Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dnešní celková hra dobrá...tak nějak 2- .

Zachránila to T18...se 4 winama vřadě..jinak je to jak na noupačce...jezdím ted věčinou sám, páč prcky moc nikdo jezdit nechce a tak se o to víc musím spoléhat sám na sebe.

Co u prcků hru kazí jsou:

- módy ( v lose kdy jsem dole proti 3 je to hard)

- team killeř ( někdy tuny za den)

- afk ( atkuální velký nešvar hry...často i 3-4 tanky stojí...)

 

V čem jsou prckové super:

- o arty ani nevíte že je...

- nulové dmg rychle napravíte

- poslouchají více jak top třídy( nekecám..dnes 2x poschlechli při attack modu..a defu..vždy super win)

- penez jako želez...

- živejší hra bez campu..

 

Jenže všeho moc škodí :Smile_Default: . Hrozně rád bych si zahrálcelý den s Objectem 268, doufám, že patchem to nějak poladí, aby se 10 třídy daly hrát bez nervů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes 2x malinovka obraný mod s 5-6 třídou.Všichni,až na mě zůstali na kopci.Marný bylo psaní.Regulérní střílení kachen.Nechápu,že se to lidi za tu dobu nenaučili.

Ono se není co divit...5 a 6 třída se "kočíruje" nejhůře ze všech tříd. Když narazíš na dementy v těchto třídách, tak snima zaručeně nehneš.

Prckové jsou pořád takový pokorní...rozkoukávaj se..tak často poslechnou....u topíku i přes tunu magorů je stále nejvíc veteránů, takže taky občas poslechnou...

Ale 5 a ž třída je jiná....už si hráči nepřipadají jako noobíci a jsou tvrdohlavý...jenže realita je taková, že hrajou hůř jak 2. Protože tyto třídy už vyžadují nějaký zen fortel v rukou a v hlavě..je to takový první kvalitativní skok....na který bohužel většina nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje unuděná maličkost dostala dost blbej nápad, že si zlepší win u MS-1 na 50% se kterým nikdy nehrála. (Kdysi jsem půjčil účet a na Ruské LT třídě se dotyčný seznamoval s hrou a nahrál tam 70 bitev s tímhle strojem). Na 50% win stačilo pár vítězných bitev 2-3. Po odehrání 16 bitev je tam win ještě horší než byl. 4 prohry rozhodlo MM, 3 prohry byl mód a taky prohra. Zbytek tak 50/50 s tím, že nepřátelé byli dost dobří. Bylo hodně bitev čistě první třídy, což je pro nováčky zajímavé, ale taky tam vládnou mazáci s nadupanejma mašinama a to je peklo. Aby byl win, tak se člověk musí sakra snažit a kolikrát to bylo víceméně o štěstí. Jak to tak vypadá tak 50% win bude asi dost vydřená záležitost.

 

Mimochodem jsem byl dnes zas označen za nooba a bylo mi doporučeno hrát campers mod. Bylo to v útoku na Karélii v bitvě T8. Na pravou stranu jelo pouze pár tanků 4xT7 a proto, že nás bylo málo, tak jsem zakempil hned u skály společně s dalším tankem a očekávali příjezd nepřátel. Bitva byla velká nakládačka s prohrou 5:15 za 6 minut. Kempení nám s tím druhým tankem šlo celkem dobře a dostali nás až jako poslední vlastně hlavně zezadu po tom co byl zcela zničen náš hlavní útok. Nějaký klanový hráč a asi dobrý stratég :) nám posledním dvěma tanků nadával do kempařů a noobů. Netuším co od nás očekával. Zdechnul jsem poslední se 4 killama na kterých se hodně podílel můj společník a jen čistě náhodou jsem je dostal já. Mimochodem pro něj to byla již 8 porážka v řadě.

 

Občas mám pocit podle toho co vidím v chatu, že klanový hráči jsou takový jednodušší nebo jak bych to slušně nazvat. Pevně doufám, že jich je menšina a že ta vyspělejší část hráčské klanové komunity nemá potřebu se nějak podivně projevovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....ale taky tam vládnou mazáci s nadupanejma mašinama a to je peklo.....

To nováčky musí obzvlášť bavit, učit se od zkušenějších v posmrtným režimu :Smile_Default:. Možná, že by nebylo naškodu se jich zeptat! Jestli si radši zahrajou se sobě rovnými a nebo se nechat kostit od soupeřů, proti kterým nemají šanci. To jenom k úvahám o tom, jestli by měla hra mít nějakou volbu úrovně, na který chci hrát.

I s tím, že chápu okolnosti, proč se tam skilleři přesunují, právě proto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....ale taky tam vládnou mazáci s nadupanejma mašinama a to je peklo.....

To nováčky musí obzvlášť bavit, učit se od zkušenějších v posmrtným režimu :Smile_Default:. Možná, že by nebylo naškodu se jich zeptat! Jestli si radši zahrajou se sobě rovnými a nebo se nechat kostit od soupeřů, proti kterým nemají šanci. To jenom k úvahám o tom, jestli by měla hra mít nějakou volbu úrovně, na který chci hrát.

I s tím, že chápu okolnosti, proč se tam skilleři přesunují, právě proto...

 

Co si pamatuju, tak to bývalo o dost horší. Nováček byl téměř ihned hozený do bitev druhé třídy a v té době s dominantním Minimausem a to si už nezahrál vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....ale taky tam vládnou mazáci s nadupanejma mašinama a to je peklo.....

To nováčky musí obzvlášť bavit, učit se od zkušenějších v posmrtným režimu :Smile_Default:. Možná, že by nebylo naškodu se jich zeptat! Jestli si radši zahrajou se sobě rovnými a nebo se nechat kostit od soupeřů, proti kterým nemají šanci. To jenom k úvahám o tom, jestli by měla hra mít nějakou volbu úrovně, na který chci hrát.

I s tím, že chápu okolnosti, proč se tam skilleři přesunují, právě proto...

Já teď posledních 14 dnů hraju převážně do 4 třídy...takže mohu říct, že hry na low tierech jsou daleko kvalitnější než byly...

je to dáno tím, že k 2 a 3 třídě doplnili TDčka, takže i ňouma co to drží poprvé v poho sundá "mazáka" jak tu povídáte.

Nejvíc hraju za T18, Mardera...oba to jsou naprosté špičky ve svých třídách...ale že by to snima šlo jak po másle...to ani náhodou. T18 jede často proti marderům a dalším 3 třídám..MArder zas i proti 5...

Ano jsou losy, kdy to je logicky exibice...kdy je himmel a půlka týmu jsou jedničky zbytek nějaké...dvojky...to se pak s t18 vyřádím. Nic méně to je tak jednou za 5 her..

A k tomu učení nováčků, když už jsou out....

Blb(nepíšu záměrně nováček) zahraje stejně vždy tak blbě, že ho v klidu sundají i nováčkové...to poznáte na první pohled..

Navíc tak 20% hráčů tam jsou zkušení hráči co to hrajou for funn. Tolik jich nikdy nebylo...takže tak jednoduché jak si to tu malujete to není...

Včera jsem s prckama dal s vypětím všech sil 9/6....kolikrát jsem rád za 50% win...jak říkám, není to legrace hrát to sám a vyhrát...

Jen ať si nováčkové zvykají...popravdě jsem škodolibě rád, když je tam tak kostím. Oni nám to vrací v 8 a 9 třídách, kdy dostanete ze čtyř 8 tříd tři premium noobíky co mají 900her....

Takže svědomí mám čisté :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je dobře, že je MM lepší než byl, paradox je, ž současně , aspoň podle toho, co jsem se tu dočetl, se paradoxně zmršila hra na opačném konci tabulky. Rozebírat to nebudu, protože se to už řešilo, ale při možnosti volby a nějakým balancu by se mazáci neuchylovali k "jatkám" v nižších tierech. Ale to jsou jenom moje domněnky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je dobře, že je MM lepší než byl, paradox je, ž současně , aspoň podle toho, co jsem se tu dočetl, se paradoxně zmršila hra na opačném konci tabulky. Rozebírat to nebudu, protože se to už řešilo, ale při možnosti volby a nějakým balancu by se mazáci neuchylovali k "jatkám" v nižších tierech. Ale to jsou jenom moje domněnky...

Lépe to říct nešlo...ano každý herní den jsem si dal třeba jednu dvě hry(dvojnásobky) na všech strojích v garáži..ale pak jsem s četou jezdili převážně 8 a 9 třídu. Po koupi Objectu 268 jsem chtěl hrát 10....

Ale když se to nedá?....a chci si WOT zahrát? Kam mám jít, že? Takže do 7 třídy sám a 8 v rotě....desítku tak v CW...jinak T18, marder, PzS35, T40, SU85....SU100 a T150....

WG si za to může samo....dneska se hrálo krásně..v četě jsem skoro bez problémů projeli garáž až k 7 třídě. Pak se probudil syn..o artynách jsem za celých 12 her ani neslyšel...jo to kdybych si vzal Object......tak už nadávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže svědomí mám čisté :Smile_Default: .

Pokud to vypadalo, že někoho odsuzuju, tak to jsem určitě v úmyslu nemě la taky jsem silně subjektivní, protože se tam nepohybuju, Mardera mám sice taky, ale moc s ním nehraju. Jenom jsem se vrátil k jiné duskuzi a za svým názorem ohledně možnosti regulerní volby si stojím. I s tím, že by se našli jedinci, kteří by si tam léčili pošramocený ego nebo pitomci, co by lezli do úrovně, kde nemají co dělat. Ale to je ta možnost volby :Smile_Default: . Takže to ber tak, že jsem neuváženě upnul k jedný větě :Smile-bajan2: , von se člověk dycky na něco upne, to je potom nahovno práce....(viz klasik)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to svejk: ty máš taky Su100. Ptal jsem se ve vlákně o něm na současný losy. Panthenol, kterej má to td ve fullu si docela pochvaluje, druhý hráč říká opak. Soudím, že ta vybavenost+skilly ovlivňujou nalosování, většinou v 6-8. Jak je to u tebe? Naškudlil jsem nějaký stříbrný a svrběj mě ruce, ovšem na druhou stranu už se mi nechce "trpět" bez prémka s čímkoliv ve stocku a jsem na vážkách, jestli to kupovat, slevu jsem bohužel prošvihnul.

Mimochodem, už si dohrál Skyrim? Měl jsem pokušení založit tu vlákno, ale rozhodl jsem se, že by se tady neujalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je dobře, že je MM lepší než byl, paradox je, ž současně , aspoň podle toho, co jsem se tu dočetl, se paradoxně zmršila hra na opačném konci tabulky. Rozebírat to nebudu, protože se to už řešilo, ale při možnosti volby a nějakým balancu by se mazáci neuchylovali k "jatkám" v nižších tierech. Ale to jsou jenom moje domněnky...

 

Pokud se nepletu, tak k úpravě MM došlo až v současné verzi hry. Do té doby jsem se pohyboval hodně v první třídě s RenaultFT (T1) a pomáhal týmu proti nepřátelským mazáků v Minimausu, BT-2, Tetrarchu. S RenaultFT mám odehráno 908 bitev a přestal jsem s ním hrát, když byl upraven MM a začal jsem tam být já ten terorizující nováčky. Do úpravy MM jsem tedy odehrál asi 890 bitev a jen jedinkrát jsem zažil bitvu čistě T1. Jinak to bylo vždy 50/50 nebo i více ve prospěch T2. Většinou si tam dělali co chtěli 1-3 hráči z každého tým a zbytek byl víceméně do počtu. Skoro každou bitvu měl někdo z těch vyvolených 5-11 killů. Jen tak mimochodem má RenaultFT nejvíc ocenění scout z mého vozového parku.

 

Dnes pokud mohu posoudit po pár bitvách asi 30 to v první třídě vypadá mnohem lépe. Bitvy převážně čistě T1. Sice tam jsou zkušení hráči, ale už nejsou neohrožení a všemocní. 7 a více killů se tam vidí málo a to jen na některých mapách. Také se díky vyrovnanější technice musejí víc profíci spoléhat na ostatní hráče. Dále mám pocit, že týpci co mají snahu v četě kosit hráče v T1 jsou posíláni do bitev k T2, kde jim to většinou TD a prémiáky rozmluví. Rozhodně se úprava MM první třídy povedla a nováčci si nemají až tak na co stěžovat. Horší pro ně bude asi šok např. s M6(T6) v základu s posádkou horko těžko na 100%, když na ně vlítne někdo s Typem (T8) s posádkou na 100% + několik perků a arty je kapitola samo pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt peklo, potřebuju vydělat nějaký prachy, tak jsem vzal Löwe... Po dlouhý době standardní bitva, ale plesk chance to win 22%, top tank IS-4 s EFR 830, co to k***a je?

Dneska vůbec všechny bitvy od tieru VI výš, chance to win 5 - 28%. Po 9. prohře v řadě jsem to vypnul a šel si dát šlofíka, teď to pustím, a ono se to nezměnilo...

Já jsem normální lama, tak by mě to mělo taky někdy nechat vyhrát, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Pokud se nepletu, tak k úpravě MM došlo až v současné verzi hry.

Nepleteš se. Jinak bych na to po skoro dvou měsících pauzy ani nešáhnul! A to chodím lamit do t.5-6 a kdyby mi to tak hrálo jako mi to kecá... :Smile-hiding:

Já jenom subjektivně vycházím ze svého pocitu a z toho, co tadu čtu. A pokud se třeba Svejk líp domluví s ostatními v tieru 1, proč ne. Jiná věc je machřík, co má oproti ostatním výbavu a zkušenosti a jde si tam něco hojit...Kdo to nedělá, toho se ho to nemůže dotknout a já vůbec nemusím mít úplně pravdu, s čímž počítám.

Tak a jdu si dát na publik nakopat řiť :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo... Tak jsem se nakonec odhodlal a koupil Pattona.

 

Poznatek č. 1) stock patton je utrpení. Každý tank je ve stocku utrpení, ale s vyšším tierem člověk trpí déle a déle. A ne, převádět si expy na free expy nebudu, exchange rate je zlodějina :)

 

Poznatek č. 2) na nižších tierech jsou mnohem vyrovnanější bitvy. I když to hodně zobecním - 1-2 velmi dobří hráči, pár průměrnějších a zbytek, 7-10, v různých odstínech červené. Červení hráči hrajou i výše, ale dobrých hráčů je mnohem více a většinou je jeden tým platoonem tří hráčů s W/L kolem 45 % stržen do propasti během 3-5 minut.

 

3) artyny - peklo na vyšších tierech opravdu existuje! V poslední hře, než jsem to zase znechuceně vypnul, projížděl blízko okolo mě spřátelený Lorrain. Nepřátelská arty po něm vystřelila (já naspotovaný nebyl), já to dostal za 1100, Lorraine o něco méně, řidič dole, nabíječ dole, pásy dole, stejně tak i moje čelist a peněženka.

 

Doteď jsem hrál nejvíce tiery 6 a 7. Tier 9 je něco úplně jiného a nebudu si dělat iluze, hraju na něm zoufale špatně. Doufám, že až pattona vyexpím, že půjde hra o něco lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to svejk: ty máš taky Su100. Ptal jsem se ve vlákně o něm na současný losy. Panthenol, kterej má to td ve fullu si docela pochvaluje, druhý hráč říká opak. Soudím, že ta vybavenost+skilly ovlivňujou nalosování, většinou v 6-8. Jak je to u tebe? Naškudlil jsem nějaký stříbrný a svrběj mě ruce, ovšem na druhou stranu už se mi nechce "trpět" bez prémka s čímkoliv ve stocku a jsem na vážkách, jestli to kupovat, slevu jsem bohužel prošvihnul.

Mimochodem, už si dohrál Skyrim? Měl jsem pokušení založit tu vlákno, ale rozhodl jsem se, že by se tady neujalo.

SU100 jedu primárně v rotách, takže moc neporadím. Jen teď dám pár her, protože se přes něj půjde na nové Ruské TDčko. Jezdím se 100mm kanonem, páč penetrace je stejná jako u 122, ale reload a čas zamíření je někde jinde...

Skyrim jsem už dlouho nehrál...ale vrátím se k němu. Aktuálně si k tanků zahraju klasiku...panzer generál II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už v garáži svítím modře... :-) za dnešek mi 3x před gun ve sniper modu najel náš tank .... vždy sem se omluvil...vždy to uznali jako svou chybu ... ale sem modrej... :-) Kdy to zmizí???

Edit: zhaslo to po odehrání dalších 5 bitev a vypnutí a zapnutí hry...

 

Navíc jsem zjistil...že pokud se s nějakým tankem ten den nedaří, tak se s ním opravdu NEMá jezdit. To je třeba 10 proher za sebou .... naštěstí nevozím barvičky... asi by mi to bylo hned jasné a taky bych se zbláznil... ovšem vezmu jiný tank... a s tím není problém... je to alespoň vyrovnané ...

Asi taky začnu věřit na konspirační teorie... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera po měsíční pauze vrátil k WoT a dnes mám chuť to zase vzdát. Ať vezmu co vezmu, tak dnešek tragický. Když sedím v artě, takj stihnu jednou vystřelit a už je to 0:10, a to polovina týmu byli X. Z dnes cca. 20 her možná tři výhry, to snad už ani nemůže být náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říci, že dnešek patří mezi moje vůbec nejúspěšnější dny :Smile_honoring: Skvělé losy, dobré týmy, které se dokázaly dohodnout na taktice, dostatek štěstí, prostě parádička :Smile_Default: Za celou dobu hraní jsem zažil oproti patnácti výhrám jen čtyři porážky, přičemž to pokaždé bylo jen tak tak. I ten útok na Malinovce a Prochorovce se mi dnes líbil a vyjímečně jsem na něj nenadával :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...