Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No a pak bude většina nadávat, jak jsou hry nehratelné, protože je to háže jen mezi dobré hráče.. Od skillování jsou roty a clanové bitvy, public je na odreagování.

Přesně tak. To je rozdíl mezi slovy "nechat se do něčeho hodit" a "hodit se někam sám". Pokud se někam blbě hodíš sám, můžeš nadávat akorát sám na sebe a ne na hru.

A platí pravidlo, že z většího množství se vybere snadněji a ne naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je důležité si uvědomit, že to je pouze hra, která je od slova hrát. Já budu radši hrát hru, kterou hraje 100.000 lidí, z toho většina trotlů, než zapnout bitvu a čekat 5min než se naskládá potřebný počet lidí.

Hraju to proto, abych se odreagoval, ne útočil na rekordy v EFR...

 

 

Je důležité si uvědomit, že řada lidí, tu hru bere jako sport s určitým cílem výkonnosti.

Takže jsou tu dvě nesourodé skupiny, jedna kterým je to fuk, a druhá,kteří trpí, když mají tyto relax-hráče v týmu. Já třeba s trotly hrát nechci.

Nikdo ti nebere tvůj názor, ale neznamená to, že je jediný, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezbývá mi než s váma souhlasit. Já teda s rekračními hráči hraju nerad,ale velice rád hraju proti nim. Sám jsem k rekreačním patřil donedávna taky a teď horko těžko naháním EFR. Když jsem zjistil,že něco takového vůbec existuje,měl jsem EFR okolo 700 po asi 3 nebo 4tis. bitvách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes super, 3 alebo 4 prehry a 10 x win, nasobky na vsetkom, vrátane "problematických" vozítok ako leopard alebo kv13

no alespoň někomu se dařilo. Já jsem včera neuhrál lautr nic. Nejzajímavější byla Karélie kde jsem s Mardrem ani se 4 killy nepomohl k vítězství při útoku (nevím jak je to možné ale s tímhle vozítkem mě to včera házelo dohromady s pětkama což jsem dřív nepozoroval) zřejmě četa Marder Tetrarch a Ms-1 nebude to pravé ořechové. Jenže jak jinak zaučit kolegu dýmkaře který začíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no alespoň někomu se dařilo. Já jsem včera neuhrál lautr nic. Nejzajímavější byla Karélie kde jsem s Mardrem ani se 4 killy nepomohl k vítězství při útoku (nevím jak je to možné ale s tímhle vozítkem mě to včera házelo dohromady s pětkama což jsem dřív nepozoroval) zřejmě četa Marder Tetrarch a Ms-1 nebude to pravé ořechové. Jenže jak jinak zaučit kolegu dýmkaře který začíná.

 

Já včera s Marderem 6 killů, přesto porážka 11 - 15. Prochorovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezbývá mi než s váma souhlasit. Já teda s rekračními hráči hraju nerad,ale velice rád hraju proti nim. Sám jsem k rekreačním patřil donedávna taky a teď horko těžko naháním EFR. Když jsem zjistil,že něco takového vůbec existuje,měl jsem EFR okolo 700 po asi 3 nebo 4tis. bitvách...

 

Tak to je divný... Já bych se do týhle doby skoro vsadil, že sem taky rekreační hráč. Jenže pokud je u nich podmínkou takovéhle EFR tak asi ne... Anebo (a to bude pravděpodobnější) kecáte blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

no alespoň někomu se dařilo. Já jsem včera neuhrál lautr nic. Nejzajímavější byla Karélie kde jsem s Mardrem ani se 4 killy nepomohl k vítězství při útoku (nevím jak je to možné ale s tímhle vozítkem mě to včera házelo dohromady s pětkama což jsem dřív nepozoroval) zřejmě četa Marder Tetrarch a Ms-1 nebude to pravé ořechové. Jenže jak jinak zaučit kolegu dýmkaře který začíná.

proč jsi si nevzal nějakej T2?? to musela mít ta MS1 radost když se na ní valila KV1 :-D ono když jedeš v četě tak bývá MM horší.. ale včera jsem s Mardeříkem z 9 her jel 8x proti 5T a to jsem v četě nebyl.. Ale hrálo se s nim dobře, otázkou je jestli mi bude něco platný že je stroj nabušenej na max a posádka začala 3. skil, když ho tak nerfnou :-/

 

Tak jsem se včera už po několikáté pokusil dostat T150 přes 50% w/l je to jedinej tank kde se mi to nedaří.. a zase šňůra proher.. už jsem rezignoval.. 25 bitev, 2x draw 5x win a zbytek... a to nebyly to prohry typu 2:15 apod. a to jsem měl 3x válečníka, 6 nebo 7 odstřelovačů a nějakou tu ocelovku, hafo dmg, stříbrnejch a exp, ale je to marný, je to marný, je to marný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera bída, killy byly ale win 45% pár her sem totálně ******, kdy sem se zbytečně cpal dopředu a taky rychle zhebnul. Trocha trpělivosti se ve WOT rozhodně vyplatí. :Smile_great:

Koupil sem na zkoušku 4 tier francouzskou artynu a pak si přečetl jak je pěkně nerfnou v 0.8 patchy, tak asi s expením nebudu pospíchat. Jinak je to kulomet, celkem sem se i trefoval i když posádka je jen 75%, ale do KV-1 z boku dávat za 50 HP je fakt bída, no uvidíme :Smile_glasses:

Jinak koupená T25/2 v pondělí ve slevě je fakt vopruz, hrát s devátýma třídama s penetrací 160 mm, je jak střílet hrachem do zdi. Včera sem slyšel tolikrát nepenetrovala a odrazila se, že mi z toho zvonilo v uších. :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že trotlové, jak je nazýváš mají několik skupin. některým je to opravdu jedno, co se děje kolem ale těch je velice málo, teda pokud to nejsou děti. Takže je průser v tom, že těch dětí je zde tak 80%...typuju.

 

to by ses možná divil, jak moje 11 letá dcera kočíruje T40 a v klidu dá 5 killů na Karélii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedivil

to by ses možná divil, jak moje 11 letá dcera kočíruje T40 a v klidu dá 5 killů na Karélii

Nedivil! Můj synek měl 2 roky a hrál Doom II uplně bez problémů a ještě mi hledal tajné lokace. Když jsme hrávali COD2, tak nám dával nejvíce na ***** právě 10-ti letý klučina. Jenže, když došlo na nějaké taktické finty, tak se klučina divil, jaktože ho někdo dostal z místa, kde ho vůbec nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera po delší době nakoukl do bitvy T10. Tedy pánové to je tragédie. Co jste a WG s těma nováčkama udělali. Byl jsem v Himlu s AMX 12 osud tomu chtěl a hned po začátku jsem začal bloudit na náměstí kolem kašny a nemohl trefit žádnou uličku. Mé trápení tam ukončil top hráč z čety od „BIA“. Jelikož se mi ping stále pohyboval v hodnotách 700-999, tak jsem celou hru dokoukal a nešel do další bitvy. Můj tým sice vyhrál, ale na to co se tam dělo jsem valil bulvy. Začátečníci na první pohled vypadají často mnohem organizovanějším dojmem. Za stavu 3 na jednoho enemáka můj tým nějak podivně bloudil po městě a různě kempil. Poloha všech nepřátel byla vidět každou chvíli na minimapě. Naši útočili na jednotlivé nepřátele po jednom a naštěstí i nepřítel zvolil stejný postup místo seskupení svých posledních strojů. Teda bez urážky, ale pomalu to budilo dojem, že se ve WOT začíná se stroji T10 a postupuje se k top třídě T1-2, kde se hraje na první pohled víc kolektivně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<p style="margin-bottom: 0cm">Tak jsem včera po delší době nakoukl do bitvy T10. Tedy pánové to je tragédie. Teda bez urážky, ale pomalu to budilo dojem, že se ve WOT začíná se stroji T10 a postupuje se k top třídě T1-2, kde se hraje na první pohled víc kolektivně.</p>

 

Vitej v realite dnesni hry WoT

Apropos na 1 - 2 tieru lze obcas videl i vice taktiky a spoluprace, nez na 10 tierech, kde to bez spoluprace nejde vubec, bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se běžně stává, když dáte rotu ze samých elitních hráčů a proti vám stojí rota červenáčků a sem a tam žluťák. Velitel se snaží o nějakou taktiku a hráči poslouchají. Jenže enemáci se nesnaží o nic a normálně to někudy rašnou a je vymalováno..... :Smile_teethhappy: . Docela dobře tady funguje to pořekadlo, že čím hloupější sedlák, tak tím větší erteple. A nebo to o tom, že když něco nejde, tak přijde blbec, který neví, že to nejde a udělá to.... :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no alespoň někomu se dařilo. Já jsem včera neuhrál lautr nic. Nejzajímavější byla Karélie kde jsem s Mardrem ani se 4 killy nepomohl k vítězství při útoku (nevím jak je to možné ale s tímhle vozítkem mě to včera házelo dohromady s pětkama což jsem dřív nepozoroval) zřejmě četa Marder Tetrarch a Ms-1 nebude to pravé ořechové. Jenže jak jinak zaučit kolegu dýmkaře který začíná.

 

Dragone, to je zvěrstvo :Smile_Default: , protože kolega v MS-1 v četě s Marderem nemá žádnou šancí, když bude mít proti sobě třeba Pz. IV nabo KV-1. Po MS-1 je občas tvdý oříšek tier II, natož vyšší.

 

Jediným způsobem si vzít tak první tier a jet to s ním. Ale myslím, že jste si toto včera uvědomili taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ten Planetwot s denní statistikou za včerejšek neměl otevírat. Celý včerejší večer byl spojen s cestou na top kanon u T25/2 a měl jsem dojem,že jsem si vybral den blbec. Tak jsem si dal na tři bitvy SuperPershinga a měl jsem dojem, jak kdyby mu WG ubralo veškerý pancíř a naložilo mu dělo ze Shermana :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravidlo číslo 1 pro hráče TD: nikdy nespolíhejte na to, že vám spoluhráči budou krejt *****! zvlášť pokud jedou v X tieru a střílí si po čem chtěj, třeba po ptákách nebo po úplně nedůležitejch targetech. například dneska takovej Lynx_cz, kterej si jede ve svý IS-7, střílí si po nepřátelský T110E4, přičemž nepřátelskej BatChat v tu chvíli páchá zvěrstvo v našich řadách (mimochodem i na mě v Objektu 704) a on milej Lynx ho měl celou dobu ani ne 100 metrů od sebe, i ve chvíli kdy batman přebíjel. místo toho střílí po T110 která je úplně mimo linii. tomu říkám týmová hra!

 

To je sice možný ale když někdo nedokáže ohlídat obklíčeného BatChata, který nemůže nikam odjet a je obklíčen skálama a nenadělal by takový škody jako T110E4,když by měla možnost, kterou jsme jí s Obj.268 nedaly když ohrožovala tři tanky zezadu na 50 metrů, to sorry ale když jsem po ní střílel tak BatChata hlídaly, a že se do něj netrefí nikdo tak ať mlčí a trénuje střelbu...!!! A o té týmové práci jestli jsi ještě nezjistil že to nemá cenu, protože týmový lidi v bitvě jsou jen za uherskej rok ..... Takže si radši budu hlídat svojí *****, za chyby ostatních já vinu nenesu...!!

Lynx_cz junior 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...