Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Pořád si říkám, že je to beta, tak to taky tak beru. Nicméně jeslti se ve WoT nadává na demenci hráčů, tak tady to bdue platiti díky velikosti mapy o to více. Nehledě na fakt, že mě začíná štvát ta hromada vegetace. Jestli do tohodle někdy někdo umístil tankovou bitvu, tak všechny ty dokumenty, které jsem viděl jsou vlastně špatně. Jediné místo, kde bylo tolik vegetace byly snad jen Ardeny. Jinak se bojovalo převážně na více méně holých polích, protože tak aspoň byl tank vidět a mohl střílet. Díky tomu musím hledat kde jaké místečko, abych mohl normálně střílet. Jenže to jde dost špatně, když kamkoliv člověk jede, je tam hromada keřů a stromů. Tak snad ty mapy nakonec do HB a SB upraví. Zatím teda střídám jen dvě mapy a to Kubáň a Jungle. Obě jsou strašné. Tady se někdo inspiroval WoT. 

Ale jinak abych nebyl jen negativní. Hra je opravdu po změně dobrá. Mechanika nutí člověka více přemýšlet což je super. Jak jsem se zmínil včera, hraju jen HB. A je sranda, když člověk jede a naráz za šutrem stojí tank. Občas je to nepříjemný surprise. Ale zase na druhou stranu to opět nutí člověka pohybovat se opatrněji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute

mal by som dva dotazy

1,mate niekto zvisny kod alebo kde ho mozem ziskat?

2,ako ho pouzit?

 

1) Nemám. Sledovat, jestli někde zase nebude někdo něco rozdávat, případně sledovat web WarThunder, třeba teď v sobotu byl event, když jsi udělal 10 vítězství a 50/15/5 sestřelů (podle módu arcade/HB/FRB), dostals přístup do CBT

2) Když už jej získáš (kód), tak pak normálně na warthunder.com se přihlásíš, dáš tlačítko "Redeem Code", ten kód tam naťukáš a po odeslání se ti objeví dialogové okénko, kde bude něco jako "Ground Forces CBT Access" nebo tak něco (už si tu hlášku přesně nepamatuju). Pak normálně spustíš War Thunder a u Němců a Sovětů budeš mít v okně "Výzkum" novou záložku "Armáda", kde jsou stromy tanků.

 

EDIT: Mně naopak ty nepřehledné mapy přijdou fajn. Asi až si to lidi osahají, tak tam taky budou nějaká "oblíbená místečka", ale zatím mi to je milejší, než placatá mapa, kde na kopečku stojí jakási potvora a plive oheň na všechny kolem přes půl mapy. Zrovna ta džungle se mi včera hodně líbila, proplazil jsem se porostem a dostal jsem se nepřátelskému Pz IV F do boku... To, že jsem mu se svým nebohým PzII C nic moc neudělal a on se jen pak otočil a tím svým kanonem mě sfouknul na ránu jak svíčku, už je věc jiná :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak treba ta Jungle odpovida skutecnemu mistu na ostrove Guadalcanal. Sice pro tankovou bitvu ne moc idealni, ale neni to vycucane z prstu.

 

 

A to je třem dle mě špatně. Začnu jako vývojář nějakou normální plochou a přehlednou mapou a pak se vrhnu na složitější a nepřehlednější. Já jako beta tester netuším po čem se mám dřív dívat a do toho mě mou zálohu smahne nějakej Pz IV :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby jste to nebrali nějak špatně. Já vím, že je to betatest. Ale jak píše Morte. Člověk tam kouká všude možně, hledá kde co, ale nemůžu mít přece oči naprosto všude. Díky velikosti map je ta hra úplně jinde a chtěli dosáhnout reálnosti tankových bitev. Já to beru, protože teď víceméně dobrá hra. Nicméně dotáhli to do jasného absurdna, protože kolikrát hráči nezbude nic jiného, než prostě popojíždět co nejblíže, jinak nemá šnaci se trefit, jelikož není přes vegetaci nic vidět. Ale beru to tak, že je to test, tak snad se to zlepší. Asi napíšu svůj názor vývojářům a dle všeho se snaží být přívětiví, tak snad to něčemu pomůže. Pokud ty mapy budou takové v arkádě, tak proč ne. Tam je křížek, který vám ukáže jestli jste správně nebo ne. Ale v HB a SB už je to podle mě dost náročné samo o sobě, natož aby člověk musel vypálit 20 střel na určení a nakonec mu enemák zajede za kopeček (jak jsem psal včera je to úplně stejné jak ve WoT) a můžete začít mířit znovu. Nicméně díky právě HB a SB je ta hra dost zábavná. Má to prostě milión aspektů, kterýma se člověk může probrat k dobrému výsledku a dobré hratelnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......... do toho mě mou zálohu smahne nějakej Pz IV :-(

 

To buď rád, že jen PzIV. Já včera dal první 4 hry a na dlouho asi poslední, protože jsem 3x byl se zálohou proti Tigrům, KV-2 a podobným mastodontům a fakt se proti tomu hraje dobře, když neznáš mapy nic a ty enemy velký tanky jen kempí a hlídají si přístupové cesty... To je potom těžký se stockovou zálohou něco dělat.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem taky včera po úspěšném splnění úkolů rozšířil řady tankistů ve WT. Večer jsem to ošahával, povedlo se mi 2x dostat do bitvy s T-26, byla to mapa  s džunglí a dokonce se mi povedly 2 killy, no umřel sem ale víckrát. Zatím to ošahávám, ale rozhodně to nebude taková sranda jako WOT. Jedna rána, bum a končím, jinak grafika i zvuky parádní i na mém dýchavičném 6 letém PC to na snížený detaily jede pěkně. Vypadá to že WOT půjde na nějaký čásek k ledu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem v HB Tigra nepotkal, protože jezdím z 99% jen Němce  :wink:. Ale za to jsme potkal KV1 a T-34 vz 1941. S PzF a APCR není šance je zničit ani ze předu ani z boku. ALe na to jsem zvyklý s WoT, že jsem v bitvě do počtu, aby se neřeklo. Takže mě to nějak neštve.

PzF? To myslis ktery tank?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bitva tak nastupuji a hraji s trojkovýma tankama... takže se jen tak projíždím krajinou :pirate:

V arkade? Tam udajne MM zatim nefunguje spravne. Vcera jsem jezdil simulator a zadny fail MM se nekonal. Jezdil jsem s Pz IV F2 a H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě včera sundal IL-2M a to sem byl teda hodně naštvanej... :-D Tak jsem si se zálohou pojížděl za kopeček a zpátky a občas jsem uždíbnul něco z enemáků a najednou když jsem byl schovanej a jistej, že mě žádnej tank netrefí, tak ze mě lítaly kolečka a bum, prej mě dostal IL :-D To bych vzteky málem rozkousal myš :-) Ale je to rozhodně zajímavej aspekt, ta letadla (byť AI) mají potenciál to trochu "rozhýbat", aby se zase každý nezašil za šutr a netrávil tam celou hru.

 

Jináč MM je takový, jaký je, pižlám zatím arkádu a tak to beru s rezervou, chtěl jsem si to v pár bitvách zatím jen osahat. Ale když jsem včera vyjel s rezervou Pz II C a viděl jsem Panzer IV F a říkám si "paráda, támhle je taková pěkná skála, zmetek se věnuje ostatním, tak to tam rozpálím a šoupnu mu to pak zboku, snad něco projde"... Ale čo sa sakra nestalo, kousek za tím Pz IV jsem našel překvápko... čuměl jsem do hlavně Pz VI Ausf. B :-D Ano, milé děti, Konigstigera jsem tam potkal :-) Tak jsem zase rychle bral do zaječích... ale zase je nutno říct, že vyloženejch excesů jsem tam tolik nepotkal. Je ale pravda, že do začátku se mi líp hraje se sovětskou rezervou než německou. Přijde mi, že ten kanon z T-26 je toho schopnej obstarat víc, než ta rychlopalka 20mm z Pz IIC :-)

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po par odohranych dnoch, musim zhodnotit, ze gajin vyvija genialnu hru. zapinal som to bez prehnanych ocakavani, kedze clovek sa uz neraz premotivovany popalil na novych tituoch. No hra nesklamala, Grafika je velmi vydarena, optimalizacia sa predpokladam este doladi, hram na plnych detajloch +-40 fps. Fyzika ma svoje drobne muchy (stromy,...) ale inak vytvara paradny dojem. Zvuky ani netreba komentovat. Na zaver hratelnost, u mna 10/10. clovek ma radost z kazdeho zasahu... DM je urobeny paradne. Hravam zatial len HB nech si hru osaham kym prejdem na FRB, MM mi pride celkom v pohode. Este by to chcelo doladit historicke zameriavace s nastavitelnou korekciou vzdialenosti a zvuky posadok s dabingom podla narodnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...