Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

To uz si delaji srandu ne?? 10 Ecek za tuplak? Se zblaznili, ne? :-D

Kdyby to byl alespoň tuplák! Když jsem byl naposledy na oktoberfestu, tak tam čepovali tak podměrečný tupláky, že to mělo tak maximálně půllitra…

 

 

 

 

a dodatek: no LOL jerku, ty si fakt ale zoufalec… :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

 

teda ty si to ale dokážeš načasovat! :-)

 

 

…k dokonalosti té kompozice tam chybí ještě miska vařeného zelí, kousek bramborové knedle a kus čerstvého křupavého chleba. No a samozřejmě pořádný máz vychlazeného točeného, o tom žádná!

A v pozadí pak válenda s natřepaným polštářkem, kde by se ta dokonalost završila dobrou dvacítkou (možno vyložit po obém způsobu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

East German Child Soldiers driving a miniature Tank

 

http://www.liveleak.com/view?i=292_1259228064

 

Bohužel sem neumím vložit to video rovnou.

Ty kráso tohle sehnat na airsoft to by byla hlína xD

I když opravte mě jestli se mýlim, ale komentátor to dost kritizuje. Dětské bojové hry Ostdeutsche skautíků mu jsou dost proti srsti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10941858_766881826772732_417969738558285

 

Muž: Ztratila se mi žena, šla jenom do obchodu, a pořád se nevrací!
Policajt: Jak je Vaše paní stará?
M: To přesně nevím … třicet... pět??
P: A jak je vysoká?
M: No … je menší než já....
P: Štíhlá - silnější?
M: Asi tak - akorát.
P: Barva očí? Vlasů?
M: Barva očí … to nedovedu přesně popsat. A barvu vlasů má podle ročního období a módy.
P: A co měla na sobě?
M: Asi … džíny?? Tričko??
P: Šla pěšky nebo jela autem či MHD?
M: Jela autem! SPZ AA-1234, tmavomodré Audi A8 quattro, střešní okno s kovovým rámem, 18palcové disky s ET35, obsah motoru tři litry V6, výkon 333 koní, osmistupňová automatická převodovka s možností tipronic do polohy manualu…LED světla pro všechny polohy, jemňoučký škrábanec na levém předním nárazníku a odřeninka 0,5x1 cm na předním disku...

 

11426160_921291187914794_487946239534464

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waltare ty šéfuješ nějakému psímu útulku?

 

ne, ad 1 je ten obrázek podle mě vtipnej a zároven pravdivej, bo ten pes na obrázku byl už vrácen že je problémovej ...a musel se najít někdo kdo ty koule má. a má můj  velký respekt... a ad2 kdyby jsi se pořádně podíval, vidíš tam Občanské sdružení, ne utulek....

 

tohle Občanské sdružení zachraňuje feny a psi v drtivé většině z množíren, kde je ti parchanti maj na chov a pak je třeba vyhodí, či se jich chtěj zbavit., ti psi jsou v neskutečně špatném zdravotním stavu...atd, občanské sdružení bez dotací atd...kdy jsou peníze od fandů " pläcatých čumáků " se je snaží dát zdravotně dohromady  a pak jim prostě poskytnout novej domov , je to občanská iniciativa :) neziskovka

 

původně nápad pár " bláznivých " ženských ( jednu z nich mám doma, ta toho však nechala protože toho bylo na ni až moc  ) :-) , který dokázal v dnešní době sakra kus práce pro ty placaté čumáky :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...