Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Příjde paní k doktorovi a povídá: "Pane doktore moje přirození jak to říct kulantně . . . nevoní."

Doktor na to: Máme nové prášky ze Švýcarska a po nich by se to mělo zlepšit"

Paní přijde za týden s tím, že se to nezlepšilo.

Doktor na to, že to v tom případě to bude problém a poslední možnost je omývat si přirození svěcenou vodou.

Paní přijde do kostela přehodí nohu přes nádobku se svěcenou vodou a začne omývat.

V tom vedle ní něco cinkne, podívá se . . . hřebík. Zvedne hlavu a Ježíš už visí jen za jednu ruku a druhou si tiskne nos.

Paní jde nešťastná opět za doktorem a ten ji poradí aby si našla někoho kdo nemá čich.

Paní si podá inzerát, seznámi se se sympatickým pánem bez čichu a po několika schůzkách si ho pozve domů.

Svlečená kráči do postele, přiléhá k pánovi a on povídá: Poslouchej tobě strašně smrdí p . . řirození."

Ona: "Jak to můžeš vědět když nemáš čich?"

"No čich nemám, ale strašně mě pálí oči."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nových nákupních vozíčcích užívaných některými supermarkety byl systém určený pro vkládání mincí v nominální hodnotě

10,- CZK nahrazen novým, mnohem sofistikovanějším.

Dejte pozor, kam minci strkáte!!

 Problém: minci už zpět nikdy nedostanete!

 


b8cb9cfc5881aad399d46ed91f397d5b.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Francouzská vláda včera oznámila, že zvýšila stupeň pohotovosti z „Utíkejte“ na „Schovejte se“. Vyšší stupně jsou už jenom „Kolaborujte“ a „Vzdejte se“. Zvýšení stupně bylo urychleno nedávným požárem, který zničil jedinou francouzskou továrnu na bílé prapory. To mělo za následek naprosté ochromení branných sil této země.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psali, že nějaký trouba v pyžamu něco ukradl a když mu na to přišli, tak se přiznal a požádal o useknutí ruky, jako trest a pokání k Alláhovi. Samozřejmě, že ti ostatní fanatičtí magoři mu tu pracku usekli mačetou. Prý mu ji sekali na 4 seky !!! Nevím, zda se tomu smát a nebo plakat protože každý řezník umí porcovat kotlety na jednu ránu, takže ten kat musel být totální dřevo a nebo měl tu mačetu tupou jak zadek. Dále pak mě pobavil ten naprosto pokrytecký postoj jak odsouzeného, tak jeho soudců. Namísto toho aby například do smrti oběma svýma rukama odčinil svůj hřích a pomáhal tam, kde je potřeba a zadarmo, tak bude teď někde sedět u mešity a požadovat almužnu protože je mrzák. To by jeden fakt brečel :facepalm_wowp: :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psali, že nějaký trouba v pyžamu něco ukradl a když mu na to přišli, tak se přiznal a požádal o useknutí ruky, jako trest a pokání k Alláhovi. Samozřejmě, že ti ostatní fanatičtí magoři mu tu pracku usekli mačetou. Prý mu ji sekali na 4 seky !!! Nevím, zda se tomu smát a nebo plakat protože každý řezník umí porcovat kotlety na jednu ránu, takže ten kat musel být totální dřevo a nebo měl tu mačetu tupou jak zadek. Dále pak mě pobavil ten naprosto pokrytecký postoj jak odsouzeného, tak jeho soudců. Namísto toho aby například do smrti oběma svýma rukama odčinil svůj hřích a pomáhal tam, kde je potřeba a zadarmo, tak bude teď někde sedět u mešity a požadovat almužnu protože je mrzák. To by jeden fakt brečel :facepalm_wowp: :wallbash:

 

Asi myslíme oba totéž. Mě na tom celém nejvíc "bavilo", dá-li se to tak nazvat, jak to řada hovad bránila, jako že "jinak ty islámce nemusej, ale tohle je dobrý"... WTF? Za krádež sekat ruku? Jako fajn, když mi někdo něco čorne, naštve to, o tom žádná, ale chtít ho kvůli tomu mrzačit do konce života? Už z praktického hlediska je to dost nevhodné, přesně jak píšeš... Docela jsem nad tím kroutil hlavou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...