Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Otázka je, jestli aspoň půlku "fyzicky" odjezdil... Naprgat clickbota do WoT nebude zas tak příšerně těžký... pak by těch 6200 bitev už bylo něco trošku jinýho...

No to je ale blbost! Neumi ovladat hru a umi naprogramovat bota? Ne, proste to odjezdil a do minuty zdechl. Ja mam 3000 her zhruba a hraju dost malo, tyhle decka u toho jsou schopny sedet 8 hodin denne. To odjezdil za par mesicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by to byla blbost? Ty snad máš s programováním botů nějaké zkušenosti, že to tak skálopevně tvrdíš? Navíc já neříkám, že si to ten cápek programoval sám...

 

Ale třeba v AutoHotKey napíšu makro, který bude posílat stroj do bitvy, občas popojede sem a tam, aby to nebylo podezřelý, dokáže zjistit, jestli už je konec bitvy a případně zase celej "dobitvyposílací" cyklus zopakovat, relativně rychle... A jestli ten klučina má staršího "geek" bráchu, nebo kamaráda, nebo bůhvíkoho jinýho, tak to opravdu nemusí být taková "blbost" jak se tobě zdá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dojdou argumenty, prohlašte to, co napsala protistrana, za nesmysl... Tys tu neuvedl jediný argument krom toho, že desetiletej kluk, co neumí hrát WoT, si nebude schopen naprogramovat makro... To ti nezpochybňuju... Já ti tu napsal, že to makro by se napsat dalo, napsal jsem ti, v čem například, nastínil postup, jak by fungovalo... V čem je prosím ten nesmysl, ať se někam pohnem? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by to byla blbost? Ty snad máš s programováním botů nějaké zkušenosti, že to tak skálopevně tvrdíš? Navíc já neříkám, že si to ten cápek programoval sám...

 

Ale třeba v AutoHotKey napíšu makro, který bude posílat stroj do bitvy, občas popojede sem a tam, aby to nebylo podezřelý, dokáže zjistit, jestli už je konec bitvy a případně zase celej "dobitvyposílací" cyklus zopakovat, relativně rychle... A jestli ten klučina má staršího "geek" bráchu, nebo kamaráda, nebo bůhvíkoho jinýho, tak to opravdu nemusí být taková "blbost" jak se tobě zdá...

 

dneska hra konci,jedu enemakum na cap,s T44 mam uz 5 kousku..enemaci pisi ze T54 je bot..radoste na nej najizdim dvakrat palim do motoru a najednou ta svine pohla vezi a odpalila mi munici,takze nez jsem jej stihl sundat dorazil tam hrdina v pattonu a sundal jej:):)svine botsky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem myslíš že přibarvil? V tancích? Není to jedno? Ve spotřebkách? Znám i dospělý, kteří nevěděj co to je a neumí to použít. Co si daj protistřepinovku na Mardera, nebo na ruský T34 a myslej si, že jim to pomůže s AP střelama. Podrobně jsem garáž neviděl a neměl jsem ani chuť mu něco zkoumat, protože jsem tam kvůli tomu nebyl, viděl jsem jen to co mi tam šipkou projel a měl toho tam hodně. Najednu stranu tady všichni nadáváte, jaxe ve všech tierech kupa hráčů chovaj nesmyslně a pak si nechcete připustit, že za tím sedí děcko, co to má koupený za goldy. Myslíš že odklepnutí podmínek minimální hranice 13let zastaví mladšího tohle hrát? Co mu udělaj? Slaní mu tam URNA nebo Specnaz a pošlou ho na Ural s koulí na noze? Rozjel jsem tu docela pěkný flame. Vaše spekulace mi připadaj naprosto směšný a i trochu smutný, jak tu všichni moralizujete, vychováváte a jak tu někteří mistři nejradši vraždili banovali a někoho seřezali. Myslete si co chcete. Dál nebudu reagovat. Blejte si tu spekulace jak chcete. HOWG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wochomurka: Proc se rozcilujes? Vzdyt s tebou v podstate kazdej souhlasi! Akorat nekdo nadhodil ze jsi to trosku pribarvil, nekdo jinej tu placal neco o makrech. No to snad neni duvod ke vzteku.

 

Spíš mě rozčílilo, kolik se tu najednou objevilo moralistů a lidí, co potřebujou něco počítat a lustrovat. Za prachy je možné vše, a na to pamatujte. Je to přesně tak, jak říká Kanár. Jen je vidět, kolik lidí je z nynejšího stavu WOT flustrovanejch. Já už jsem dopadl tak, že si večer odjedu jednu, dvě hry a jdu od toho. Většinou s tankem, kterej na něco expí.

Jinak to lustrování tu začíná bejt docela praxe. Napíšu že jsem odjel pár bitev s IS a během chvíle mi někdo omlátí o hlavu tu mou jedinou bitvu na publicu. Jenže ono není jen public. Nebo když napíšu, že jsem udržel obranu proti sedmi. A hned mám nadhozeno, že kecám, protože na profilu nemám metál. Jenže ono s váma může bejt logoff spojenec nebo arty s vystřílenou municí, která vám kulový pomůže, ale nepojedete k ní a nesundáte jí, aby vám na fóru věřili. Opravdu poslední dobou cítím na tomto fóru totální flustraci a hromada uživatelů se je tu schopna tři stránky roznimrávat (s pominutím) lejno a mazat ho po zdi další tři stánky. Takhle sem lidi přestanou psát a fórum půjde do kytek.

Sorry za hrubá slova, musel jsem to ze sebe dostat.

Lidi srovnejte se, nebo ty tanky nehrajte a dejte si pauzu. Já už to sem tam dělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš mě rozčílilo, kolik se tu najednou objevilo moralistů a lidí, co potřebujou něco počítat a lustrovat. Za prachy je možné vše, a na to pamatujte. Je to přesně tak, jak říká Kanár. Jen je vidět, kolik lidí je z nynejšího stavu WOT flustrovanejch. Já už jsem dopadl tak, že si večer odjedu jednu, dvě hry a jdu od toho. Většinou s tankem, kterej na něco expí.

.............................................

To jsme na tom uplne stejne!

Ty dalsi veci - ja se uz nerozciluju, lamy ve hre, lamy i tady, to je jasny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy se mi asi budete všichni smát.... některé z vás to možná i rozpláče .... někteří si pomyslí "svoje" a někteří mi doporučí odinstalovat wot..... ale zhruba po 7500 bitvách jsem zjistil, co znamená ten zvuk... který jsem ve hře nikdy moc nevnímal... takové to zatroubení.... tedy, že někdo spotnul nepřátelský tank a červeně se rozsvítil na mapě.... předpokládám, že je to užitečná věc především pro arty. No takže aspoň vidíte co to hraje za exoty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy se mi asi budete všichni smát.... některé z vás to možná i rozpláče .... někteří si pomyslí "svoje" a někteří mi doporučí odinstalovat wot..... ale zhruba po 7500 bitvách jsem zjistil, co znamená ten zvuk... který jsem ve hře nikdy moc nevnímal... takové to zatroubení.... tedy, že někdo spotnul nepřátelský tank a červeně se rozsvítil na mapě.... předpokládám, že je to užitečná věc především pro arty. No takže aspoň vidíte co to hraje za exoty...

Ono to zaclo nekdy nedavno, ted nevim jestli odhadnu verzi ale 7.4 ci 7.3? Takze pohoda :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy se mi asi budete všichni smát.... některé z vás to možná i rozpláče .... někteří si pomyslí "svoje" a někteří mi doporučí odinstalovat wot..... ale zhruba po 7500 bitvách jsem zjistil, co znamená ten zvuk... který jsem ve hře nikdy moc nevnímal... takové to zatroubení.... tedy, že někdo spotnul nepřátelský tank a červeně se rozsvítil na mapě.... předpokládám, že je to užitečná věc především pro arty. No takže aspoň vidíte co to hraje za exoty...

 

:)) to je tam myslím až po posledním patchi... každopádně není to dlouho...takže si to zjistil tak dejme tomu po 500 bitvách .)

každopádně gratulace ke skvělému postřehu... :)

 

edit..nemesis byl rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejk007 Tvé práce tady si velmi vážím , radíš i nováčkům, pokládám Tě za inteligentního člověka ALE stále zapomínáš že je to jen hra, volně přístupná , že naše nadávky , hořekování je jen jen nad hrou, to nejsou šachy.....kde se ukazuje myšlení...tohle je arkádová střílečka podobná simulátoru, od dokazování si svých kvalit máte CW, pokud si jen chcete zahrát public a dáte četu, nebo rotu.

 

To že veteráni si pokládají tuto hru za svou chápu, kolik killů jste měli proti mnohem lepším hráčům než jste Vy ( pak asi rozhodují jiné faktory než vlastní um ) ? Všude , válka, práce máte slabší a silnější jedince a hry PC hry dnes prostě hrají děti, hlavně ony, toto je PC hra, ne uzavřená closed hra s přístupem od 18 let.

 

Navíc píšeš že znáš 11 letého kluka co to hraje skvěle.....

 

I tento kluk má stejné právo to hrát.....jako Vy,to že se tím pouze a jen baví .......a bohužel nesportuje...a tráví drtivou většinu času nad compem....

 

PS je mi jasné že modla EFR, mazáctví atd je Vaše právo, ale i ti nejhorší hráči mají stejná práva... :-)

 

Já to myslel konkrétně k tomuto klukovi. Jinak mi je jedno jestli to hraje 6 leté dítě či 99 letý dědek. Ale musí něco předvést....alespoň malinko zahrát...nic víc nepožaduji.

Vím, že WOT je free hra...a né šachy. Ale to víš...jsem lehce" postižen" hraním her typu Panzer generál apod. Takže je ligocké, že vyžaduji alespoň malinké používání mozku.

Někteří WOt zvládají i v 10 letech...někteří nikdy...

Co se týká CW...už jsem hrál "monstrózní" 4 CW a poznal jsem jedno. Njevětší skilla je čéék na publicku. CW je děláno pro retardy.

Postav se tam a tam...z výcvikovek víme, že tam a tam artyna může či nemůže...prostě bezduchá hra.

Vždy mě WOt bavil protože jsem si lehce představoval tu válčnou vřavu z WWII....toimu se popravdě public blíží nejvíc. CW je na vrcholu pyramidy arkádovosti. Zvláště kdyř se brání nějaké uzemí...ke skále se postaví dvě skupiny tanků a čeká se co vymyslí enemák....lemplovina.

Takže fkat nesouhlásím, že když si chci pěkně zahrát, tak to najdu v CW. V rotách a četách ano.

A máš pravdu tenhle kluk má právo WOT hrát taky....ale tak do 5 třídy :Smile_veryhappy: . Pak už jen sobecky oslabuje tým.

Jo a sportuju :Smile_Default: ! všechno stíhám.... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mne zajimalo jak ty roty hrajete, kdyz mezi nima a CW vidis rozdil.

 

Rozumím jak to myslíš, ale přeci jen máš pestřejší skladbu týmů a nebude to 80% IS-7 a T110E5. A určitě se tím bude lišit i taktika, myslím že i roty jsou takové více pohodové. To píšu za sebe, ne švejka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká CW...už jsem hrál "monstrózní" 4 CW a poznal jsem jedno. Njevětší skilla je čéék na publicku. CW je děláno pro retardy.

Postav se tam a tam...z výcvikovek víme, že tam a tam artyna může či nemůže...prostě bezduchá hra.

Vždy mě WOt bavil protože jsem si lehce představoval tu válčnou vřavu z WWII....toimu se popravdě public blíží nejvíc. CW je na vrcholu pyramidy arkádovosti. Zvláště kdyř se brání nějaké uzemí...ke skále se postaví dvě skupiny tanků a čeká se co vymyslí enemák....lemplovina.

Takže fkat nesouhlásím, že když si chci pěkně zahrát, tak to najdu v CW. V rotách a četách ano.

.

 

Hehe :Smile_Default: to mi pripomína jednu spolužiačku zo strednej , čo mala sex iba zo svojím prvým a jediným frajerom a hned tvrdila už nič nové sa v tejto oblasti nedá robiť lepšie.

Ale žiadny strach , ako 28 ročnej sa jej otvorili oči a na vlastnej ehm "koži" zistila vo co gou. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím jak to myslíš, ale přeci jen máš pestřejší skladbu týmů a nebude to 80% IS-7 a T110E5. A určitě se tím bude lišit i taktika, myslím že i roty jsou takové více pohodové. To píšu za sebe, ne švejka.

Ano to jo, ale v rotach je taky velitel a taky se posloucha, Svejk si nestezoval ve svem prispevku na to ze by to nebylo rozmanite :). Ja proste mezi rotou a CWckem z pohledu stylu hrani nevidim rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to jo, ale v rotach je taky velitel a taky se posloucha, Svejk si nestezoval ve svem prispevku na to ze by to nebylo rozmanite :). Ja proste mezi rotou a CWckem z pohledu stylu hrani nevidim rozdil.

 

Rozumím, to máš pravdu.

Roty jsou přeci jen o poznání volnější, samozřejmě se určuje taktika, která se průběžně upravuje, ale není to tak svázané. Ty prohry tolik nemrzí, žádně zamrznutí tanků, žadný předem stanovený pevný čas bitvy.

 

Když tým šlape, tak si tam můžeš vzít tank, který potřebuješ vyexpit nebo se kterým se nedaří nebo na kterém potřebuješ ještě odjet denní x-násobek, ten jeden tank, který není úplně optimální pro rotu se v týmu ztratí. Tohle u nás v klanu nějak neřešíme. Tak to přijde mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím, to máš pravdu.

Roty jsou přeci jen o poznání volnější, samozřejmě se určuje taktika, která se průběžně upravuje, ale není to tak svázané. Ty prohry tolik nemrzí, žádně zamrznutí tanků, žadný předem stanovený pevný čas bitvy.

 

Když tým šlape, tak si tam můžeš vzít tank, který potřebuješ vyexpit nebo se kterým se nedaří nebo na kterím potřebuješ ještě odjet denní x-násobek, ten jeden tank, který není úplně optimální pro rotu se v týmu ztratí. Tohle u nás v klanu nějak neřešíme. Tak to přijde mně.

Jo to jo to mas pravdu, ale rikam na nic z tohohle si Svejk nestezoval, aspon jsem to z toho teda nevycetl. V rotach je velitel, v CW je velitel. V rotach muzes branit, v CW muzes branit. Navic rict ze CW je pro retardy mi prijde usmevne, to ze mas svazane ruce je taky pravda jen na pul, velitel ti totiz nerika vse do detailu, jen nastini taktiku a ocekava od ostatnich ze do toho taky zapoji mozek, pokud to neudelaji, bitva se prohraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...