Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Včera v pozdních nočních hodinách jsem měl v týmu "Kanara"... já v Chi-To (nebo T-44?), on v HellCatovi, mapa "Severozápad", 8kový los, dostali jsme pěkně na zadek :-) Já si Kanára všimnul, až když začal vypisovat do chatu o demenci našeho týmu. Tak jsem ho vebálně - tedy písemně - podpořil, protože si to náš tým nanejvýš zasloužil :-)

To byla jedna z cca 10ti her na EU2, kdy jsem chtěl udělat 3 pětinásobky... byly z toho 2 slabé výhry - následně přepnuto na EU1, kde jsem se trošku "poléčil" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jako enemák Petr z Chebu.Měl špatný tým,ale zbyl jako jeden z posledních.

no abych taky nezbyl jako poslední když jsem kempil s WT PzlV :-P na tý mapě (Severogorsk) ani nic jinýho s tím strojem nevymyslím.. bohužel to nebyl ještě ten nejhorší tým.. Měl jsem bitvu lX a X kde jsem měl přes 6k dmg a druhej za mnou 1200.. šest strojů s 0..

Omlouvám se že jsem se neozval ale BAN na chat mi skončí až zítra ;-) tj taky následek šílených losů který poslední dobou mám..

Tak se těším na příští setkání a doufám že tentokrát já budu ten šťastnější :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v pozdních nočních hodinách jsem měl v týmu "Kanara"... já v Chi-To (nebo T-44?), on v HellCatovi, mapa "Severozápad", 8kový los, dostali jsme pěkně na zadek :-) Já si Kanára všimnul, až když začal vypisovat do chatu o demenci našeho týmu. Tak jsem ho vebálně - tedy písemně - podpořil, protože si to náš tým nanejvýš zasloužil :-)

To byla jedna z cca 10ti her na EU2, kdy jsem chtěl udělat 3 pětinásobky... byly z toho 2 slabé výhry - následně přepnuto na EU1, kde jsem se trošku "poléčil" ;-)

Tos mi neměl ani připomínat. To byl tým takových telátek, že i když jsme tam byli 4 modří, tak byla šance na výhru 37 % !!! To ani snad není možné takovou sestavu vyhledat, to umí jenom MM od WG. Nejhorší je, že ve hře není nějak udělané rozlišení hráčů, takže každý z těch lamek si myslí, že když má tier 8, tak je borec největší a když jim píšeš a prosíš je, že je šance slabá a tým slaboučký a že se mají schovat a čekat, tak tě pošlou do WC a hurááá do útoku = na rychlou smrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos mi neměl ani připomínat. To byl tým takových telátek, že i když jsme tam byli 4 modří, tak byla šance na výhru 37 % !!! To ani snad není možné takovou sestavu vyhledat, to umí jenom MM od WG. Nejhorší je, že ve hře není nějak udělané rozlišení hráčů, takže každý z těch lamek si myslí, že když má tier 8, tak je borec největší a když jim píšeš a prosíš je, že je šance slabá a tým slaboučký a že se mají schovat a čekat, tak tě pošlou do WC a hurááá do útoku = na rychlou smrt.

 

:-D

No tak naše top tier heaviny byli skutečně joudové k pohledání - a když ty máš v týmu topky jelita, tak to "fialky" na chvostu losu nezachrání... což byl náš případ. Zejména mě zaujala topová IS-3, která od začátku bránila naši bázi :-) a když jsme prohrávali asi 7:11, tak se rozhodla, že to všechno vyřeší za tým - rozjela se na střed, potkala (tuším) šestkového Japonce (bohužel myslícího), přičemž mu nedala asi jeden zásah a týpek ji ustřílel (respektive ta IS-3 dostala 1 shot od Ferdy a pak ji Japončík zapálil... a idiot v IS-3 neměl hasičák) :-D

Takové hry jsem měl celý večer - pomohla až půlhodinová pauza a změna serveru na EU1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera Stingray20.su starej a blbej,tak uz nevim co to bylo za mapu.akorat vim,že  zbaběle goldem z IS3 poslal do garaže aji s mym rejžometem T 34-2.ale nakonec sme utrpěli výhru :wink:

PS-už sem si vzpoměl,pouštní řeka to byla.pěkně sme prorvali hory,nahrnuli se na zakladnua a tam mě sfoukl.pravda je,že sem měl už malo Hp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno 1:21 Jejkey mapa prochorovka.Jedu na kopec s Pz.kpfw IV AusfH kanon s houfnicí.Vyčistím kopec vcelku snadno.Jejkey s KV(KV-1 už netuším) se objevuje uprostřed mapy a čistí to tam od rajčat.Několikrát ho neúspěšně minu(výborně se pohyboval).Sebevražedný tankysta projede středem až k artynám a dokončí svůj šílený plán zemřít.Jejkey reaguje a stahuje se zpět.Situace na druhé straně v lese se dramatizuje.Zaútoč! bleskne mi hlavou ted je ta šance opustit kopec a přes střed se podívat do toho zas.... lesa a najít tam tédéčko(nestřílel jel spot system).Tri naše tanky v lese jsou ve smrti.Jedu po hraně kopce a snažím se najít to zatracené tédéčko.Nemám žárovku a přesto mě mé smysly varují:svítíš jsi blízko.Za několik sekund dva výstřely od arty.Zatraceně kde je?!Arty to neustále pálí.Nemůžu ho najít.Musím zariskovat.Jedu až na konec mapy,kličkuji a po očku se koukám odkud se přivalí jejkey.Našel jsem na úplném konci mapy tédéčko.Hurá.Ani nebyl schovaný přesto jsem ho naspotoval až na posledních pár metrů.Je zády ke mě!!Houfnice nabitá...výstřel..je dole hurá a ted zpět na střed.koukám na čas 4 minuty do konce.To bude těsný než se dostanu na druhou stranu.Naštestí jejkey se rozhodl dorazit tanky v lese.Mám výbornou pozici.S houfnicí to nebude sranda ho prostřelit.První rána do digne.Druhá už byla smrtící,explodoval(zabil 5 lidí a byl to nejlepší hráč z jejich týmu podle exp,damage atd).Dojel jsem zabít arty.Pomohlo i štěstí.Výsledek Win!! 8killů damage 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera Stingray20.su starej a blbej,tak uz nevim co to bylo za mapu.akorat vim,že  zbaběle goldem z IS3 poslal do garaže aji s mym rejžometem T 34-2.ale nakonec sme utrpěli výhru :wink:

PS-už sem si vzpoměl,pouštní řeka to byla.pěkně sme prorvali hory,nahrnuli se na zakladnua a tam mě sfoukl.pravda je,že sem měl už malo Hp.

JJ,vrch rupl,my měli 5 porážku v řadě,tak sem nabil goldy a poslal tě do tankového nebe..ale pak ten fail..sem málem brečel..T-44 sem čelně 5krát neprorval do věžičky goldem,vrchol zmaru když na mě najela natočila se bokem a já neprorval ani ten :thumbsup: Jen sry,že sem nereagoval,sem řešil se spolubojovníkem kraviny a naprosto si tě nevšiml.Ale srdíčko zajásalo,když si se zapikal na naši bázi a byl jsi na ránu,tak sem ti tu střelu lehce osladil :woot: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal Ferenc96.Trochu mě tam usměrňoval v mém klení na spoluhráče.

Mě totiž nebaví furt číst to samý(prakticky v každý bitvě), bylo to něco v tom duchu "doufám, že to nepodělaj!" ale nakonec sis to stejně musel uhrát sám, já jen lehce vypomohl. Na svou obhajobu uvádím, že FCM není žádný Ferrari. :wink: K Medařovým 10 kouskům jsem já přidal 2, zbytek týmu přihlížel, bitva III. tieru v Pouštní řece.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Včera Bonebreakers. To jsem zrovna s klukama v četě vytáhl Obj 261. Po tom, co mi hra spadla a já ji znovu nahodil jsem zjistil, že jedeme 3x Obj 261. No, měli jsme celkem cca 9k dmg, ale byla to krásná prohra. Ale Bone se nebál, s pár HP si chtěl jet pro skalp. Nedojel. A to bylo to poslední APčko, co jsem tu hru vystřelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...