Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Suřík + Albo. Vlastně olověná základní barva na kov v prášku a to stejné ale hliníková. To asi dnes už koupit nejde, že? Dva šutráky ( křemeny nejlépe ), zabalit do toaleťáku a pak utáhnout Izolepou. Bouchací kuličky obrovského efektu zvukového i kouřového a dělaly parádní fleky na zdech.... :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řezník má těsně před zavíračkou a zůstalo mu jedno kuře, kterého by se před víkendem rád zbavil.
Najednou doběhne chlapík a jakoby zázrakem se ptá: "Máte kuře?"
Řezník: "Ano, samozřejmě." A vytáhne kuře z chladničky, hodí na váhu: "Kilo a 20 deka. Může být?"
Chlapík: "A o něco větší nemáte?"
Řezník vrátí kuře do chladničky, vytáhne to samé, troška ho otočí, nenápadně přitlačí na váhu a říká: "Kilo sedmdesát. Může být?"
Chlapík: "Super! Vezmu si obě!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem nijak jinak nemyslel. Jak jsi na to přišel. To co jsem napsal jsem chtěl také sdělit. Bylo mi to už trapné za něho, jak je jednostranně orientovaný. Udělej si statistiku jeho vtipů, které sem dal. Takže jsem rýpal naprosto přesně a odůvodněně. Já důvod měl, nevím ale co v tom hledáš ty?

 

Kvůli mě ti vážně trapně být nemusí. Já se trapně necítim. Jestli si připadáš jako blbec, pak asi sám ze sebe.

Ale díky za starost.

Jinak Kanáre, ty sám nestranný nejsi, pak potom nechápu, proč ti vadí moje jednostrannost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem nijak jinak nemyslel. Jak jsi na to přišel. To co jsem napsal jsem chtěl také sdělit. Bylo mi to už trapné za něho, jak je jednostranně orientovaný. Udělej si statistiku jeho vtipů, které sem dal. Takže jsem rýpal naprosto přesně a odůvodněně. Já důvod měl, nevím ale co v tom hledáš ty?

 

Jop, určitě nemám lepší věci na práci, než si dělat statistiku něčích vtipů :-D Už to nehul, prosímtě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, určitě nemám lepší věci na práci, než si dělat statistiku něčích vtipů :-D Už to nehul, prosímtě :-D

Tak pokud to nevidíš hned a nevšimneš si toho, jak sem pere jeden vtip za druhým a v každém je zesměšňovaný Obama, USA a nebo imperialisté, tak jsem ti navrhnul udělat si statistiku. Ale statistika je celkem na nic, když on jede na 100% :thumbsup: . Až po mé invektivě dal jeden fórek z jiného soudku. A Sonorku, ukaž na něčem moji jednostrannost co se týká vtipů. Pokud to nedokážeš, tak jsi lhář !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...