Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mám dotaz.. děje se to jen mě, že teď prakticky nehraju mapu Arktida (Arctic region)??? Za posledních 250 her (víc replayů nemám) jsem ji hrál pouze 6x!!!! Hraju tier 5,6,7 pro ně by to snad nemělo bejt nějak omezený ne??? Nevím kde jinde se zeptat... do topicu o mapách se to kupodivu nehodí..

 

Edit: těch 250 her mám za mimulý týden tak nevím jestli tu předtím někdo něco takovýho neřešil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz.. děje se to jen mě, že teď prakticky nehraju mapu Arktida (Arctic region)??? Za posledních 250 her (víc replayů nemám) jsem ji hrál pouze 6x!!!! Hraju tier 5,6,7 pro ně by to snad nemělo bejt nějak omezený ne??? Nevím kde jinde se zeptat... do topicu o mapách se to kupodivu nehodí..

 

Edit: těch 250 her mám za mimulý týden tak nevím jestli tu předtím někdo něco takovýho neřešil..

 

Tak to já ji mám často,2xVIII medka plus T54..a vždy se na ni těším :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, co hrálo dnes v noci za imbecily, to jsem jsem ještě nezažil(v noci). za posledni hodinu jsem se nasr** úplně v každý bitvě, tedy i v těch vítězných. přímej důkaz toho, že to není o dětech, protože je jedna ráno. 80% hráčů WoT neví o herních mechanismech vůbec nic. 90% hráčů neříká pojem týmová hra vůbec nic. a až mě příště zase na začátku hry nějáká lama blokne, tak ji bez skrupulí rostřílím. už mě nebaví dostávat na *****, protože nejsem včas na pozici.

nějákej čech v KT si stěžuje, že neprostřelil 15x za sebou KV-5 a myslíte, že ho napadlo dojet si blíž? no a hned vedle něj stojí retard s typem, kterej se taky snažil prostřelit to KV-5 asi na 300m. KV mělo 50%hp... dal je oba

no a o tom jaký borci se nám poslední dobou proháněj s desátýma tierama radši ani psát nebudu...

 

Hodnocení většiny hráčů celkem zajímavé. Na druhou stranu se chovají, tak jak si je hra vychovala a čemu je naučila nebo lépe nenaučila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, co hrálo dnes v noci za imbecily, to jsem jsem ještě nezažil(v noci). za posledni hodinu jsem se nasr** úplně v každý bitvě, tedy i v těch vítězných. přímej důkaz toho, že to není o dětech, protože je jedna ráno. 80% hráčů WoT neví o herních mechanismech vůbec nic. 90% hráčů neříká pojem týmová hra vůbec nic. a až mě příště zase na začátku hry nějáká lama blokne, tak ji bez skrupulí rostřílím. už mě nebaví dostávat na *****, protože nejsem včas na pozici.

nějákej čech v KT si stěžuje, že neprostřelil 15x za sebou KV-5 a myslíte, že ho napadlo dojet si blíž? no a hned vedle něj stojí retard s typem, kterej se taky snažil prostřelit to KV-5 asi na 300m. KV mělo 50%hp... dal je oba

no a o tom jaký borci se nám poslední dobou proháněj s desátýma tierama radši ani psát nebudu...

 

Bylo to šílené co se večer vyskytovalo v každé hře. To sem dlouho nezažil. Jeden inteligent vedle druhého. škoda slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz.. děje se to jen mě, že teď prakticky nehraju mapu Arktida (Arctic region)??? Za posledních 250 her (víc replayů nemám) jsem ji hrál pouze 6x!!!! Hraju tier 5,6,7 pro ně by to snad nemělo bejt nějak omezený ne??? Nevím kde jinde se zeptat... do topicu o mapách se to kupodivu nehodí..

 

Edit: těch 250 her mám za mimulý týden tak nevím jestli tu předtím někdo něco takovýho neřešil..

Nahoda, ja jsem napriklad jednu z tech map po 7.5 (nazev nevim) hral zatim jen 2x! Sice hraju malo, ale stejne...hlavne ze attack na Prochorovce mam furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý minulý týždeň môžem bez nadsázky označiť za najhorší týždeň od kedy hrám WoT. Vážení, to bol hnus.

Expil som hlavne pantera2, do toho trochu typa a KV-1S.

Na panterovi2 mám po 140 bitkách win rate 45% (včera ešte 43%). Jediné pozitívum je, že mám už cez 100k expov a E-50 sa pomaly ale isto blíži.

 

Celkový win rate padol z takmer 53% na 51%(kde som to ubrzdil až pár bitiek pred 50-kou).

 

Horšie to už byť nemôže. Len pre ilustráciu v sobotu 14 porážok v rade(vrátane bitky kde som dal 6 kilov).

 

Nevadí, hádžem za hlavu. Už včera sa MM trochu utrepal a pomer win:lost bol asi 6:4. Uvidíme čo dnes a v nasledujúcich dňoch. Ale myslím, že som si svoju dávku smoly na kvalitu tímov vybral minimálne na mesiac dopredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera jsem si opravil w/l na KV3 :-P po sobotě mi chyběly 4 winy na 50% a po 49 bitvách už mi chybí už jen 2!! Už mě to přestává bavit.. bejt v 80% bitev na 6-11místě to toho fakt moc nenadělam.. nejvíc mě štvou ty top prémiáky.. nemáš víc jak 3000 bitev? nemáš EFR nad 750?? tak dostaneš prd a né prémiovej tank!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera jsem si opravil w/l na KV3 :-P po sobotě mi chyběly 4 winy na 50% a po 49 bitvách už mi chybí už jen 2!! Už mě to přestává bavit.. bejt v 80% bitev na 6-11místě to toho fakt moc nenadělam.. nejvíc mě štvou ty top prémiáky.. nemáš víc jak 3000 bitev? nemáš EFR nad 750?? tak dostaneš prd a né prémiovej tank!!!!

 

 

To se dost divím, že máš na KV3 takové MM ....tento tank má právě losy dosti solidní, dle mé a nejen mé zkušenosti a jaké premium tanky myslíš ?

IS 6 ? To není soupeř...a T34 ta má daleko horší losy...., jen snad Lowe...je MM zvýhodněn a na Topu taky moc není, KV5 myslíš nebo Typ ?...možná jde o to kdy to hraješ..myslím zda-li dopoledne-nebo večer, je v tom jistý rozdíl, večer já osobně mívám horší MM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

To se dost divím, že máš na KV3 takové MM ....tento tank má právě losy dosti solidní, dle mé a nejen mé zkušenosti a jaké premium tanky myslíš ?

IS 6 ? To není soupeř...a T34 ta má daleko horší losy...., jen snad Lowe...je MM zvýhodněn a na Topu taky moc není, KV5 myslíš nebo Typ ?...možná jde o to kdy to hraješ..myslím zda-li dopoledne-nebo večer, je v tom jistý rozdíl, večer já osobně mívám horší MM

no mam s ním teprve 200 bitev ale MM mám daleko daleko horší než třeba s T150, KV1S nebo KV1 (ale to je extrém). Ty prémiáky myslim všeobecně.. páč když máš top 2 T34 v četě který za mnou stojí a čumí a když ustřílím T29, sestřílím tigra a KV3 na ránu a ty ...... pak vyjedou a seberou ti je aby mohli o kousek dál vesele chcípnout tak to bych řval!!!!!!! Díval jsem se na ně v garáži a oba měli odjeto 500 bitev... Nemáš na to?? Tak si prostě monymakera nezasloužíš a hotovo!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou dosti odvážní , po tak málo bitvách T34, ta má totiž losy , kde jsou fakt hodně X , IX tiery...a s nima je problém...že máš dělo nestačí, já jsem rád že mám ty tanky ( T34 a Lowe ) až nyní...když už jisté zkušenosti jsou, proto tvrdím že 500 bitev to chce odvahu na 8 tier....a asi největší na T34

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou dosti odvážní , po tak málo bitvách T34, ta má totiž losy , kde jsou fakt hodně X , IX tiery...a s nima je problém...že máš dělo nestačí, já jsem rád že mám ty tanky ( T34 a Lowe ) až nyní...když už jisté zkušenosti jsou, proto tvrdím že 500 bitev to chce odvahu na 8 tier....a asi největší na T34

 

to asi nebude o odvaze, ale o nevědomosti a možná o drzosti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš víc jak 3000 bitev? nemáš EFR nad 750?? tak dostaneš prd a né prémiovej tank!!!!

 

Tohle nikdo v podobně obchodně postavený hře neudělá... člověk, kterýho to baví, si vydělá i bez premium moneymakera a nováček, co chce vše hned, ti nebude čekat 3k bitev... protože by pak třeba zjistil, že to Lowe/KV-5 atd.. tak nutně nepotřebuje :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Tohle nikdo v podobně obchodně postavený hře neudělá... člověk, kterýho to baví, si vydělá i bez premium moneymakera a nováček, co chce vše hned, ti nebude čekat 3k bitev... protože by pak třeba zjistil, že to Lowe/KV-5 atd.. tak nutně nepotřebuje :))

jj. to vím ale nebylo by to krásný :-D ???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz.. děje se to jen mě, že teď prakticky nehraju mapu Arktida (Arctic region)??? Za posledních 250 her (víc replayů nemám) jsem ji hrál pouze 6x!!!! Hraju tier 5,6,7 pro ně by to snad nemělo bejt nějak omezený ne??? Nevím kde jinde se zeptat... do topicu o mapách se to kupodivu nehodí..

 

Edit: těch 250 her mám za mimulý týden tak nevím jestli tu předtím někdo něco takovýho neřešil..

U každýho je to jinak, jak si hra zrovna usmyslí. Jeden den nedostanu Arktidu, druhej den třeba padá pořád Sand River. Navíc pokud ti nějaká mapa nebo mod nesedí, tak ti to hra opakovaně inteligentně přiděluje, dokud se to nenaučíš :Smile_Default::Smile-playing: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi přijde, že si ze mě MM občas dělá srandu...

S AMX13 75 jsem odehrál cca 25 zápasů a pokaždý byl max. tier 8, takže se s tim dalo docela slušně hrát, i něco zabít. A najednou z ničeho nic je to desítka kam se podíváš. To je podle nálady, nebo podle čeho? Nebo 2 tejdny po koupi tanku máš lepší losy? nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. dneska to stojí za hnědku... vypínam ..dobrou

 

 

a to naprosto, byl bych sprostej jinac,, sem vytocenej jako kliste nejhorsi den tankovej co sem zazil, 10x prohra v rade s t28p samy nenormalni polaci ci co , klidne sem moch zabit 5 a stejne prohra artyny levy, 3 scouti jedu na jednu stranu a pod, a pak vyhra prohra vyhra prohra 2 prohry vyhra prohra s t-26, mam chut to smazat :( !!! pracne sem nahraval na 56% w/l ale zase me to spadlo na 55 a EFR mam porad 1744 at delam co delam tak ja nevim uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po týdnu luxusního hraní a úspěchů jsem si po prohře mé milované Sparty, šel zahrát pár her...A to jsem neměl. Jsem dopadl jak ta sparta...

Jeli jsem s prckama. 2XPzS35. Jednu hru jsem měli pěkný los a rozsekali jsme to sami...mno a pak to začalo. Samé hry s 5 třídou..ok. Tak čéék alepsoň pomůže....jenže nebylo komu. V dalších 4x hrách co jsme měly 5 třídy, jsem vyfasovalo totální šmejdy topky. Ale opravdu klasickou reprezentaci "nové vlny". Normálně už jsem to nevydžel a kosil jsem je. Tihle hráči nemají ve WOT co dělat. Tato hra je pro hráče co si uvědomují, že mají odpovědnost za druhé. Jedno naše BDR jsem normálně sundal na 86hp a až pak to do mě našilo..vůbec nechápal co se děje, i bot hraje líp...lempl. Za nickem měl ročník 62...takže né děcko ale senilák.(750 her 144 killů)

Pro zaryté odpůrce team killů dávám příklad jedné naší topky...a to tam byly ještě lepší "machři". gb64089

Mám několik fází, které mají za úkol to hráči tak znechutit, že to vypnou. A z 50% to funguje.

1. slušně (pls apod) tým požádám aby tu prázdnou levou stranu jel někdo chránit...nic

2. ještě jednou je požádám....

3. již agresivně požaduji pomoc a přímo vypisuji ty topkové dementy co točí kanonem za šutrem u našich artyn 2km za frontou.

4. "chválím" jmenovitě dál....

5. v případě, že na všechny kašlou a my jasně z důvodu, že nám nepomohl pukáme...a on je v dostřelu...pošlu mu jí.

6. nedělá nic..nebo začne po mě šít taky, tak ho v rámci "sebeobrany" sundám...(to se mi dneska bohužel nepovedlo, celkově jsem za dva roky sundal asi 5-10ks)

7. kouknu v garáži na staty jestli si zrovna nějaký skiller nevybral špatný den, nebo nebyl na WC....z 99% to jsou *****.

8 totálně ho zmrdám a pourážím do chatu.

9..ulevím si a je mi dobře...čato ten hráč pak hru odpojí. Z 80% ani neodpoví, páč to jsou zasraní fakani co ani neumí pořádně psát nebo neumí anglicky.

 

Odsuzujte si mě jak chcete, ale tihle "hráči"nemají právo WOT hrát, protože nejsou často díky věku inteligenčně ani emočně schopný uvažovat tak, aby na to tým šeredně nedoplatil. Prostě na to věkově nemají....to je jak dát 7 letému dítěti řídit školní autobus...hlavně na to doplatí ti druzí.

Ještě že se v drtivé většině her daří..ale někdy bych ztěch leplů zvracel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...