Přejít na obsah

Windows 10 + aplikace


HeavyBoyJoe

Recommended Posts

 

HBJ: Celkem souhlasim ze je sledovano naprosto vsechno, problem je s filtrovanim informaci (je jich prilis mnoho). Nevim jak to myslis s tim jak se k tomu kdo postavi...kdysi jsme s kamaradama pokusne pouzivali PGP k sifrovani obsahu mailu, dnes celkem pochybuju ze je to vubec legalni.

To si nemůžu šfrovat obsah mailu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemůžu šfrovat obsah mailu??

Pokud vim tak byly sifrovaci algoritmy v USA prohlaseny za zbrane a jsou regulovany. PGP dostalo zakaz volne sirit svuj sw. Nevim jestli se to nezmenilo, v EU je ale sifrovani e-mailu pomoci verejneho a soukromeho klice urcite legalni. Jen si asi musis zaplatit - driv to bylo zdarma a bez dohledu (nikdo ted nemuze vedet ze v algoritmu nejsou zadni vratka).

 

edit: Nebudu to prepisovat, jadro tkvi v tom ze zhruba do roku 96 bylo mozno digitalne podepsat  (a tim zasifrovat) e-mail bez dohledu nejake statni autority. Dnes musis pouzit komercni sw ktery podleha kontrole (minimalne v USA).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to automatický stahování přijde jako další fáma o Win10.

 

Mám teď 8.1, žádnou registraci pro Win10 jsem neprováděl. Aktualizuju pravidelně, vždy si prohlížím co stahuju a nikdy tam nic z Win10 nebylo. Stejně tak v historii, kterou jsem lehce prohlídl nic o neúspěšných instalacích Win10 není.

 

Žádnou skrytou složku s win o velkosti 6GB nemám...  :unknown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu věříš tomu, že W10 mají v sobě databázi všech her s otisky originálních spouštěcích souborů a pravidelně je porovnává??? To je stejný HOAX jako že W10 odesílají tvou fotografii a otisky prstů...  A nebo, že vyhledávají v počítači pirátské verze filmů a hudby... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu věříš tomu, že W10 mají v sobě databázi všech her s otisky originálních spouštěcích souborů a pravidelně je porovnává??? To je stejný HOAX jako že W10 odesílají tvou fotografii a otisky prstů...  A nebo, že vyhledávají v počítači pirátské verze filmů a hudby... 

 

Mě by jen zajímalo, kdo tyhle kraviny vymýšlí. :-D Spousta jich je v diskuzích o W10 na Živě.cz a většinou jsou pod nimi podepsáni lidé kolem Linuxu. Někdy je hodně zábavné to číst. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se tím zabýváte :-) Nakonec je budou mít na kompech všichni (jo, já vím, že ne) a nějaké hoaxy tomu nezabrání. Jak budou v korporátní sféře a začnou se prodávat předinstalované tak bude vymalováno :-)

To je (bohuzel) pravda, a prave proto je potreba se zabyvat tim co nas ceka a nemine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a prave proto je potreba se zabyvat tim co nas ceka a nemine.

Zabývat se něčím má smysl v případě,že mám nějakou možnost to nějakým způsobem ovlivnit, či změnit.... Naopak nemá pražádný smysl se zabývat HOAXy jenom proto, že potvrzují něčí pohled na věc... Tedy opravdu nevidím důvod proč se zabývat nesmysly jako, že W10 v počítači hledají nelegální filmy, hry, hudbu, odesílají fotky otisky prstů a čísla účtů a nebo dělají soupis vašich milenek...

 

Lidstvo vybavené počítači se dělí do dvou skupin...  A) W10 má a B) W10 nemá...

 

A skupina se dělí opět na dvě skupiny... A1 systém normálně používá a A2 se v něm vrtá a zkoumá jak co vylepšit, či změnit....

 

B skupina se dělí na tři podskupiny... B1 vymýšlí HOAXy a B2 obchází fóra, šíří tyto HOAXy a pohoršuje se jak je ten systém špatný.... B3 si v klidu a pohodě užívá předchozí systém....

 

 

Já patřím do skupiny A1.... A vy???

 

:dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím B3, zkoušel jsem W10, ale pár her mi po "upgradu" nefungovalo(fungovali špatně), tak jsem se vrátil na win 7, ale až budu dělat formát systémového disku tak tam půjde W10 a budu ho používat tak jak do teď. Pár legálních her(koupených), sem tam nějaká nelegální hra a soft.

Většina her stejně pozná, že jsou nelegální a to že to bude (ne)vědět i mrkvosoft mě nějak netrápí. W10 prostě nedělá nic moc jiného než W7 / W8 nebo prohlížeče, steam, origin, atp... 

Steamu třeba vadí to když hrajete nějakou cracklou hru a pak zapnete original na steamu, tak blbne. Steam stejně ví co máte v pc za hry a taky dělá průzkum hardwaru(co používáte za GPU, CPU, RAM, monitor, MB, dokonce ví i o myši a mikrofonu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabývat se něčím má smysl v případě,že mám nějakou možnost to nějakým způsobem ovlivnit, či změnit.... Naopak nemá pražádný smysl se zabývat HOAXy jenom proto, že potvrzují něčí pohled na věc... Tedy opravdu nevidím důvod proč se zabývat nesmysly jako, že W10 v počítači hledají nelegální filmy, hry, hudbu, odesílají fotky otisky prstů a čísla účtů a nebo dělají soupis vašich milenek...

 

Lidstvo vybavené počítači se dělí do dvou skupin...  A) W10 má a B) W10 nemá...

 

A skupina se dělí opět na dvě skupiny... A1 systém normálně používá a A2 se v něm vrtá a zkoumá jak co vylepšit, či změnit....

 

B skupina se dělí na tři podskupiny... B1 vymýšlí HOAXy a B2 obchází fóra, šíří tyto HOAXy a pohoršuje se jak je ten systém špatný.... B3 si v klidu a pohodě užívá předchozí systém....

 

 

Já patřím do skupiny A1.... A vy???

 

:dntknw:

 

Jses docela dobrej manipulator, mel by ses dat na politiku, ja jsem zatim B3. (i kdyz s tim asi nesouhlasis...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu věříš tomu, že W10 mají v sobě databázi všech her s otisky originálních spouštěcích souborů a pravidelně je porovnává??? To je stejný HOAX jako že W10 odesílají tvou fotografii a otisky prstů...  A nebo, že vyhledávají v počítači pirátské verze filmů a hudby... 

 

Nemám W10, nejsem ani jeho tvůrce, proto jsem se normálně zeptal.Navíc mi to nepřijde zas tak nereálné.., to že ti udělají scan programů, či nějaký report činnosti... a ten i bez tebe někam odešlou..., ne že přímo maj něco v databázi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě to opravdu nepřijde nereálné??? A proč by to MS proboha dělal??? Většina tvůrců her jsou pro MS konkurenti... Respektive obráceně... Jen na málo AAA hrách se podílí MS.... Tak proč by hlídal konkurenci, jestli je někdo "neokrádá"... 

 

Podobný HOAX letěl světem už při zavedení DRM... Protože se však DRM v systému moc neujal, tak ho alespoň integrovali do všech velkých browserů (IE, Chrome, Mozilla, Opera, Safari)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nahodil jsem desítky asi před týdnem......celkem v pohodě...žádný velký problém.

Jen bych měl dvě otázečky, jestli někdo neporadí.

 

Nějakým scriptem jsem odstranil ty sledovačky, ale nejde mi stahovat z obchodu, tak nevím jestli je to tím...nebo je chyba jinde, jsem normálně přihlášen pod ms účtem, aplikace se jakoby začne stahovat, ale hned to hodí nějakou chybu, hledal jsem na netu, našel nějaké návody, ale nešlo.

 

Druhá věc mi vadí trochu víc, ale taky nic zásadního......ve wins i ve wows mám stejné rozlišení....v 7čkách při alt+tab se okna přehodila rychle(okamžitě), ale v 10kách se mi to přehazuje, jako by bylo rozlišení jiné, tedy déle...i monitor si něco přecvakne :D (tabulka DVI se zobrazí)......nevíte co s tím? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

add 1) bude to pravděpodobně tím, protože komunikace s Windows store je jednou z komunikací, kterou prezentovali jako sledování.... Takže pokud ten script zakázal i toto, tak to bude problém házet....

 

Doporučuji článek Windows 10: analýza probíhající komunikace A po přečtení zjistíš, že stačí nastavit volby, co jsou přímo ve  woknech a není potřeba žádné scripty... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...