Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vkend z mojí strany ? Uposlechl jsem rad lékaře a víkend věnoval klidu a odpočinku. Na tanky jsem ani nešáhnul, užil si krásný víkend s rodinou a přečetl na skoro jeden dech poslední díl Pána Prstenů - Návrat Krále v originále od začátku do konce. Krásný víkend bez tanků. Ale dnes večer se už asi ukážu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to moc nešlo. Ani četa nepomohla. S odřenýma ušíma 50/50. Pořád v plankton zoně a v topu noobové. Ale 1 bitva se moc povedla. Widepark, četa 2x KV-1S. Už to vypadalo že zas hnědá hromadka. Ale, vyhrali sme a každy si dal 6 kousků. Ale jinak nic moc. Hold nemužou být každý den hody. Snad to bude dneska lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , že pro mě hra má stále stejný hratelný rozměr, pořízen mi byl T34 pro kredity a baví mě to s ním, dmg rozdáte slušnou a sám si dát ST-1 je pro mě příjemné a dokonce jsem si po 3k bitvách vysloužil pro mě velmi lichotivé ocenění mé marné činnosti

 

" nu chcípaje jako jeden z posledních , neb to není stroj do 1 linie, jsa bráníc bázi proti 4 tanků (bohužel selhal jsem - nemám kulomet dělo) , jsem byl počastován jedním s týmu, vlastníkem Typu59, který lehnul jako první hláškou:

 

Golden noob

 

Heč !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě byl včerejšek taky báječný. Omezil jsem hraní na minimum. Projíždím momentálně jen T29, IS, a Wolwerina-ten nikdy nezklame a přidal s ním další Boelterovku. 18 killů za tři hry vše vítězství a abych si nekazil náladu, protože WOT v rámci "spravedlnosti" by mě určitě pak hodilo tři prohry, tak jsem dal přednost hraní si se svými malými dcerami venku. Dělám to tak už pár dní a nálada z WOT se mi zlepšuje.

 

Pro kolegu švejka: nenič si nervy, hráč tvýho formátu to nemá za potřebí, máš krásnýho klučinu ve věku mé mladší dcery, užívej si ho , než odroste a bude to chtít hrát taky. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím Švejku, že ta hra se tě prostě snaží ***rat. než jsi se přidal, tak se nám dařilo a majorita lam byla v druhým týmu nebo to bylo vyrovnaný a nebo to aspoň Šlo zachránit. musím teda uznat, že zmar pokračoval i po tvém odchodu.

já věřím, že se ta hráčská základna už musí začít zlepŠovat. nemůžou přicházet pořád nový a nový lamy až do nekonečna, ta hra už stárne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem přeci blb.. včera jsem vzteky zničil myš.. a to jen proto že jsem měl sérii porážek po kterých mi spadl w/l na jednom tanku pod 50%!! To už bude nějaká diagnóza ne?? Asi se vrátím na svůj starý účet kde mám čísílka průměrná až lehce podprůměrná a přestanu to řešit.. Naštvanej budu občas taky ale určo to nebudou strachy o nějaký stats.. Ne nadarmo se říká ráno moudřejší večera ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se to děje? No vítej v hi-tier bitvách... Zvykej si, o moc lepší to nebude :-)

 

Ale místní artyexprt tomaspelej ti vysvětlí, že když tě s..e artyparty, tak je to jen kvůli tomu, že jsi noob a nevíš, jak se před arty schovat :Smile_teethhappy:

 

No mám už full e-75, jagdtigera, e-50, ale co dostávám s tímto tankem je najednou děs..... to sem s jiným neměl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som jazdil s dvoma tankami a jednou arty.

S Hummelom to bola iba krátka eizóda - dve hry, dve porážky. Zaujímavé bolo, že do druhej hry som nastúpil už s top delom, kúpeným za voľné expy a hneď prvým výstrelom som zošrotoval tigra o 1050 hp. V konečnom výsledku to ale nebolo nič platné.

KV-1S si viedla tradične dobre, dokonca som posunul win rate o percento na 62%. Zo 6 hier iba jedna porážka a KV-1s získava u mňa status aktuálne najoblúbenšieho stroja. Pri tom jeho ultimátnom kanóne sa ani niet čomu čudovať.

Typ59 - no a tu sa začalo trápenie. 6 hier, jediné víťazstvo. Musím neskromne povedať, že aj ten jediný win som zariadil ja. Tím prehrával, súper nám vypínal jednu heavynu za druhou, tak som sa vydal na solo výlet po opačnom konci mapy. Zrušil som jeden tank, druhý ťažko poškodil, doletel k enemáckej bázi, zrušil artynu a capol. Inak by sme prehrali.

úplne famózny tím som dostal na tej novej mape, čo vyzerá ako s fjordov (nespomeniem si na názov). Vydal som sa klasicky dopredu, k tým šutrom, chytiť si čo najlepšiu pozíciu. Zvyšok tímu, tvorený predovšetkým heavynami sa vybral do kopca, kde ich úplne logicky a podľa očakávania odhalil scout a arty ich potom rušila jedneho po druhom. Mna, úplne osamoteného, si vychutnal tandem KT - typ59.

No a aby som tu nevystupoval ako majster sveta, v jednej s tej zvyšných porážok som zalamil tak prudko, že som lahol prvý a zároveň som si zaknihoval svoj najhorší zisk na typovi, 4k v čistom.

 

Je zaujímavé, že prakticky nehrávam vysoké tiery. Na E-75 som násobok nešiel dva dni, na pantherovi2 dokonca 3.

Jediný vyšší tier ktorý zvyknem prevetrať je práve typ59, ale výsledky s ním mám príšerné (47 % po 100+ bitkách).

Naopak na nižších tieroch to je úplne super. Prakticky bez atilérií, výsledky stoja a padajú na hre tankov a nie na monštrách s húfnicami, tam sa výsledok dá aj celkom ovplyniť.

KV-1S má 62%, Stug 55%, T-25 po takmer 500 hrách solídnych 55% ... trápim sa s leopardom, ale žiadny scout ešte učený s neba nespadol, tiež si to treba vytrpieť a naučiť sa to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem si už ohledně tanků pořádek udělal vzhledem k tomu,že je to opravdu čím dál horší.Kdysi jsem se na každý nový patch těšil jak malé děcko a teď s hrůzou čekám co pokaždé příjde.Původně jsem chtěl své našetřené kredity investovat do JagdPz E-100 a JagdPanther II,které mám vyzkoumané,ale místo toho jsem raději nakoupil výbavy a dopňky do tanků s kterými hraji nejčastěji a opět koupil tanky s kterými jsem hrával dříve včetně těch i na které jsem nadával abych zjistil jak na tom jsem.Na výdělěk většího množství kreditů mám Type 59 a teď když byla nedávno akce,tak jsem si koupil frantíka v německých službách Pz38H735. K němu bylo i 2050 zlaťáků,tak jsem koupil i Churchilla,když už tak už.Na měsíční prémiové účty,které jsem občas kupoval už jim kašlu.Dohromady mám rovných 30 tanků v garáži,takže dělat dvojnásobky je docela velká a různorodá zábava než celé hodiny expit 3-4 tanky jak jsem to dělal na počátku.Francouze,ty jsem zanevřel,AMX 12 t i ELC AMX letěli jak špinavé prádlo,protože jsem na ně lama a vůbec mě to s nimi nebavilo.Nechal jsem si akorát BDR G1B jakožto tier V a stíhače S-35CA,které mě tak trochu ještě malinko lákají.Docela mě i mrzí,že jsem vůbec do těch francouzů šel.Tím se nechci dotknout hráčů kteří s nimi hrají a jsou velice dobří,je to pouze můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si dal s JPII 8 kills a stejně jsme to projeli. Ale jinak se s ním myslím daří, tenhle stroj miluju. Doufam že ho časem wot "nezařízne".

 

Jj je suprovej... Rychlej, obratnej... Parádně se s ním přesouvá tu tam, tu zase sem, a ta 128mm potvora, co má, umí pěkně nakopat :-) Jen aby se to fakt soudruhům z WG neznelíbilo, přece jen, je to Němec :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký byl dnešek? Moment vyzvracím se.....ještě jednou.....

Zkrátím to...celý den reprezentuje má poslední bitva s marderem...9ks a stejně lost......

Jestli večer to nepůjde ani s Hanzem, kdy chci projet vyšší třídy. Tak mačkám delete...

Má nevýhoda je, že mě metály ani killy ani nic jiného nezajímá....netěší mě ......Nesnáším losty....k smrti. Co mě zajímá je jen win...

A toho se s těma dementama a bugama dostává čím dál tím méně.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký byl dnešek? Moment vyzvracím se.....ještě jednou.....

Zkrátím to...celý den reprezentuje má poslední bitva s marderem...9ks a stejně lost......

Jestli večer to nepůjde ani s Hanzem, kdy chci projet vyšší třídy. Tak mačkám delete...

Má nevýhoda je, že mě metály ani killy ani nic jiného nezajímá....netěší mě ......Nesnáším losty....k smrti. Co mě zajímá je jen win...

A toho se s těma dementama a bugama dostává čím dál tím méně.....

 

švejku, pokud se mi bude dostávat čas, připojím se k Vám. Víš že nosím štěstí :))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amx12t konečně prodáno, tady je celková statistika (až na 2 hry vše v 7.5 patchi). Nemam tušení jestli je to dobrý, nebo špatný, ale jsem fakt rád, že jsem se ho zbavil.

2nh2qv4.jpg

 

 

Jinak dneska šly násobky parádně, 4 tanky na první pokus, 2 na druhej. Pak ještě pár her jentak, z toho jen 1 prohra a všude jsem si pěkně zahrál. Víc takovejch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska to je zase strašný. ne a ne vyhrát, aŤ se snažim sebevíc. poslední bitka mě fakt dorazila. sedim v löwe přijede amx50-100 já mu dám ránu, zbyde mu 20% ale ten hajzl my první ranou do vany zničí dělo. fakt to mě nasralo, byl sem natočenej, ale von mi zničí dělo. no hádejte co následovalo....

v artyně mě zásadně sejme skaut během minuty, nebo zbydu jako poslední proti hevynám.

rači du hrát něco jinýho, ani už nemám sílu se rozčilovat :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...