Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já vím kdo hraje. Děti napumpovaný goldama. Byl jsem na otočku u kámoše a koukám, že jeho desetiletej synek sedí u tanků. Kouknu co má v garáži a omejvali mě. Jen na co si letmo vzpomenu z těch vyšších... KV5, IS6, Churchil, IS4, IS7, nějakej arty Object. Löwe, Dmax, Jtiger, Maus, E100, GWE, E75, T34, E103, T92, rejži, batšata, focha TD, nějaký heavy AMX. Plus kupa jinejch tierů, Čuměl jsem jak puk. Vše koupený za goldy. Koukal jsem mu do profilu a má odjetejch necelejch 6200 bitev, přežitech 12%, efektivita střelby 28%, win 37%, sundanejch 730 tanků. Nick radši neprozradím.Vydržel jsem koukat na jeho dvě bitvy a psychicky jsem to nevydržel. Střílel jen goldovou munici. Vyžadoval že si semnou dá večer cvičku, on si vzal mause a já T150 jako to nej, co mám v garáži a ukroutil jsem ho. Pak IS4 a já si vzal Jumbo a vysledek byl stejnej, Posle na mě vlítl s rejží a já 3601 a dopadlo to stejně. Pak mě mladej kicknul a šoupl mě do ignore listu. Nesmím se u kámoše nějakou dobu ukázat, protože z toho asi byl povyk. :Smile_veryhappy:

:Smile_amazed: :Smile_amazed: Ted nevim jestli mam brecet nebo plakat, to je sila toto, ja bych to triskal od rana do vecera spratka jednoho (mysleno kvuli tomu ignoru a zakazu navstev), hadam ze ten vycvik z jeho strany vypadal asi nasledovne:

http://goo.gl/QsKvr

 

Jak se tam v 2:00 demonicky smeje tak to si predstavuju ze si bere toho Mause a ze si mysli ze te rozseka :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile_amazed: :Smile_amazed: Ted nevim jestli mam brecet nebo plakat, to je sila toto, ja bych to triskal od rana do vecera spratka jednoho (mysleno kvuli tomu ignoru a zakazu navstev), hadam ze ten vycvik z jeho strany vypadal asi nasledovne:

http://goo.gl/QsKvr

 

Jak se tam v 2:00 demonicky smeje tak to si predstavuju ze si bere toho Mause a ze si mysli ze te rozseka :Smile_teethhappy:

 

Já se ani moc nesnažil, on prakticky hrál stylem já někam natočím ten kanon a vy mi tam vjedeš, jo? Když jsem mu to začal sypat do zadnice, tak jen točil kanonem, nebo se snažil ujet do křoví, nebo za barák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tanky nejdou koupit ne ? a pokud vydržel odjezdit 6k bitev tak zase na 10 letýho kluka je to slušný....to je jasný že nemá ani páru o taktice ard....pro ěnj je to skutečně jen a jen zábava...bez dokazování si ega :-)

Jenomze ten kluk mel zustat nekde max v 5 tieru tam kde patri diky sve neznalosti a ne aby ho rodice rozmazlovali a kupovali mu tyhle tanky a prevadeli takovy sileny expy a pak ostatnim v teamu praskali zilky tim jak hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to možný, protože ty tanky neměl vyexpený. Všechno ve stocku. Až já jsem mu ukázal, že se to dá posunout na lepší dělo a motor. Samo krom těch, co jsou už po koupi v elitu.

Jeho styl byl umřu a hned odklepnu další hru. Bez emocí, bez ničeho. Tanků tam měl mraky, hlavně premiovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomze ten kluk mel zustat nekde max v 5 tieru tam kde patri diky sve neznalosti a ne aby ho rodice rozmazlovali a kupovali mu tyhle tanky a prevadeli takovy sileny expy a pak ostatnim v teamu praskali zilky tim jak hraje.

 

Měl zůstat v trojkách. Jenže mě nestálo za to něco kámošovi říkat. On je za vodou, občas mi pomůže a dělat si kvůli tomu zle... Vychovávat mu synka nebudu.

Můj synek jezdí max trojky + Hetzera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to vše odjezdil 10 letý kluk ? To pak zase není tak špatné....

Tak to špatné je...ihned trvalý ban a nazdar. Dle ifno co nám dal Wochomůra je vidět, že ten kluk je uber noob. 6200 her a 730 killů?

Já znám taky jedno 11 leté dítě a popravdě to by možná dalo půlku nás. Hraje pěkně.

Ale tenhle mamlas nemá ve WOtu co dělat. A nechápu proč mu na to rodiče dávají. Dávat synovi prachy na hru...promiň, ale ten kámoš musí být stejně retardovaný jako syn.

Pak takového blba potkejte na na publiku v týmu jako jedinou desítku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tanky nejdou koupit ne ? a pokud vydržel odjezdit 6k bitev tak zase na 10 letýho kluka je to slušný....to je jasný že nemá ani páru o taktice ard....pro ěnj je to skutečně jen a jen zábava...bez dokazování si ega :-)

Tohle nemá co s egem dělat...takový parchant jen kazí všem ostatním hru. Je důležité si uvědomit, že tohle je týmová hra. A každý v týmu je důležitý.

K čemu týmu takový mamlas. Nejde o věk...prostě dle výsledků je to ultra monstrózní noobík a šáša. Jak já tyhle fakany nesnáším...

Když si tihle prckové hrajou na nízkých třídách, tak to čéék ještě pochopí....dál to stejně nevydrží....ale když tenhle nehráč hraje topíky....zákazát. BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile_amazed: :Smile_amazed: Ted nevim jestli mam brecet nebo plakat, to je sila toto, ja bych to triskal od rana do vecera spratka jednoho (mysleno kvuli tomu ignoru a zakazu navstev), hadam ze ten vycvik z jeho strany vypadal asi nasledovne:

http://goo.gl/QsKvr

 

Jak se tam v 2:00 demonicky smeje tak to si predstavuju ze si bere toho Mause a ze si mysli ze te rozseka :Smile_teethhappy:

 

A teraz by som sa toho chlapca zastal ( ak teda existuje )

Spočítaj si kolko goldov muselo stáť konvertovanie , + premiové tanky + goldová munícia ( škriatok z kapradia píše , že striela len goldami )

Ďalej prirátaj hodiny , čo za tým musí presedieť.

 

Pokiaľ sú rodičia, čo dávaju pravidelne čojaviem 50€ mesačne na PU + konvert expov + gold ammo a nechajú 10 r fagana sediet denne 5 hodín len za tankami tak vietor fúko od pekného zmrda otecka. Synček je len jeho produkt.

 

PS : horeuvedené neplatí ak je syn genius v astronómii alebo detský herec v Hollywoode a sám živý celú rodinu do tretieho kolena :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejk007 Tvé práce tady si velmi vážím , radíš i nováčkům, pokládám Tě za inteligentního člověka ALE stále zapomínáš že je to jen hra, volně přístupná , že naše nadávky , hořekování je jen jen nad hrou, to nejsou šachy.....kde se ukazuje myšlení...tohle je arkádová střílečka podobná simulátoru, od dokazování si svých kvalit máte CW, pokud si jen chcete zahrát public a dáte četu, nebo rotu.

 

To že veteráni si pokládají tuto hru za svou chápu, kolik killů jste měli proti mnohem lepším hráčům než jste Vy ( pak asi rozhodují jiné faktory než vlastní um ) ? Všude , válka, práce máte slabší a silnější jedince a hry PC hry dnes prostě hrají děti, hlavně ony, toto je PC hra, ne uzavřená closed hra s přístupem od 18 let.

 

Navíc píšeš že znáš 11 letého kluka co to hraje skvěle.....

 

I tento kluk má stejné právo to hrát.....jako Vy,to že se tím pouze a jen baví .......a bohužel nesportuje...a tráví drtivou většinu času nad compem....

 

PS je mi jasné že modla EFR, mazáctví atd je Vaše právo, ale i ti nejhorší hráči mají stejná práva... :-)

Tak to špatné je...ihned trvalý ban a nazdar. Dle ifno co nám dal Wochomůra je vidět, že ten kluk je uber noob. 6200 her a 730 killů?

Já znám taky jedno 11 leté dítě a popravdě to by možná dalo půlku nás. Hraje pěkně.

Ale tenhle mamlas nemá ve WOtu co dělat. A nechápu proč mu na to rodiče dávají. Dávat synovi prachy na hru...promiň, ale ten kámoš musí být stejně retardovaný jako syn.

Pak takového blba potkejte na na publiku v týmu jako jedinou desítku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to takovej prototyp člověka, kterej živí WG. Ani nechci vědět, kolik v tom utopěj peněz, oni jich maj dost a neřešej je. Kámoš je v práci odnevidimdonevidimfurt a odchytit se dá max tak o víkendu. Má jednu nejmenovanou firmu s 600 zaměstnanci a živí třeba právě někoho z vás. Nadávat mu do zmrdů je slabomyslné a ubohé. Není to o souzení někoho. Narážel jsem na svůj předešlej příspěvek o ALT+F4 a o tom, co se děje poslední dobou na publicu. Děje se jen to, že jsou mezi námi i takoví, co si tanky nevyjedou a přeflákaj si je jiným způsobem, nebo jezděj premiáky. Samo to expení jde asi s goldovkou a s PU taky jinak, než mě s mejma pár ubohejma tankama a obyč účtem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teraz by som sa toho chlapca zastal ( ak teda existuje )

Spočítaj si kolko goldov muselo stáť konvertovanie , + premiové tanky + goldová munícia ( škriatok z kapradia píše , že striela len goldami )

Ďalej prirátaj hodiny , čo za tým musí presedieť.

 

Pokiaľ sú rodičia, čo dávaju pravidelne čojaviem 50€ mesačne na PU + konvert expov + gold ammo a nechajú 10 r fagana sediet denne 5 hodín len za tankami tak vietor fúko od pekného zmrda otecka. Synček je len jeho produkt.

 

PS : horeuvedené neplatí ak je syn genius v astronómii alebo detský herec v Hollywoode a sám živý celú rodinu do tretieho kolena :Smile_teethhappy:

Jo vsak jo, je jasne ze vinu nesou hlavne rodice. Je to dite a vychovavaji ho rodice. Jen rikam ze bejt muj tak bych mu nasadil jiny pravidla nez by se z tohohle stavu deliria dostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

technická poznámka

 

A že to je týmová hra si 80% publicu nemyslí , jedno jestli dospělí, nebo děti....hrál jsem předevčírem šestkovou rotu proti " nevím jak jim říkat co hráli " a pak z nich vylezlo že jsou všichni v hospodě a hrají jen tak....tak byli otázky kolik rumů....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera krasna hra s M24 Chaffee, v cete ve slozeni kamarad s French arty tier 5 (hodne umi) a druhy s SSSR arty tier 4 (nic moc). Top tanky tier 9 asi 3 na kazde strane. Od zacatku projebana hra, jel jsem pro jejich arty za stavu 15:8. Mapa Sigfried linie, dojedu na jejich zakladnu a odprasku obe artyny a pak to zacalo :-) Najel na me Panther 2, dal jsem mu asi 3 rany a kamarad dobil artynu, sundavam pas, prask pantherovi zbylo asi 15% tak jsem ho 3 ranama domaznul, najizdi Tiger I, davam asi 3 rany nez dojel, kamarad dobil artynu, sundavam pas asi 3-ti ranou. Prask :-) Zbylo mu asi 30% a nastesti to byl nejaky tunta protoze me asi na 20m neklolikrat minul tak jsem ho doklofal. Razim do mesta (uz jsme jen dva kamaradi a ja proti asi 8 tankum tier 7-9 :-) Na vlajce stoji Pershing, 8%, davam mu ranu do zad a ma 1% :-( kamarad doklofava s artynou, v zadech mam Typa 36%, klofu jednou, ding, on me rasuje asi na polovinu, klofu podruhe a rvu kde je problem s artynou :-) Klofu potreti pas dole, on me doklofnul :-( pak kamarad vystrelil a sejmul ho, nemel zamereno, nedalo se nic delat :-( no problem, pak uz akorat neblizko poskodil nejakeho panthera. Samozrejme prohra ale je to poprve co jsem za prohru dostal 1300 expu :-) Tak jsem se musel pochlubit.

 

Druha hra, team kde top byl Tier 8, stejna sestava ja s Chaffee a kamaradi artyny. Prohra, hra konci stavem 15:2 s tim ze ty 2 ubozaky jsem uklofal ja s Chaffeem, jedno artyna a druhe T50. Zbytek teamu 0 ... katastrofa :-(

 

Jinak zbytek dne od 5 k 0 same prohry :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžná věc. Rodiče mají peníze a dítě dostává co si zamane. Málokdo dokáže dítě vychovávat rozumě i když je bohatý, neřknu-li nechutně bohatý. Nejde o to, že děcko dostává drahé věci ale jde o to, za co je dostává a hlavně, je třeba na dítě dohlížet co s čím dělá. Je vidět, že tatínek se synkem nesedne k WoT, neukáže mu co a jak, nevysvětlí nic a ani v něm nevzbudí zájem o vojenskou techniku. Jen mu starká peníze. Smutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomze ten kluk mel zustat nekde max v 5 tieru tam kde patri diky sve neznalosti a ne aby ho rodice rozmazlovali a kupovali mu tyhle tanky a prevadeli takovy sileny expy a pak ostatnim v teamu praskali zilky tim jak hraje.

 

Pánové nechte toho, prosím. Reaguji na Nemesise, ale týká se více lidí (třeba i Švejk).

 

Tohle není chyba ani toho kluka ani jeho rodičů - tak hraje tanky Špatně. No a co?!

 

Nemáme žádné právo kádrovat jeho i rodiče. Že mu to platí? - jsou lidi, pro které je můj měsíční plat kapesné pro děti. To jim to závidíte? Je každého právo, kam svoje peníze dá, za co je utratí.

 

Nechci moralizovat!

 

Chyba je v tom, že Matrix nutí s těmito hráči jezdit i zkuŠené veterány. Na jedné straně takovýto klučina a na druhé straně CzNemesis nebo Švejk... Nebo na jedné straně Švejk a tento kluk a na druhé straně CzNemesis a Hanouja...

 

StraŠné že. :Smile-angry:

 

Vždy je z toho frustrace, vždy těch zkuŠených a klukovi se asi taky nelíbí, když se mu nádává nebo naopak si připadá (celkem po právu) zahnaný do kouta a nadává taky a dělá více blbostí, než by musel.. Třeba nějaké naschvály.

 

To je chyba WG a ne těch slabŠích hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nechte toho, prosím. Reaguji na Nemesise, ale týká se více lidí (třeba i Švejk).

 

Tohle není chyba ani toho kluka ani jeho rodičů - tak hraje tanky Špatně. No a co?!

 

Nemáme žádné právo kádrovat jeho i rodiče. Že mu to platí? - jsou lidi, pro které je můj měsíční plat kapesné pro děti. To jim to závidíte? Je každého právo, kam svoje peníze dá, za co je utratí.

 

Nechci moralizovat!

 

Chyba je v tom, že Matrix nutí s těmito hráči jezdit i zkuŠené veterány. Na jedné straně takovýto klučina a na druhé straně CzNemesis nebo Švejk... Nebo na jedné straně Švejk a tento kluk a na druhé straně CzNemesis a Hanouja...

 

StraŠné že. :Smile-angry:

 

Vždy je z toho frustrace, vždy těch zkuŠených a klukovi se asi taky nelíbí, když se mu nádává nebo naopak si připadá (celkem po právu) zahnaný do kouta a nadává taky a dělá více blbostí, než by musel.. Třeba nějaké naschvály.

 

To je chyba WG a ne těch slabŠích hráčů.

Tak ja jsem psal do zavorky ze ten kluk je z popisu hodne rozmazlenej (dat si nekoho do ignoru jen kvuli tomu ze sem od nej dostal na ***** a zakazovat rodicum si vodit domu kamarady) a ze samozrejme je to chyba rodicu a nikoho jineho. Dale co se tyce tanku, tak je to z 50% chyba rodicu a z 50% chyba WG ze diky penezum dovoli aby se tohle delo, ale je mi jasny ze z marketingoveho hlediska je to naprosto ten nejdokonalejsi zakaznik co muze byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně Nemesisi, v tomhle případě to asi bude pěkně rozmazlený fracek, pokud je ta historka pravdivá.Zní to tak strašně, že trochu pochybuji. Já viděl podobného týpka, ale ten měl slušných 31 :Smile-hiding: % win ratio , podobně nabušenou garáž.EFR 290, celou bitvu točil věží s IS-4 zalezlou na Malinovce do jednoho z těch baráků. Jak tam vjel, tak tam shořel.

 

Ale jedno úsloví praví, že se nejlépe vychovávají cizí děti... :Smile_blinky:

 

 

Každopádně dokud nedojde k rozdělení hráčů či nasazování dle jejich kvalt, tak tohle budeme potkávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je otázka jak to bylo s tím ignorlistem a zákazem vodit návštěvy .. mně to vyznělo tak, že vochomůrka trochu přibarvil historku.. že to byl takovej vtip... Co vochomůrko ? :)

Připadne mě taky divný, že kluk nezná doplňky, ale už ví jak zacházet s ignorlistem .. Nicméně ho neobhajuju, připadne mě to smutné... a hráč těchto kvalit rozhodně nepřinese nic dobrýho.. ani nám ve hře.. a asi ani doma rodičům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tanky nejdou koupit ne ? a pokud vydržel odjezdit 6k bitev tak zase na 10 letýho kluka je to slušný....to je jasný že nemá ani páru o taktice ard....pro ěnj je to skutečně jen a jen zábava...bez dokazování si ega :-)

 

 

.. to asi nebude tak těžký při průměru 2 minuty na bitvu .... a má tam plno premijáků, aby to zvládnul. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technicka poznamka - mam pocit, ze pri prijimani podminek WG hrac souhlasi ze bude mit jen jeden ucet a potvrzuje ze mu bylo 13 let (snad se nepletu) -- kez by to slo nejak vymoci:)

Tim nerikam ze vsichni mamlasove ve hre jsou deti, to zas ne.

 

Wochomurka historku mozna trochu pribarvil, ale asi ne o moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...