Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Právě jsem měl v týmu hráče Rhako_Cze. Asi tady ani nikdy nebyl a není ani v žádném klanu. Ovšem hraje excelentně a jenom díky němu jsme vyhráli uplně ztracenou bitvu. Výborný tip pro klanové bafuňáře. Dokládám video. Vypadá to sice jen tak obyčejně ale když uvážíme, že on měl 1725 damage a já 1355 a pak až další 522 a to byl Grill, tak je to jasné.

 

http://wotreplays.com/site/457301#airfield-kanar-hetzer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem měl v týmu hráče Rhako_Cze. Asi tady ani nikdy nebyl a není ani v žádném klanu. Ovšem hraje excelentně a jenom díky němu jsme vyhráli uplně ztracenou bitvu. Výborný tip pro klanové bafuňáře. Dokládám video. Vypadá to sice jen tak obyčejně ale když uvážíme, že on měl 1725 damage a já 1355 a pak až další 522 a to byl Grill, tak je to jasné.

 

http://wotreplays.com/site/457301#airfield-kanar-hetzer

Ono někdy stačí souhra okolností a štěstí...taky jsem se jednou po bitvě díval,co za skillu v mém týmu mělo 12 kilů s KV-1,když jsme víceméně ve 2ku zůstali proti polovině enemáků,a dle jeho stats měl prostě mega den,kombinaci vyžírek a dorážek a neschopnosti enemáků zkoncentrovat útok najednou,navíc seděl v blbuvzdorém stroji..a pak hledím že má jen 43% win a 800 bitev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono někdy stačí souhra okolností a štěstí...taky jsem se jednou po bitvě díval,co za skillu v mém týmu mělo 12 kilů s KV-1,když jsme víceméně ve 2ku zůstali proti polovině enemáků,a dle jeho stats měl prostě mega den,kombinaci vyžírek a dorážek a neschopnosti enemáků zkoncentrovat útok najednou,navíc seděl v blbuvzdorém stroji..a pak hledím že má jen 43% win a 800 bitev...

Jenže on má dobré staty a prý je mu 16 let a prý hraje jen o víkendech.

http://wotcs.com/player.php?wid=506073148

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem potkával samý skilly z klanů EFE-V, EFE-X, BIA, 1SBP, 2SBP, TESLA, HUNS, UNICA, HAMI, a dalších. :Smile_Default: (ve všech jsem naštěstí dělal čest našemu HUBAGO. :Smile_popcorn1:)

 

Jedna byla krásná spolupráce právě s borcem z UNICY a druhým z 2B oba v E-25. Mapa Dálnice, já Hellcat, lepší báze, VIII. tier bitva. Otázka na začátku:"Guys with E-25, would you like some spot?:)" "Affirmitive!" Tak jsem najel před město do lesíka do křoví, stál a jen koukal, jak to lítá. :Smile_teethhappy: Do města nic nedojelo, pak jsme najeli na druhou stranu mapy a jejich bázi a konec bitvy..naspotováno 3000 dmg. :Smile_harp:

mh6l.jpg

 

A před chvílí MadSnake_eSuba z BIA.

uij5.jpg

ohbc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem coby enemy četu potkal wopičáky z HUGa ve složení "AuxKamikaze" (Leopard 1) + "Dux_cz" (B-C25t) + "Pekos-cz" (FV215b)... nic moc jsem se svojí IS-8 nepředvedl (páč jsem hned ze začátku dostal 2 bomby od skrytého soupeře, takže mi zbylo nějakých 200+ životů = rovnou jsem se držel vzádu), přesto náš tým vyhrál. Klukům se hra moc nevyvedla, ačkoli "AuxKamikaze" měl nastříleno ke 4k damage.

Navíc jsem si vykostil "Pekose_cz" a kdybych měl 2 sekundy navíc (na dobití), vykostil jsem i "AuxKamikazeho" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Potkali jsme se s MaXi_cz. Pěkná hra až do konce. Vítězství 15:13. Tyhle výsledky mám rád, jsou to vyrovnané hry, ne jako dementní 0-5:15.

 

 

jj potvrzuji....pěkná hra od HBJ...nevím proč, ale tier 5 se mi zdá nejzábavnější.....škoda že jsem nevydržel více, díky spotu mě poškodily a už jsem více nestihl...a mizerná posádka půjčená s Ferdi taky dělá svoje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Včera jsme měli nějaký štěstí na kolegy opičáky. :Smile_Default:

 

Poprvé ve vlastním mančaftu (tý lamy, co skončila první, si nevšímejte). :Smile_popcorn1: Naše VIII. totiž udělaly černou práci a on si jen střílel do boku enemákům, zatímco my obětovali svoje HP! :Smile-angry:

mkac.jpg

8fvx.jpg

 

No a pak dokonce v enemy týmu. :Smile_popcorn1: V týhle bitvě šlo o čest a slávu a udržení své liány! :Smile-izmena:

8gse.jpg

j0yr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...