Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nevím jak je to přesně na CW, ale standardní bitva má v zadání uvedeno "zničte všechny protivníky nebo obsaďte nepřátelskou základnu", takže ve standardní bitvě k tebou výše uvedenému nemůže dojít.

 

P.S.: samozřejmě beru to až hra "zahlásí" základna obsazena a ne hned po doběhnutí 100%

Jak pise tomariero, pro public plati stejna pravidla. Proste jakmile je posledni tank co capuje a k obsazeni dojde a v zapeti je znicen (je tam preci prodleva x sekund pred samotnym ukoncenim hry) tak i kdyz ten team capnul, tak stejne prohraje. Proste znicena vozidla maji prednost pred capnutou zakladnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední dobou se pořád plácám kolem 50% winrate a nic s tim neudělam. Většinou pěkný hry, já taky zahraju celkem slušně, ale když půlka týmu zahraje tužku, tak s tim nic neudělam. Typickej příklad M6 nebo arty M12. Ani nevim kdy jsem za M12ku měl míň jak 3 killy, ale je to furt win/lost/win/lost atd... Většinou to neni ani drtivá porážka, ale třeba jen o 2-3 tanky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale přesně to, co WG potřebuje. 50 na 50 a žádné vyčnívání z řady! Co bys nechtěl?! :Smile_veryhappy:

No je to zvláštní. Včera jsem s novým SU100 a 75%ní posádkou hned prvních cca 7 her win a přežil a pak přišla pověstná šňůra lostů a některý bleskový, že jsem se nestačil divit. Každopádně jsem to čekal ještě horší... :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek byl pohodový...asi tím, že sotva zapnu PC tak se dozvím, že byl Kanár zabanovaný...já málem umřel...

Ještě mám nějaké volné goldy..nechceš Kanáre? zn. levně :Smile_Default::Smile_veryhappy::Smile_teethhappy: .

Jinak pěkné hry...jen mě začíná točit jeden neduh, který se s počet hráčů řádně rozmáhá. A to afk *****...

buď tam vůbec nejsou a nebo to samé, ale navíc mají bota...

Jsou všude....ve všech třídách....tohle musí WG řešit. Když je to pak jediná topka, tak je problém...

Ale jinak pohoda......jdu spát....Bony...chcete Bony..? Já umřu :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes smolík. Hodně losů na prd díky četám a lepší technice u nepřítele. Další velká část s dolním postem v týmu a tudíž nulovým vlivem na hru. Zbytek dost kazil herní projev členů mého týmu.

 

Jedna pozitivní věc byla. Při souboji s nepřátelským HT T8 mi ochránit Tigra před asi slušnou peckou spoluhráč s KV5 předjetím bokem před můj stroj.

 

Mimochodem Marder II je stále asi super stroj dnes dal jeden enemák 11 killů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes smolík. Hodně losů na prd díky četám a lepší technice u nepřítele. Další velká část s dolním postem v týmu a tudíž nulovým vlivem na hru. Zbytek dost kazil herní projev členů mého týmu.

 

Jedna pozitivní věc byla. Při souboji s nepřátelským HT T8 mi ochránit Tigra před asi slušnou peckou spoluhráč s KV5 předjetím bokem před můj stroj.

 

Mimochodem Marder II je stále asi super stroj dnes dal jeden enemák 11 killů.

Ty sis nevšiml, že to jsem byl já, co?.... :Smile_veryhappy: . Měl nick Levapking, že? :Smile_blinky: a střílí nepřesně jaxfiňa, kdyby střílel jako dřív, tak jsme to vyhráli a ne remizovali protože mi došly náboje.... :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevíš, jaká je to pohoda. Možná WG ani netuší, že tímto krokem ztratí nejenom mě ale ještě spoustu dalších hráčů, kteří nemají tu vůli s tím seknout, stejně, jako já. Stačilo by zaplatit 5500G, což je nějakých 600,- ale zatím necítím potřebu to udělat.

 

Však jasně :). proč by jsi to dělal když máš ještě druhý účet :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sis nevšiml, že to jsem byl já, co?.... :Smile_veryhappy: . Měl nick Levapking, že? :Smile_blinky: a střílí nepřesně jaxfiňa, kdyby střílel jako dřív, tak jsme to vyhráli a ne remizovali protože mi došly náboje.... :Smile-angry:

 

Nick opravdu nevím a jak dopadla bitva rovněž ne. Bylo to na Karélii a já bitvu opustil asi za stavu žijících 4:6 v náš neprospěch. Výsledek jsem nezjišťoval a předpokládal lost. Včera to můj tým, kde jsem byl s druhou třídou dostával od Marderů skoro pořád. Dostal jsem vyjímečně i obranu Prochorovky a tam nás dostala Top četa Marderů když jsme opouštěl bitvu, tak měli dohromady 10 zářezů a nikdo je nespatřil.

 

Z pět k té Karélii. Bylo tam dost TD a nějakej dobrák v Marderu mi jednu plesknul hned v první minutě jen nevím, kterej z těch dvou nepřátel to byl. Ke konci svého působení v bitvě jsem přišel o nápady a vzal to dost lamersky, což k mému EFR sedí.

 

PS: škoda, mohl jsem se pokusit si picnout do Kanára. :) Já to nevěděl a nevyužil. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, přece jsi nemohl znát můj druhý nick a navíc to jsem nebyl já protože já tohle hrál na mapě Doly. Byla to jen náhoda, že tam bylo 11 a u mě také 11 ve zhruba stejnou dobu. Dokonce teď přemýšlím marně, zda to bylo s Marderem a nebo s PzJ. Záznam mám, takže bych se mohl kouknout ale je to přece fuk protože tohle jsou bitvy, kde se lamky nedokáží dohodnout a nebo to ani nikoho nenapadne, že musí vyrazit naráz a pa kje vymalováno hned. Jenže oni najíždí po jednom a nebo jich je i víc ale každý z jiné strany a na velkou dálku, takže je pak střílíš jako na střelnici. Na to stačí slušné dělo, binokulár a stát někde za šutrem s dobrým výhledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes smolík. Hodně losů na prd díky četám a lepší technice u nepřítele. Další velká část s dolním postem v týmu a tudíž nulovým vlivem na hru. Zbytek dost kazil herní projev členů mého týmu.

 

Jedna pozitivní věc byla. Při souboji s nepřátelským HT T8 mi ochránit Tigra před asi slušnou peckou spoluhráč s KV5 předjetím bokem před můj stroj.

 

Mimochodem Marder II je stále asi super stroj dnes dal jeden enemák 11 killů.

myslím že ta KV5 byl hráč Sonorek.. Teď to postoval ve vlákně o teamkillu. ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera katastrofa.

Násobok s panterom2 na 8. pokus, celkovo 8 prehier z 9 hier. Tak som prešiel na Kv-1S.

Tam prvá bitka 4 killy a lost 4:15. To už som čumel, že čo sa to deje.

Tak som išiel na leoparda. Zničil som nepriateľskú T-50 a zomrel ako posledný s týmu za stavu nejakých 8 alebo 9 k 15.

No ty brdo.

Tak som skúsil typa a zase hanebná prehra.

 

Na hodku som sa vykašlal na tanky a išiel si spraviť si večeru.

 

Potom to už celkom šlo.

Ale aj tak som za včera skončil z 8 porážkami naviac oproti víťazstvám. A moje šance na útok na celkový 53% win rate sa odkladajú na neurčito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevíš, jaká je to pohoda. Možná WG ani netuší, že tímto krokem ztratí nejenom mě ale ještě spoustu dalších hráčů, kteří nemají tu vůli s tím seknout, stejně, jako já. Stačilo by zaplatit 5500G, což je nějakých 600,- ale zatím necítím potřebu to udělat.

Je to jen otázka času, kdy se dostaví abstinenční příznaky a ty zaplatíš. Ty zaplatíš!!!! :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se odvážil vytáhnout somuu, a celkem dobrý. v první bitvě proti trojkám 3 killy a nějací požkození, a stim, že mi ubrali asi 10 dmg (rychlopalka pzII). další bitka se čtyřkama, ale taky ok a pak eště jedna podobná. ale....zase se ukázalo, ajk tyhle rychlopalný kanóny trpí na zásahy za nula. do boku amx40 sem 2x dingnul (to sem zkoušel mířit jinam) a asi 5x za nula. tady to chápu. má představnej pancíř před pojezdovejma kolama, pak ty kola a pak normální pancíř korby. ok. ale pzIII nic takovýho nemá a když mu to tam napálim 7x za nula tak to bug je, protože pzIII žádný schürzen nemá (pár jich bylo, ale ve wot ne) ani nějakej spaced armor. něco sem vo tom tanku čet, necucám údaje ani z wikipedie nebo nedejbože z prstu. takže je to buĎ bug, a nebo divná vlastnost hry, která zpočívá v tom, že když člověk má dost penetrace na penetreování pancíře, tak to nestačí na damage, na to musí mít eště víc. což ale nechápu proč by to tak mělo bejt a proč tak znevýhodňovat supr tanky jako somua (pzkpfw s35) nebo t-127. jo a pak bitva v KV1, kde sem i přes nějaký killy, a ovládnutí půlky mapy prohrál, protože týpek v šermenu co vykukoval, nebyl schopen zničit stojící pzIV co měl 50% (asi měl blbý ping nebo fps, protože vykouk, koupil to, a pak vystřelil do zdi.... :Smile_sceptic:

takže dneska nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen otázka času, kdy se dostaví abstinenční příznaky a ty zaplatíš. Ty zaplatíš!!!! :Smile-izmena:

Abstinenci ani ne, můžu hrát na druhém účtu ale spíš je mi líto těch tanků na tom účtu a hraní v klanu. Uvidíme co bude. Zatím v tom vymáhání plateb mají docela hokej, tak radši počkám. Možná by nebylo od věci počkat, až bude nějaká zase sleva na goldy a zaplatit to až pak... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy nějakym tankum prostě není přáno...

Chtěl jsem si odehrát jen násobky, 4 tanky na první pokus, docela pěkný hry. Při hře za M6 mi hra spadla (=reset PC), ale už jsem měl 5 killů a win byl blízko.

Pak jsem vzal typa59, za kterýho se mi tradičně daří, po 20s hra spadla, než jsem resetoval PC a pustil WoT, byl jsem mrtvej, jasná prohra. Tak vezmu Hellcat, encounter battle (střetnutí) na Ensku, jsem úplně vespod tabulky. Celej náš dementní tým jede "fast cap base" a celou pravou stranu bráníme ve 3 lidech + arty. Vyjelo na nás 9 tanků včetně všech jejich top tanků... I tak jsem rozdal 1k dmg a pak mě sesmahla IS3, prohra 15>2.

Tak vezmu znova typa, útok na Malinovce, samozřejmě strana útočníka. Ujedu 200 metrů, jednou vystřelim na scouta, hra spadne... po resetu ještě žiju ! Otočim se, napíšu omluvu do chatu a hra spadne... Znova už jsem to radši ani nezapínal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátku hraní mi blbnul net a tak jsem toho musel nechat. Později už to šlo a na výhry takový lepší den.

 

Dnes ze zajímavostí snad jen bitva druhé třídy na Province. Nějakej dobrák enemy, kterýmu nevyšel záměr, když si s kámošem chtěli v četě s loltraktory zastřílet do začátečníků a byl místo toho hozen k druhé třídě. Na začátku neměl co dělat a bavil se komentováním mého účtu a používal takové ty vtipné slova Noob, Moron. Na chat jsem nereagoval a proč taky. Dopadlo to výhrou a co čert nechtěl, tak jsme si mohl dvakrát vystřelit do toho odborníka. Těžko říci co si myslel profík s EFR přes 1400, když ho odbouchnul Noob do kterého se trochu slovně navážel.

Zatím jsem se takovým přístupem hned na začátku hry nesetkal, ale pokud by tom příště mělo podobný průběh, tak by to bylo fajn. Win a ještě si takového dobráka odpráskout. No není to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si zahral dopoledne, cca 30 000 online hracu, vsechny bitvy kvalitni! Sem tam nejaka superlama, ale jinak se dalo komunikovat skoro jak pred rokem. Byl jsem z toho tak prekvapenej, ze jsem furt desne lamil.

Pak jsem si dal par her vecer, cca 90 000 online hracu, hra naprosto jina! Ackoli se nijak nesiemkovalo, hra byla hrozna (me vysledky mnohem lepsi nez rano, jednooky mezi slepymi kralem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...