Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jan Pavel II, občanským jménem Karol Wojtyla byl po celou dobu války v Krakově... V Hitlerjugend byl Joseph Ratzinger, pozdější papež Benedikt XVI... 

Náckové mlátí a kopou na zemi ležícího Poláka. Jde okolo jasnovidec a říká: „Pánové, nechte toho, mám takové tušení, že tohle je budoucí papež!“ Jeden z nácků se otočí, začne se smát a říká: „Jestli tohleto je budoucí papež, tak já budu papežem hned po něm!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan Pavel II, občanským jménem Karol Wojtyla byl po celou dobu války v Krakově... V Hitlerjugend byl Joseph Ratzinger, pozdější papež Benedikt XVI... 

Já si ty papeže lehce popletu. Vypadají všichni stejně jako třeba vietnamci :biggrin: a tahle fotka mi asociovala ten vtípek co sem dal Sting, tak proto. Osobně dost církev nemám rád a papeže obzvláště protože nemám rád jakékoliv instituce, které slouží k oblbování lidí. Vím, takových institucí je víc ale tahle je asi nejstarší a nejúspěšnější, tak proto mám na ně tak spadeno :mad: . Ale to je jen moje trauma :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...