Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

A abych dokončil rozhovor s Binfordem: Ten tank mi nevadí, ale bavím se tím, jak se z jeho nerfu dělá národní tragédie.  :biggrin:

Ve vláknu k VK3601 jsou 2 (slovy DVA) příspěvky, které hodnotí přesun VK jako nerf. Narodní tragédie? Všechno jsi vyprovokoval svým dětinským příspěvkem. Hlavně, že se bavíš. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vláknu k VK3601 jsou 2 (slovy DVA) příspěvky, které hodnotí přesun VK jako nerf. Narodní tragédie? Všechno jsi vyprovokoval svým dětinským příspěvkem. Hlavně, že se bavíš. :facepalmic:

 

Přesně tak.

Podezřívám "Démona", že brekot nad "nerfem" VK3601H četl někde jinde, přičemž se o svoji veselost přišel podělit na toto fórum... ale co, "Blahoslavení chudí duchem, neb jejich je království nebeské." :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Tutik. Já v KT s Tiger dělem v polozeleném týmu proti fialovo modro zeleným v desítkové bitvě na mapě bažina. Špatní hráči, špatná mapa, špatný MM a T57 si do mě vysypala zlatej zásobníček. Voda byla dost hluboká... žádná chuť pokračovat a dělat kašpara.

 

Kluci byli hold lepší :) 0:15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem potkal BobSlocuma. Ani nezabučel, když jsem ho pozdravil. Hned na začátku zalezl se svojí T95 za bázi, kde strávil celou bitvu a taky tam naprosto bezúčelně pošel jako pes. Epická prohra.

 

shot006ghg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale opravdu nekoukám po hráčích a ani chat nesleduju.

A máš pravdu, že bezúčelně: za 1. všichni opět jeli jednou stranou a IS-7 nechali jet samotnou na druhou stranu a proto jsem zůstal rovnou na bázi, protože bylo jasné, že tou stranou enemy přijedou, za 2. s T95 ve stocku pravdu nebudu běhat po celé mapě závratnou 10km/h rychlostí a za 3. když jste tak hrdinně vychcípali a najedou na mě 3 medka, když si mě nejdřív detracknou, tak opravdu toho s tím stock dělem nenastřílíš  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě, psal jsem si na livku s waisikem  a měl jsem to shozené na liště :-D Mě to nebavilo, když jsem viděl jak se to rozjelo a bylo jasné, že prohrajeme. A klidně ti dám heslo k mému účtu, ať si vyzkoušíš T95 jak je to hbitý stroj  :-)

 

EDIT: Taky jsem nemohl tušit, že to projedete za 2 minuty :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě, psal jsem si na livku s waisikem  a měl jsem to shozené na liště :-D Mě to nebavilo, když jsem viděl jak se to rozjelo a bylo jasné, že prohrajeme. A klidně ti dám heslo k mému účtu, ať si vyzkoušíš T95 jak je to hbitý stroj  :-)

Ono jde o to se s ní naučit hrát. Lepší se někam rozjet, protože když se zakempí, jsou dvě možnosti:

1) vaši to přeávlcujou

2) vaši budou převálcováni a na tebe jich najede tolik, že stejnak 2x vystřelíš. 

Chce se to rozjet a ... platí předchozí možnosti s tím, že něco nastřílíš, odcinkáš a pomůžeš týmu. Ideálně se dostat na pozici někde v předu, ale odkud jsi schopný monitorovat základnu případně po krátkém přesunu ji vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Zvedak: Byla to s ní teprve 5.bitva a mám na tom jen ten druhý motor. A když se všichni rozjeli jak šílenci na jednu stranu, tak už jsem s tím prostě nechtěl nikam jet. Kdybych jel za tím vláčkem, tak je ani nedoženu (a opravdu mě nenapadlo, že se tam nechají vystřílet) a na té druhé straně byla samotná IS-7 a než bych dojel k ní, tak už byla stejně mrtvá. Ta rychlost je frustrující. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu dvakrát za den Hocana v T-30. Jednou jsem byl sám, jednou v četě s opicema. :-)

Potvrzuji, u druhé akce jsem byl taky. Jeli jsme Malinovku, Hocan proti nám v T30 v četě z MP-CZ. Nakonec jsme po úspěšné palbě po prvním spotu na louce poprasili enemáckou bázi a přesunuli se na podporu kopce. Chudák hocan zůstal poslední s T30 a byl přečíslen.

 

Jinak včera jsme jeli devítky a potkali se AllDeathem z EHW. Kráně jsme se pozdravili, vesele pokecali, během střetu jsme se párkráte potkali a pobili jako psi a nakonec jsme to vyhráli zničením všech enemy, včetně AllDeatha :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...