Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes jsem zažil zajímavou bitvu.Se svým T40 jsem zvrátil prohranou bitvu a když jsem si jel pro poslední artynu,tak mě dal na ránu.Potom ještě dal našeho Mardera a capnul bási.Naše poslední arty se nestačila vrátit a zkoušela happy shot.Prohráli jsme.Byl to nějákej chlapík z TNT.Na to,že měl tuším něco kolem 3000 bitev projevil velmi vysokou kvalitu a rozvahu.Byl dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, takže kupujeme znova SU-100 a jedeme lajnu na nového Objekta?

Ha tak WOt v mém PC přežil...večer vyŠel krásně. Ale jak se mi přestane dařit a budu potkávat moc noobíků, tak to musím ihned vypnout....páč mi jinak z toho praskne Godzila... :Smile_veryhappy: .

Kanáre, já už Su100 jedu...už nan í mám 22000expů, ale mohl jsem mít o 22000 víc, jenže jsem blbec ty nechtěně expy překonvertoval...Jedu jí v rotách...v klídku..pomaloučku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud rad ze se ti dari :D ja hraju prcky ted protoze vejs se neda, a 3 hry s ms-1 3x prohra 3x valecnik, a z toho 2x mi to nekdo z vlastnich nasypal automatem do zad po ujeti metru, pak strilej blbci pres celou mapu automatem kulky litak vsude kolem pokropej vlastni a udelaj vic skody nez uzitku, ja uz nevim co delat vemena hrajou vsude a vdycky je jedno jestli tier 5 nebo 10 a nebo dopoledne bo v noci , idioti sou vsude !!!! dneksa neusnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Násobky se díky týmům podařilo udělat rychle a pak přišlo klasické WoT. Hned po splnění útok na Prochorovce s týmem, kde bylo 7 TD. Prohra. Dokonce se moc nedařilo ani ve druhé třídě. Přesnost střelby tam byla tak o 15-20% horší než obvykle a těch odražených střel bylo taky víc. Vůbec se hra dnes chovala nějak víc divně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak víme, lidi dost nadávaj na assault na Malinovce. souhlasím, taky mě nebaví a navíc je to pro jednu stranu docela nefér.. ale standartní bitva na Malinovce je na ***** úplně stejně. na WoT se mi líbí, že se ve většině situací dá různě improvizovat, člověk se může vyhnout zničení, když zahraje chytře. ale tady se to nedá. jedu v AMX 50 100, čtyři artyny na každý straně. kempit na bázi nemá smysl, protože člověk třeba deset minut nic neuvidí. v lese u kostela to samý. tak jedu na kopec, protože ten tank je relativně pohyblivej. samozřejmě že stačí jeden spoter v křoví za jezerem a na ránu od artyny jsem mrtvej. je to fail od WG, protože tuhle mapu oni pokládaj jako za nějakej základ hry, ale přitom je to naprosto debilní, ohraná mapa, která nikoho nebaví, která funguje na principu postav támhle spotera a artyna to vystřílí. a co má dělat tým, kterej spotera nemá? to má čekat celou dobu za šutrem na remízu? prostě kdyby tuhle mapu smazali ze hry, tak se mi fakt stejskat nebude.

 

druhá věc, co me dneska nasrala - dalo mě to na prochorove s AMX 50 100 jako top tank do týmu, co má útočit. jak může bejt tenhle tank platnej, když tam jsou v těch koridorech samý kopce, na který to AMX nemá depresi děla, je celou dobu spotlej a artyna ho sundá na ránu? a když se teda pokusím o to bejt vzadu, abych spotlej nebyl, tak zas netrefím ani lejno, protože všechno je buď schovaný, nebo to na to nemám dohled. navíc ani není čas na to bejt schovanej vzadu. takže když tam chce bejt člověk něco platnej a rozdat damage, tak jedině za cenu toho že damage sám dostane a to ještě musí doufat, že po ňom budou střílet ty menší děla nebo ho nepřítel netrefí. NEDOMYšLENý JAK PRASE.

 

když už WG rejžuje takový prachy, tak ať si ***** zaplatí nějaký lidi, co vymyslej dobrý mapy a hratelný mody, a ne takovýhle nepovedený vtipy jako assault na malinovce a na prochorovce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochorovka v útoku je naprd, ale já jsem asi perverzní, mě Malinovka docela baví. Jak normální, tak útok, a asi jsem últraúchyl, ale většinou mě baví víc, když jsem na straně útočníků... :-)

no mě to taky občas baví, když na to mám vhodnej tank. třeba v takovým Chaffe nebo M48 v útoku na Prochorovce spotnu všecko a ještě mám sklon děla na to, abych něco nahitoval. stejně tak na tý Malinovce jsou to platný spoteři. ale tahle hra je náhodná, náhodně se losujou tanky do týmů a třeba to AMX 50 100 je na tý prochorovce absolutně k ničemu. kor když je to top tank, to je jak kdyby ten tým byl o ten tank slabší

 

WG trochu omlouvá, že ty nový mapy co přidávaj jsou docela dobrý a že se nakonec rozhodli reflektovat na přání komunity a daj možnost nehrát určitý mody, ale to stejně bude až někdy za měsíc, takže jestli si chce člověk zahrát teď, tak to stejnak musí přetrpět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to celkem šlo 72% win, paráda. Ale dostala mě jedna bitva na Ensku. Boj o1 základnu. Někdo capuje, dojedu na cap s ISU , že to resetnu. Vjedu do kruhu kousek od středu capu. A co vidím, vůbec nic. :Smile_amazed: Chvilku stojim točím se a pořad nevidím kdo capuje. Popojedu a blik IS3. Tak sem na ni plivnul z Bludimíry a udělal ji díru do boku za krasných 0 HP. 2 rána prošla za 750, 3 udělala další díru za 0. a 4 aby toho nebylo málo dingla. :Smile-angry: Pak sem umřel. GRRRRR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno hlavně, zatím nebudou restrikce modů i pro čety... to bude tuším až v 0.8.2... čili solo si budu moct jezdit standardky, v četě budu muset nesmysl numero uno zvanej Prochorovka-útok, nějak překousnout :-)

Na to lze odpovědět jednou větou....WG jdi do hajzlu.

 

 

Páč když módy budou hrát jen čety, tak se šance útočníků ještě sníží....páč vždy se útok vyhraje, když druhá strana výrazně chybuje....a ty chyby většinou dělají osamocení jedinci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si pořádně zahrál, nejen dvojnásobky jako obvykle. A tady je pár postřehů...

  • T25/2 je zbytečná krabice
  • AMX13 75 ve stocku neuveze NIC, i maskovací síť je moc těžká :Smile_teethhappy: Dal jsem s ním 3 hry, celkem 5 killů se stock dělem a musím říct, že zatim ten tank vypadá podstatně líp jak 12t
  • Type59 je prostě fajn tank, nádherně vydělává, hry jsou zábava a daří se
  • Neumím hrát mapu Port - Přístav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a už dost! co proti němcům maj?! nejřív tigr: za nula do t-34, dingnu na blízko velitelskou věžičku kv-4 a pak i věž z boku. s löwem mám přesnost horší než s ruskejma dělama, zásadně mě tracknou 3x za sebou a já nikoho nevidim. netrefim panthera na 370 metrů, kouká celej já si stojim zaměřeno, střela letí pánubohu do vokýnka. fuj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes ma nasrrrdil hrac *censored/to je jedno*, ja v chafee, lietam po mape, palim co to da, dam 5 killov, 30hitov rozdam delickom, najdem posledneho tigra s 170HP na mape - dam mu ranu, ostane mu +-70 HP - jasny oneshoot kill, uz ho mam z boku a on nestiha tocit hlaven... a on mi ho nenechal :(

 

... ani som sa netesil z orlika potom....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dvě bitvy s T25 .... první 8 kills .. a stejně prohra.... ten poslední s A20 (co z enemáků zbejval) to capnul a mě zbývala asi sekunda dvě, abych ho dostal... možná sem i na konci zalamil a vystřelil zbrkle a tak minul.... a pak druhá 7 kills, kde jsme to s nějakým hráčem v Churchillu pěkně vybílili .... krásné bitvy do posledního tanku ...

 

edit: no a pak přišly porážky 1:15 apod ...

 

edit II : poznatek ... jakmile máte tým, který se začne vykecávat a zdravit a přát si dobrou hru a podobně .... na 90% prohrajete....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes horší den. Výsledky střelby jednoho z mých strojů hovoří za vše. 19 výstřelů 10 zásahů a pouze 2 poškození. Nepřátelům to šlo lépe. Ustřelené světlo za 33% HP a podobné vtipné zásahy.

 

Pro Atramil: Jak to děláš, že naspotuješ všech 15 nepřátel a ještě zničíš všechny (dvě) arty 6 třídy, což je takový normální počet na bitvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...