Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

kukátka?? 

 

Tím jsem chtěl říct pohled přes optiku. Normálně je to nastavené na kolečku myši, ale hledal jsem v nastavení a nic nenašel. Proto bych rád věděl jestli je možnost dalšího přenastavení, protože stálé rolovaní kolečka je celkem o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát v eventu si asi zahraju až zejtra, neb dnes jsem si "šikovně" na večer už něco dohodl :-) No ale první projetí v testu vypadá hezky, ten pocit z ježdění tankem je uplně jinej, než u WoT, nevím, jak moc to odpovídá realitě, neb tank jsem nikdy neřídil, ale působí to na mě daleko lépe, než WoT ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestil to dobře chápu, tak vždycky po tom čtyřhodinovém "okénku" je wipe, nebo jak to je? Soudím tedy podle toho "zase od začátku"?

 

A jestli můžu ještě, chápu to dobře, že tank dám prostě do jednoho ze "slotů" pro posádku, jako teď mám letadla? Jak to je pak s posádkou? Skill se nějak "překonvertuje" na tanky? Nerad bych si "rozkurvil" nějakou dobrou posádku co už mám na letadla... Díky za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestil to dobře chápu, tak vždycky po tom čtyřhodinovém "okénku" je wipe, nebo jak to je? Soudím tedy podle toho "zase od začátku"?

 

A jestli můžu ještě, chápu to dobře, že tank dám prostě do jednoho ze "slotů" pro posádku, jako teď mám letadla? Jak to je pak s posádkou? Skill se nějak "překonvertuje" na tanky? Nerad bych si "rozkurvil" nějakou dobrou posádku co už mám na letadla... Díky za radu!

 

Nie vyskúmané tanky ti ostanú, môžeš ďalší deň pokračovať v expení až kým nepríde OTB, a s tankovou posádkou začínaš od nuly, teda tá letecká posádky ti ostáva a expíš novú na tanky, kým nepríde OTB potom sa to vynuluje.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to napadlo kvůli tomu, co tu píše zzip, tak jsem se radši zeptal ;-)

 

Takže když teď do slotu místo letadla dám tank, tak tam budu mít novou osádku, ale když tam prdnu zpátky letadlo, vrátí se mi ta vyexpená letecká, jest tak?

ten muj post to byla reakce na Šotka. posádka na letadla ti zustane tak jak je na tanky je jiná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že je T-34 1941 naprostej masakr... V RB eventu ke mě byl MM milosrdnej, měl jsem proti sobě jen Pz II ausf. C a nějaké Pz III, náš tým byly v podstatě jen T-26 a dvě T-28... No dál jsem si 10 kousků bez smrti, dokud na nás na capu neposlal nás debil artilerii... Nebyl tam nepřítel, jen my, sundal nás tam 5. Hnus. Potom jsem si dál SB zase v T-34 1941 v Kursku a tam jsem si dal 7 kills, takže spokojenost :) super náboje jsou ty APHEBC, co trefa to zapálení tanku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem využil akce na připojení se zdarma. Od té doby co jsem to hrál naposledy je hra úplně jiná. A pro mě daleko přívětivější, než cca před dvěma měsíci. A pořád je to úplně jiné než WoT  :cool:. S WoT to má dva společné jmenovatele. Za A tanky, za B členité mapy. Když ve WoT někdo nadává na členitost map, tak tady je to to samé. Samá mulda, kopec, potok, údolí, útes. Všude samej šutr, za který se dá schovat. Ale díky zvyklosti z WoT mi to nepřijde nenormální, takže v pohodě. Zatím jsem nikam daleko nedošel, protože to nehraju moc dlouho. Ale PzF už je stroj zábavný. Bohužel T-34 je zatím nepřekonatelný problém na větší vzdálenost. Nicméně s Němcema se mi daří. Horší už je to s Rusákama. Tam jsem vyhrál jen jednou z pěti nebo šesti her. Ta T-26 je úsměvná. Musím se smát, jak to vypadá, jak to jezdí. Včera si na mě vyjel Stug. Zastavil a první ranou se netrefil. A opět díky youtube jsem věděl kam ho fláknout a Stug byl v garáži  :laugh:. Ale byl dost sebevědomý. No oproti letadlům mi hra jde daleko lépe. Tak uvidíme kam se hra nakonec posune. Zatím mám nicméně pořád pocit, že je to až příliš roztahané. Když člověk umře v pozdější fázi, kdy je třeba boj posunut na polovinu enemáka, je potom utrpení dostat se zpět na bojiště. Jet jen tak dvě minuty není pro mě moc zábavné. Za mě by to chtělo ubrat trošku vegetace, protože kolikrát vůbec netuším, jak daleko je ode mě enemák a tudíž vůbec netuším kam střílet. Kdyby nic, tak by to možná chtělo na zaměřovač dát ukazatel vzdálenosti. Ale nevím, jestli by to nebylo moc Sci-fi  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem využil akce na připojení se zdarma. Od té doby co jsem to hrál naposledy je hra úplně jiná. A pro mě daleko přívětivější, než cca před dvěma měsíci. A pořád je to úplně jiné než WoT  :cool:. S WoT to má dva společné jmenovatele. Za A tanky, za B členité mapy. Když ve WoT někdo nadává na členitost map, tak tady je to to samé. Samá mulda, kopec, potok, údolí, útes. Všude samej šutr, za který se dá schovat. Ale díky zvyklosti z WoT mi to nepřijde nenormální, takže v pohodě. Zatím jsem nikam daleko nedošel, protože to nehraju moc dlouho. Ale PzF už je stroj zábavný. Bohužel T-34 je zatím nepřekonatelný problém na větší vzdálenost. Nicméně s Němcema se mi daří. Horší už je to s Rusákama. Tam jsem vyhrál jen jednou z pěti nebo šesti her. Ta T-26 je úsměvná. Musím se smát, jak to vypadá, jak to jezdí. Včera si na mě vyjel Stug. Zastavil a první ranou se netrefil. A opět díky youtube jsem věděl kam ho fláknout a Stug byl v garáži  :laugh:. Ale byl dost sebevědomý. No oproti letadlům mi hra jde daleko lépe. Tak uvidíme kam se hra nakonec posune. Zatím mám nicméně pořád pocit, že je to až příliš roztahané. Když člověk umře v pozdější fázi, kdy je třeba boj posunut na polovinu enemáka, je potom utrpení dostat se zpět na bojiště. Jet jen tak dvě minuty není pro mě moc zábavné. Za mě by to chtělo ubrat trošku vegetace, protože kolikrát vůbec netuším, jak daleko je ode mě enemák a tudíž vůbec netuším kam střílet. Kdyby nic, tak by to možná chtělo na zaměřovač dát ukazatel vzdálenosti. Ale nevím, jestli by to nebylo moc Sci-fi  :wink:

mas recht, ze vetsina map je dost clenita, vlastne vsechny, na ktery clovek narazi v arkadovym a realistickym modu (Karelie, Kuban, dzungle). tyhle mapy predpokladam, ze se casem presunou jen do arkady, protoze jak svou velikosti tak i rozvrzenim a vybalancovanim obou stran dost pripominaji arkadovy mapy pro letadla, jako je napriklad Africa canyon. mapa Kursk, ktera je v simulator modu, je ale neco uplne jinyho. clenita moc neni, je mnohem vetsi a jsou tam velky plochy s dalekym vyhledem. ta si myslim, ze je mnohem bliz realnymu tankovymu boji a asi to bude takova prvni vlastovka, jak by mohl vypadat historickej tankovej event. tam opravdu nebyla sranda, kdyz jsem vzal T-34 a jako hrdina jsem se nekam rozjel, prelej jsem pres kopec a na volnym prostranstvi potkal nekolik Tygru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...