Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Jen na okraj .... včera Ruinberg.... já bat25, kolega t62 a koho nevidím vedle Kanár IS7...výměna pár písmenek... město bylo zprava, jeli jsme do ,,vesničky ,, Kanár za náma... Ta bitva se moc nepovedla (kolega něco nastřílel já malinko taky (první 2 místa v dmg) a i když jsem viděl že město padlo 0:5 tak jsme se rozjeli abychom aspoň napáchali co nejvíc škody, ikdyž jsme věděli, že to nedopadne dobře(ale co kdyby už pár prohranej bitev bylo a caplo se to dřív než se vrátili ,,vyherci,,).... , ale Kanáre takhle se vykašlat na hru, sorry ale zklamal jsi mě teda dost (potkal jsem tě 3x proti mě a vždy jsi prohrál) už se nedivím, že prohráváš kvůli xwm když vidíš podle čísel, že to neklapne,sice přežiješ ale.......

Někdy jsi tu nadával na bat25,že místo na pole jel do města (myslím snad dokonce že tu bitvu kvůli tomu jste vyhráli)ale šlo ti o princip, že měl jet na pole a takhle se nehraje...já tvrdím hraje když bojuje,ale nehraje se stylem alá Kanár, když je to včudu tak nikam nejedu a počkám a věřím, že kdyby tam byla voda,tak se koupeš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsme vyhráli, ale když zjistíš, že s Tigrem neprostřelíš ani křoví, tak žádná radost.V té bitvě byl s tebou i Kanar a hra vašeho týmu se mu hrubě nelíbila. : )

Mě se nelíbil ten los. Hra týmu byla ubohá ale to být musela, když tam byl celý top rudý. Šance na výhru v podstatě nebyla. Naše četa byla jediní slušní hráči a byli jsme s tierem 6 proti tieru 8, takže i když jsme dali 4 kousky a Medař byl druhý nejlepší a já pátý, tak prostě tolik tierů 8 s Hellcatem nedáš. Nevadilo ani, že tys tam s tím Tygříkem Péťou byl jen pro srandu. Bohužel, Tiger je v této hře pomsta rusáků za 2. sv. válku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potkal jsem hráče EvilJoe http://worldoftanks.eu/community/accounts/500308306-EvilJoe/

 

Je to maniak co má odjeto 97,5k bitev, jel v FV4202, celou dobu nadával naší jediné artyně Conqueror GC do noobs. Výsledek - ta arta měla víc jak  2x větší dmg než on a svoji práci odvedla (mě odeslal do garáže neviditelný FV215B(183) jedinou ranou za 1950dmg - Obj.268) - a prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes kolem oběda jsem potkal Zoltara v SU-122-54, já IS-8, mapa Step ( top tier ). Všimnul sem si ho až v po bitvě ve výpisu ..
Sami dva jsme jeli k "údolíčku", kde bývá při střetnutí cap, z dálky nás kryly cca dvě sedmičky.
Snažil sem se mu jako top TD spotit, něco ( 2,5k + ) sem si i nastřílel, ale oba jsme brzo chcípli :) .
A přiznám se už už ani nevím, jak to nakonec dopadlo, jel jsem Step 3x po sobě a nějak se mi to míchá, ale mám pocit že to bylo neslavné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera s naší HUBAGO četou na dálnici Biggpeta a Miloše-Šutráka, asi trénovali na ESL. Mapa Dálnice, zůstal jsem se Stuggem u naší báze, co je nahoře u kolejí, nakonec rozhodl jejich útok přes údolí, zůstal jsem poslední, nastřílel hodně DMG, ale při decapu, obklíčen, nakonec hrdině padl. Biga jsem pozdravil kalenou pod věž Hellcata. 

Dobrá hra.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera s naší HUBAGO četou na dálnici Biggpeta a Miloše-Šutráka, asi trénovali na ESL. Mapa Dálnice, zůstal jsem se Stuggem u naší báze, co je nahoře u kolejí, nakonec rozhodl jejich útok přes údolí, zůstal jsem poslední, nastřílel hodně DMG, ale při decapu, obklíčen, nakonec hrdině padl. Biga jsem pozdravil kalenou pod věž Hellcata. 

Dobrá hra.  :smile:

 jj čuchal jsem že tam na mě budete čekat :) chudák kedluben tomu se omlouvám, ten si ani nestihl vystřelit, a nagelko zajel do díry s pár HP a do konce hry jsem ho neviděl :))) , jen ten neviditelnej STUG ( lipfert) mě ohlodával. Lipfrte ESL se s 6 tierem nejezdí, to jen Miloš si chce udělat ruské TD, tak on expil a já si honil WN7 :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TutyFrutyho a další dva jeho spolučetovníky jsme potkali na Útesech. S Challengerem jsme seděli v devítkách, protivníci v desítkách. Chall pomáhal krejt jedničkovou lajnu a slušně i si zastřílel, já lítal po mapě jak poblázněná slepice a vždycky, když jsem někam přiletěl, kde někdo řval o pomoc, tak tam enemáci zhynuli a nic. Takže těch 800 dmg byla ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v četě s PRASE bráchou jsme u enemy potkali Bad_Boye_13 (jaká to náhoda). :Smile_Default:

wu25.jpg

 

Tým jsme měli výrazně horší..ale enemy měli 2 točkanóny Löwe, kteří se vydali do kopců na J9. :Smile_trollface-3: No město i "pahorek" vyčištěno a měl jsem to štěstí, že jsem byl vepředu a jel na jejich base pro Bad_Boye..přijel jsem, schytal jsem (asi za 250), nadělil jsem (za 320), ale nezničil jsem a odjel jsem. :Smile-izmena: Bad_Boy se snažil, nastřílel hafo dmg, ale spoluhráči zahráli tužku (5x 0 DMG)..Bohužel fialka E-25 to krapet psychicky nezvládnul a po smrti celou dobu nadával do chatu. Výsledek?

u4sp.jpg

 

No a pak v četě se Švejkem (oba Hellcat) a Charliem V (Dicker Max) jsme na Kempinkovce potkali HBJ (abych byl přesný, s účtem LightBoyJoe) v IS..všiml si ho až Charlie, když ho na konci odrovnal (jednu ránu jsem si také dovolil). :Smile_harp: Měl bohužel smůlu na tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...