Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pro Atramil: Jak to děláš, že naspotuješ všech 15 nepřátel a ještě zničíš všechny (dvě) arty 6 třídy, což je takový normální počet na bitvu?

pokud budu mluvit za sebe tak běžný průměr kamikadze scouta je 7 spotů za bitvu a 1 střelená arty na 5 bitev. Ale pokud se zadaří tak 13 spotů a tři mrtvý arty je dost dobrá bitva.

A průzkumník 1 za 9 bitev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi to s tým typom. Včera len jeden win z 5 hier.

Podobne, aj Kv-1S mala horší štart, ale potom sa to zrovnalo.

Najlepšia hra dňa, bola tá posledná. Hrali sme horský piersmyk, išli sme dvaja pravou stranou(začínali sme dole) ja a jagdpanther. V našom postupe sa nám na odpor postavila kupodivu iba jedna T-20, ktorú sa mi nejakým zázrakom podarilo celú zničiť. Prvada je, že mi ostalo iba nejakých 60hp

Prešli sme až k enemáckej bázy. JgdPanther zadržoval na vlajke súperov, ja som nedzitým zničil artynu a jednu otravnú t-50. Potom tam nabehla druhá enemácka arty, aj tá padla a po dlhej prestrelke zložil jgpanter tigra a ja som vybehol a dorazil KV-1S.

Nakoniec sme ešte zničili dalšiu T20. Spolu sme dali 9 kilov, prakticky sme vyhrali celú bitku a mne pripadol válečník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro: bigdragonAF

 

No, můj dotaz byl takové rejpnutí do někoho kdo tvrdil, že pokaždé naspotuje všechny enemáky a najde a zničí artyny. Tak viděl jsem toho ve hře poměrně dost, ale takový kousek se podaří i hodně dobrým sólo hráčům s obyčejným scoutem, tak jednou za několik set her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, kde se dá najít statistika, jak si jaký tank ve WOT celkově vede? Myslím v poměru win/lost či rozdané damage?

 

na win/lost sú štatistiky tu:

http://wot-news.com/...rver/eu/norm/en

 

založka "all vehicles"

 

zaujímavé štatistky sú aj v záložkách pre jednotlivé národy, kde viďíš pre konkrétný tank jeho vývoj win/lost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pepemikula: Obávám se, že on asi myslel, jak si vedou tanky obecně, nikoliv jen ty, co má on... Jinak by se asi neptal na to, jak zjistit win/lost u vlastních tanků, když na to stačí kliknout na Statistics (či Služební záznam) v garáži... Ale jinak je dossier tool super, o tom žádná ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl pohodový...paráda.

Za to dnenších pár poobědních her....to stálo za to. Fotři ještě makaj, tak hrajou děti....

I když to jsem čekal....mno a když k tomu příjde smolná série 80% modů.....tak to je porod. Hry nebyly špatné, ale ať se dělalo co dělalo, vždy byl lost. Ty attack módy jsou totální nesmysl.

Proto nejsem spokojený, že příští patch řeší volbu módů jen pro jednotlivce....demence WG stále pokračuje....

Zaplať, ale hrej to co ti určíme my....tomu říkám tržní ekonomika by WG....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milano, tak to nefunguje...páč já už zaplatil a v průběhu zaplacené doby si mění co chtějí a hlavně ti najednou fláknou módy, které MUSíŠ hrát...

To v žádné jiné hře není....

 

 

presne tak a navic mrvej jentak tanky ktery mas v garazi a je jedno jestli za kreditiy nebo za tvrdy cesky kacky, jinac dneska se darilo ale vcera to byl snad nejhorsi den co hraju tanky , prohrat 3x s ms-1 mezi prckama a mit pokazde valecnika to je vazne na me moc, napr kampanie vyhravame 5:12 z toho ja 6 jinac samej tatar s automatem co kempi a strili na dalku,me zabili pak , tak se vratim do garaze rikam si to je nase dam s kv-5 dalsi battle totalni prohra zase sem zustal posledni tak si rikam aspon ze pred tim sem vyhral, vratim se do garaze bum tam 2 prohry, tak sem to vypnul jinac by me vezli tak sem si musel napravit tankovou naladu a statistiku dneska , aspot ze uz mam s kv-5 61% po 500 bitvach a s t25 60% po 300 z toho mam radost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož když se nevzal z garáže Object 268 tak se hrálo dobře...na winy to byla mizérie, ale jinak pěkný hry.

2x mi utekl topík s Mle46...až poslední dnešní hrou jsem ho dostal. Mle46 je čím dál lepší stroj....fakt se sním hraje úžasně...ta přesná 100 je rozkoš...když to srovnám s Ferdovo 128, kterou WG tak dojeb....

S tou 100.. jak namířité do tanku co je v kruhu, tak se nestane že netrefí...leda trefí nějakou překážku, které jsem si nevšimnul. No už se těším na 120mm co má Mle 48...ta je ještě přesnější.

Jinak dneska rekord..za 3 hodiny hraní 8 topíků :Smile_veryhappy: . I když je pravda, že 5 bylo s prackama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku Mle 1946? to je pro mě hudba daleký budoucnosti. protože než se prokouŠu přes tu věc zvanou ARL V39, tak to bude trvat věčnost. to dřív vyexpím vŠechny desítky ve vŠech ostatních větvíc, než udělám těch 50k na tomhle. absolutně nehratelný TDčko

No já sním taky pěkně trpěl...ale s tou 105mm to jde celkem dobře. Zato Mle 46 je sladká odměna....samo, než jí zas WG nerfne..jako vŠechno co funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal pár bitev obědě...podařila se mi unikátní bitva s PzS35, ale tu popíšu v chlubárně...

Pak mě pozval do čety Pan_klobouk...dobrý hráč. Jenže chtěl hrát s topíky...***** se mi nechtělo, ale překecal mě.

První hra s Objectem....4 artyny na každé straně..(v té druhé taky) ale mapa jim tak nedovolila excelovat, takže win.

Druhá hra mě odrovnala..Himmelsdorf..já dojedu na flek a najednou vykoukne v dálce enemák...zamířím a vystřelím....do našeho scouta, který mi projel před laufem....pak to otočil a začal mě kosit...pak mě dorazila enemácký artyna....super..jednou jsem si vytřelil.

Tohle neudělají ani 2 a 3 třídy! Kreten ani nepochopil, že jsem jeho trefit nechtěl....projede mi před loufem, kdy jsou na druhé straně spotlí enemáci..nemám slov.

Důrazně prosím všechny...rád si s každým četu zahraju, ale Object si v garáži nechávám jen pro CW...zvracet chci raději po ožíračce, než z arty párty či demence na 10 třídě....

Top třída je aktuálně naprosto nehratelná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se dařilo, teda kromě rot. Tam nám to nějak nešlo. :Smile_amazed: Jinak se mě povedlo na první pokus udělat dvojnásobek s JgpzE100. Ruinberg, 2 kousky a 7 ran. A 5 spotnutých. Měli sme tam jednoho luxusního Tupouna. Bylo to náš scout AMX1390. Jel do města. Na místečko kam jezdím s TD a zůstal tam stat. Tak sem ho 2x zezadu drcnul at mě tam pustím a nic. Něco mě na to napsal, ale už nevím co.Chvilku sem eště čekal ale stál tam dál. Tak sem ho objel, vykoukl za rožek a spotnul 5 tanku a hned sem E100 poslal za 1000. A couvnoul zpět. Něco začal pindat. Zajel za mě a začal se uspokojovat na zadních vratách do mojí stodoly. Po 6 minutách onanování toho nechal a vyrazil vpřed. Vyhra už byla jasná. Vyrazil na artyny a začal spamovat, utok, utok, utok. Zajímavě se tam motal. Pak sundal 1 artynu a začal spamovat pomoc, pomoc, pomoc. Měl sem 100 chutí ho sundat. Ale bylo mě líto těch 2200 za Apečko. A stejně bych ho netrefil nebo bych ho dingnul. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám dneska zatím skvělou sérii výher s Batchatem, z čehož většina měla hladkej průběh. jen pár bylo vydřenejch, že jsem musel přesilu enemáků ukousávat jednoho po druhým. začínám zjišťovat, že to desítkový Batmanský dělo není tak špatný, jak jsem si původně myslel. reload zásobníku je v pohodě, nějakejch 30 a cosi sekund, mnohem lepší než ta necelá minuta, co je potřeba na krabici AMX 50 100, z toho by člověk občas vykvet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se dařilo, teda kromě rot. Tam nám to nějak nešlo. :Smile_amazed: Jinak se mě povedlo na první pokus udělat dvojnásobek s JgpzE100. Ruinberg, 2 kousky a 7 ran. A 5 spotnutých. Měli sme tam jednoho luxusního Tupouna. Bylo to náš scout AMX1390. Jel do města. Na místečko kam jezdím s TD a zůstal tam stat. Tak sem ho 2x zezadu drcnul at mě tam pustím a nic. Něco mě na to napsal, ale už nevím co.Chvilku sem eště čekal ale stál tam dál. Tak sem ho objel, vykoukl za rožek a spotnul 5 tanku a hned sem E100 poslal za 1000. A couvnoul zpět. Něco začal pindat. Zajel za mě a začal se uspokojovat na zadních vratách do mojí stodoly. Po 6 minutách onanování toho nechal a vyrazil vpřed. Vyhra už byla jasná. Vyrazil na artyny a začal spamovat, utok, utok, utok. Zajímavě se tam motal. Pak sundal 1 artynu a začal spamovat pomoc, pomoc, pomoc. Měl sem 100 chutí ho sundat. Ale bylo mě líto těch 2200 za Apečko. A stejně bych ho netrefil nebo bych ho dingnul. :Smile_veryhappy:

no jak píšeš o tom AMX 13 90, tak já mám štěstí na lamy v Typovi 62. už několikrát mi takovej umělec napsal, že ten tank není scout, když jsem ho požádal o spot, a následně to zakempil někde v druhý linii. nebo to zakempí a projistotu neodpoví nic. vždycky v týmu, v kterým je to jedinej použitelenj spoter, kterýho by nebyla moc velká škoda ztratit. zajímalo by mě, kolik maj tyhle lidi naježděno se scoutama, když si něco takovýho koupí do garáže. to je něco podobnýho jak lidi s 500 bitev co si koupí Lowe nebo T34 a nemaj vůbec šajnu o tom jak probíhaj hry na tomhle levelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...