Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

To je ale blábol !!! Ty dvě hry nelze porovnávat protože jedna je totální arkáda a druhá je snahou o simulaci. Každému sedí něco jiného. Mě osobně ta loterie od WG už za ty 3 roky přestala bavit. Co mám taky od Gaijinu, tak jsem na WoT nešáhl a asi se k nim vrátím jenom pokud tam dají nějaký hardcore mód. Mě to vyhovuje, že musím opatrně postupovat, neustále pátrat po krajině a když udělám chybu, tak to prostě odskáču ale stejně je na tom i protivník. Je to méně akční ale férové. Někdo má rád honění se po malé mapě a přestřelky á la divoký západ, tak hraje WoT. Jiný má rád logiku a tak hraje šachy. Prostě každá hra má jiné vlastnosti a sedí jinému hráči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale blábol !!! Ty dvě hry nelze porovnávat protože jedna je totální arkáda a druhá je snahou o simulaci. Každému sedí něco jiného. Mě osobně ta loterie od WG už za ty 3 roky přestala bavit. Co mám taky od Gaijinu, tak jsem na WoT nešáhl a asi se k nim vrátím jenom pokud tam dají nějaký hardcore mód. Mě to vyhovuje, že musím opatrně postupovat, neustále pátrat po krajině a když udělám chybu, tak to prostě odskáču ale stejně je na tom i protivník. Je to méně akční ale férové. Někdo má rád honění se po malé mapě a přestřelky á la divoký západ, tak hraje WoT. Jiný má rád logiku a tak hraje šachy. Prostě každá hra má jiné vlastnosti a sedí jinému hráči.

Snaha o simulaci...no dejme tomu. Me tedy arkadovy model WoT uplne vyhovuje (relax), jenze ta hra proste nefunguje a fungovat nebude (lagy, MM, atd...).

WT funguje, snad se to naucim hrat - ale je to uz narocnejsi hra, neni tak relax.

Dekuji Forgerovi za pozvanku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nevím, nevím ale německá TDéčka jsou asi dost ubohá a podle toho co vidím v bitvách, tak nemají pancíř, což je normálka ale ony nemají lepší maskování a an nemají lepší děla. Střílí stejně, jako tanky s děly 75 a 88mm ale tanky mají otočné věže, lepší manévrovaní a hlavně víc vydrží. Takže bitva, kde je převaha TDéček = 100% prohra. Mám z toho pocit, že si nepomůžu ani s Ferdinandem, kterého právě expím a asi ani ten JT nebude lepší, než kdejaký Tiger a Tiger II. Mám teď JgPz5 a jak mě někdo uvidí, tak jdu na ránu a nebo jsem natolik poškozený, že je to jedno. A ještě malý dotaz. Také se vám zobrazují tanky a netočí se jim kola a pásy v zaměřovacím módu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je teda nevim Kanare v jakejch bitvach jsi byl, ale ja mam s ruskym medkem problem prostrelit 80mm sklopenyho pancire, dokonce i 60mm na Jagdpanzer IV je obcas problem. rusky heavy tanky a TD to samozrejme prostrelit problem nemaj, ale to je tim, ze se casto hraje na malou vzdalenost, kdyz je to na vetsi vzdalenost, tak maji zase problem se trefit. jinak treba Ferdinand vydrzi jak prase moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nevím, nevím ale německá TDéčka jsou asi dost ubohá a podle toho co vidím v bitvách, tak nemají pancíř, což je normálka ale ony nemají lepší maskování a an nemají lepší děla. Střílí stejně, jako tanky s děly 75 a 88mm ale tanky mají otočné věže, lepší manévrovaní a hlavně víc vydrží. Takže bitva, kde je převaha TDéček = 100% prohra. Mám z toho pocit, že si nepomůžu ani s Ferdinandem, kterého právě expím a asi ani ten JT nebude lepší, než kdejaký Tiger a Tiger II. Mám teď JgPz5 a jak mě někdo uvidí, tak jdu na ránu a nebo jsem natolik poškozený, že je to jedno. A ještě malý dotaz. Také se vám zobrazují tanky a netočí se jim kola a pásy v zaměřovacím módu?

 

Vždyť JgPz5 je vládce bojiště, tedy pokud mu nevyřadí dělo což se stává čím dál častěji. A na ránu mě s tímhle nedal ještě nikdo, vždyť s tím drze vyjíždím i proti přesile.

 

Edit: To dopíšu a IS-2 mě dá na ránu :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je teda nevim Kanare v jakejch bitvach jsi byl, ale ja mam s ruskym medkem problem prostrelit 80mm sklopenyho pancire, dokonce i 60mm na Jagdpanzer IV je obcas problem. rusky heavy tanky a TD to samozrejme prostrelit problem nemaj, ale to je tim, ze se casto hraje na malou vzdalenost, kdyz je to na vetsi vzdalenost, tak maji zase problem se trefit. jinak treba Ferdinand vydrzi jak prase moc

Tak má tabulkově 200mm pancíř ale já ho ještě nemám a s tím JgPz5 jsem furt zničený, jen mě někdo uvidí. T-44, ISka, T-44-85 a o ruských TDéčkách ani nempluvě, všichni tito mě dávají na ránu čelně. Poslední žijící jsou vždy tanky a TDéčka jsou zničená jako první. A některým tankům se točí kola a pásy a některým ne. Dělá vám to taky někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť JgPz5 je vládce bojiště, tedy pokud mu nevyřadí dělo což se stává čím dál častěji. A na ránu mě s tímhle nedal ještě nikdo, vždyť s tím drze vyjíždím i proti přesile.

Tak potom je jasné, že hra nedává stejný MM a nebo i další věci. Hraju s tím už druhý den a je to tragédie. Když si vezmu Jagtpanzer IV, tak jsem furt na špici výsledků a s tímto jsem někde na konci. Jak píšu, co rána, to konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak má tabulkově 200mm pancíř ale já ho ještě nemám a s tím JgPz5 jsem furt zničený, jen mě někdo uvidí. T-44, ISka, T-44-85 a o ruských TDéčkách ani nempluvě, všichni tito mě dávají na ránu čelně. Poslední žijící jsou vždy tanky a TDéčka jsou zničená jako první. A některým tankům se točí kola a pásy a některým ne. Dělá vám to taky někomu?

tak si toho Ferdu vyexpi, protoze podle vseho to je brutalni TD.

ja ho sice nemam, ale hral jsem proti nemu a videl jsem nejaky videa s nim, kdyz ho potkas celne tak jsi v podstate uz mrtvej, pokud zrovna nemas houfnici a stesti prvni trefy

 

EDIT: myslim ze Svejk by byl nadsenej, kdyby hral WT GF :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč někdy vyskočí hláška, že mám stisknout "U" a opravovat a jindy ne? Přitom jsem ještě neopravoval a tank třeba jede ale jen dozadu a jinak mu nic není. Když máte zoom na minimum a pak ho dáte na maximum, tak je úhel pohledu stále stejný. To je asi špatně, ne? Přece když se koukám a mám oddáleno, tak vidím víc dokola, než když mám přiblíženo, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si vše pročetl.....začínám se tešit...ale už místo na test není co?

A jak je to s náročností HW? Rozjedu to vůbec na mém pekle?

 

 

Záleží co máš za peklo :devil:  Ale někteří to hrajou pomalu na kalkulačkách, tak napiš co máš.  Jo a klíč jestli nemá třebas ještě georgee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, já se prokousávám k Tigerovi a zatím bída. Co rána, tak nemohu střílet, na dálku skoro nic neprostřelím, tank se chová dost nemotorně a nechce se mu skoro vůbec zatáčet... Občas se mi stanou zvláštní situace že jedu plnou rychlostí, třeba 3 metry od skály a z ničeho nic tank sám od sebe do tý skály najede... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti StuG dá tu šanci...

to je úžasný, Pz IV H nebo G vs T-34-57 takže čelně mu dám za "hubičku" a on mě smázne??? Čekal bych větší tóčo od průrazné/explodující munice, čelně na pár metrů. Nebo do motoru u JgPzIV- chladič...

Případně, když jsem obrátil PzIII M na bok. Bum do bříška za pár šušní...je to surové za ty rusáky

263zfr4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že TDéčka v této hře není dobré hrát. Vzhledem k tomu, že je po každém zásahu poškozen podvozek a nebo pásy a nelze se pak pohnout, tak TDéčko končí. Kdežto tank má věž a může se bránit. Jenom za dnešek mám asi 80% všech mých zničení pouze díky tomuto nedostatku. Takovou T-44 dávám na ránu ale když se k ní nenatočím, tak mě uhlodává někdy i 5 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...