Přejít na obsah

Windows 10 + aplikace


HeavyBoyJoe

Recommended Posts

Ano, to je on. Já ho však viděl na jiných stránkách, odkud to patrně vzali zde. Mezi tím jsem se už o tom bavil s kámošem, který mě na to upozornil.

 

Na druhou stranu, než samotný obsah by mě spíš točilo to množství přenesených MB, což by můj ne úplně turbo NET dosti zadýchalo  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Visty a Seven také nabourávaly hlavičku souborů... A to dokonce mp3 (který tedy považuji za hodně rozšířený formát... ruku na srdce, kdo z vás v poslední době použil nějaký waw soubor)... Ale chápu, že nadpis toho článku zní děsivě a o co ve skutečnosti jde už nikdo neřeší... Vidím, že senzace za každou cenu se dostává i do IT zpráv... 

 

Takže ano... Bu, bu, bu... Bojte se desítek... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Visty a Seven také nabourávaly hlavičku souborů... A to dokonce mp3 (který tedy považuji za hodně rozšířený formát... ruku na srdce, kdo z vás v poslední době použil nějaký waw soubor)... Ale chápu, že nadpis toho článku zní děsivě a o co ve skutečnosti jde už nikdo neřeší... Vidím, že senzace za každou cenu se dostává i do IT zpráv... 

 

Takže ano... Bu, bu, bu... Bojte se desítek... :-)

Bu Bu Bu, zrovna ja .wav pouzivam, nebot obcas delam neco i s hudbou. 7mi taky nabouravali hlavicky souboru? Toho jsem si nevsiml, ale kdyz to rikas.....hledat to nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro mi to připadá, jako by ty různé poplašné zprávy šířila konkurence.... :-D

 

Je snad poplasna zprava ze se W10 snazi co nejvice omezit soukromi uzivatele? Je poplasna zprava ze se prokazalo ze maze hlavicky nekterych souboru pri kopirovani?

Jsou to poplasne zpravy, nebo pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, první je poplašná zpráva... Nic se omezit nesnaží... Jsou tam zapnuté služby, které se dají vypnout... To zanmená že tam je sice nastavena defaultně nízká úroveň soukromí, ale je jen na uživateli co nechá běžet a co ne... Nazývat to "snahou" je právě ten poplašný a senzachtivý výrok...  Druhé už je v tento moment také poplašná zpráva... (ráno proběhl hotfix)... Ale kdo se chce, může se děsit dál... 

 

Baví mě, když lidé, kteří ten systém neviděli ani z rychlíku mě budou přesvědčovat jaký ten systém je, či není a nebo jak se chová, či nechová... Je zajímavé, že tyto zprávy nejvíce přetřásají ti, co ten systém nemají... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vono je to jako se ženskou, když mám doma win 7 64 pro se kterým jsem spokojenej , proč mám honem skočit po nové, něco jiného je konec podpory a s tím související i nutnost přejít na nové OS, ale takto ? :-) se učím lítat a ještě abych se učil systém :-D

 

někteří mi přijdete ,jako -  vyjde novej mobil...honem honem já ho chci, přitom starším se dovoláte stejně, ale je to tady zajímavá diskuse, člověk se a nyní to myslím vážně něco i dozví, takže palec nahoru ! :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meritum předchozí zprávy ale nebylo o tom jestli přejít, nebo nepřejít... To je každého věc a a ať používá systém, jaký je mu libo...

 

Ano, já jsem využil nabídky MS a mám W10... A tak mě opravdu baví jak mi lidé, kteří ho nemají tvrdí, že mi na tom neběhají staré hry... (běhají mi všechny staré hry, které mám)... Jak mi tvrdí, že systém posílá kvanta dat někam... (kromě komunikace s aktualizačními servery jednotlivých služeb, či programů, kde to mám výslovně povolené neodesílá nic navíc)... Jak mi nebude běhat starý HW (mám starou TV kartu, která ve W7 nechtěla běhat... Tady běhá a dokonce si i ovladač stáhnul systém sám)... Tedy já jsem spokojený... A proto mě opravdu rozesmávají ty katastrofické zprávy jak W10 to a W10 ono a opravdu se pomalu blížící hrozbě exploze celého kompu...

 

Takže ať si používá každý co uzná za vhodné...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, první je poplašná zpráva... Nic se omezit nesnaží... Jsou tam zapnuté služby, které se dají vypnout... To zanmená že tam je sice nastavena defaultně nízká úroveň soukromí, ale je jen na uživateli co nechá běžet a co ne... Nazývat to "snahou" je právě ten poplašný a senzachtivý výrok...  Druhé už je v tento moment také poplašná zpráva... (ráno proběhl hotfix)... Ale kdo se chce, může se děsit dál... 

 

Baví mě, když lidé, kteří ten systém neviděli ani z rychlíku mě budou přesvědčovat jaký ten systém je, či není a nebo jak se chová, či nechová... Je zajímavé, že tyto zprávy nejvíce přetřásají ti, co ten systém nemají... 

Takze w 10 se nesnazi omezit soukromi uzivatele? (ze se to ty i ja umime vypnout na tom nic nemeni!) Pouzij logiku - snazi se nebo ne?

Dalsi zprava je potvrzena, hotfix - no slava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesnaží... Snaha je úsilí dosáhnout nějakého výsledku... Nebudeš tomu věřit, ale W10 ohledně omezení nevykazuje žádné úsilí.... Ale chápu, že o tento senzachtivý termín tak bojuješ... Protože jsi již dříve se tady pohoršoval, co všechno špatného ten W10 nedělá... Předpokládám, že máš W10 nainstalované a barvitě nám to úsilí popíšeš... 

 

Už jenom chybí, aby jsi se zeptal nějakého uživatele w10 jestli mu chodí všechny starší programy a až ti odpoví tak tvrdit, že to není pravda, protože takhle se přeci Microsoft nechová...  :fx503d1dcc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesnaží... Snaha je úsilí dosáhnout nějakého výsledku... Nebudeš tomu věřit, ale W10 ohledně omezení nevykazuje žádné úsilí.... Ale chápu, že o tento senzachtivý termín tak bojuješ... Protože jsi již dříve se tady pohoršoval, co všechno špatného ten W10 nedělá... Předpokládám, že máš W10 nainstalované a barvitě nám to úsilí popíšeš... 

 

Už jenom chybí, aby jsi se zeptal nějakého uživatele w10 jestli mu chodí všechny starší programy a až ti odpoví tak tvrdit, že to není pravda, protože takhle se přeci Microsoft nechová...  :fx503d1dcc:

Ale jasne ze snazi! Podivej se na default nastaveni (ktere si 99 procent uzivatelu necha.)

Tva argumentace nema bohuzel nic spolecneho s vecnosti ci logikou, takze koncim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snaha je vědomé úsilí... A i když je pro tebe W10 démonický systém tak si buď jistý, že nic vědomého se v něm neodehrává... Defaultní nastavení není úsilí, ale právě jen defaultní nastavení... Pokud tě ty W10 tak děsí, tak je nepoužívej... Nikdo tě nenutí... Ale nesnaž se těm co je mají a používají vysvětlovat co dělají a nedělají... Vypadáš pak směšně... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snaha je vědomé úsilí... A i když je pro tebe W10 démonický systém tak si buď jistý, že nic vědomého se v něm neodehrává... Defaultní nastavení není úsilí, ale právě jen defaultní nastavení... Pokud tě ty W10 tak děsí, tak je nepoužívej... Nikdo tě nenutí... Ale nesnaž se těm co je mají a používají vysvětlovat co dělají a nedělají... Vypadáš pak směšně... ;-)

Snaha je skutecne vedome usili - s tim souhlasim. Jinak se jdi vycpat, kdyz nedokazes argumentovat vecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to defaultní nastavení tam musel někdo vědomě nadefinovat. I s tím, že si to 90% lidí nepřepne. W10 mám a považuju je za dobrý systém. To jen k té debatě a k tomu, o co se MS vědomě snaží, nebo ne. Samozřejmě že se snaží získat co nejvíce informací. Že to někomu leze do soukromí a omezuje ho to? No jistě.

Můžeme debatovat, zda je primárním cílem omezit soukromí - to asi ne. Ale MS ví sakra dobře, co dělá a proč ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cílem MS je dostat se lidem do soukromí. Jelikož je to tak defaultně nastavený, tak si myslím, že se není o čem bavit. 

Ano, jde to vypnout, ale 95%populace nemá ani šajnu, co to vůbec znamená, tzn cíl to plní... zkusil jsem, zbavil jsem se toho. Nenašel jsem jedinou výhodu oproti sedmičkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...