Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

To je hrnutí? To by si Talvi spletl s dechovkou :laugh: . Ale parádní to je, to jo! Jinak ta skladba Dítě času je lepší ve studiovém provedení. Je to čistší zvuk a každý tón je hezky samostatně slyšitelný a tak to mám rád. Může se to hrnout ale nesmí se to slévat do jednolitého kraválu. A nezapomínejme na pompézní rock, tam jsou fantastické přechody, jako třeba tady.

 

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hrnout se to klidně může ale když tam není ani náznak nějaké melodie, tak je to pro mně stejně neposlouchatelné, jako když nějaký černoch rychle čte telefonní seznam a říká tomu, že rapuje :devil: . Tohle se snad také hrne, ne?

 

Jasně že to hrne, dyk z téhle hudby to všechno vzešlo, já s hardrockem nemám problém, je to docela prima. Ale zatímco ty přísaháš na melodii, já ji zas tak moc nepotřebuju.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že to hrne, dyk z téhle hudby to všechno vzešlo, já s hardrockem nemám problém, je to docela prima. Ale zatímco ty přísaháš na melodii, já ji zas tak moc nepotřebuju.  

To mi došlo ale nechápu, jak to bez melodie může fungovat a někdy to vypadá, že tam ani není pořádný rytmus a tím nemyslím toho maďara co má Darinku Rollovací. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...