Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Tak já byl jak v Rusku, tak ve Finsku a abych řekl pravdu, tak Finové z východu země jsou jenom umytí Rusové, takže žádné překvapení. 

 

 

Ale no tak. Ne, že by to bylo takový překvapení při poloze obou zemí a historických souvislostech, ale to je jako kdybys napsal, že severní Moraváci a Slezani jsou v podstatě Poláci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem si to teprv poslechl a musim rict ze je to velmi dobre! Slysim pionyrske techno z 90satych, moderni zvuk, nalehavost Leather Strip, vadi mi jen jedno - ty vysokofrekvencni syntezatorove vyhravky bych nahradil obycejnymy kytarovymi riffy, pripadne by ani solo nevadilo. Velmi se mi to libi, skoda ze kapela asi nechce schopnyho kytaristu. Ja vim, nektery kapely si na tom zakladaj, ale je to skoda! I tak je to vyborne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luxusní HCčko, hodně to připomíná album The Massacre od Exploited.

 

 

 

Jako vždycky, Talvi  +1

Éé, eto není HC, teda hudebně ne, postojem určitě :) Je to thrash metal/ crossover voroštovanej na ouplně mocmoc. Posledních pár let je to tak trochu módička, ale v případě LAHAR, MUNICIPAL WASTE, RADIOLOKÁTOR, TOXIC HOLOCAUST je to fuk, páč tyhle kluci to sekaj na hrubý kusy a hrnou do jam... :) Mě na tom je sympatický, že si berou inspiraci z kapel, co jsem žral v období pupínků s bílou čepičkou, třeba D. R . I. , SUICIDAL TENDENCIES, prostě 80. / začátek 90. let. No, abych tady nebyl jen za ten vodborník na partičky trumberů, co do toho mlátěj fest, tak bych asi zahrál emerický punkáčové, co byli opravdoví punkáčové, protože hráli a žili v hadrech, v kterejch chodili do školy a ven, ne v kokotských kostýmech za tisíce. Inspirace pro hromadu grindcore / powerviolence kapel včetně NAPALM DEATH. A co byli ty kluci zač, o tom svědčí tahle krásná věta : Siege's first official show was at a Battle of the Bands in early 1984 at Weymouth North High School. They were disqualified for obscenities and McNamee's smashing of his bass onstage.[5]  :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...