Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Kupuje hospodář nového kohouta. Prodavač mu říká: „Pozor, je to strašný nenasyta!“

Hospodář vypustí kohouta na dvorek a jde spát. Ráno vyjde ven a kouká. Všechny slepice naprosto sedřený a kohout přešlapuje mlsně kolem plotu. Hospodář mu povídá: „Kohoutku, šetři se, praskne ti srdíčko a bude s tebou konec!“

Druhý den vstane, vyjde ven a kouká: slepice, kachny i husy jsou úplně hotový. Tak mu zase domlouvá: „Kohoutku, šetři se.“

Třetí den vyjde ven a vidí, že i veverky mají dost a kohoutek leží u plotu, nožky nahoře, nehýbe se a nad ním už krouží supi. Přistoupí k němu a se slzou v oku povídá: „Vidíš, kohoutku, nešetřil ses, a jak to dopadlo!“

Kohoutek otevře očičko a povídá: „Jestli mi vyplašíš ty supy, tak vošukám tebe!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde cikánka za matkou a ptá se jí:
"Mamo, co je to svatební noc?"
"To je chvíle, kdy ti tvůj milý strčí to nejcennější, co má, tam kde chčiješ."
"Hmm, Dežo by svoje Adidasky do dřezu nikdy nedal."

 

 

 

Príde cigán k doktorovi a vraví: Pán doktor. Mám 15 detí, ale stále mám chuť na sex. Čo mám robiť? Doktor mu dal kondomy a poslal ho domov. Na druhý deň príde cigán zasa k doktorovi a vraví: To je super vynález pán doktor. Ja som ten kondom zožral a u riťi sa mi urobila taká bublina, že dve decká skapali od smiechu…

 

 

 

Hej Štefane kam jdeš. Do tessca ! Koupit rádio ! Tak jestli tě nechytnou tak mi kup taky jedno!

 

 

 

Dežo dostane práci u stavební firmy.
Šéf mu povídá: "Běž natřít okna!".
Po pěti hodinách "těžké" práce dojde Dežo za šéfem se slovy : "Šéfe, aj ramy?"

 

 

 

Přijde cikán ke kase v pivnici a říká: "Dej mi pivo, pičo."
Prodavačka se dožaduje trošky slušného chování a povídá: "A co takhle kouzelné slovíčko?"
Cikán na to: "Abrakadabra, pivo pičo.."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavěj se takhle 3 chlapi u piva o svých psech.
První povídá: Chlapi, já mám doma psa, to byste nevěřili. Minulej měsíc jsem byl na lovu a zapomněl jsem si si doma broky. Tak jsem mu dal očuchat brokovnici, pes odběh a za půl hodiny mi přitáhnul krabici s nábojema.
Druhý povídá: Chlapi, to nic není. Minulej tejden jsem byl na lovu a zapomněl jsem si si doma kulovnici. Tak jsem mu dal očuchat náboje, pes odběh a za půl hodiny mi přitáhnul kulovnici až na posed.
Třetí povídá: Chlapi to je lejno. Já byl o víkendu na koupališti se svojí starou a ona si zapomněla spodní díl plavek. Tak jsem psovi nechal očuchat její frndu. Pes odběh a za půl hodiny mi dotáhnul souseda za čůráka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na youtube som našiel zaujímavé video - skúsim sem prepísať o čo tam išlo:

 

Do kín prichádza nový Superman - Man of Steel.

 

Jeden mladý fyzik vypočítal, čo by stalo, keby vám Superman urval jednu po pysku:

 

Za predpokladu, že jeho päsť je 300 g ťažká a pohybuje sa rýchlosťou na úrovni 99% rýchlosti svetla, tak jej energia je ekvivalentom 45 megaton TNT, čo je 2800 x viac ako sa uvolnilo pri výbuchu v Hirošime.

Na to, aby dokázal takto udrieť, musel by superman spáliť 45,4 triliona kalórií, čo je ekvivalent 82 bilionov Big Macov.

 

V tejto chvíli Vám do ksichtu mieri jedna za najsilnejších bômb v histórií ....

 

Teplota dosahuje 80 Trilionov Kalvinov, čo je teplota 5 milion krát vyššia ako v jadre slnka.

 

Úder je tak rýchly, že v momente, kedy Vám Superman praskne, tak signál nestihne prísť z oka do mozgu, čiže to ani neuvidíte.

 

Už počas letu päste k Vám dochádza k nukleárnej fúziií, kedy letiaca ruka svojou vysokou rýchlosťou prakticky rozbíja všetky atómy na ktoré narazí.

 

Po naráze sa Vaše telo rozpadne nielenže na jednotlivé atómy, ale ich časť sa rozloží na quarky , čím sa dosiahne proces podobný Velkému Tresku a následne začnú vznikať nové častice a anti-častice.

 

Po náraze vznikne kráte 1 km široký a 225 metrov hlboký.

 

Čo s toho vyplýva? Neserte Supermana :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...