Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Byl a co jako?! Ze 100 bitev se to jednou povede a to já nehodlám riskovat 99 proher a 99 ztrát kreditů kvůli tomu abych jednou vyhrál a udělal někomu jinému dobře.... :Smile_trollface-3: . Už jsem to psal. Nehodlám už po roce a půl akceptovat stupidní MM systém od WG a hrávat bitvy, kde je na jedné straně 13 nesvéprávných děcek a na straně druhé četa Pirátů a 2 čety jiných modrých a fialových hráčů. Není to pro mě ani zábava a ani žádný zisk, takže proč?! Nemám důvod.Jestli někdo má, je to jeho věc a já mu nevyčítám, že se nechá zabít bez užitku a s velkou ztrátou.

kanáre já nevim co už ti na to říct abych neopakoval to co řekli ostatní... tak za mě už úplně naposled...

1) když tě to nebaví tak to nehraj. závisláci na heráku užívají metadon ty se taky můžeš vyléčit.. viz bod 2)

2)hraj letadla ty tě baví

3)poškozuješ tým a to je prasárna

4)odinstaluj si barvičky nebude tě to k těm prasárnám svádět

5)takový MM mívá občas každej tak se s tím konečně smiř! hraj a nedej svoji kůži zdarma!

6)pokud se s tím smířit nemůžeš platí bod 1)

7)vyhráli to i bez tebe a to je důkaz že vyhrát se to dá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl spokojen... win/lost houpačka... 50 na 50 ... ale jedna bitva byla příjemná .... los úplně dole... byl jsem poslední tank (VK3601H) ... jen samé VII a VIII ...... krásnej masakr... vítězství ... a měl jsem nejvíc bodíků z celého týmu ..... to potěší ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já dodávám! Jsem svobodný člověk a budu si to hrát jak já chci a ne jak chceš ty a už vůbec ne, jak chce WG! Tisíce blbečků to hrají tak, že by jeden zvracel a je jim to uplně jedno a je to jedno i WG, takže mě je zas jedno, že někomu kazím hru. Mimochodem nevím kom a jak tu hru kazím protože těm lamkám je to fuk a ti skilleři, kteří se zrovna náhodou dostali do jednoho týmu si mohou nastřílet expy a kredity na někom jiném. Baví mě to hrát tak, jak já chci a ne, jak chceš ty. Proč nepoučuješ ty experty, kteří na E-100 jezdí s EFR 560 ?! To jistě zlepší tuhle jru víc, než když jednou za 50 bitev kanár utopí tank, nemyslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já dodávám! Jsem svobodný člověk a budu si to hrát jak já chci a ne jak chceš ty a už vůbec ne, jak chce WG! Tisíce blbečků to hrají tak, že by jeden zvracel a je jim to uplně jedno a je to jedno i WG, takže mě je zas jedno, že někomu kazím hru. Mimochodem nevím kom a jak tu hru kazím protože těm lamkám je to fuk a ti skilleři, kteří se zrovna náhodou dostali do jednoho týmu si mohou nastřílet expy a kredity na někom jiném. Baví mě to hrát tak, jak já chci a ne, jak chceš ty. Proč nepoučuješ ty experty, kteří na E-100 jezdí s EFR 560 ?! To jistě zlepší tuhle jru víc, než když jednou za 50 bitev kanár utopí tank, nemyslíš?

ale já je poučuju.. a to hned po bitvě v garáži.. moje angl. je slabá tak se snažím poradit alespoň cz a sk hráčům a posílám je na tohle fórum a divil by ses kolik jich poděkuje páč do tý doby o něm prostě nevěděli...

 

Edit: a to že kanár jednou za 50 bitev utopí tank hru zlepšuje? odpověz si sám..

Edit2: jestli je ti jedno že kazíš hru ostatním, tak se chováš úplně stejně jako ty lamky který to kazí díky nevědomosti, nebo lenosti se něco naučit a myslím že hráč který umí a nehraje je horší než ta lamka.. ale to je jen můj soukromý názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare, Tvoje svoboda konci tam, kde zacina svoboda druhych. To, ze nejaky priblbly barvicky ukazuji nejakou potecialni moznost vysledku a Ty se tim ridis jako slovem bozim je pekna hloupost, kterou bych u Tebe neocekaval, a jeste se tu tim chlubit. Davas tim fakt dobry priklad novackum. Jeste ze od noveho patche jsou za utopeni plne opravy, ja bych je zdvojnasobil. Navic i vlastni utopeny stroj je mozne beztrestne rozstrilet. Takze krom enemy zacnu nicit i vlastni utopence. Tohle topeni se je veskrze sobecke vuci tymu, kdy ten jeden stroj muze ke konci bitvy chybet.

 

Za sebe 2x "-"

 

Odinstaluj tedy WoT a budes mit klid Ty i jini...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare, Tvoje svoboda konci tam, kde zacina svoboda druhych. To, ze nejaky priblbly barvicky ukazuji nejakou potecialni moznost vysledku a Ty se tim ridis jako slovem bozim je pekna hloupost, kterou bych u Tebe neocekaval, a jeste se tu tim chlubit. Davas tim fakt dobry priklad novackum. Jeste ze od noveho patche jsou za utopeni plne opravy, ja bych je zdvojnasobil. Navic i vlastni utopeny stroj je mozne beztrestne rozstrilet. Takze krom enemy zacnu nicit i vlastni utopence. Tohle topeni se je veskrze sobecke vuci tymu, kdy ten jeden stroj muze ke konci bitvy chybet.

 

Za sebe 2x "-"

 

Odinstaluj tedy WoT a budes mit klid Ty i jini...

Lynxi, Kanára nepředěláš. To bohužel musím konstatovat i přesto, že se s tím, cos napsal plně ztotožňuji a dám +1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já dodávám! Jsem svobodný člověk a budu si to hrát jak já chci a ne jak chceš ty a už vůbec ne, jak chce WG! Tisíce blbečků to hrají tak, že by jeden zvracel a je jim to uplně jedno a je to jedno i WG, takže mě je zas jedno, že někomu kazím hru. Mimochodem nevím kom a jak tu hru kazím protože těm lamkám je to fuk a ti skilleři, kteří se zrovna náhodou dostali do jednoho týmu si mohou nastřílet expy a kredity na někom jiném. Baví mě to hrát tak, jak já chci a ne, jak chceš ty. Proč nepoučuješ ty experty, kteří na E-100 jezdí s EFR 560 ?! To jistě zlepší tuhle jru víc, než když jednou za 50 bitev kanár utopí tank, nemyslíš?

 

Kanáre,ty jsi jeden z těch tisíce blbečků, co to hrají tak, že by jeden zvracel. Nechápu, proč si na ně stěžuješ, když k nim patříš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlezte mi na záda hrdinové! Doba, kdy jsem se snažil hrát pro tým už je pryč! Rok a půl na publicu prostě udělá svoje. Pokud hraju četu, rotu a nebo CW, tak jsem jiný člověk ale public?! To je něco jako když se voják vrátil z války. Jeho psychická devastace byla mnohdy tak silná, že se už do normálního života ani nedokázal zařadit. Spousta lidí to přestala hrát a další si našli jiný únik z toho marastu a hrají třeba jenom soutěže a nebo roty. Já to zase beru tak, že není pro koho dělat hrdinu a rytíře a hraju čistě na své triko. Že mám pravdu v tomto postoji potvrzuje můj stále rostoucí EFR a mnohem lepší zisky, než které jsem měl, když jsem dělal hrdinu. Takže mi dejte se svými soudy svátek a hleďte si svého!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlezte mi na záda hrdinové! Doba, kdy jsem se snažil hrát pro tým už je pryč! Rok a půl na publicu prostě udělá svoje. Pokud hraju četu, rotu a nebo CW, tak jsem jiný člověk ale public?! To je něco jako když se voják vrátil z války. Jeho psychická devastace byla mnohdy tak silná, že se už do normálního života ani nedokázal zařadit. Spousta lidí to přestala hrát a další si našli jiný únik z toho marastu a hrají třeba jenom soutěže a nebo roty. Já to zase beru tak, že není pro koho dělat hrdinu a rytíře a hraju čistě na své triko. Že mám pravdu v tomto postoji potvrzuje můj stále rostoucí EFR a mnohem lepší zisky, než které jsem měl, když jsem dělal hrdinu. Takže mi dejte se svými soudy svátek a hleďte si svého!

 

Ach jo ty vojáku. Kanáre užij si svůj rostoucí EFR a své kredity , protože ty ti rostou, ale tvůj morální kredit se nějak rozplývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal JpzE100 s EFR 560. A pak ještě asi 10 jiných desítek s EFR od 550 po 600. Je to čím dál tím kvalitnější harní. :Smile_smile:

My včera normálně museli pařit 7,8,9 a10 třídy, páč jak jsme vzali třeba třetí třídu v četě, tak nastala tato šablona:

- byli jsme dole proti 5

- vždy jsme měli topky s 42-46% win rate

- vždy jsem dali nejvíc expů a to ikdyž jsme byli v lose zoufale dole

- skoro vždy jsme prohráli

 

Kanár ti lemplíci jsou všude. Jde spíš o losy. Když jsi v topu tak máš šanci něco vyhrát, ale když se četa krčí dole....vymalováno. A je jedno jako třídu hraješ.

 

EDIT: Už jen jeden den a skončí mi 3 denní ban na chat za nadávky :Smile_teethhappy: . Dostal jsem ho již po třetí. Asi za to jak chválím hráče pak přes čet v garáži.... :Smile_teethhappy: Výchova muššší být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nějak nechápu proč se do Kanára všichni tolik navážíte - nemyslím si že je to třeba. Sice mam na to taky ten opačnej názor, a i když je tým v pr*** tak bojuju dokuď to jde (o to víc to přece potěší, pokud nakonec vyrajeme, ač je šance skoro nulová). ... ale rozumím totiž logice kanárova názoru - a to je ta, že stovky bitev na něj serou ostatní, proč by to on nemohl dělat jim. Ta logika tam je - ač není zrovna morálně ušlechtilá. A je fakt že někdy mam taky chuť "vypařit se ze hry" už jen když vidím "lemmings train" hrdinně na jedné straně bojující s jedním enemákem.... a mne na druhé snažící se zadržet 8 tanků... :-) (nu což alespoň si 3x vystřelím). Od minulého patche mne totiž psychicky pomáhá jedna věc - a to možnost vidět podrobné výsledky na konci bitvy. A i když to prosereme na plné čáře potěší mne že sem byl třeba nejlepší z týmu. A kvůli tomu hraju - pro tu radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My včera normálně museli pařit 7,8,9 a10 třídy, páč jak jsme vzali třeba třetí třídu v četě, tak nastala tato šablona:

- byli jsme dole proti 5

- vždy jsme měli topky s 42-46% win rate

- vždy jsem dali nejvíc expů a to ikdyž jsme byli v lose zoufale dole

- skoro vždy jsme prohráli

 

Kanár ti lemplíci jsou všude. Jde spíš o losy. Když jsi v topu tak máš šanci něco vyhrát, ale když se četa krčí dole....vymalováno. A je jedno jako třídu hraješ.

 

 

 

JJ ****** si WG :Smile_teethhappy: Dokud nebudeš mít win/lost jakjo normální hráč 50% tak už tě WG k výhře nepustí :Smile_teethhappy:

A máš prémiák ? Tak se nediv.

 

P.S. Švejku neber mě vážně, WOT je hra a ještě k tomu srandovní :Smile_popcorn1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je fakt že někdy mam taky chuť "vypařit se ze hry" už jen když vidím "lemmings train" hrdinně na jedné straně bojující s jedním enemákem.... a mne na druhé snažící se zadržet 8 tanků... :-) (nu což alespoň si 3x vystřelím). Od minulého patche mne totiž psychicky pomáhá jedna věc - a to možnost vidět podrobné výsledky na konci bitvy. A i když to prosereme na plné čáře potěší mne že sem byl třeba nejlepší z týmu. A kvůli tomu hraju - pro tu radost.

 

+1 souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by jen zajímalo, jestli když někdo má v teamu hráče v topu, kterej se hned na začátku utopí, tak si řekne : "V pohodě kámo, klidně se utop, když tě to nebaví, já to beru" Ne. Zbylejch 14 hráčů začne nadávat "zkur.... idi..zasr..."..... A to včetně toho, kterej se sám občas utopí. A to je třeba si uvědomit. Já to zcela zásadně odsuzuju jako naprosto ubohý. Dokonce mě to vytáčí tak, že se zapojím do této diskuze, do níž jsem se radši zapojovat nechtěl. A vůbec se to netýká Kanára osobně. Jde o ty topící se všeobecně. Člověk, kterej tohle dělá, do hry prostě nepatří. Je to teamová hra. Ví někdo ještě vůbec co to je teamová hra? Když hru zapnu, tak tím odškrtávám, že jdu hrát s teamem. Sobci maj hrát singleplayer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nějak nechápu proč se do Kanára všichni tolik navážíte - nemyslím si že je to třeba. Sice mam na to taky ten opačnej názor, a i když je tým v pr*** tak bojuju dokuď to jde (o to víc to přece potěší, pokud nakonec vyrajeme, ač je šance skoro nulová). ... ale rozumím totiž logice kanárova názoru - a to je ta, že stovky bitev na něj serou ostatní, proč by to on nemohl dělat jim. Ta logika tam je - ač není zrovna morálně ušlechtilá. A je fakt že někdy mam taky chuť "vypařit se ze hry" už jen když vidím "lemmings train" hrdinně na jedné straně bojující s jedním enemákem.... a mne na druhé snažící se zadržet 8 tanků... :-) (nu což alespoň si 3x vystřelím). Od minulého patche mne totiž psychicky pomáhá jedna věc - a to možnost vidět podrobné výsledky na konci bitvy. A i když to prosereme na plné čáře potěší mne že sem byl třeba nejlepší z týmu. A kvůli tomu hraju - pro tu radost.

Ty vůbec nic nechápeš. Ten team není nějaká jednotvárná hmota. Pokaždý jsou tam uplně jiný hráči, který nemůžou za to, že ty hráči před nima nehráli teamově. A že na mě 100 her se*ou, tak já na ně budu s*át taky? Co tohle je za logiku? Soused krade, jdu krást taky? Hele támhle kopou starou bábu, du si kopnout taky? Pffff....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

Je to teamová hra. Ví někdo ještě vůbec co to je teamová hra? Když hru zapnu, tak tím odškrtávám, že jdu hrát s teamem. Sobci maj hrát singleplayer.

...

 

Tak to je zavádzajúce:

 

Nemajú všetky tanky rovnakú rýchlosť a keď sa celý tím rozhodne pre lemmings train .. ja v matilde, tak mi celý team ujde :-(

 

A ja tak rád by som hral teamovo :Smile-tongue:

 

to wolframCZ: môžeš tento príspevok zmazať, alebo presunúť inam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zavádzajúce:

 

Nemajú všetky tanky rovnakú rýchlosť a keď sa celý tím rozhodne pre lemmings train .. ja v matilde, tak mi celý team ujde :-(

 

:Smile-tongue:

To je trochu něco jiného, než když ten team záměrně a zcela vědomě oslabuji svým vyřazením ze hry.

A dále prosím zde :

 

http://www.worldofwa...peni-klaboseni/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vůbec nic nechápeš. Ten team není nějaká jednotvárná hmota. Pokaždý jsou tam uplně jiný hráči, který nemůžou za to, že ty hráči před nima nehráli teamově. A že na mě 100 her se*ou, tak já na ně budu s*át taky? Co tohle je za logiku? Soused krade, jdu krást taky? Hele támhle kopou starou bábu, du si kopnout taky? Pffff....

 

 

Wolframe ..tohle je opravdu reakce "hodná" moderátora fóra. Kde jsem něco takového napsal? Kde jsem se o něčem takovém zmínil?? Kde něco takového hájím?? Jen píšu, že to chápu - a to že chápu logiku příčiny a následku. To je vše. A že pokud se někdo jde rovnou utopit, je to tak trochu zbabělec, ale nebudu ho za to tady lynčovat na fóru - protože chci aby se tady lidi bavili a radili si a ne se hádali. Vysvětlit někomu "že něco dělá špatně" lze i v klidu a argumentací. Pokud argumentaci nepochopí .... tak to rozhodně nepochopí ani tak když ho budeme napadat.

 

A pokud přesouváš mojí reakci, přesuň i tu tvou, aby diskuze dávala smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéé já měl teď takovou smůlu.

Prochorovka....krásný los pro mou A10...náš tým tragický..se štěstím dekapnu naši base a na kontě mám 10ks...zbývá francouzské Tdčko 2 třídy. Jenže já měl jen 81hp, co tento rychlopal sfoukne dřív než zaměřím...

Tož přemýšlím jak na něj. Vím že je ultra pomalý a oproti A10 slepý....tak celou Prochorovku obejdu a chci kapovat...tím ho nalákat a sundat.

Mapa jako krává a já ho potkám na jediném místě kde jsem v hajzlu...zrovna se snažil přejet koleje jako já...jenže oba jsem se včas viděli...

zbývalo 5minut. Tak jsem něchtěl čekat na remizu a vjel tam. Věděl jsem že je to konec, ale remiza nebo lost....to už je jedno.

A to měl 1hp! :Smile_teethhappy:

Win a 11ks v hajzlíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...