Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

HBJ : flákači jeden, kde jsou tvý pátečky ??? Máš hochu mínus jak Brno ... :) No a abych jen nehromoval... snad to opravdu bude malá reakce mých milovaných SWANS, kapely, která mi toho tolik dala na toho Vangelise. LABUTĚ v jejich nejněžnějším období, kdy mi není jako milovníkovi převážně masakrů ani krapet rozpačito to slovo použít. LP " Burning World " bylo mé první od nich a dodnes ho nekriticky miluju. 

Colours of Ostrava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teď úplně odchýlím z toho co poslouchám.

Dnes jsem vedl dlouhou debatu s kolegy (bývalými) z nakladatelství Monitor (dnes EMI) kde jsem v devadesátých letech působil o tom, jaké zlo bylo předělávání cizích skaldeb (za bolševika) do českého prostředí. Po několika hodinové diskuzi jsme došli k závěru, že to co se dělo za komunistů s přispěním kvalitních autorů (textařů) bylo malé zlo, proti tomu co se děje dnes. Takže, ono to nebylo tak hrozné jak se často publikuje, co do umělecké stránky se dnes páchají větší zvěrstva.   :-)

 

Jeden příklad za všechny....

 

¨No nevím, ten Černý páv je nějakej divnej. Asi nikdy neslyšeli "páva zpívat"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mainstream rulez:

 

s chytlavým textem

 

něco pro staré tankisty, co jim barvičky nejdou od ruky:

 

no comment

:Smile-tongue:  :Smile_ohmy:  :Smile_amazed:  :facepalm_wowp:  Ultra hnůj, hnusný až na půdu. Tohle můžou poslouchat snad jen mentálně postižený a dívat se na to je už ouplně nemožný, ta holka neví, jestli je zpěvačka nebo levná pouliční pracovnice. Nepochopitelný, dutá hlava a ubohost v lesklém hávu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je prostě strašně příjemný, tajemný a vůbec bezva. Jazz jako žánr bytostně nesnáším, všechny ty Montreux, DC jazz a bůhví, co ještě, fuj. Nicméně když se jazz přisype v malém množství a neutápí se v tý free onanistický křeči , je to bezva.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je prostě strašně příjemný, tajemný a vůbec bezva. Jazz jako žánr bytostně nesnáším, všechny ty Montreux, DC jazz a bůhví, co ještě, fuj. Nicméně když se jazz přisype v malém množství a neutápí se v tý free onanistický křeči , je to bezva.

tohle je přesně ten případ hudby, u který vím že bude dost na úrovni instrumentálně, zvukově, bude to mít nějakou apokalyptickou atmošku a bůhvíco, ale náladu na to mám tak jednou za měsíc, v ostatních případech u toho umírám nudou.

 

podobný věci jsem občas stahoval na post-metal blogách, kde sice bylo množství fakt talentovanejch umělců, ale každej se snažil bejt tak originální, že to občas spadalo do neposlouchatelnosti (je fakt že častějš byli netalentovaní a někoho jen kopírovali). takže jsem se k těm nahrávkám nikdy pořádně nedostal a zároveň je mi líto to smazat. to už si radši pustim black-metal starýho střihu kterej bude "stejně EVIL" ale neusnu u toho

 

ale je fakt že na fesťák typu Roadburn člověk asi jede přesně kvůli tomuhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...