Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tak jsme byli s manželkou na mistrovství republiky mažoretek v Poděbradech, neboť nám tam soutěžila dcera. Ubytovali jsme v hotýlku Obora. Na chodbě hotelu mě manželka zastavila a že prý mně musí vyfotit, že takováhle kompozice mě nejvěrněji vystihuje. Já nevím, ale mně připadá, že na tom prostředí není nic, co by stálo za povšimnutí :-D
 

 

IMG_2766.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Tak jsme byli s manželkou na mistrovství republiky mažoretek v Poděbradech, neboť nám tam soutěžila dcera. Ubytovali jsme v hotýlku Obora. Na chodbě hotelu mě manželka zastavila a že prý mně musí vyfotit, že takováhle kompozice mě nejvěrněji vystihuje. Já nevím, ale mně připadá, že na tom prostředí není nic, co by stálo za povšimnutí :-D

 

 

No, nechcu tě moc plašit, nic zásadního tam skutečně není. Ale manželku bys měl preventivně zmlátit a trochu si ju hlídat…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme byli s manželkou na mistrovství republiky mažoretek v Poděbradech, neboť nám tam soutěžila dcera. Ubytovali jsme v hotýlku Obora. Na chodbě hotelu mě manželka zastavila a že prý mně musí vyfotit, že takováhle kompozice mě nejvěrněji vystihuje. Já nevím, ale mně připadá, že na tom prostředí není nic, co by stálo za povšimnutí :-D

 

Ja som si tiez nic nevsimol, len mi prosim prezrad ako chodis cez dvere ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Interesantní. Fotky z jeskyní na Novém Zélandu s extrémně dlouhou exposicí.

 

(velmi volný překlad: Jistý fotograf Josef Michael spáchal velmi dlouhou expozici při fotografování larev na 30 miliónů let starých krápnících v jeskyních na Novém Zélandě.)

 

A jen doplním: Arachnocampa luminosa je jakýsi dvoukřídlý druh komárů. Životní cyklus začíná Vajíčkem, ze kterého se vylíhne larva, která se poté zakuklí a stane se z ní dospělý hmyz. Většinu života tráví v larvárním stádiu a to 6–12 měsíců, v závislosti na dostupnosti potravy. Když larva vyleze z vajíčka, je 3–5 mm dlouhá, ale v průběhu larvárního stádia vyroste do zhruba 3 cm. Tělo larvy je měkké, ale hlava je pevná. Když se z larvy stane kukla, tak visí dolů ze stropu jekyně na hedvábném vlákně, které sama vytvoří. Období kukly trvá 1–2 týdny. Jediným účelem dospělého jedince je rozmožování. Dospělí jedinec nepřijíma potravu a žije jen několik dní. Partera si samci i samice hledají pomocí svých světélek. Jsou to špatní letci a většinou zůstávají ve stejné jeskyni. Samice naklade vajíčka, ze kterých se o zhruba 20 dnů později líhnou larvy a celý cyklus se opakuje.
Larva má na stropě jeskyně hnízdo z hedvábí, které má zhruba 70 hedvábných vláken 30–40 cm dlouhých. U lesních jedinců jsou vlákna mnohem kratší, maximálně 5 cm. Světlo vydávané larvou má přilákat kořist, jwenž se má zachytit do vláken. V noci to v jeskyni vypadá, jako kdyby nahoře svítily hvězdy. Mezi kořist Arachnocampy luminosy patří jepice, chrostíci, mouchy, motýli a dokonce i malí plži a mnohonožky. Kořist se do hedábných vláken chytí a larva ji poté sní. Když jsou populace velké, může nastat i kanibalismus. Vydávání světla je výsledkem chemické reakce luciferinu a enzymu luciferáza. Díky výskytu v jeskyních má Arachnocampa luminosa málo predátorů, ale loví ji sekáči a nebezpečí pro ni představují parazitické plísně. Největší nebezpečí však představuje ničení jejich přirozeného prostředí ze strany lidí.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angela Merkelová je nanávšteve u Obamu a Obama sa jej chváli:
Pozri Angela, keď stlačím tento gombík, celá Moskva je zrovnaná so zemou.
Keď stlačím tento gombík, celé Rusko je zrovnané so zemou.
A ak stlačím tento gombík, celé Rusko aj Čína sú zrovnané so zemou.
Angela mu odpovie:
No. . . Moja babka bývala v Berlíne a v dome mala tri záchody.
Prvý mala porcelánový záchod, druhý mala strieborný záchod a tretí mala zlatý záchod. Ale keď prišli Rusi, dosrala sa na chodbe.

 

Proč bych měl platit nějakej poplatek za vypalovačku a média, když nebudu nic krást?

Protože máte nástroj.
Tak to mě zavřete za znásilnění sousedky!
Vy jste znásilnil sousedku?
Ne, ale mám nástroj!

 

Když jsi mrtvej, tak jsi mrtvej a nevíš o tom. 

Těžký je to jen pro ty ostatní.

Je to podobný, jako když jsi blbej.

 

281960_432137320165344_1082234159_n.jpg?

 

Better to be hated than loved for what you're not...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...