Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

sje měl slyšet naživo, tam to bylo dvakrát takovej rachot. byl jsem jak zfetovanej zvukem

Hm, to muselo bejt dobry, nazivo snesu ledacos. Ale na albu mi pripada ten noise u Dalek na skodu, trochu prekryva ten vynikajici rap a dela z toho posluchacsky hodne narocnou zalezitost. Proste se to neda poslouchat jen tak na pohodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to muselo bejt dobry, nazivo snesu ledacos. Ale na albu mi pripada ten noise u Dalek na skodu, trochu prekryva ten vynikajici rap a dela z toho posluchacsky hodne narocnou zalezitost. Proste se to neda poslouchat jen tak na pohodu.

na pohodu rozhodně ne, no, ale řek bych že ten zvuk to dělá dost originální a odlišuje se to tak od ostatních projektů. což bych řek že je dobře. aspoň mě to při poslechu nevadí, já mám noise dost rád.

 

jinak se mezi tím zvukovým chaosem na Absence dají najít i klidnější věci:

 

a ostatní desky jsou taky zvukově jinde než Absence, třeba ta první:

taky to nezní jak si většina lidí asi představuje hip hop, ale je to klidnější... mimochodem ten beat tady... tenhle track jsem kdysi vydržel poslouchat donekonečna :D je to takový hypnotický

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw tady je jejich evropský tour na tenhle rok http://www.last.fm/music/d%C3%A4lek/+eventsposlední event ve Vídni, takže se dá předpokládat že se ještě potom ukážou i někde u nás, oni ty místa postupně přidávaj

já je viděl dvakrát, jednou uplnou náhodou na letní filmový škole v Uherským Hradišti, malej sál, nečekaná pecka, spousta lidí tam asi ohluchla. pak předskakovali Isis v Praze v Akropoli, to už jsem věděl co od nich čekat a překvapivě mě to dostalo ještě víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši moji zlatí, tak to jistě vezmete zavděk i Oktopusovým projektem MRC Riddims. Není to taková prasárna, ale stejně to duní fest, keine limonade, spodní proudy jsou taktéž plný utopenejch koťat, ovšem není to tak nelidský a pokroucený... což teda Gute nechápu, že tě to nebere, dyk to na Dälek to skvělý, bez těch chorých, nelidských zvuků by to byl " jen " hodně dobrej rap s chytrejma a zajímavejma textama.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši moji zlatí, tak to jistě vezmete zavděk i Oktopusovým projektem MRC Riddims. Není to taková prasárna, ale stejně to duní fest, keine limonade, spodní proudy jsou taktéž plný utopenejch koťat, ovšem není to tak nelidský a pokroucený... což teda Gute nechápu, že tě to nebere, dyk to na Dälek to skvělý, bez těch chorých, nelidských zvuků by to byl " jen " hodně dobrej rap s chytrejma a zajímavejma textama.

 

tak tohle je žraso, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši moji zlatí, tak to jistě vezmete zavděk i Oktopusovým projektem MRC Riddims. Není to taková prasárna, ale stejně to duní fest, keine limonade, spodní proudy jsou taktéž plný utopenejch koťat, ovšem není to tak nelidský a pokroucený... což teda Gute nechápu, že tě to nebere, dyk to na Dälek to skvělý, bez těch chorých, nelidských zvuků by to byl " jen " hodně dobrej rap s chytrejma a zajímavejma textama.

 

Taky se mi to libit! Hlavne zasnu nad tvym hudebnim prehledem skrz zanry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle je žraso, dík

Jo? Ty vole, teď točím potřetí tohle. Klepu se jak ratlík. Sonickej ekvivalent etnický čistky bez jakýchkoliv ohledů.

 

 

 

Taky se mi to libit! Hlavne zasnu nad tvym hudebnim prehledem skrz zanry.

 

 

No, já jsem takovej... renesanční člověk :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...