Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím že jsem včera hrál, jak ? Jako vždy, jednou jsi dole, jednou nahoře - sinusoida jako v životě. Souhlasím se švejkem , že nižší tiery jsou zábavnější. Sám mám problém na tieru 8, kde mám IS-3 ve fullu a jsem díky MM dáván k 9-10 tierům a ŽASNU.Nejsem extra hráč, hraji to krátce, jenže co hráči zmiňovaných tierů vyvádí , to mi hlava nebere, pravda jsem poznamenán šachama, kdy člověk musí myslet dopředu, zapojit mozek, ovšem vyšší tier přeci znamená, že mám naježděno - vím už něco o hře, taktice, mapy. Tady to příliš neplatí, hráči vyšších tierů mají pocit, že mají BT-7, jinak si neumím vysvětlit, proč se nekryjí, proč absolutně nerespektují arty zony,proč se ženou bezhlavě tam kde jsou skrytá TD , proč najednou neplatí staré postupy, tam jezdí heavy,toto je oblast medek, tam jezdí TD, tady jsou většinou arty, pak se diví že jsou sesmaženi, bez pásů, ostřelováni 3 tanky a zbytečně mi mnohdy kazí radost z toho tanku, protože častým jevem je že chípnou jako první a pak je lost jako víno....

 

Musím říci , že sjem mirně znechucen z ježdění na 8. tieru...a kdyby to aspoň bylo z větší části mnou, řeknu si jezdíš jako vůl, dej si x vycvikovek..

 

 

Nejlépe se mi hraje se 5- 6 tierem ( kdy dostanete do 8. tieru) , přijde mi že tam je procento takticky vyzrálejších hráčů vyšší..a je jedno zda jde o prémiové tanky či nikolv.., každopádně větší zábava a nejsou výsledky typu 15-3 atd tak časté....

 

No nic, tak jsem si maličko vylil srdíčko, hurá na výcvikovku, co když jsem ultralama já, bez pořádné sebereflexe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na public dnes nelezte. Včera byla sobota a hrálo se mi relativně dobře, ale dneska je to jedna velká pohroma.

 

Himmelsdorf, střetnutí, hraju T20 a jsem top tank. Píšu pls hill. Jedeme tam ve čtyřech a jsme s přehledem převálcováni osmi tanky. Zbytek týmu zaujme různá postavení okolo horního okraje mapy. Většina nevidí vůbec nic, jeden tank capuje a ostatní ho "jistí" z rohu. Po čase někoho naspotují v levém dolním rohu, a tak ho přes celou mapu srdnatě odstřelují, a do toho píšou: hill lost?

 

Nicméně ještě více mě dnes naštval Serene coast, neboli klidné pobřeží. Hraju Hellcata, tiery 4-6, říkám si, že to bude paráda, protože podle ERF jsou sice v obou týmech lempli (dva žluté tanky v obou týmech, zbytek červený), ale s Hellcatem se dají dělat psí kusy. Jedu vlevo na kopec, následován třemi tanky (ty se pak "zapomněliy" někde po cestě, takže jsem na kopec dorazil sám). Kdepak byl asi zbytek tanků? Ano, deset tanků se rozhodlo, že se vecpe na ten malý ostrůvek a bude odstřelovat zbytek mapy. Na mostě vznikla zácpa, a tak na ostrůvku bylo nakonec tanků pět a pět těsně před ním.

Dal jsem tři killy a rozdal damage i ostatním, pak mě rozstříleli na kusy a já to zhnuseně vypnul.

 

Neděle dopoledne, už nikdy více. A to jsem fakt hrál jen oblíbené tanky tierů 5-7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hraju s T20, relativně použitelnej stroj, ale medka mi asi fakt moc neseděj.

 

Bitva Velký park, jedu pravou pstranu u kolejí, vymlátím 5 enemy strojů a jedu ještě s někým capovat...stav asi 9:11. Pak si všimnu Hellcata, ale ve chvíli, kdy mu z kanónu letěl smrtící pozdrav. Od tý doby už nikoho "tým" nezabil...jeden top tank byl aft s tempomatem a snažil se zničit dům, zbytek jen klidně umíral...

 

Další hra...Siegfriedova linie - jedu si po poli, relativně úspěšná obrana, taková přestřelka, že si zajedu s ELC pro ty dva co tam čekali (Jgpz IV, Panther - 50%hp). Bitka zajímavá, dostával jsem, oni relativně taky. No a samozřejmě, hádejte co ji zkazilo? Když jsme s Pantherem byli na poslední ránu, já jsem penetroval za 0 dmg.

Já si sakra pořád nestěžuju na bugy, vidím a všímám si hezkých situací, ale proč mi ku*** musej obojí nakombinovat v jednu chvíli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje teorie je, že lidi neměli přes prázdniny co dělat, tak začali hrát tanky a dost se to rozkřiklo. Kupa lidí do toho nacpala goldy a přeskákala se na vyšší tiery bez toho, aby se naučila nějakou taktiku a osvojila si způsob ježdění. Nevědí, jak se používá přislušenství, popř. na co je dobrý proti čemu to nefunguje (protistřepinovka proti AP). Snažím se hrát týmově, ale to co se začalo dít o prázdninách se po dvou měsících prostě stalo nesnesitelný. Jak se to fut omílá dokola... potkáš na cestě medek osamocenou heavy, nebo s heavy potkáš medka. Nebo cestu heavy nakonec jedu sám bez podpory. Vysledek je vždy stejnej. Dojel jsem do šestek, ale po posledním patchi se u většiny mé garáže tak změnil MM, že se to stalo prakticky nehratelný a stala se z toho potrava pro premiové osmičky. Hřebík do rakve se zatloukl po zvouzařazení rejže do obchodu. Ja všichni ví, rejže je s šestkou zepředu neprostřelitelná a protože jich ve hře potkám třeba pět, jsem jen potrava. Flustruje mě idiot s rejží, kterej stojí uprostřed pole a točí jen kanonem. Zasloužil by si sundat ale nulový zásahy mi zrovna nepomůžou. Hry se podobají genocidě, kde je to jak přes kopírák 14:1 a podobně. Nakonec poslední dobou vlastně nehraju nic jinýho, než obranu, útok popř. přiblblý střetnutí. standatní bitvy z hry prakticky vymizely. Hraju to už nějakej půlrok a je to jen horší. Jdu nachvíli od válu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEMESIS: k té poznámce, že přečíslením se vyhrává ve WOTu vŠude....jsem si prý toho nevŠimnul.

Hloupost. Ano v CW a rotách tomu tak je. ZvláŠtě v rotách, když už prohrajeme, tak jen díky té nejtupějŠí taktice nepřítele...vrhne vŠechno na jednu stranu a my nestačímě druhou půlku týmu stáhnout....

Ale proč tomu tak na CW a v rotách je? Páč proti sobě hrají stejně třídy! Jak udrží flek 2xJS3 proti 6xJS3, že?

Tohle na publiku neplatí....celé utoky se dají zastavit s pouhou četou nebo dobře postaveným td...nejde jen o kvality hráčů, ale právě o roznorodost strojů.

O kreativitu a taktickou vyspělost, kdy hráč musí sledovat třídy enemáka, kde jsou a kde utočí....kde se s čím přesunout a co kde jak podpořit. Chytrou hrou se dá porazit i přesila....

Ale v CW a Rotách? Zapomeň.

CHápu, že to "Šachové" dílo CW obhajujete...do WOT patří a jsem rád, že je....ale to jak ho vychvalujete a mluvíte o něm.....to je protě lež.

Ano a jsme u toho Svejku, v publicu si clovek muze pripadat jak geroj jen diky za a) blbosti nepritele a nebo za b) ze potkava tanky o 2 tiery niz. Jenomze ani jedno z toho dle meho nedokazuje nic o tvem (ne tvem konkretnim ale obecne) umu. Vyndat si naraz 3 blbce s horsima tankama s prstem v nose neni zadne umeni, teda aspon dle mne.

 

"Chytrou hrou se dá porazit i přesila...." ano "presila", ale v tomto pripade jen pouze pocetni. Protoze kdyz s ferdou tamhle nekde branis utok 6kovych tanku, tak jich muze byt sebevic a oni si ani neskrtnou, jenomze to neni presila. Presila je to co jsi popisoval ze je v rotach.

 

Zkratka abych to shrnul na publicu clovek dokaze vynikat protoze hraje proti o dost slabsim jedincum a to jak technikou tak mozkem. V CW a rotach uz ten rozdil skillu neni tolik propastny a technika je vicemene stejna, takze tam se teprv ukaze jak na tom doopravdy clovek je.

 

EDIT: Tim samozrejme nepopiram ze public je zabavnejsi, problem ale je ze je kolikrat taky mnohem vice na nervy. Nestalo se mi jeste ze bych se u CW/rot tak nervoval jako v publicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to tím, že to má WG prostě nastavený na win/los 50% na 50%. Já už jsem na hraně 53% WIN a prostě mě to potřebuje sundat na těch pade. U některých tanků atakuju hranici 60% win a tam se mi poměr proher a výher razantně zhoršil. Je to jen má spekulace, ale pokud je to tak nastavený, přijde prostě bulhar. Výsledek je nezáživnost. Vy co máte podobný, nebo lepší prodenta, pociťujete to taky? Může to bejt jen můj spekulativní blábol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano a jsme u toho Svejku, v publicu si clovek muze pripadat jak geroj jen diky za a) blbosti nepritele a nebo za b) ze potkava tanky o 2 tiery niz. Jenomze ani jedno z toho dle meho nedokazuje nic o tvem umu. Vyndat si naraz 3 blbce s horsima tankama s prstem v nose neni zadne umeni, teda aspon dle mne.

 

"Chytrou hrou se dá porazit i přesila...." ano "presila", ale v tomto pripade jen pouze pocetni. Protoze kdyz s ferdou tamhle nekde branis utok 6kovych tanku, tak jich muze byt sebevic a oni si ani neskrtnou, jenomze to neni presila. Presila je to co jsi popisoval ze je v rotach.

 

Zkratka abych to shrnul na publicu clovek dokaze vynikat protoze hraje proti o dost slabsim jedincum a to jak technikou tak mozkem. V CW a rotach uz ten rozdil skillu neni tolik propastny a technika je vicemene stejna, takze tam se teprv ukaze jak na tom doopravdy clovek je.

 

EDIT: Tim samozrejme nepopiram ze public je zabavnejsi, problem ale je ze je kolikrat taky mnohem vice na nervy. Nestalo se mi jeste ze bych se u CW/rot tak nervoval jako v publicu.

Ano, pod tohle se klidně podepíšu vlastní špatně okysličenou krví s mírným obsahem alkoholu. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wochomůrka: Já si myslím, že to je jen další konspirace. Prostě jsou dny kdy se hra musí vypnout a zase jsou dny, kdy to jede ani nevíš jak. Já když vidím, že to za nic nestojí a přes veškerý úsilí prostě nevyhraju, vypínám abych předešel dalším porážkám. Mám win asi 53,6% a stále a pomalinku to zvedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím tedy co hrajete všichni za "public" ... ale pokud se zkusím zamyslet... a pokusím se "alespoň trochu objektivně" odhadnou počet vyrovnaných bitev, tak bych řekl že jich je většina. Třeba 70% mám vyrovnané bitvy, kdy se končí tak s rozdílem max 4 tanků... a zbytek 30% jsou ty šílené výhry/prohry 15:2 apod. Což mi nepřijde, až tak zlé. Navíc v tom hraje obrovskou roli ten proklínaný bulhar. Který ovšem funguje pro obě strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pod tohle se klidně podepíšu vlastní špatně okysličenou krví s mírným obsahem alkoholu. :Smile_great:

A pod co se podepíšeš? Vás dva extrémy přesvědčit nejde....budete si rvát tu svou pořád.

Začalo to tím, že jsem odpověděl na názor jednoho kolegy tady a to tak, že CW není zábavněnjší a ani není zárukou lepší taktiky(dle historie ne dle WOT).

 

Nemesis: Stále nesouhlasím, to co jsi napsal o publicu. Roty hraji pravidelně a daří se mi vnich stejně jak v četě nebo v sólu.

Hrát rotu je daleko lehčí než public...nesrovnatelně. nejde jen o kvalitu hráčů a o sehranost, ale taky o fakt, že nepotkám protě vyšší tier. hrajou 8 vs 8 nebo 6 vs 6...

Píšeš tu o publicu, že tam buď udržím stranu ze dvou důvodů:

1. jedou proti mě lamíci

2. nebo nižší třídy....

 

Odpověď je jednoduchá...ještě se mi nestalo, že bych udržel stranu jen proti o 2 třídy nižším enemákům. Opak jě někdy pravdou.

A věř mi, že jenom lemplíci na publiku nehrajou.

Nechápu jak si můžeš myslet, že dobrý hráč se na publiku ralizuje daleko hůře než v rotách. Jak je to možné, když je publik o x% náročnější?

Opakuji..roty hraju často a s publikem se to nedá srovnat. V rotě či na CW můžeš kolegovi věřit...na publicku je čéék jen sám. Co si neudělá nemá....to je právě to náročné. Musíš řešit daleko více ošemetností než v rotě, kde víš, že se za tebe vrátí, dekapnou base či ubraní arty....na publiku? Ty to nehraješ?

Chlapi nikdo Vám roty ani CW nebere, opakuji že si je taky rád zahraju. Ale opravdový hard core boj je na publiku....tam se lidi naučí nejvíc. A taky tam poznáte a potkáte hráče co umí nejvíc( pro chytače slov..ano i tam potkáte opačný extrém :Smile_Default: )...v rotách ne...

Alespoň že jsem se na té zábavnosti schodli :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzpomněl jsem si na první bitvy, když jsem to zkoušel u kámoše, koukal na něj. Ty pocity, když jsem vytáhl prvního loltraktora a získal 20xp a 100 stříbra a ptal se, jestli je to hodně. Jak jsem si říkal, že tamhle je medium (žádný módy, jen znaky nad tankama), tak tam nejedu, tamhle je lehkej, jdu ho zkusit, bum, nepovedlo se.

Časy, kdy TD znamenalo TD a takovej Hetzer, to byl poděs. Těžký tanky to byly pevnosti...

 

Chlapi, za ten rok jsem vyrostl, nebo se něco stalo? Dneska už se dá hrát se vším stejně, už se to dělí jen na Francouze a Nefrancouze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzpomněl jsem si na první bitvy, když jsem to zkoušel u kámoše, koukal na něj. Ty pocity, když jsem vytáhl prvního loltraktora a získal 20xp a 100 stříbra a ptal se, jestli je to hodně. Jak jsem si říkal, že tamhle je medium (žádný módy, jen znaky nad tankama), tak tam nejedu, tamhle je lehkej, jdu ho zkusit, bum, nepovedlo se.

Časy, kdy TD znamenalo TD a takovej Hetzer, to byl poděs. Těžký tanky to byly pevnosti...

 

Chlapi, za ten rok jsem vyrostl, nebo se něco stalo? Dneska už se dá hrát se vším stejně, už se to dělí jen na Francouze a Nefrancouze...

Zajímavý pohled...a vlastně pravdivý..

Když mi to poprvé kámoš před 2 lety ukazoval, tak to bylo úplně stejné....vidíš ten znak...tak bacha...to je heeavy tank...tam nejezdi :Smile_Default: . A tohle jsou medka...na ty taky bacha.... :Smile_Default: .

No a pak jsem asi po týdnu poprvé spatřil Mause....na Malinovce.....pamatuju si to jako teď. Já fanda WWII, který miluje tanky...vidím legendárního Mause jak jede...žádně představy co by jak by...kdyby...já ho vidím :Smile_Default: .

To byla ta atmosféra o které tu často píšu.....mělo to duch WWII.

Ještě potvrdím, že v té době byl hevík hevíkem...to je pravda. Medka jim mohla jen "vykat". Nej medko byla T44 a Panther.....

Nej TD byl JT....postrach všech postrachů.....(Object ještě nebyl).

Potkat JS7 nebo Mause se rovnalo rozsudku smrti....často to vypadalo jako ve filmu "Cesta do pravěka" jak dva ještěři se mastili..... JS7 s Mausema...vždy proti sobě, páč jen málo strojů je jinak mohlo samo sundat.

A jak dopadla hra s Mausem? Enemáci nám sundali artynu a JS7....Páč ta k nim vjela jak kamikaze....

Nic méně nás pak bylo asi 6 proti jejich artyně a Mausovi....

Všechno se odráželo...já ani nevěl kam mířit, ale to bylo jedno...jsem přece střílel do legendy :Smile_Default: .

Všechny nás rozsekal...nikdo ho pořádně nepenetroval ,páč jsme všichni byly medka 6,7 a 8 třídy.(já měl tuším VK 3601)

Jó ty časy jsou pryč......akrkádovka to zabila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na publicu se člověk nenaučí nejvíc. Na publicu se člověk naučí uplně něco jiného. Být velkým sólistou....bohužel. A to je pozice, která někomu vůbec nesedí. Styl hraní je uplně jiný.

V četě na sólo hru zapomeň. A ani sám nemůžeš v případě, že chceš vyhrávat být sólista...a hlavně..co si představuješ pod pojmem sólista? Že to vykiluješ sám, nebo že ubráníš base sám, nebo že to kapneš sám? Buďmě rádi za takový hráče....Mám pocit, že ve WOTu neexistuje úspěšný hráč, který by byl sólista, páč to s winama nejde dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkat duch WWII a Maus :D To mi k sobě moc nesedí teda :D

No právě Maus..všude články o jeho možných a teoretický schopnostech či neschopnostech....tuny knižek teorie....

A teď ho čéék viděl na vlastní oči.

Jinak...koukni se o kdy se Maus vyvíjel a přestaneš se divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda ze driv byli tanky jiny a ted je vsechno stejny me pride je jedno co hrajes jestli amiky nebo rusaky, akorat jina barva a tvar a to se me silne nelibi, jako nerf brutal t110 E4 jen proto ze vycniva z podelanyho grafu je nesmysl, e-100 je pod grafem tak ji daj 200 hp super ale soudruzi nechapou ze to neni HP ale delem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě Maus..všude články o jeho možných a teoretický schopnostech či neschopnostech....tuny knižek teorie....

A teď ho čéék viděl na vlastní oči.

Jinak...koukni se o kdy se Maus vyvíjel a přestaneš se divit.

Já tím myslel že Maus se k atmosféře WWII moc nehodí. Tank to byl totálně na 2 věci, naprostá zbytečnost. Pod pojmem tank a WWII si představím Tigera, Shermena, T-34, ale Mause rozhodně ne :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to k**** je? nejednou se mi s něčim daří, tak jako musim bejt v týmu s těma největšíma kreténa co hrajou wot?

mluvim o lorr.39lam. bitka s pětkama, četa loltraktor + bdr. fakt ty de**** nechápu. a první co ltraktor udělá, že do mě začne střílet. po druhym zásobníku sem mrtvej. fakt takový ***** nechápu. potom se zase moje týmy rozhodnou jezdit všichni na jednu stranu. klidně 3 artyny tem nechaj chcípnoput. no tak sem přesedlal na KV-1. to sem tomu dal. eště s jednim KV bojujem smi proti 10ti, půlku jich zničíme, další nahlodáme, ale stejně lose, protože ty ostatní byli totální dementi. k tomu do nás eště střílel někdo z týmu, ale nikomu nic nepožkodil, takže sme toho ***** nemohli reportnout, přestože sme se ptali všch kdo to střílí. čili vypínám a přestože mě to bavilo tak mě to zase pro změnu totálně n********, protože nikomu neni dáno, aby se mu dařilo. jako artyna to nemám střeli za 0, ale dementy co nás nechaj chípnout nebo do ná eště líp střílí-

fuj!

 

edit: promiŇ :Smile_sad:

Upraveno uživatelem hex-os
BEZ VULGARIT,PROSÍM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tím myslel že Maus se k atmosféře WWII moc nehodí. Tank to byl totálně na 2 věci, naprostá zbytečnost. Pod pojmem tank a WWII si představím Tigera, Shermena, T-34, ale Mause rozhodně ne :P

Jo takhle....

No jasně, že hlavní tahouni by měli být Tigříci, M4, T34....Ale to by zas tolik strom nenaplnil...takové Legendy jako Maus, kteří vlastně byly hotový....ti tomu dodali tu pověstnou třešničku na dortu.

K "živým" legendám přidat trošku těch "tajných" zbraní a prototypů co vymysleli za WWII....to je prostě bomba.

Jenže co jezdí po WOTu teď? Tiger je k smíchu...M4 ještě víc. Páč po WOTu lítají prototypy z 50 a někdy i 60 let...je jasný, že pak taková legenda jako je T34...se krčí někde na 5 třídě a v klidu si jí vychutná nějaká žabožroutská ultra rychla 5........škoda, el obchod je obchod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...