Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

4 Zvedak

JJ krásná bitva to byla vcera, na zacatku dle xvm jsme meli mizivou sanci na win, navic Vase ceta s artynama byla dost hroziva, skoda za na tom letisti Vase tezke prohraly bitvu o pahorkatinu u letiste. Psal jsem na zacatku, ze si pro Tebe dojedu, sice mi v četě říkali jestli jsem se nezbláznil, že hru předtím jsme jeli s T71, že s tou 103 se tam nedoplížím ani náhodou, tak jsem to chtel splnit protože chlap drží slovo, bohužel mně spotl ten poslední JT a už ze mně zbyl jen prach a sláva, což bylo to Tvoje poslední bůůůům s HEčkem. 

JJ více takových vyrovnaných her na publiku :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm mně to bylo potom jedno byl jsem mrtvola takže jestli Hečkem nebo APčkem vyšlo to nastejno, nesplnil jsem slib i když jsem věděl kde si pro Tebe mám dojet bohužel s pár zbývajícíma HP jsem tu ránu už neustál. :whistling:  Tak zase někdy přístě odvetu  :thumbsup: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dnes večer mapa Severozápad já s E50, proti mně četa z HUGO Pestepidemi (Type 61) a _Snapjaw_ (WZ-120). Pestepidemi mě tam naháněl jako pravý hrdina pod mostem se svým tančíkem, nakonec bídně zhynul na útěku zrádnou střelou do zad:-) Ač jsem jezdil jak divý noob, nakonec jsme stejně prohráli..:-/shot_008.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

houby :-) nebylo to na redshiru?pamatuju si toho suprperšana, kterej mě asi 3x hezky prorval :-) nebejt tý e75tky, drželi bychom o chlup dýl ten roh. Každopádně palec nahoru, hezky sis zastřílel

JJ přesně tam,prorval jsem tě ale jen dvakrát :laugh: E-75 to tam prostě tím fear factorem udržela a já to ozobával :woot: Říkám hlavně potichu ať si jej nevylekám :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pamatuju. Ale my jsme jeli v četě klanu DELO a jakmile jsme si všimli, že jsi v enemy týmu, tak jsme šli prvoplánově po tobě :-) Inu staré křivdy :-) Ale nic ve zlém. Musel jsem si na toho Superperšu vzít goldy, poněvadž po všech těch letech furt nevím, kam ho střílet. A navíc jsi měl fakt zoufalý tým. Najížděli nám před děla jak krocani. Jedině ty a jeden Comet jste se kryli a hráli jak se má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jo, profesionálně jsme to zvládli akorát capnout, když město padlo.  Další z mnoha včerejších záživných pětiminutových bitev. :ermm:

Pustil jsem myslím dvě do NailNaila.

Me sundal jeden z vas, uz nevim kdo. Kazdopadne nam citelne chybel treti do party, co mu to zrovna tuhle hru (do prcic:)) spadlo. Jinak cela ta bitva byla dost na prd:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm dneska AFko a bigdragon...bohužel stranu kterou drželi enemy prorazili(no to prorazili snad všechny) a má řada lostů se prodloužila..a to jsem se snažil zmasakrovat vše co šlo...

 

oops to byl ten den co se mi nedařilo a karel (piscescz) měl burčákový den :Smile-hiding:  takže něco zahrál akorát overlord za což se dodatečně omlouváme :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...