Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tož že si ráno zahraji.......samo, že je už server out, páč tam WG fláká patch...kouknul jsem na jejich stránky, kde jsou ukázany ty nové US stroje.

Je mi z toho smutno. Arkádová ubohost bez duše. Frantící číslo dvě....a zas posunou kvalitu novách kanonů dál....aby i vlna ultra lam si zahrála. Kam ten WOT spěje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera pohoda - chtel jsem si spravit naladu po predeslem katastrofalnim dnu a ... odehral jsem 4 mapy a na kazde uz nich, mi vypadlo na 10-15 sec pripojeni na net ... vzdy po opetovnem pripojeni jsem byl nekde na druhy strane mapy mrtev ... :)

takze jsem si moc nepomohl ... :)

 

EDIT: koukam, ze www.planetwot.com se nejak pomatnul - pise, ze sem vcera dal 65 bitev s T1HT - ale v garazi ho nemam .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nový patch přinesl nové zvuky při výstřelu...T18 houfnice zní tak nějak reálněji. Víc duní do basu :Smile_teethhappy: . Tak jsem si hned fláknul 8ks a herní den pěkně nastartoval.

Taky přejmenovaná A10 má jiný zvuk......

Jenže zmizel česká dabing....sem tam to něco žblebtne, ale většinou je ticho. No uvidíme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera pohoda - chtel jsem si spravit naladu po predeslem katastrofalnim dnu a ... odehral jsem 4 mapy a na kazde uz nich, mi vypadlo na 10-15 sec pripojeni na net ... vzdy po opetovnem pripojeni jsem byl nekde na druhy strane mapy mrtev ... :)

takze jsem si moc nepomohl ... :)

 

EDIT: koukam, ze www.planetwot.com se nejak pomatnul - pise, ze sem vcera dal 65 bitev s T1HT - ale v garazi ho nemam .. :)

já zas mám 12 her s Churchillem lll a taky ho nevlastním a celkově jsem prý odehrál za včerejšek 273 bitev... :Smile_teethhappy: ve skutečnosti jich bylo osm :Smile-hiding:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tanky teď nemám moc čas, ale včera jsem si ho udělal a děs, běs hrůza. Od doby co jsem koupil T28prot. a expím ho ze stocku, tak W/R padá a padá... včera jsem za 5 her nedokázal na něm udělat first win.. dneska na pošestý. Ve dvouch hrách jsem rozdal nad 2,5k dmg, všechno marný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem díky patchy čekal peklo a bohužel jsem se nespletl....

Tuny dementů od 40 - 47% winů....navíc velice špatné losy, takže jsme losty moc ovlivnit nemohli.

Prtkin mě překecal a tak jsem 2x vzal JT...po 14dnech.

Vše losty. A jak můžu být s JT ve výsledcích první, když jsem dal jen 2000dmg? Co dělalo těch x desítek? Ale jinde to nebylo o nic lepší....vzal jsem T40 a byly KV1S...vzal jsem T1HT byly T29....

Snad jen pěkná hra s T40 kde jsem dostl halonenku stála za to. Jinak dnešek humus.

 

A teď k peči:

+ o něco méně to cuká...ale stále jsou mapy, kde to z 60fps v klidu lehne na 11...

+ lepší zvuky výstřelů malých tříd....

+ vzdálené zvuky boje a zvuky výbuchů okolo strojů

+ V celku zajímavé premium stroje

 

 

- předělaní map....Prochorovka...totálně zmatlaná...obr enemy ISko mi přijede před stuga cca 20m...po rovince...na spoting totální chaos.

Red shire...tu mapu s kopečkem jsem měl rád...pro TD jí vlastně zlepšili, páč je tam více plochy na snipení....ale pro všechny nově předělané mapy platí jedno.....v arty párty se neschováte. Ještě více se znásobila důležitost kvalitních scoutů...

Kopce se snížily aby se artynám náhodou nestalo že minou....za mě říkám, že jsem se předělání neprosil....jen mapy zvlní. přidají křoví a sníží možnosti krytí před arty. Nic víc.

- Zvuk ISU je v hajzlu....ten láskyplný atomový výbuch z bezbolestný je pryč.

- stále mi občas cuká ve snipe módu, jako by do mě někdo šťouchnul

- nelogičnost a neočékavanost penetrace houfnic...jednou dám na 10m BT2 do boku na ránu a 5sekund potom ji nezabiju ani na dvě rány...jednu hru jsme prohráli jen díky tomu, že mi čelně dingla T57...goldem!

 

 

Patch, který přinesl britskou lajnu jsem uvítal a povedl se na 90%. Bez toho patche bych se obešl...přinesl jen další ufo tanky a vrásčité mapy....nic víc. Hodonotím na 30%.

 

 

 

EDIT: dostal jsem metál Spraťan...což jsem jásal, páč fandím Spartě. Ale pak jsem si přečetl za co je a šel jsem zvracet....když máte pod 10%hp a přežijete enemáckou střelu.

Co to je? Jako komu straní bulhar tak dostane metál? Chudáci Sparťani od Thermopyl.Ti se převracejí v hrobě. To je zas metál.....ty už neví jak noobíky motivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, ty rány houfnicí do BT-2 jsou daný tím, kam trefíš... taky jsem se hodněkrát vztekal, hold tu pecku dostaly pásy a ne tank...protože většinou když trefíš věž z boku, nebo jakoukoli kolmou plošinku, kterou jde penetrovat, tank nemá šanci.

 

Jinak, dal jsem asi 10 bitev a tipuju to win/lost 50/50... ladil jsem módy a tak jsem hrál Pz 35(t), tudíž nic moc, když jsem pořád zapínal, vypínal...pak to ale Hellcat začal nahánět. A jo, opravdu dneska byly brutální losy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metály a ocenění jsou mi fuk, ale jsem rád, že jsou ve hře. Oživuje to hru, ikdyž je to jenom hezky zobrazená statistika. Pokud zůstanou stále ve statistické rovině, tak ať jich WG do hry nandá třeba 1000. Aspoň to u hry udrží déle víc hráčů a hlavně těch co si na ocenění zakládají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No planet WOT se po patchy zbláznil.....když odečtu ty stovky her s tanky co vůbec nemám, tak všechno sedělo....až na průměrný tier s denní EFR....to je trochu haluz :Smile_teethhappy: ..11350.....hmm to bych musel dát s každým tankem asi 80000000dmg, 16 killů a capnout 110bodů základny :Smile_smile: .

 

Zdeňku: Ono nejde jen o BT2....zvykl jsem si, že každý jednoucí stroj co dostane pecku od houfnice, tak dostane malá dmg....ale nejen ta Bt2 stála kousek a dostala do do střev...krásně na měkky střed. ALe těchto překvapivě malých dmg jsem za poslední tři dny měl tuny. Jednou dám LT2 na ránu a vedle stojící papírového brita dávám na 3-4 rány...no apk se otočím na přijíždějícího Stuarta a dám ho na ránu...

Vadí mi ta nečitelnost....když dám pás cí gule sklouzne tak to beru, ale bavím se o přímých zásazích do papír tanků....nikdy nevíš co ta střela udělá. A to nemám rád.

Nic méně je pravda, že se mi to sice stává po tom hodinovém restartu z týdne.....ale přitom tolik topgunů a killů jsem s T18 dlouho nedal. Takže si vlastně nemám na co stěžovat :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejk: Zvedák != Zdenek :Smile_teethhappy:

 

Fakt je, že na jedoucí vozy se s HE střílet nesmí. Když tak vzpomínám zpět, tak je faktem, že jedoucí vozy trefený HE většinou moc poškozený nebyly. Ale stojící papíry jsou spolehlivý...stačí, aby dobře zaletěla.

 

Ocelovka u rusáků, že je pořád? Zkus si je zahrát, fakt není. A to nemluvím o tom, že mám ocelovku i s ELC AMX... Ocelovka opravdu o schovávání není, je to o úhlování a často jen o štěstí, ale co, jsou důležitější medajle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, některý metály, třeba Ocelová zeď, tak s ruskými tanky od 5 tieru, jdou ziskat ve většině bitev.. :-( což trochu zhazuje jeji vyznam, že ten kdo ma nižší tier, ho moc neziska..

No nevím, mám 12,5k bitev (což je asi 4x víc než ty), s rusama hraju - a není to tak jak tvrdíš! To odstřelovačů mám aspoň 7x tolik jak ocelovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pár dní budu projíždět prcky, páč ani s 5,6 a 7 třídou to nejde....neuvěřitelný materiál. A po patchy mám šílené losy....pořád dole. A spoléhat pak na cizí topky....

Poslední hra s T29 mě dorazila...naši scouti...no škoda mluvit...já sundal jednoho scouta, pak jednoho zastavil s poškozením a jednou tefil JT do spodku za 300. Cca blbých 900dmg.....

A byl jsem suveréně v hodnocení první...s T29 v lose s 9..... s takovým ubohým výkonem a první. A to je pořád.

Je třeba pár dní počkat.

Jina hra mi cuká stále dost. A ten znuk co mi vzali u ISU Wg neodsputím......50% zážitku sní pryč.

Jo dostal jsem další metál....."chladnokrevný" za to, že jsem odrazil 10hitů od enemáka....to si snad Wg dělá *****? :Smile_teethhappy:

To T95 či maus dostane každou hru.....to jsou metály...

Ale jinak se s T18 hraje pěkně...sem tam houfnice překvapí pozitivně a vzápětí negativně, ale to je hold hra.

na vyšších tierch to je 100%...tam nepřekvapí s lamíkama už nic...snad jen win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...