Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Já nevím. Ač se snažím sebevíc, tak prostě hudba ve které marně hledám melodii mi nesedí. Ovšem zas tak primitivní melodie, jako má Eva s Šaškem a dechovka všeobecně, tak to zas taky nemusím :no:

Tady je parádní muzika a kvalitní videoklipy

 

 

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mi to nechce zobrazit to okno s tím klipem ale jen to ukáže odkaz? Dělám to pořád stejně a fungovalo to a najednou to nefunguje. Kliknu v YouTube na palec nahoru, to vytvoří odkaz a ten jsem sem pouze vložil. Teď to vložím a je tu jen ten odkaz. Když ho sem vložím jako odkaz, tak je tu zase jako odkaz. Tož teda nevím :confused:

 

 

 

Máš to upravený kanáre.  :thumbsup: 

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle zahuhlanej, vyhulenej 70´s sound mě začíná bavit čím dál víc :) Já si to na www. allthatisheavy.com budu muset ve spolupráci s YT pořádně prozkoumat. Bezvadnej klip DEMONAUTA, chtěl bych, aby ho viděl nějakej nějakej malíř, nejlépe z Fakulty výtvarných umění, nějakej řádně zaprděnej ultra intoš, co by okamžitě mlel o kýči :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle si přitáhl včera můj přítel, on je děsně teplej. Tak jsme tak seděli ve velkých ušácích, srkali caroni.... dobrý večer to byl.

 

 

Když jsem si přečetl ten tvůj popisek, čekal jsem nějakou hrůzu ale i přesto, že pop nijak zvlášť nemusím, všechny ty tři věci se v klidu dají poslouchat. Na popík je to hodně kvalitní a můj vkus to nijak neuráží. 

 

P.S. Ale teplý je to hodně  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle zahuhlanej, vyhulenej 70´s sound mě začíná bavit čím dál víc :) Já si to na www. allthatisheavy.com budu muset ve spolupráci s YT pořádně prozkoumat. Bezvadnej klip DEMONAUTA, chtěl bych, aby ho viděl nějakej nějakej malíř, nejlépe z Fakulty výtvarných umění, nějakej řádně zaprděnej ultra intoš, co by okamžitě mlel o kýči :)

 

Je vynikající oboje, nicméně já bych to viděl spíš na heroinovou éru konce osmdesátých a začátku devadesátých let, tedy co do stylu. Hodně to připomíná začátky Nirvany. Skvělé, díky Talvi.   :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...