Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Chce to víc map. Začíná to být nudné po pár hrách, když 3x Kubáň, 2x Jungle a 2x Karélie. Hráno v HB módu. Jinak OK. Snížil jsem si rozlišení monitoru a hned mi povylezly FPS. Už se plazím na Tigra. Tak jak předtím stačilo na jakékoliv Pz malinko expů, tak na Tigra už to chce 6900. To je fičák  :geek:. Ale počítám že dnes nebo zítra to dám. Jinak jsem rád za průpravu z WoT. Troška naučeného strategického myšlení není na škodu. Sice nejsem vždy na Topu, ale nevadí mi to, protože většinou zaberu strategické místo s přístupem na náš respawn a tam vždycky přijedou tři čtyři stroje, které je potom lehké sundat. Než mě teda sundá letadlo. Super věc ty letadla. Horší jak artyny. Ale v poho, dá se s tím žít. Dal jsem si v jedné bitvě kooperaci s jiným hráčem. Objeli jsme spolu půlku mapy a každý měl čtyři killy. Jeden vždy nalákal enemáka na sebe a druhý ho z boku dorazil. No a pak přišla šestá hodina, Server is busy a konec. Ale nevadí, užil jsem si dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to víc map. Začíná to být nudné po pár hrách, když 3x Kubáň, 2x Jungle a 2x Karélie. Hráno v HB módu. Jinak OK. Snížil jsem si rozlišení monitoru a hned mi povylezly FPS. Už se plazím na Tigra. Tak jak předtím stačilo na jakékoliv Pz malinko expů, tak na Tigra už to chce 6900. To je fičák  :geek:. Ale počítám že dnes nebo zítra to dám. Jinak jsem rád za průpravu z WoT. Troška naučeného strategického myšlení není na škodu. Sice nejsem vždy na Topu, ale nevadí mi to, protože většinou zaberu strategické místo s přístupem na náš respawn a tam vždycky přijedou tři čtyři stroje, které je potom lehké sundat. Než mě teda sundá letadlo. Super věc ty letadla. Horší jak artyny. Ale v poho, dá se s tím žít. Dal jsem si v jedné bitvě kooperaci s jiným hráčem. Objeli jsme spolu půlku mapy a každý měl čtyři killy. Jeden vždy nalákal enemáka na sebe a druhý ho z boku dorazil. No a pak přišla šestá hodina, Server is busy a konec. Ale nevadí, užil jsem si dost.

si to za ty letadla zkus ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajte pouze real, to je parádní věc pro chlapy !!! :wink:

 

Každý ať si hraje co chce, proto jsou tam ty herní módy tři... Nevím, proč by někdo měl být více nebo méně "chlap" podle toho, jakou variantu si zvolí...

 

Ad letadla - já teda nevím, možná mám jen ďábelskou kliku, ale dosud jsem hrál možná tak deset patnáct bitev a nepřišlo mi, že by v tom dělala letadla nějakou větší paseku... Jo, jednou mě IL-2M sundal, to je pravda, ale ruku na srdce, s artyšikanou ve WoT se to fakt nedá srovnávat. A ta dělostřelecká podpora mi taky přijde zatím docela fajn vybalancovaná... Rozhodně to není tak, že to člověk někam hodí a funguje to jako atomovka, což je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já letěl jednou se štukou a trefil prdlajs a poté mě dostala AI AAA... dělostřelectva jsem se také dočkal, ale vždy to mělo takový velký rozptyl, takže se dalo ještě zdrhnout... dobrý proti kempení ;-) kdo zůstal tak zemřel :-) jinak hraji historické a má to dost slušnou hratelnost... dokonce i hra mi přestala padat... ale to musím zaklepat. Jinak jakou tankovou munici užíváte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím takovou, jaká mi přijde zrovna do pracek :-) Ne vážně, zatím nebyl moc čas to nějak seriozně studovat :-D

 

Já už se snad trochu rozkoukal v arkádě a plánuju taky zkusit HB, jaký to je :-) BTW nedá se nějak upravit minimapa? Třeba zvětšit ikonky aspoň svých spojenců? Protože ty minidrobečky, co se tam vyskytujou teď, člověk v zápalu boje pomalu nevidí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká letadel, tak tam mají navrch sověti díky raketovým ishakům a bombo nosiče mají jistě také... to němci musí vycházet pouze z bombových štuk... bavím se o ranku 1 :-) jinak vše se zatím tváří pohodově, nikdo nemá nic zadarmo a válečná vřava a atmosféra je leckdy hustá... sestřelené letadlo co spadne do tankové přestřelky má něco do sebe a jenom to podtrhuje válečnou sběsilost, takže myšlenka propojení všech elementů vzduchu, země a vody mi zase tak zcestné nepřijde, spíše naopak a se třemi obtížnostmi by to mohl být ráj na zemi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý ať si hraje co chce, proto jsou tam ty herní módy tři... Nevím, proč by někdo měl být více nebo méně "chlap" podle toho, jakou variantu si zvolí...

 

Ad letadla - já teda nevím, možná mám jen ďábelskou kliku, ale dosud jsem hrál možná tak deset patnáct bitev a nepřišlo mi, že by v tom dělala letadla nějakou větší paseku... Jo, jednou mě IL-2M sundal, to je pravda, ale ruku na srdce, s artyšikanou ve WoT se to fakt nedá srovnávat. A ta dělostřelecká podpora mi taky přijde zatím docela fajn vybalancovaná... Rozhodně to není tak, že to člověk někam hodí a funguje to jako atomovka, což je v pořádku.

Ty jsi teplý a nebo co tě na tom tak bere?! Běžný řečnický obrat, jako třeba Pardál je pivo pro správné chlapy. To by tě mělo víc rozčilovat, páč je to břečka :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si to chci zahrat, poslete mi nekdo nejaky kod kudy do hry prosim (myslim tanky) - letadla me nebavi. Dal jsem jen jednu hru zatim, sice 6 sestrelu ale nejak me to proste nebere. Kdyz letadla, tak trochu real - Sturmovik treba.

Zcela chápu, že Arkáda Tě nebaví, mne také ne. Tak si zvol FRB (Full Real Battle), to je takřka simulátor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rad by som to vyskusal, ale musel by som povypinat travu a vsetky efekty (aby som mal rovnake sance oproti superom), no nechcem si pokazit pekne spraveny vizualny dojem :-)

 

Popravdě ten pěkný vizuální dojem mě bavil jen chvíli když jsem rejdil v testu, pak jsem to celkem rád osekal, protože v ohni bitvy není čas čumět na kytičky :-)

 

@hicks47: Musíš se trefit ve vyhrazenou hodinu (viz první stránka) a pak si přepneš na "Výzkum", u Sovětů a Němců máš záložku Armáda. Zde si dáš dostupný (zpočátku ten první - "Rezerva") tank do "služby", jako když v letadlech dáváš do služby nový letadlo. Objeví se ti dole na liště. Pak si dáš v pravé části obrazovky tlačítko "Eventy" a tam, pokud budou v dobu, co budeš na serveru, tanky zrovna puštěné, budeš mít "Tank battles" a tam si vybereš a jedeš :-)

 

Pouští se to zatím takto, nikoliv klasicky "Do bitvy!" (velké červené tlačítko z "garáže/hangáru")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi sem to na prd napsal:) jak muzu v tankovych bitvach pouzit letadla?tak abych bombardoval z letadla hrace v tankach:)

 

Možná spíš já blbě čtu, sorry :-) Viz Forger, já osobně to takhle ještě hrát nezkoušel, mylně jsem se domníval, že máš problém s tím zahrát si za tanky, mea culpa ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha, dneska jsem se prokousal na T-34-85, na tu druhou s lepsim delem, a musim rict ze pecka :) to delo fakt umi plus je to docela zivej tank. kdyz clovek zna urcity mista na mapach, tak se s tim da dobre skodit. a fakt se mi libi jak Tygry hezky hori, kdyz jim jednu caknu zezadu

 

problem u rusaku jsou hlavne tymy, pravidelne nekolik letadel co jsou uplne zbytecny.. plus sebevrazi v ISkach. ty jak jsem pochopil nemaji respawn, takze proste jedou, chcipnou a quitnou hru, to je cely. nastesti se obcas najde nekdo, s kym se da spolupracovat

 

 

tak kdy si to budou moci zahrat i dalsi smrtelnici ??  :Smile_honoring:

rek bych ze open beta prijde zanedlouho. doufam ze pak pridaji vic map a taky americany, dost rad bych si tady zahral s Wolverinem nebo Hellcatem, budu si to stradovat 80 kmh, skopcak sotva otoci vez a budu na druhym konci mapy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rek bych ze open beta prijde zanedlouho. doufam ze pak pridaji vic map a taky americany, dost rad bych si tady zahral s Wolverinem nebo Hellcatem, budu si to stradovat 80 kmh, skopcak sotva otoci vez a budu na druhym konci mapy

Ja by som povedal že open beta skôr ako začiatok letných prázdnin nebude ešte maju čo doladovať a hlavne už pridať nove mapy ;-) USA by mali prísť som sa nechal počuť po open bete do 3 mesiacov.

No ta predstavivosť s Hellcatom je pekná ale,nemyslím si že si ťa nijaky skuseny skopčak necha dojsť k telu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som povedal že open beta skôr ako začiatok letných prázdnin nebude ešte maju čo doladovať a hlavne už pridať nove mapy ;-) USA by mali prísť som sa nechal počuť po open bete do 3 mesiacov.

No ta predstavivosť s Hellcatom je pekná ale,nemyslím si že si ťa nijaky skuseny skopčak necha dojsť k telu ;-)

zkusenej mozna ne, ale co tak vidim v bitvach lidi v tigrech, tak to vetsinou moc velky borci nejsou

az budou vetsi mapy, tak se budou delat obchvaty dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusenej mozna ne, ale co tak vidim v bitvach lidi v tigrech, tak to vetsinou moc velky borci nejsou

az budou vetsi mapy, tak se budou delat obchvaty dobre

No hraval som za RUSakov z T34-85 a hlavne na KURSKu už tie obchvaty nefunguju kedže Nemci sa hned vydaju do prava a si odrazeny od toho a to iste z prava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...