Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dneska nic moc, samý lemry, obrana na erlenbergu a celej tým minutu stojí v bázi, pak se jich 8 vydá doleva a 5 jich to kempne přímo u báze u těch baráků, co to je k***** je?

 

Uvažuju, že doexpím AMX 13 75 a ani ho nebudu kupovat, má cenu se s tim trápit? Dneska jsem si dal 4 bitvy za 12t (2 výhry, 2 prohry). A prostě mě nebaví bejt sráč co nemůže pořádně nic, scoutit, střílet a jen čeká až ho někdo dá na ránu. Jsem si spočítal, že s 12t mám průměr 380 exp na bitvu, to možná tiery 1 maj víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nic moc, samý lemry, obrana na erlenbergu a celej tým minutu stojí v bázi, pak se jich 8 vydá doleva a 5 jich to kempne přímo u báze u těch baráků, co to je k***** je?

 

Uvažuju, že doexpím AMX 13 75 a ani ho nebudu kupovat, má cenu se s tim trápit? Dneska jsem si dal 4 bitvy za 12t (2 výhry, 2 prohry). A prostě mě nebaví bejt sráč co nemůže pořádně nic, scoutit, střílet a jen čeká až ho někdo dá na ránu. Jsem si spočítal, že s 12t mám průměr 380 exp na bitvu, to možná tiery 1 maj víc.

 

.. a tak za AMX 13 75 se mi hrálo daleko líp, ale to byl menší tier než teď ... zkus ho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po pár pěknejch bitkách hrůza. v t40 sem měl tým úplnej kreténů kerý nepochopí, že když sem sám proti čtyřem a tři sejmu a mám 20hp, že toho čtvrtýho prostě neudolám a přestože sem žádal o pomoc a voni byli 20 metrů za mnou a neměli ani an co střílet, stáli tam jak ******.

pak s löwem nějakej löwe měl v platoonu nějakýho debila s loltraktorem, čili sqělej balanc a mě zezačátku voddělal huml na ránu velitele a střelce, takže sem potom proti m48a1 měl nevýhodu a krom toho mě v poho penetroval i když sem se natáčel jak sem jen moh a já jeho nepropálil ani jednou. na pomoc mu eště přilítla t54, kerý sem to úspěšně do boku napálil za nula (dneska asi po 50tý). to zas bylo....

artyny mě dneska nadprůměrně serou, co střela, to 30% hp + 2 členové posádky a minimálně jeden modul.

fuj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohoda hry..ale to nesmí moc čéék brát 8,9 a 10 třídu. Tam je to pořád dokola..artyny či lemplíci....ale jinak super hry.

Jo první hra s Objectem 268....Murovanka...6 artyn na každé straně. Jak vezmu Object tak mám arty párty...hned jsem mizel na nižší třídy. každý den je to stejný....humus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju s francouzkým TD tieru 7 a je uplně jedno jestli něco nastřílím a nebo nedělám nic. W/L je furt 50 na 50. Bitva za bitvou ve stejném stylu 15:3 a nebo 4:15. Nic jiného už neznám. Pokud vezmu tier 10, tak je to uplně stejné. Vyhrávat víc než 50 na 50 se dá pouze v rotě a nebo četě s 3 x těžkým top tankem. Myslím, že WoT jde někam, kde mě postupně přestane bavit uplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty artyny a lemplíci sou na všech tierech! třeba ta lorr3lam dává strašný šupy i se zničenejma modulama, a je to stejný jako von hummla do nějaký sedmičky nebo osmičky. na vyšších tierech sou hráči přece jen lepší, a když člověk někde potřebuje pomoct, tak aspoŇ někdo přijede nebo vystřelí. dneska sem si překvapivě nejvíc užil s löwem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil po roce Leoparda. Je sice v plné výbavě, ale posádka začíná od nuly (75%), protože tu původní jsem kdysi propustil pro nedostatek místa v kasínu a nebyla volná ani garáž. Říkal jsem si, že bych si u něj mohl zlepšit win z hodnoty 48%. Po dnešku to vidím v delším časovém horizontu na 44%. Díky přidělování techniky do týmů je 50% nereálný cíl. Naštěstí už nějaký ten čas většinou na win nehraju, tak ten pokles v procentu výher přežiju a pobavím se takovým relaxačním ježděním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska dělal epy na Obj 704 a jediný co musím říct, že souhlasím se Švejkem co se artyn týče. dneska jsem se arty meetingů nedobrovolně účastnil často, v řadě her mě sice nechaly na pokoji, ale dostala mě jedna hra, kdy nepřítel měl 6 tier francouzskou artynu. a ta mě dala na dvě rány. jsem na to zvyklej, když mě střílí GW E a podobný hovada, ale 6 tier?? když dá 6 tier na dvě rány tank, kterej má 1600 HP, tak je něco v nepořádku. pak si z toho jeŠtě dělal řiť, že to není luck ale skill... moc vtipný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dvou dnech dělání zámkové dlažby u budoucího tchána jsem vytáhl večer T44..8 her 6 výher,6krat jsem byl v top 5 a jen a pouze VIII tier..ve 4 hrách no arty..pak mě to v jedné fouklo do desítek,ale tam jsme s betakem projeli na enemy baseku a tam sem si pekne odpravil dva artysrace:)ty VIIIkovy popelnice s kanálovýma trubkama se ani nebranili,asi rezignovali..jinak top motor vyexpen,jezdím 51km h i do kopce :Smile-izmena: takže hurá na T54 na tu 122 zatím kašlu,možná později at to amm v topu..jinak na to že za 8 her jen jeden odstřelovač tak se dařilo nádherně,jen jednou sem šel po 1000 exp a to bylo 990 za prohru..jinak kolem 1400-1600..jen kvuli medkum se na WOT nev... je to proste mazec spotovat tymu pak se presunout,ukrotit tank vratit se zas spotovat a po odhaleni prejet na druhou stranu a utocit z kama to necekaji..proste nadhera..V 8 bitvach 25 kilů začíná vystrkovat drápky tak snad se bude dařit i nadále..jen škoda těch stats,s 85mm jsem měl 700 DGM/battle,ted sem myslím už na 1100 tak at to roste potvora..jinak zajímavost,dingla me ISUna..přímo do čela ppodvozku..tam kde to s grácií propalují VK3601 a spol :Smile_veryhappy: už nevěřím ničemu :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si odjel jen dvounásovky a jen s tankana, který expěj a nejsou v elitu. S VK3001P jsem si naprosto vychutnal KV1S, který mě dvakrát dinglo zasebou s 122mm, sundal T34-85 v kterým seděla nějaká lama. Pak se mi zezadu objevilo IS a Hellcat. Oba dostali po ráně a tím jsem skončil. Náš team byl ale narvanej na jejich bázi a měl 95%, takže o nic nešlo. Tohle VK mám po nějaký době a v základu je to hrůza. Kdysi jsem ho prodal a teď zase koupil a za volný expy jsem mu dal pásy, věž a 88čku, kterou jsem už měl. Jen se těším na motory protože jinak je to hrozná lemra.

SU85, poprvý lamerskej team, kde kromě mě a dvou KV1S všichni při střetnutí letěli na bázi a začali hromadně capovat a enemáci je postupně sundávali. Já si to s těma KV1Skama užil. Dělal jsem jim to saný, co mi dělal team těch 140 bitev. Pěkně mi to nastřelili a já enemáka dodělal. Měl jsem 4 killy a 4 poškozený a samo prohra. Druhá výhra na campingovce, kde se enemáci krleš po odpočtu rozjeli přes pole, a tak jsem si pěkně zastřílel. Za dvě minuty bylo po hře. 3 killy a dva poškozený. Pak jsem šel od toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju s francouzkým TD tieru 7 a je uplně jedno jestli něco nastřílím a nebo nedělám nic. W/L je furt 50 na 50. Bitva za bitvou ve stejném stylu 15:3 a nebo 4:15. Nic jiného už neznám. Pokud vezmu tier 10, tak je to uplně stejné. Vyhrávat víc než 50 na 50 se dá pouze v rotě a nebo četě s 3 x těžkým top tankem. Myslím, že WoT jde někam, kde mě postupně přestane bavit uplně.

Tak tak,,,nad 5 třídu jedu jen s četou. Jinak je to mazec. Nic méně včera jsem jel i s četou a na Ferdovi jsem dabla neudělal....všechny tři pokusy se nám s bobbym moc povedli....dvakrát jsem měl 60 000 penízků a to už je sakra povedená hra....všechno marný. Jak jste v lose dole a nemáte šanci to ovlivnit sílou svého stroje je konec. Ty desítky co předváděly....to bylo peklo.

V četě se hrajou moc pěkně 6 a 7. To je paráda. Jo Objecta už mám na 51%......z 61% za týden.....to jde...jdu blejt... A nahoru to nepůjde ani omylem. Páč nejen že mě arty party milují, ale za dva měsíce prázdnin si stačilo spousta fracků vyexpit top třídy a to co teď na topu jezdí za materiál.....to snad nepotkávám ani s T18.....A nejde jen o topky....velice důležité( v arty party životně) je kvalita scoutů.

Stačí aby my jsme měli polskýho blba co lehne za 30s, enemák má rozumnější F1 a je konec...na ostatním už nezáleží....artyny to rozsekají. To je aktuálně velice častý scénář.....

Ale hrozně mě to štve...páč Object 268 je bůh...hraje se mi sním suprově. Ale dlouho to tak sním nevydržím...jestli to nepůjde nahoru tak si pořídím zpět Object 704 a budu doufat v lepší losy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju s francouzkým TD tieru 7 a je uplně jedno jestli něco nastřílím a nebo nedělám nic. W/L je furt 50 na 50. Bitva za bitvou ve stejném stylu 15:3 a nebo 4:15. Nic jiného už neznám. Pokud vezmu tier 10, tak je to uplně stejné. Vyhrávat víc než 50 na 50 se dá pouze v rotě a nebo četě s 3 x těžkým top tankem. Myslím, že WoT jde někam, kde mě postupně přestane bavit uplně.

7ka jeste neni tolik vlivna, sice na nem mam slusny w/l, ale malo her tak to usuzuji ze jsem mel stesti. 8ka uz je neco uplne jinyho. Sice s ni mam tak 20% her v rote ale jinak jezdim solo a win/lost peknej a v topu je to sakra vlivnej tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak,,,nad 5 třídu jedu jen s četou. Jinak je to mazec. Nic méně včera jsem jel i s četou a na Ferdovi jsem dabla neudělal....všechny tři pokusy se nám s bobbym moc povedli....dvakrát jsem měl 60 000 penízků a to už je sakra povedená hra....všechno marný. Jak jste v lose dole a nemáte šanci to ovlivnit sílou svého stroje je konec. Ty desítky co předváděly....to bylo peklo.

V četě se hrajou moc pěkně 6 a 7. To je paráda. Jo Objecta už mám na 51%......z 61% za týden.....to jde...jdu blejt... A nahoru to nepůjde ani omylem. Páč nejen že mě arty party milují, ale za dva měsíce prázdnin si stačilo spousta fracků vyexpit top třídy a to co teď na topu jezdí za materiál.....to snad nepotkávám ani s T18.....A nejde jen o topky....velice důležité( v arty party životně) je kvalita scoutů.

Stačí aby my jsme měli polskýho blba co lehne za 30s, enemák má rozumnější F1 a je konec...na ostatním už nezáleží....artyny to rozsekají. To je aktuálně velice častý scénář.....

Ale hrozně mě to štve...páč Object 268 je bůh...hraje se mi sním suprově. Ale dlouho to tak sním nevydržím...jestli to nepůjde nahoru tak si pořídím zpět Object 704 a budu doufat v lepší losy.....

 

+1 Svejku ty dokážeš tu agonii vždycky tak krásně popsat :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera děs a utrpení.. něco takovýho už jsem dlouho nezažil. Chtěl jsem si trochu polepšit s T150 měl jsem 7xwin 11xlost říkám si to hravě doženu.. Po dalších 30 bitvách už je to 17:31 !!!! ať jsem dělal co jsem chtěl prostě to nešlo.. na blbosti jako 3x hit do boku T-34 nebo 3x ding do fr TD S31... si stěžovat nebudu na to už jsem zvyklej ale to co se dělo s týmama bylo neuvěřitelný.. buď lemmings train nebo se zapíchli všichni na jednom místě a čekali až si je enemáci přijedou vychutnat.. No a poslední hra.. vidim se mnou je TOP SchmejdCZ s ARLem říkám si paráda je lepší hráč než já (aspoň dle příspěvků tady na fórku) tak to půjde.. 2/3 týmu mrtvý do 2minut, no neva zkusim to, sundal jsem medko pak se ARL konečně rozhodl vyjet z base dojel ke mě a stočil lauf na mě asi 30s se nehnul asi ještě neviděl 150 zblízka, v pravo se rozsvítil Tiger tak mu poslal pozdrav já ho 3 ranama poslal do kytek a vyrazil na kopec kde ještě před chvílí svítilo TD, tam jsem sejmul další medko a pustil se do fr TD, 3x ding pak mu zbylo 1hp ! tak zalezlo, otočim se doprava odkud to do mě někdo sypal ale to už mě dostala artyna.... říkám si kde sakra je ten ARLík? Kde by byl... zpátky zalezlej na base a nadával do chatu co jsme to za nooby, za pár vteřin bylo po něm.. Když jsem se ho pak v garáži ptal proč mi nepomohl nebo mě aspoň nekryl tak mi řekl že on je sniper tank a že se do žádnejch soubojů pouštět nebude! přitom jen stačilo jednou dvakrát vystřelit.. Pak mi ještě řekl ať si nestěžuju že stejně neumim hrát a tím to pro něj skončilo.. Ano měl pravdu ten chlapec, opravdu neumim hrát protože se občas spolehnu na spoluhráče a to se v této týmové hře hrubě nevyplácí!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera normálka. Začalo to dokonca velmi pozitívne asi 4-5 výhrami v rade, potom som sa zasekol na násobkoch v grile, 3 bitky, 3 porážky a 0 (slovom nula) killov.

Tak som grille nechal tak a išiel na KV-1S, ale ked som s troch hier dve prehral, vypol som to.

Už tradične som násobky na Pantera2 urobil štýlom - rýchlo dead, no dmg a team to vyhral, ale budiž.

 

Včera sme nabehli do klanoviek. Sme mladučký klan, plný lemier a do bitky proti Steel Vortex sme nastupovali v nasledovnom zložení:

2 tier IX

2 tier VIII

2 tier VI

1 tier V

zašili sme sa pri našej bázi v Ensku, okupovali jeden dvor a čakali.

Prišlo si po nás 15 X tierov, takže sranda veliká :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska dělal epy na Obj 704 a jediný co musím říct, že souhlasím se Švejkem co se artyn týče. dneska jsem se arty meetingů nedobrovolně účastnil často, v řadě her mě sice nechaly na pokoji, ale dostala mě jedna hra, kdy nepřítel měl 6 tier francouzskou artynu. a ta mě dala na dvě rány. jsem na to zvyklej, když mě střílí GW E a podobný hovada, ale 6 tier?? když dá 6 tier na dvě rány tank, kterej má 1600 HP, tak je něco v nepořádku. pak si z toho jeŠtě dělal řiť, že to není luck ale skill... moc vtipný

 

Počkat, nevím jestli jsem to blbě četl anebo pochopil, ale už 2-3 krát mne sejmul, v mé E 75-tce, Hummel na ránu!! A to je snad tier 5, ne? Artyny jsou prostě mor, navíc mě nejvíc baví hrát 8 -10 tier, kde je to od posledního patche hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechny moje dnešní snahy o solidní hru skončily buď 1) mým neschopným týmem 2) artynyma, co mě z nějakýho důvodu vždycky berou jako primární target 3) pičuskama z gold klanů jako PTS atp, který zpravidla jezdí v četách proti mě. měl jsem i pár dobrejch her, ale to nijak nesnižuje mojí deziluzi. vůbec nemám chuť cokoliv dalšího expit. vrchol všeho byl, když jsem v 704 jel bránit základnu a neprostřelil jsem zezadu T-43, načež mě sundala artyna a T-43 si to capla.. nenasralo by vás to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera normálka. Začalo to dokonca velmi pozitívne asi 4-5 výhrami v rade, potom som sa zasekol na násobkoch v grile, 3 bitky, 3 porážky a 0 (slovom nula) killov.

Tak som grille nechal tak a išiel na KV-1S, ale ked som s troch hier dve prehral, vypol som to.

Už tradične som násobky na Pantera2 urobil štýlom - rýchlo dead, no dmg a team to vyhral, ale budiž.

 

Včera sme nabehli do klanoviek. Sme mladučký klan, plný lemier a do bitky proti Steel Vortex sme nastupovali v nasledovnom zložení:

2 tier IX

2 tier VIII

2 tier VI

1 tier V

zašili sme sa pri našej bázi v Ensku, okupovali jeden dvor a čakali.

Prišlo si po nás 15 X tierov, takže sranda veliká :)

 

Stell Vortex, to je válec :-) Doufám že jsme vyhráli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska něco neskutečného, nevím jestli to hrajou prasata nebo co. snad 20 proher a jen jedna vyhra. Ať vemu cokoliv z garáže, tak je to stejné. Nejvíc mě rozsekala prohra obrana na prokchorovce v poměru 2:15. OBRANA! No nic třeba si dát pauzu, dneska už stejně nic nezmůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...