná výhoda zkušenost hráče. Ano, zkušení hráči měli odemknuté jiné zbraně, ale stejně se pak vraceli k těm základním. Když byl hráč v BF2 dobrý, tak byl dobrý pořád....každé kolo. Třeba to nestačilo na výhru, protože to taky byla týmová hra, ale rozhodně hru neovliňoval bulhar, či nalosovaná uber technologická převaha protivníka. Já tu hru hrál stejně úspěšně jako WOT, a vše bylo jen o skillech, znalosti map a o rychlosti a přesnosti zaměřování...samo i o hlavě.

Když jsem třeba nehrál týden, tak jsem se půl dne rozehrával, abych chytil ztracené refelexy a rychlost. Nedařilo se tolik.....ale né díky hře...byl jsem prostě nerozehraný.

Ve WOTu můžete být rozehraný jak chcete, umět mapy jak chcete, ale MM Vás hodí s T1HT mezi ISka a je konec...vyndá Vás i lama dement, kterého potkáte ve městě...

Pravda je, že z odstupem času musím říct, že BF2 byla lepší hra než WOT. Nebo minimálně spravedlivější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že se posledních pár dní dařilo a já tiše uvažoval o tom, jestli jsem zvrátil tankové prokletí. Bohužel včera a dnes zase pohroma a postupně nazpět získaná desetinka u win ratia spadla dolů. Prohrávat mě nebaví, a proto mě moc nebaví týmy na vyšším tieru. Ve chvíli, kdy mi za zadek jede spoluhráč s win ratiem 43%, už předem tuším, že si mi stoupne nejdříve za zadek, pak upozorní nepřítele, kde jsme, a nakonec se odpojí. A taky že jo. Kdo to má pak hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co pánové říkáte na tohle?

Vítězství!

Bitva: Murovanka 20. února 2013 21:08:52

Vozidlo: B1

Získáno zkušeností: 1 698 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 11 767

Úspěchy v bitvě: De Langladeova medaile, Ocelová zeď, Válečník, Obránce, Rozparovač

 

8 zničenejch vozidel :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice dneska 5 topíků, ale z toho jen2 winy...celkově mizérie. Ani jsem neprojel garáž. Zjišťuju, že vlastně ani nevím,proč to hraju....když jsem lepší jako enemák tak mu dám 3x za nula nebo ho dingnu, když se těším na hru v četě tak žereme hlínu ze spodku tabulky, které vévodí usmrkanci s 46% winem...

Půlka lostů zařídí WG....přiznám se, že už toho začínám mít dost. Tahle arkádová hra náhod mi už nic nedává. Ale mám předplacené prémko do července...stejně se mi narodí syn a času bude málo. Jen je třeba najít nejakou hru na zbytek volných večerů...asi znovu nainstaluju BF2....začíná mě to lákat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co pánové říkáte na tohle?

Vítězství!

Bitva: Murovanka 20. února 2013 21:08:52

Vozidlo: B1

Získáno zkušeností: 1 698 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 11 767

Úspěchy v bitvě: De Langladeova medaile, Ocelová zeď, Válečník, Obránce, Rozparovač

 

8 zničenejch vozidel :P

mno říkám že to patří spíš do chlubárny :Smile_blinky: jinak pěkný a ještě lepší by byl printscreen tabulky po bitvě..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou se mičasto stává, že mám nabito zmáčknu tlačítko a nevystřelím a než znovu kliknu jsem mrtvej. Je zajímavý, že se to nestává vždycky (vadný tlačítko) ale jen ve vypjatých situacích kdy na té desetině sekundy závisí bytí a nebytí :-(

OMG Ještě že jsem si to přečetl..... já málem vyhodil měsíc starou bezdrátovku (myš) :facepalmic: už jsem hledal na netu že si koupim novou....... takže je to ve hře????????? jo taky mi to občas cuká ve snipe modu jako kdyby do mě někdo strčil, ale nikde nikdo, ale to už se mi děje dýl a dělalo to i s jinou myší...

 

 

Edit: ví někdo proč se to děje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak douho sem se rozčiloval nad tim, jak mě v jgpz4 šidí příděl xp, až sem použil freexpy našetřený na druhou vež na KTčko. eště tak 300k creds a koupim jgpantera. uvidíme, co přinese. naštěstí sem si spravil chuť t18, 3 z 5ti her himmlsdorf.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera byla zábava dobrá a s počtem vítězství také panovala velká spokojenost. Jedinou věc co jsem nepochopil byl 3x los, kdy to naší četu třech osmiček dalo naproti třem devítkám. Ale i z toho byl 2x win, prostě spolupráce v četě, zvlášť pokud se sejdeme tři, je opravdu hodně znát. Jinak jsem to už včera večer nevydržel, vyexpil a koupil Obj.268. Dal jsem s tím dvě hry a musím říct, že ta obratnost je oproti ISU a Obj.704 hotovej balzám na duši! ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem jednou vyhrál s T18, pak nandal přes 2000 DMG a 5 killů s Churchillem VII a stejně sme lostli - tak sem to vypnul. Ten krám mě tak neskutečně nebaví a abych s nim trpěl dvojnásobky, na to fakt nemám. Poslední dobou je ta hra takovej opruz, že u některejch tanků vážně začínám uvažovat o expení metodou "přihlásím se do hry a jdu si číst, on to nějak dopadne".

 

Nuly goldem do papírovejch tanků a další zhůvěřilosti radši ani komentovat nebudu, dostal bych banána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...