Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

Tak jsem se vydal na úřad práce abych získal sociální dávky pro svého psa.

Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat.

Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej, neumí česky.

Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé

vesnici. Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá.

Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.

Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z čeho je ten překlad?

já bych vzhledem k velikosti (a počtu ok pro čep) tipl Tiger II (JgTiger). Panther i Tiger má těch ok míň. Tady jich je vidět 6, 7. je nejspíš ještě schovaný ve zdi. A tvarem to německým pásům odpovídá (nějaký Fruily i Modelkasteny sem dohromady už dal .... :smile: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde Papež k nebeské bráně a chce dál,ale svatý Petr ho nemůže v kartotéce najít. Pod P jako Papež žádný záznam, pod J jako Jan Pavel II. taky žádný záznam, Pod W jak Wojtyla taky nic. „Ale vy mě musíte pustit,” rozčiluje se papež, „já jsem hlava Katolické církve.”
„Co? To vůbec nevím co je...nějaká církev... To jsem nikdy neslyšel...”
„Tak se běžte zeptat Boha, prosím vás...” prosí papež. Ale Bůh taky nic neví...
„Tak se zeptejte Ježíše, ten toho ví taky spoustu.”
Tak Ježíš si jde promluvit s tím papežem a za chvíli dojde za Bohem a hrozně se směje: „Tati, víš jak jsem měl před 2000 lety ten rybářský klub? Tak si představ že ještě funguje...”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

já bych vzhledem k velikosti (a počtu ok pro čep) tipl Tiger II (JgTiger). Panther i Tiger má těch ok míň. Tady jich je vidět 6, 7. je nejspíš ještě schovaný ve zdi. A tvarem to německým pásům odpovídá (nějaký Fruily i Modelkasteny sem dohromady už dal .... :smile: )

samozřejmě na první pohled jsem si typnul „je to pás“. Jenže právě že na druhý a důkladnější pohled, kdy jsem si to ve photoshopu vyzvětšoval a tak dál, jsem si právě řekl, že to nejspíš pás nebude. Samozřejmě že velice chybí nějaké měřítko, takže pokud by to měl být jen jeden segment pásu, tak to okénko bude velmi malé. Takhle bych odhadoval (vzhledem k pantům a tak), že šířka toho okénka může být asi 60–80 cm. Dohromady to svařené zřejmě není (nevidím tam žádnou známku svaru). Pokud je to z více segmentů (nesvařených), tak by tam byly mezery a prohnulo by se to. Navíc mezi jednotlivými žebry nejsou úplně stejné mezery (pravé dvě žebra, mezera, zbytek). Takže fakt nevím, z čeho by to mělo být…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě na první pohled jsem si typnul „je to pás“. Jenže právě že na druhý a důkladnější pohled, kdy jsem si to ve photoshopu vyzvětšoval a tak dál, jsem si právě řekl, že to nejspíš pás nebude. Samozřejmě že velice chybí nějaké měřítko, takže pokud by to měl být jen jeden segment pásu, tak to okénko bude velmi malé. Takhle bych odhadoval (vzhledem k pantům a tak), že šířka toho okénka může být asi 60–80 cm. Dohromady to svařené zřejmě není (nevidím tam žádnou známku svaru). Pokud je to z více segmentů (nesvařených), tak by tam byly mezery a prohnulo by se to. Navíc mezi jednotlivými žebry nejsou úplně stejné mezery (pravé dvě žebra, mezera, zbytek). Takže fakt nevím, z čeho by to mělo být…

No, on článek pásu na JgTigera (Tigera II) má cca 90cm (jen sem změřil článek na modelu 1:35) na šířku a obrázek máš třeba tady, i ty mezery by odpovídaly:

 

http://www.militaryfactory.com/imageviewer/ar/pic-detail.asp?armor_id=255&sCurrentPic=pic2

 

Standardní pásy byly tak široký, že při přepravě po železnici se používaly užší transportní pásy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezitím v Sochi (nejedná se o vtip):

 

"Jízlivost škodolibých škarohlídů už stačila pohněvat představitele hostitelské země, podle nichž jde o úmyslnou protiruskou sabotáž a příklad zaujatosti západních reportérů. Ruské úřady pro své tvrzení prý mají důkazy. „Máme z hotelů videozáznamy sledovacích kamer, které ukazují, jak si lidé pustí sprchu, nasměrují ji na zeď, a pak na celý den opustí pokoj,“ prozradil novinářům (zřejmě bezelstně) vicepremiér Dimitrij Kozak, který má v ruské vládě olympijské přípravy na starosti.

Hotelovým hostům, které toto vysvětlení neuspokojilo, nabídl na Twitteru praktickou radu bývalý operativec americké Národní bezpečnostní agentury John Schindler: „Jak poznat, že vás FSB sleduje v koupelně? Zavřete dveře a pusťte na 10 minut horkou sprchu. Nezamlžený bod na zrcadle je kamera.“ Jak ovšem někteří jeho čtenáři podotýkají, předpokladem experimentu je, že v hotelu teče teplá voda."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...